Promovat
Apartament  cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2,  cu pod izolat BRAYTIM
10
2

Apartament cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2, cu pod izolat BRAYTIM

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2, cu pod izolat, suprafata 50 mp. Apartamentul dispune de hol generos, 1 dormitor, dressing separat, 1 baie, living + bucatarie open space, balcon deschis. Include 1 loc de parcare acoperit si împrejmuit, accesul se face pe poarta ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu o curte proprie de 18 m COMISION ZERO
10
5

Vand apartament cu o curte proprie de 18 m COMISION ZERO

Vand în exclusivitate, apartament cu o camera în Mosnita Veche, strada Frasinului , cu suprafața de 42mp ,bucatarie separata, DEBARA, living cu ieșire în grădină cu suprafața de 24 mp și 2 LOCURI DE PARCARE! Încălzire în pardoseala, cu centrala proprie Wiessman pe gaz, instalația electrica cu materiale ...

1714 EUR/m2 | 42 m2

Mosnita Veche, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, semidecomandat, bloc nou, zona Soarelui
9

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere semidecomandat, confort 1, zona Soarelui Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 57 mp utili + balcon 8 mp si este compartimentat astfel: - hol - living - dormitor - bucatarie open space - baie - terasa de 8mp Confortul termic ...

2754 EUR/m2 | 57 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare P+1+M,teren 900mp,zona Modern Timisoara
20
1

Apostu Estate va propune spre vanzare o proprietate deosebita situata in zona Modern , pe un teren de 854 mp. Casa finalizata in 2022, regim inaltime P+1E+M ,cu o suprafata de 181 mp si este compartmentata astfel: Parter cu suprafata de 89,65 mp care nu a fost renovat: -hol -camera -bucatarie -spatiu ...

1381 EUR/m2 | 181 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

OCAZIE - Penthouse 3 camere pe 2 nivele, in Giroc
20
4

OCAZIE - Penthouse 3 camere pe 2 nivele, in Giroc

Apartament tip Penthouse cu 3 camere pe 2 nivele de vanzare in Giroc. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2024, structura beton, material ...

1585 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu
17
1

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera  zona Dambovita
3
15

De vanzare apartament cu o camera zona Dambovita

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, confort 1, mobilat si utilat, situat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Hala industriala de 576 mp de vanzare - zona Giarmata
9

Hala industriala de 576 mp de vanzare - zona Giarmata

Hala industriala 576 mp | Teren 1.444 mp | Zona Nord Timisoara | Acces TIR | Foxfort propune spre vanzare doua hale industriale situata in zona de nord a Timisoarei, langa centura de Nord, cu acces rapid catre autostrada (6 km pana la intrarea pe A1) si principalele artere ale orasului. Hala are ...

807 EUR/m2 | 576 m2

Giarmata, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere zona Steaua
6
10

De vanzare apartament cu 2 camere zona Steaua

De vanzare Apartament Steaua. -doua balcoane inchse si izolate -etaj 1 -suprafata 57mp -clima -complet renovat -bucatarie mobilata si utilata -living mobilat -hol mobilat -baie mobilata -incalzire Colterm -aproape de magazine, scolii, gradinite, transport in comun. Mai multe informatii sau detalii ...

1480 EUR/m2 | 50 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Casa tip triplex, cu 2 camere, de vanzare in Sanandrei.
14
10

Casa tip triplex, cu 2 camere, de vanzare in Sanandrei.

ID intern: V1018 Casa 2 camere de vanzare in Sanandrei. FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare casa tip triplex, cu un regim de inaltime P + P, situata in localitatea Sanandrei, avand un numar de 2 camere, cu o suprafata utila de 75 mp si teren 135 mp. Casa a fost construita in anul 2020, structura ...

1333 EUR/m2 | 75 m2

Sanandrei, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
6

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Duplex  4 camere + Apartament - V7228
17
10

Duplex 4 camere + Apartament - V7228

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Chisoda FOXFORT propune de vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Chisoda, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 110mp + un apartament separat în curte de 48 mp, amenajat complet pentru locuit. Terenul are ...

1818 EUR/m2 | 110 m2

Chisoda, Timis

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina
8
4

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 64 mp, 2 bai, geam la baia mare, centrala proprie, aer conditionat, bloc izolat, mobilat si utilat, situat la parter inalt, zona Bucovina. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1953 EUR/m2 | 64 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti
13

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 58 mp, instalație electrică nouă, centrală termică proprie, aer condiționat, Garaj sub bloc, 2 boxe, total renovat, zona Dorobanti. Pret: 137500 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2371 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu  2 camere in zona Complex Studentesc
4
12

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Complex Studentesc

Spre vanzare! Dam spre vanzare ap 2 camere in zona Complex Studentesc. Perfect pozitionata fiind aproape de toate punctele de interes cum ar fi Facultati, market, Centru, mijloace de transport, cafenele, baruri, farmacii, ATM-uri, Spitalul Judetean, Parcurile Copiilor si Rozelor. Apartament de comandat, ...

1739 EUR/m2 | 46 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

De vanzare teren cu puz de duplex, parcela in suprafață de 652 mp, in zona străzii Ferventia-Jiul
1
3

De vanzare teren cu puz de duplex, promovare în exclusivitate, parcela in suprafață de 652 mp, in zona străzii Ferventia stânga la intrare în Dumbravita către Lidl, front stradal 19 metri, toate utilitatile, strada asfaltata urbanizata, va rugam citiți anunțul și pretulcu detalii mai jos. Pret :117350 ...

655 m2

Dumbravita, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vânzare teren 440 mp, Timișoara după Mehala, ieșire către Sacalaz
7

Teren pentru casă duplex exclusivitate În exclusivitate, promovăm teren pentru construcție casă duplex, cu suprafața de 440 mp (inclus în preț), situat în Mun. Timișoara, zona Mehala, imediat la ieșirea către Săcălaz. Caracteristici: Front stradal: 16 ml Toate utilitățile disponibile Zonă în dezvoltare, ...

440 m2

Timisoara, Timis

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc
6

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la etajul 4 din 4 ,cu mansarda, in Complexul Studentesc, zugravit, termopane, usi interioare schimbate, usa metalica la intrare, parchet clasic din stejar, instalatie de gaz contorizata individual.,posibilitate montare centrala proprie. Pret: 75000 ...

2027 EUR/m2 | 37 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7175) Giroc (1602) Mosnita Noua (970) Dumbravita (897) Sacalaz (376) Sanandrei (251) Mosnita Veche (250) Giarmata (164) Lugoj (161) Chisoda (150) Ghiroda (150) Urseni (132) Sag (123) Bucovat (Remetea Mare) (110) Giarmata-Vii (91) Remetea Mare (77) Utvin (59) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (51) Becicherecu Mic (37) Dudestii Noi (28) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Parta (26) Pischia (22) Buzias (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Albina (13) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Ianova (10) Jimbolia (10) Sanmihaiu German (10) Deta (9) Ortisoara (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Jebel (8) Sacosu Turcesc (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)