Promovat
Apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat in Giroc la asfalt.
14
3

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Giroc - Calea Urseni. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Lidl, Profi, Mega Image, Scoala, gradinita și parc la o distanta de 5 minute, acces facil la mijloace de transport ...

1383 EUR/m2 | 60 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter
4
1

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter (camera+baie) In stare buna, usa metalica, termopane, grup sanitar propriu Suprafata: 9,86mp RELATII LA TELEFON:

2500 EUR/m2 | 10 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Giarmata Teren 1889mp Front 27.5m Pretabil Duplex/Triplex - Asfalt
5

Renaissance Estate va propune spre vanzare, in exclusivitate, un teren deosebit situat in comuna Giarmata, pe strada Viilor, o zona in plina dezvoltare, cu strada recent asfaltata, ilumint public si toate utilitatile disponibile la parcela. Localizare Strada Viilor – Giarmata, jud. Timis
Zona de case ...

1,889 m2

Giarmata, Timis

Promovat
Casa de vanzare | 234 mp | teren 1171 mp | Timișoara
20

Casa de vanzare | 234 mp | teren 1171 mp | Timișoara

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate spațioasă situată în zona Freidorf, cu o suprafață construită totală de 234 mp, amplasată pe un teren generos de 1171 mp, cu front stradal de 19,38 m. Proprietatea este compusă din două corpuri de clădire: o casă construită în anul 1921, ...

2033 EUR/m2 | 182 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Spital Judetean
4
9

De vanzare apartament 2 camere in zona Spital Judetean

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 46 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4. Se accepta credit bancar

1522 EUR/m2 | 46 m2

Spitalul%252bJudetean, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Duplex 4 camere, 132mp utili, 270mp teren, COMISION 0% -  Dumbravita
20

Duplex 4 camere, 132mp utili, 270mp teren, COMISION 0% - Dumbravita

ID: P1333 -Parcheaza visul tau in Carport- WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un Duplex cu 4 camere, 1 birou, 132mp utili, 270mp teren, constructie 2024. Posibilitate de alegere a finisajelor. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele ...

2007 EUR/m2 | 132 m2

Dumbravita, Timis

Casa D+P+E 400 mp utili teren 808 mp 2 FRONTURI STRADALE zona Sagului
20

De vanzare casa, cu regimul de inaltime, D+P+E, su 400 mp, suprafata teren 808 mp, 2 fronturi stradale, pe langa corpul principal al casei sunt spatii inchiriate, pretabila pentru diferite activitati comerciale si spatiu de locuit, zona Sagului zona de case. Pret: 550000 euro, neg Tel: 0729057644, ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Duplex 4 camere, 131 mp, in Mosnita Noua
20
2

COMISION 0% Duplex 4 camere, 131 mp, in Mosnita Noua

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Mosnita Noua. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda + Pod, situata in Mosnita Noua, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 131 mp si teren 321 mp. Anul constructiei este 2018, structura beton, ...

1679 EUR/m2 | 131 m2

Mosnita Noua, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam bloc nou PARCARE SUBTERANA mobilat si utilat zona Complex Studentesc
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, suprafața utilă 54 mp + balcon 4 mp - bucatarie deschisa, orientare sud-vest, cu parcare subterana inclusa, complet mobiltat si utilat, centrale gaz Viessmann, aparat climă Mitsubishi, uși Prüm, incălzire în pardoseala Rehau, prize și întrerupătoare Legrand, ...

2869 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita
5

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 1 intr-un imobil cochet (P+1E+M, 2007), in Dumbravita, zona linistita cu acces rapid catre Timisoara. Cu o suprafata utila 63 mp + balcon generos 5,7 mp. Compartimentare : hol, bucatarie separata, camere luminoase. Se poate ...

1984 EUR/m2 | 63 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului
5
18

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului

Inchiriere garsoniera in zona Calea Sagului mobilata si utilata, ocupabila imediat.Bloc cu acoperis,et.IV, zona linistita. Suprafata 23mp. Va asteptam la o vizionare! Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon!

1296 EUR/m2 | 27 m2

Sagului, Timisoara, Timis

4 cam dec 2 bai ETAJ 1 centrala proprie zona Andrei Saguna
8
2

4 cam dec 2 bai ETAJ 1 centrala proprie zona Andrei Saguna

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, CLASA ENERGETICA A, su 90 mp, 2 balcoane de 7 mp, boxa la subsol, 2 bai, una cu geam, amenajat, situat la etajul 1, centrala proprie, clima, zona Andrei Saguna. Pret: 135000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1500 EUR/m2 | 90 m2

SAGUNA, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 2 camere bloc nou mobilat si utilat!
10

Vand 2 camere bloc nou mobilat si utilat!

Vand apartament cu 2 camere, 49 mp, etaj 3, mobilat si utilat, centrala termica cu sistem inteligent, incalzire in pardoseala, clima, terasa mare, 40 mp pod in acte, loc parcare, finisaje de varf, pret 103000 euro.tel 0773336700

2102 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Apartament modern, mobilat si utilat complet, zona Girocului
13
3

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1989, complet renovat in ...

2338 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Girocului
8
1

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Girocului

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament mobilat si utilat, cu 2 camere, si bucătărie închisă, situat in zona Girocului, foarte aproape de Restaurant Briana, Mega Image, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfășoară pe o suprafață utilă ...

1603 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 Cam, Bucătărie Închisă | Bloc Nou | Giroc–Zona Hotel IQ | Investitie
11

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament deosebit cu 2 camere, având o suprafață utilă de 54 mp, situat în Giroc, într-un ansamblu rezidențial modern construit în anul 2022, într-o zonă liniștită, dar excelent conectată cu orașul. Proprietatea se remarcă prin amenajarea realizată ...

2128 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere la etajul 1 de vanzare in Giroc - V9253
6

Apartament cu 3 camere la etajul 1 de vanzare in Giroc. FOXFORT va propune spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, zona Sud-Vest, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 3 Etaje. Anul constructiei este 2025, structura beton, material zidarie ...

1698 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Odobescu
5
20

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Odobescu

Vand apartament cu 2 camere situat in zona Odobescu, la 10 minute de mers pe jos de Centru, cu o suprafata de 50 mp, aflandu-se la etajul 3. Se vinde conform pozelor. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati

1540 EUR/m2 | 50 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7126) Giroc (1594) Mosnita Noua (970) Dumbravita (838) Sacalaz (376) Sanandrei (253) Mosnita Veche (250) Giarmata (163) Lugoj (161) Chisoda (149) Ghiroda (149) Urseni (131) Sag (123) Bucovat (Remetea Mare) (109) Giarmata-Vii (90) Remetea Mare (78) Utvin (60) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (51) Becicherecu Mic (37) Dudestii Noi (28) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Parta (26) Pischia (22) Buzias (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Albina (13) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Ianova (10) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Jebel (8) Sacosu Turcesc (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Belint (6) Dinias (6) Dragsina (6) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Liebling (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)