Promovat
Apartament 2 camere Decomandat Ultracentral
11

Apartament 2 camere Decomandat Ultracentral

Apostu Estate are placerea de a va propune spre vanzare un apartament de lux cu 2 camere, decomandat, situat in zona ultracentrala a Timisoarei, ideal pentru cei care apreciaza confortul si proximitatea fata de punctele de interes ale orasului. Detalii: Suprafata utila: 50 mp Balcon: 6 mp Renovare: ...

4018 EUR/m2 | 50 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere in zona Take Ionescu, Timisoara, centrala termica
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere nedecomandate, situat in Timis, Timisoara, zona Take Ionescu. Imobilul dispune de o suprafata utila de 49 mp si beneficiaza de imbunatatiri recente, fiind ideal pentru locuinta sau investitie. Compartimentare: * Hol ...

2551 EUR/m2 | 49 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Casa modernă 5 camere, 3 bai, garaj, Dumbrăvița
20
1

Casa modernă 5 camere, 3 bai, garaj, Dumbrăvița

Casă modernă cu 5 camere, garaj și terase generoase – Dumbrăvița Vă propunem spre vânzare o casă individala spațioasă și bine compartimentată, situată în Dumbrăvița, într-o zonă foarte bine dezvoltată, cu acces facil către punctele de interes. Acces auto atat in garaj cat si in curte. Imobilul dispune ...

2292 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
COMISION0%.BRAYTIM.3 camere.Loc de parcare Subteran!
16

COMISION0%.BRAYTIM.3 camere.Loc de parcare Subteran!

De vanzare cu 3 camere, FARA COMISION, in zona BRAYTIM, bloc cu Lift, la etajul 1, decomandat, cu 2 balcoane, bucatarie inchisa, dressing ce se poate amenaja si ca a 2 baie avand toate utilitatile trase, mobilat si utilat complet, incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare din care unul este SUBTERAN. Pret ...

2388 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM. Dormitor la parter. 3 bai. Mobilata si utilata complet.
20
8

De vanzare casa in Braytim, disponibila imediat, complet mobilata si utilata, dotata cu centrala termica proprie si incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, aer conditionat, cu toate utilitatile (gaz, apa, canalizare, iluminat stradal, curent, internet). Casa are 4 dormitoare si 3 bai, living si ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam dec , zona Favorit 2

2 cam dec , zona Favorit

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 10 , izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale, zona Circumvalatiunii-Favorit. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1444 EUR/m2 | 45 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Finisat complet. Incalzire in pardoseala.
9
3

De vanzare apartament cu 2 camere disponibil imediat, in spatele hotelului IQ din Giroc, cu bucatarie inchisa, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, baie cu geam, pret 88.000 euro. Tel: 0750283339

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V1408
13
3

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V1408

ID intern: V1408 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie ...

1750 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

SOARELUI | Incalzire prin pardoseala | Renovat complet | Decomandat |
12

De vanzare apartament cu 3 camere in zona SOARELUI, la etajul 3, DECOMANDAT, renovat COMPLET, instalatie electrica si sanitara schimbata recent, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, model cu 3 balcoane, mobilat si utilat complet, boxa, pret 145.000 euro, negociabil. Tel 0750283339

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |
6

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |

De vanzare in Giroc, in spate la Lidl, apartament cu 2 camere cu bucatarie inchisa, decomandat, mobilat si utilat, aer conditionat, loc de parcare in CF, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, pret 85.000 Euro. Tel: 0750283339

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.
6
9

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.

ZONA GIROCULUI - UNITATEA MILITARA De vanzare apartament cu 1 camera decomandat cu bucatarie inchisa, cu predare la cheie, 1 loc de parcare inclus in pret, centrala termica proprie. Pret 64.000 Euro. Tel: 0750283339

1882 EUR/m2 | 34 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament de 2 camere, terasa 30 mp, tva inclus/loc de parcare inclus
2
2

Sunteti in căutarea unui apartament modern în Timișoara? Acest apartament cu 2 camere, situat în zona Mehala, este alegerea perfectă pentru cei care apreciază confortul și tehnologia de ultimă generație. Cu o suprafață utilă de 52,66 mp și terasa de 30 mp, imobilul nou oferă un spațiu generos și primitor, ...

2566 EUR/m2 | 53 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Strada asfaltata. Decomandat. Mobilat si utilat !
9
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339

2102 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat & Utilat. Afacere la cheie. Et. 3 cu lift. Nou. Lipovei. NEGOCIABIL!
11
6

. Vă propunem un apartament de 2 camere, predat la cheie, într-un bloc nou din 2017, situat pe una dintre cele mai liniștite și apreciate străzi din cartierul Lipovei, la pas de Pizza Thalia. Imobilul este complet mobilat și utilat, iar în prezent generează venit constant în regim hotelier. Poate fi ...

2547 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Casa D+P+E 400 mp utili teren 808 mp 2 FRONTURI STRADALE zona Sagului
20

De vanzare casa, cu regimul de inaltime, D+P+E, su 400 mp, suprafata teren 808 mp, 2 fronturi stradale, pe langa corpul principal al casei sunt spatii inchiriate, pretabila pentru diferite activitati comerciale si spatiu de locuit, zona Sagului zona de case. Pret: 550000 euro, neg Tel: 0729057644, ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Complexului Studentesc
3
148

Ofer spre vanzare apartament o camera zona Complex , etaj 1 , mobilat si utilat complet . Suprafata utila este de 32 mp . Pentru mai multe informatii , va rog sa ma apelati!

1563 EUR/m2 | 32 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie, mobilat si utilat, Langa Profi-Musicescu !
10
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339

2200 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam bloc nou PARCARE SUBTERANA mobilat si utilat zona Complex Studentesc
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, suprafața utilă 54 mp + balcon 4 mp - bucatarie deschisa, orientare sud-vest, cu parcare subterana inclusa, complet mobiltat si utilat, centrale gaz Viessmann, aparat climă Mitsubishi, uși Prüm, incălzire în pardoseala Rehau, prize și întrerupătoare Legrand, ...

2869 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
14

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 135.000 Euro. Tel: 0750283339

1849 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Lipovei
3
15

De vanzare garsoniera in zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 4 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 26 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1692 EUR/m2 | 26 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7153) Giroc (1600) Mosnita Noua (957) Dumbravita (844) Sacalaz (386) Sanandrei (257) Mosnita Veche (249) Giarmata (158) Lugoj (157) Ghiroda (156) Chisoda (148) Urseni (130) Sag (126) Bucovat (Remetea Mare) (110) Giarmata-Vii (92) Remetea Mare (77) Utvin (59) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (52) Becicherecu Mic (40) Sannicolau Mare (28) Dudestii Noi (27) Recas (27) Parta (24) Pischia (22) Buzias (15) Albina (14) Fardea (14) Peciu Nou (14) Cenad (12) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (8) Jebel (8) Sacosu Turcesc (8) Sanmihaiu German (8) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Carani (5) Cornesti (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Alios (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)