Promovat
APARTAMENTE NOI PREMIUM  INCALZIRE IN PARDOSEALA  LOC PARCARE INCLUS
20

APARTAMENTE NOI PREMIUM INCALZIRE IN PARDOSEALA LOC PARCARE INCLUS

APARTAMENTE NOI ndash; MO#536;NI#538;A NOUA Confort - Calitate - Regim Premium Un proiect rezidential modern, construit pentru oameni care cauta mai mult decat un simplu apartament. Pozitionat intr-o zona cu dezvoltare accelerata, acces rapid catre oras si conexiuni importante de infrastructura, proiectul ...

1594 EUR/m2 | 53 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 56 mp utili, parter, renovat - Zona Dorobantilor
6

ID:P1811 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 56 mp utili, situat la parterul unui bloc. Confortul termic este asigurat de centrala proprie cu incalzirea prin calorifere. Blocul este situat intr-o zona linistita, inconjurat de verdeata si cu acces rapid catre orice ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Duplex 6 camere - 145mp-Zona centrala Dumbravita
12

Duplex 6 camere - 145mp-Zona centrala Dumbravita

ID Intern: P2646 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex , cu 6 camere, 145 mp utili, 350 mp teren, situat in zona centrala Dumbravita. Proprietatea vine compartimentată astfel: Parter ~ hol acces ~ baie cu duș walk-in ~ 1 dormitor/birou ~ living cu acces pe terasa exterioară ~ bucătărie ...

2207 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | 57 mp + pod | Braytim | Etaj 3 | Parcare | 2022
7
2

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare apartament modern cu 2 camere, situat în Braytim, pe Strada Macilor, într-un imobil construit în 2022, poziționat la limita dintre Timișoara și Giroc, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare. Apartamentul are o suprafață utilă de 57 mp, la care se adaugă ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere et 2 din 3 Braytim Giroc
8
1

Apartament cu 3 camere et 2 din 3 Braytim Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere la etajul 2 din 3, situat în loc. Giroc, la doar cateva minute de hotel IQ, STATIE DE AUTOBUZ LANGA Apartamentul dispune de o suprafaTa utila de 68 mp + balcon de 8mp. -locuinta este complet mobilata si utilata (tv-uri, masina de spalat vase, masina de ...

2053 EUR/m2 | 68 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere la doar 3 minute de benzinaria Eso
4
2

Apartament cu 2 camere la doar 3 minute de benzinaria Eso

Va propunem spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou la cheie , loc parcare , balcon , suprafață utilă 40 mp , situat la etajul 3 cu acoperiș țiglă , pod cu spațiu de depozitare , la intrare în Giroc la doar 3 minute de benzinaria ESO. Preț. 72000 euro Telefon. 0723674418

1800 EUR/m2 | 40 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera in zona Fabrica de Bere
3
9

Apartament 1 camera in zona Fabrica de Bere

Vanzare apartament cu o camera, suprafata 34 mp2, decomandat, etaj 1. Aproape de mijloacele de transport si de centre comerciale. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gheorghe Lazar
4
2

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gheorghe Lazar

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camera, pe str. Gh Lazar nr. 4, langa Liceul Lenau, in imobil istoric. Apartamentul se afla la etajul 3, este decomandat si dispune de centrala termica proprie si aer conditionat. Suprafata este de 55 mp

1636 EUR/m2 | 55 m2

Gheorghe%2bLazar, Timisoara, Timis

Apartament Lux 1 Camera Decomandat Centrala Proprie Zona  Centrala
7

Apartament Lux 1 Camera Decomandat Centrala Proprie Zona Centrala

Apartament lux cu 1 camere, decomandat, centrala proprie,aer conditionat, mobilat si utilat, su: 25 mp, plus balcon inchis in termopan, etaj 1 din 4 , bloc din caramida, totul nou renovat, instalatilei electrice si sanitare noi, se vinde complet mobilat si utilat asa cum se vede in poze. Foarte aproape ...

3680 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Duplex cu 5 camere si teren de 325 mp - Dumbravita
20

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Dumbravita, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 126 mp si teren 325 mp. Anul constructiei este 2015, structura beton, material zidarie ...

2857 EUR/m2 | 126 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Giroc Calea Urseni
4
6

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, su: 53 mp, situat la parter din 3, plus 1 loc de parcare trecut in Cf. Pret: 83500 Euro Tel: 0726649775.

1575 EUR/m2 | 53 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie 2 locuri de parcare gradina proprie 40 mp Zona Giroc
6

Apartament cu 2 camere decomandat, centrala proprie, mobilat si utilat, bucatarie inchisa, su: 53 mp, situat la parter, cu iesire in gradina proprie si 2 locuri de parcare, Disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 104900 euro negociabil Tel: 0726649775

1979 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Garsoniera de vanzare zona Lipovei
2
5

Garsoniera de vanzare zona Lipovei

Vand garsoniera situata la etajul 4, avand o suprafata de 21 mp, acoperis cu tigla, o boxa la subsol

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Centrala Proprie Zona Lidia Soarelui
10

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 clime de 12000 BTU, 2 bai, 2 balcoane inchise, su: 65 mp plus 6,5 mp balcoanele, etaj 2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Pret: 135000 Euro negociabil Tel: 0726649775

2077 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Decomandat. Etaj 1.Calea Timisorii . Asfalt. Transport in comun.
10

Apartament cu doua camere in zona Calea Timisorii, aproape de Penny, decomandat, etaj 1, posibilitate de a face bucataria separata, in zona asflatata, aproape de mijloace de transport in comun, baie cu geam, 52 mp utili + un balcon de 8 mp, geamuri tripane, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, ...

1865 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere, decomandat - zona Dorobantilor
7

Apartament cu 2 camere, decomandat - zona Dorobantilor

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Dorobantilor. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dorobantilor, aflat la parterul unui bloc cu regim de inaltime pe P + 4. Anul constructiei 1987, structura beton, material zidarie ...

1908 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Aradului
3

Apartament cu o camera in zona Aradului

Spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Aradului. Etajul 2, complet utilat si mobilat, cu AC. Suprafata de 43 mp. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare.

1395 EUR/m2 | 43 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso
15
17

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 53 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1471 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Totul Nou Zona Soarelui Sud Plaza
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, 2 aparate de aer condiționat, totul nou, refăcut de la zero, cu materiale premium, su: 50 mp, situat la parter înalt, din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona.s. Apartamentul a fost renovat complet: instalatii ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 camera bloc cu lift mobilat si utilat la 3 minute de bezinaria Eso Braytim
13
3

De vanzare apartament cu 2 camere de vanzare situat la 2 minute de benzinaria Eso,Braytim, bloc nou Blocul are 4 etaje si dispune de lift, apartamentul situandu-se la etajul 4 ( placa de beton si acoperis) Drumul de acces spre imobil este asfaltat. Apartamentul dispune de o suprafata de 53 mp utili ...

1868 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa Deosebiita 3 Dormitoare Beci Panouri Solare Centrala Proprie Toate Utilitatiile Zona Dambovita
10
1

Casa deosebita pe parter cu o suprafață utilă de 108 mp și este compartimentată ideal pentru o familie: - 3 dormitoare, 1 cu dressing, - living generos de aproximativ 40 mp - bucătărie open-space cu mobilier nou și insuliță - baie spațioasă de 12 mp, dotată atât cu cadă, cât și cu duș - hol foarte luminos ...

1806 EUR/m2 | 108 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 3 posibilitate centrala Sagului
11

Apartament cu 2 camere et 3 posibilitate centrala Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere complet mobilat și utilat, clima , 43 m pătrați . Apartamentul se vinde cu toate electrocasnicele si mobilierul . Blocul este izolat , clima .Calea Șagului , stri , etaj 3 ,nedecomandat . Preț 79.500 Euro Telefon. 0723674418

1849 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2  camere et 3  zona Calea Aradului
8
3

Apartament cu 2 camere et 3 zona Calea Aradului

De vânzare un apartament spatios cu 2 camere, situat într-o zona foarte cautata Calea Aradului Vest, Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 67 mpsi beneficiaza de loc de parcare . Detalii apartament: * Suprafata utila: 67 mp. * Parcare subterana Alte avantaje: * Zona linittita, dar ...

1873 EUR/m2 | 67 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă  Centrală Proprie Zona Soarelui
6

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă Centrală Proprie Zona Soarelui

Apartament cu 3 camere, 2 bai, partial mobilat și utilat, centrala proprie, su: 70 mp, plus boxa de 5 mp, etaj 1 din 4, amplasat pe colț, foarte aproape de Școala, Grădiniță, Sud Plaza și punctele de interes din zona. Preț: 136800 Euro negociabil. ...

1954 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7126) Giroc (1592) Mosnita Noua (976) Dumbravita (839) Sacalaz (379) Sanandrei (255) Mosnita Veche (251) Giarmata (163) Lugoj (161) Chisoda (149) Ghiroda (149) Urseni (130) Sag (124) Bucovat (Remetea Mare) (110) Giarmata-Vii (92) Remetea Mare (79) Utvin (60) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (51) Becicherecu Mic (38) Dudestii Noi (28) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Parta (26) Pischia (22) Buzias (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Albina (13) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Ianova (10) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Jebel (8) Sacosu Turcesc (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Belint (6) Dinias (6) Dragsina (6) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Liebling (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)