Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
6

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 35 mp utili si este situat la etajul 4 (acoperis tin tigla). - Hol de acces - Bucatarie - Living - Dormitor - Baie Confortul ...

1757 EUR/m2 | 35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%. Oportunitate imobiliara. Teren 802mp . Pozitie excelenta
20
2

COMISION 0% . Detalii RELEVANTE oferta : -casa individuala in zona Elisabetin, str. Rusu Sirianu,cu regim de inaltime Demisol + Parter +Pod ; - suprafata utila totala 201mp +Pod; - teren de 802mp, cu front stradal de 15 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida ...

1592 EUR/m2 | 201 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, de vanzare, Zona Torontalului, Timisoara
11

Agentia Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere in Timisoara, judetul Timis, Zona Torontalului, una dintre cele mai dinamice si cautate zone rezidentiale ale orasului. Aceasta locatie se afla intr-o continua expansiune, beneficiind de dezvoltari rezidentiale noi, facilitati moderne ...

3355 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex pe parter Mosnita Veche
20

Duplex pe parter Mosnita Veche

Estate Group prezinta spre vanzare duplex pe parter in Mosnita Veche, cu suprafata utila de 75 mp, suprafata teren 290 mp, compartimentat astfel: -Living cu bucatarie, -Dormitor cu baie proprie -Dormitor -Baie -Camera tehnica -Terasa. Imobilul beneficiaza de finisaje moderne: parchet laminat, gresie, ...

2265 EUR/m2 | 75 m2

Mosnita Veche, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam centrala proprie langa Piata Unirii
8
1

2 cam centrala proprie langa Piata Unirii

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 3 3+pod, su 40 mp, centrala termica proprie si aer conditionat. Pardoselile camerelor sunt din parchet de lemn stratificat. Apartamentul este compus din: camera de zi cu bucatarie deschisa, dormitor, baie si hol de acces. Deasupra baii se ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Teren intravilan în Parța
1
18

Teren intravilan în Parța

De vanzare, teren intravilan, in suprafata de 1786 mp, pentru construirea de duplex, front stradal 24 m,. Strada este asfaltată și terenul are toate utilitățile la poartă (curent, gaz, apă, canalizare). Terenul este situat în Parța, langa Primarie, la 15 km de Timișoara. Pret: 35 euro mp Tel: 0736173096, ...

Parta, Timis

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu
4
3

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu

Suprafata utila 67 Numar camere 3 camere Descriere Apartament cu 3 camere cu centrala proprie, la parter inalt, su: 67mp, decomandat, izolat pe interior si subsolul. Apartamentul se afla intr-o locatie avantajoasa, la cateva minute de Shopping City, apartamentul se vinde complet mobila si utilat cum ...

1617 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare Punctele Cardinale
3
8

Apartament o camera de vanzare Punctele Cardinale

Vand apartament cu 1 camera, avand o suprafata de 35 mp, la etajul 2, fiind foarte aproape de mijloacele de transport in comun si magazine.

Punctele Cardinale, Timisoara, Timis

Teren 700 mp curent gaz intre case Sag Manastire
1
43

Teren 700 mp curent gaz intre case Sag Manastire

Vand teren intravilan în Șag, zona Mănăstire, 700 de mp, front stradal 20 ml, între case, utilități, curent, gaz Pret: 45000 euro Tel: 0736173096,

700 m2

Sag, Timis

3 cam 130 mp centrala proprie zona Baile Neptun
5

3 cam 130 mp centrala proprie zona Baile Neptun

De vanzare apartament deosebit de frumos, are aproximativ 130 mp, 2 dormitoare si un living mare cu bucatarie open space. Imobilul se afla intr-o cladire istorica foarte aproape de centrul orasului, intr-o zona linistita, 2 bai, o baie fiind de serviciu si o baie cu jacuzzi de 2 persoane, dressing ...

2769 EUR/m2 | 130 m2

NEPTUN, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar Bld Take Ionescu
8
1

3 cam centrala proprie etaj intermediar Bld Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp+un balcon de 9 mp, situat la etajul 6 din 10, centrala proprie, aer conditionat, mobilat si utilat, Bld. Take Ionescu.pret 168000 ,euro,neg. Tel: 0736173096, 0729057644

2435 EUR/m2 | 69 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei
15
1

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 54 mp, balcon, 1 baie, etaj 1, centrala proprie, zona Lipovei. Pret:102000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1889 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii
8
2

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, etajul 3 din 4, cu o suprafata de 54m2, cu o boxa de 5mp la subsol, in zona Cecatii. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, are centrala pe gaz si aer conditionat. Scara bloculuiu are ca utilitate o camera separata pentru biciclete, cu iesire la strada ...

2481 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia
9

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 50 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, mobilat, zona Complex Studentesc. Pret: 90000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1800 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai etaj intermediar boxa zona Tipografilor
11
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, avand urmatoarea compartimentare: o Hol de acces generos, cu acces către toate camerele o Living spațios și luminos cu vedere pe 2 părți o Bucătărie cu debara o Dormitor matrimonial o Al doilea dormitor o Baie mare, cu cadă și geam pentru aerisire o ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

De vanzare casa cu 3 camere pod zona  Giroc
8
6

De vanzare casa cu 3 camere pod zona Giroc

Casa de vanzare la cheie cu o suprafata de 84 mp, gradina de 30 mp, insiruite la limita dintre Timisoara si Giroc, toate utilitatile. Casa este compartimenta astfel: la parter avem : hol intrare , bucatarie , living , gradina de 30 mp. Iar la etaj hol generos , 2 dormitore , din care unul cu dresing, ...

1893 EUR/m2 | 84 m2

Giroc, Timis

Teren Pischia 10000 mp zona garii
1
5

Teren Pischia 10000 mp zona garii

Vand teren extravilan, in zona garii din Pischia, cu o suprafata de 10000 mp. Terenul are acces la drum, cu un front stradal de 50 m. Pret: 9 Euro/mp, usor negociabil. Tel: 0736173096 sau 0729057644

Pischia, Timis

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor
1
6

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret: 110000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2200 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim
7
4

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim

Vand apartament cu 2 camere, etaj 1, open space+dormitor, cu acces pe balcon din ambele incaperi, cu posibilitatea de a se inchide bucataria, baie, su 51 mp, incalzire in pardoseala, bloc intabulat, zona Braytim langa Eso. In pretul apartamentului intra si un loc de parcare. Pret: 93000 euro Tel: ...

1824 EUR/m2 | 51 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc
6
21

Oferim spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, etajul 3 , situat în Complexul Studenţesc, într-un bloc construit în 2008. Cu o suprafaţă de 45 mp, această proprietate reprezintă o alegere excelentă atât pentru locuinţă, cât şi pentru investiţie.

1667 EUR/m2 | 45 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu
15
5

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu

De vanzare, apartament in zona Take Ionescu, baie, bucatarie, camera, balcon, su aprox 35 mp, posibilitate de montare centrala proprie, renovat 2019, mobilat si utilat, situat la etajul 3, bloc cu lift nou. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2286 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui. Centrala proprie. 2 camere.
6
4

Zona Soarelui. Centrala proprie. 2 camere.

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui; Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 din 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - decomandat - model cu vedere pe o singura parte, in fata - model cu 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan - detalii AMENAJARE interioara : parchet ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

4 cam centr proprie ETAJ 1 zona Centrala
10
5

4 cam centr proprie ETAJ 1 zona Centrala

De vanzare, partamentul este situat la etajul 1, intr-un imobil cu 4 apartamente si curte interioara. Compartimentarea este cu de 4 camere, 2 bai, 1 bucatarie, 1 pranzitor, debara, 3 holuri, terasa spre curtea interioara semideschisa si doua boxe (aprox.40 mp). Incalzirea este cu centrala proprie si ...

1731 EUR/m2 | 156 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vand teren Calea Buziasului, langa Continental, 90 euro mp
3
8

Vand teren Calea Buziasului, langa Continental, 90 euro mp

Teren de vanzare in Timisoara - Buziasului, reper Fabrica Continental, avand o suprafata de 3415 mp si front stradal de 28 ml. Pretul: este 90 euro negociabil Tel. 0736173096, 0729057644

Buziasului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7085) Giroc (1607) Mosnita Noua (957) Dumbravita (844) Sacalaz (388) Sanandrei (257) Mosnita Veche (245) Giarmata (158) Lugoj (157) Ghiroda (156) Chisoda (147) Urseni (129) Sag (126) Bucovat (Remetea Mare) (110) Giarmata-Vii (91) Remetea Mare (76) Utvin (59) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (52) Becicherecu Mic (40) Sannicolau Mare (28) Dudestii Noi (27) Recas (27) Parta (24) Pischia (22) Albina (14) Buzias (14) Fardea (14) Peciu Nou (14) Cenad (12) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Jimbolia (10) Deta (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (8) Jebel (8) Ortisoara (8) Sacosu Turcesc (8) Sanmihaiu German (8) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Carani (5) Cornesti (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Alios (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)