Promovat
Apartament cu 3 camere în zona Take Ionescu Medicina
18

Apartament cu 3 camere în zona Take Ionescu Medicina

De vânzare apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 2 într-un bloc cu lift, în Timișoara Take Ionescu Medicina. Locuința are o suprafață utilă de 66 mp și o suprafață construită de 77 mp, dispunând de un balcon mare. Apartamentul se vinde mobilat, conform fotografiilor. Caracteristici: 3 ...

1962 EUR/m2 | 66 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in Giroc
7

Apartament cu 2 camere in Giroc

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in Giroc. Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp la care se adauga un balcon de 8mp si un loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat! Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie cu incalzirea prin ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Duplex cu 3 camere si 2 bai | Urseni
8

Duplex cu 3 camere si 2 bai | Urseni

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex spațios cu 3 camere si 2 bai, situat in Urseni. Duplexul se desfasoara pe o suprafata utila de 95mp și este amplasata pe un teren de 305mp. Compartimentarea proprietatii este urmatoarea: Parter: - Hol acces, - Living cu bucatarie open-space, - ...

1579 EUR/m2 | 95 m2

Urseni, Timis

Promovat
Apartament 2 cam bloc nou
13
1

Apartament 2 cam bloc nou

Va propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-un bloc nou din Giroc pe o stradă asfaltata, iluminata, fara trafic. Locuința este la etajul 2, are o terasă foarte mare, toate utilitățile, baie cu gem, bucătărie separat. Dispune de loc de parcare privat. Pentru detalii suplimentare și ...

2060 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament în centru Timișoarei
8
12

Vand apartament în centru Timișoarei

Comision zero, vând apartament 4 camere în centru Timișoarei 130mp, bucătărie, 2 bai. Loc de parcare. Imobilul are 2 cf și se poate împărți în 2 apartamente. Preț 380 000 euro. Telefon 0733056373

2923 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Vand teren în Dumbravita
6
15

Vand teren în Dumbravita

Vand teren în Dumbravita strada Iris, suprafața utila 889. Utilități apa, gaz, canal. Preț 100 euro mp. Telefon 0733056373

889 m2

Dumbravita, Timis

Vand apartament in Zona Steaua comision zero
19
2

Vand apartament in Zona Steaua comision zero

Comision zero. Vând apartament cu 3 camere în zona Steaua, cea mai faină strada din zona, intrarea Peru. Apartamentul are 3 camere decomandate, bucătărie și bai moderne. Se vinde mobilat și utilat cu plita pe gaz, cuptor electric, cuptor cu microunde. Are 2 balcoane și este amplasat într-un loc unde ...

1707 EUR/m2 | 75 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Vând teren la Sag pentru Hala, complex logistic
1
6

Vând teren la Sag pentru Hala, complex logistic

Vând lângă Frigoglas, 5,5 ha de teren extravilan. Parcela este aproape pătrată și are în fata parcelei, conducta de gaz, și stâlpii de curent. Pret 9 euro pe mp

Sag, Timis

Comision zero ! Vand in zona Iozefin spatiu comercial
8
2

Comision zero ! Vand in zona Iozefin spatiu comercial

Vand in zona Iozefin spatiu comercial, la etajul 2, cu suprafata de 350mp. Acoperisul tip terasa se afla in proprietate si are o camera tehnica de 30mp. Pret 419500 euro.

1199 EUR/m2 | 350 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera cu gradina si 2 locuri de parcare- Mosnita
8

Vând apartament cu 1 cameră situat în Moșnița Veche, poziție foarte bună. Imobilul are o suprafață utilă de 38 mp și include o grădină proprie de 24 mp, precum și două locuri de parcare. Compartimentare: - Bucătărie separată - Debara - Living cu ieșire directă în grădină - Baie modernă Dotări ...

2013 EUR/m2 | 38 m2

Mosnita Veche, Timis

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie
10
4

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie

Vând in zona Aradului, piața Verde, apartament cu 2 dormitoare și living cu bucatarie, baie cu gea, centrala proprie, clima, mobilat și utilat ca și în poze. Apartamentul este la mansarda, bloc izolat termic, suprafața utila de 50mp. Preț 75000 euro. Telefon 0733056373

1500 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Vand hala cu birouri și platforma betonata in Sacalaz
10
1

Vand hala cu birouri și platforma betonata in Sacalaz

Vând in Sacalaz hala 450 mp,inaltime 6m la coama si 4.5m la streasina, teren 6294mp, din care betonat 6000 mp cu beton B400, plasa sudata de 10mm. Frontul stradal de 77.7m,adancime 81m. Separat in același preț este o Clădire de birouri de 400mp P+E. Utilitati: curent, gaz, panouri solare, 2 fose, apa ...

1294 EUR/m2 | 850 m2

Sacalaz, Timis

Vand teren agricol extravilan în Giroc
3
2

Vand teren agricol extravilan în Giroc

Vand teren agricol extravilan în Giroc, după Centura pe partea stângă, cu suprafața de 14.500mp. Preț 10 euro+tva negociabil. Telefon 0733056373

14,500 m2

Giroc, Timis

Proprietar Vând casa o proprietate deosebita vând hala
11
2

Proprietar Vând casa o proprietate deosebita vând hala

Proprietar, vand o proprietate deosebita in Rudicica, cu teren 3060 mp si front stradal de 27,7 mp, compusa astfel: 1. O constructie la rosu a une case cu demisol , parter ( construit)si mansarda (neconstruita). Aceasta constructie nu este intabulata . 2. Constructie tip hala, ca spatiu de depozitare ...

748 EUR/m2 | 400 m2

Rudicica, Timis

Vand Duplex în Mosnita  fără comision
19
1

Vand Duplex în Mosnita fără comision

De vânzare duplex în Mosnita, poziție excelenta cu doar 2 vecini, 3 locuri de parcare în fața și unul în curte. La parter se afla living de 30 METRI, cu o înălțime de 3 m, bucătărie, baie, camera tehnica, terasa de 18M. La etaj sunt 3 dormitoare, unul cu baie proprie si încă o baie pentru celelalte doua ...

1654 EUR/m2 | 127 m2

Mosnita Veche, Timis

Vand casa, afacere în Sanandrei
10
2

Vand casa, afacere în Sanandrei

Vand doua imobile cu afacere functionala respectiv spatii de inchiriat pentru muncitori straini sau constructori. Un imobil de 200mp cu 30paturi,5camere cu clima,4bai,2bucatarii,complet utilate, Al doilea imobil de 181mp cu 22paturi,5camere cu clima,4bai,3bucatarii, complet utilate. ...

842 EUR/m2 | 380 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere în centru
2
1

Vand apartament cu 4 camere în centru

Vând apartament in centru cu 4, 2 bai, bucătărie. Imobilul are vedere în piață Victoriei. Preț 600000 euro. Telefon 0733056373

4000 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Vand teren și casa la rosu Ghiroda
11
1

Vand teren și casa la rosu Ghiroda

Vand în Ghiroda , un proiect superb, compus dintr-o casa la rosu, garaj, piscina și teren 1050mp. Front stradal de 19.35m. Ma opresc cu descrierea, pentru că trebuie să o vedeți! Preț 320.000 euro. Telefon 0733056373

1280 EUR/m2 | 250 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
Vand casa cu teren generos fără comision!
20
4

Vand casa cu teren generos fără comision!

Vand casa fără comision, în zona Modern, strada Mistral, zona de case, cu D+P+E+M, teren 824m. La demisol se afla 2 garaje, camera tehnica cu 2 centrale, spatii de depozitare. La parter se afla bucătăria cu spațiu de depozitare (debara), in cont baie și living cu șemineu. La etaj sunt 3 dormitoare și ...

1678 EUR/m2 | 227 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila în Dumbravita comision zero
20
6

Vand vila în Dumbravita comision zero

Casă de vânzare în Dumbrăvița comision 0% La 5 minute de Primărie, într-un cartier liniștit de case Imobexpress Land îți propune spre vânzare o casă tip duplex, poziționată pe colț, ideală pentru o familie care caută confort, intimitate și acces rapid către punctele importante din Dumbrăvița. ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

Dumbravita, Timis

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc
14
5

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc

Vând clădire in complexul Studențesc cu 11 apartamente. Fiecare apartament are chicineta, baie frigider, plita electrica, birou. La parter se afla o o sala cu întrare separata pentru birou, etc. La demisol se poate amenaja spălătorie. Se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Pret 750000 euro. Telefon ...

7500 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Comision zero vând casa nouă la Biled
20
1

Comision zero vând casa nouă la Biled

Comision zero, vând casa noua, din cărămidă, la Biled, cu 6 camere, 2 bai, bucătărie, bucătărie de vară cu beci, foișor, cu suprafața utilă de 200 mp, pe un teren de 1471m, front stradal de 18m. Bonus un apartament cu o camera, decomandat, cu bucătărie și baie, cu întrare separata din curte. Prețul este ...

725 EUR/m2 | 200 m2

Biled, Timis

 Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului
11
1

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului, etaj 3,suprafață utila 42.71 mp plus balcon 3.47mp. Apartamentul se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Preț 78500 euro . Telefon 0733056373

1826 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu o camera Soarelui
19

Vând apartament cu o camera Soarelui

Vand apartament cu o camera în zona Soarelui, bloc nou, loc la etajul 11, suprafața utila 37 mp. Imobilul este mobilat și utilat ca și în poze. Preț 110 000 euro negociabil. Telefon 0733056373

2973 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7088) Giroc (1607) Mosnita Noua (977) Dumbravita (847) Sacalaz (381) Sanandrei (258) Mosnita Veche (254) Giarmata (161) Lugoj (161) Ghiroda (156) Chisoda (150) Urseni (131) Sag (123) Bucovat (Remetea Mare) (110) Giarmata-Vii (93) Remetea Mare (78) Utvin (60) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (52) Becicherecu Mic (39) Dudestii Noi (27) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Parta (26) Pischia (22) Buzias (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Albina (13) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Ianova (10) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Jebel (8) Sacosu Turcesc (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)