Promovat
Apartament 2 camere Decomandat
9
3

Apartament 2 camere Decomandat

Apartament decomandat 55 mp Giroc, Str. Independenței Ideal locuință sau investiție Îți propunem spre vânzare un apartament decomandat, cu o suprafață utilă de 55 mp, situat într-un bloc modern cu regim de înălțime P+3E, pe strada Independenței, în comuna Giroc una dintre cele mai căutate zone ...

1629 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
AV671 De vanzare 2 PARCELE la Bucovat, cu UTILITATI, 50m de asfalt
5
2

AV-Estate va ofera spre vanzare 2 PARCELE DE TEREN (INTRAVILAN) INTR-UN PUZ NOU, FINALIZAT CU UTILITATI. -> ambele parcele de teren au suprafete de 532 mp fiecare si front stradal de 18 ml, situate la Bucovat, iesire spre Remetea Mare. Regim de inaltime P+1E+M. POT 35%. Pe parcele se poate construi ...

532 m2

Timisoara, Timis

Promovat
In dulcele stil mediteranean - casa de lux cu accente contemporane
20
8

Din clasa proprietati de lux, propunem iubitorilor de imobile deosebite, o vila spatioasa si practica, in stil mediteranean, care il are pe je ne sais quoi, intr-o zona rezidentiala de top din Timisoara. Casa este marcata de echilibru intre dotarile si finisajele de lux ale casei si zonele albe care ...

2479 EUR/m2 | 355 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Promovat
Teren pozitionat excelent-Braytim
1
1

Teren pozitionat excelent-Braytim

REX Imobiliare, va ofera acum spre vanzare un teren amplsat excelent in zona Braytim. Terenul in suprafata de 500mp, cu un front de 17.5ml, este ideal pentru orice fel de dezvoltare, de la construire propriei case pana la dezvoltare imobiliara cu posibilitate de vanzare, zona find una excelenta si la ...

500 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Penthouse 4 camere de vanzare, 2 bai complet mobilat si utilat - Giroc
20
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un Penthouse de lux pe 2 nivele cu 4 camere si 2 bai, situat in Giroc la asfalt. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Profi, Lidl, magazin alimentar, scoala si gradinita la o distanta de 3 minute, acces ...

1308 EUR/m2 | 120 m2

Braytim, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj intermediar bl izolat centr pr zona Girocului
9

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3 din 5, bloc izolat, centrala proprie, clima, bucataria si baia mobilate, zona Girocului. Pret: 92500 euro Tel: 0736170308

2102 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara
20

Apartament 3 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etaj intermediar, etajul 2, al unui imobil construit in anul 1986, in zona de Nord a oraşului Timisoara, judetul Timis. Zona Lipovei, zona foarte bine cotata si apreciata pentru accesibilitate si facilitati. Blocul este ...

2157 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului
7
1

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, modelul mare, amenajat, mobilat si utilat, situat la etajul 4, bloc cu acoperis de tigla, posibilitate de montare centrala proprie, renovat de 3 ani, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736170308

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

DE VANZARE Apartament doua camere zona de Nord Timisoara
3

DE VANZARE Apartament doua camere zona de Nord Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in unul dintre cele mai moderne ansambluri din zona de nord a orasului Timisoara, cu accesibilitate excelenta. Suprafata utila: 43,58 Compartimentare eficienta – zona de zi spatioasa, bucatarie închisă, baie complet utilata Finisaje ...

2363 EUR/m2 | 44 m2

Aradului, Timisoara, Timis

4 camere confort 1 centrala proprie 2 bai zona Circumvalatiunii
8
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, semidecomandat, sup 81 mp, centrala proprie, 2 bai, etaj 3 din 4, zona Circumvalatiunii. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

1852 EUR/m2 | 81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

APARTAMENT DE VANZARE. Zona: Soarelui. Numar camere: 2. Compartimentare: decomandat. Etaj: 4. Suprafata utila: 49mp. Proximitati: mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, magazine, spatii verzi. Perfect pentru investie sau chiar si locuit. Sunati pentru a stabili o programare.

1633 EUR/m2 | 49 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam dec amenajat zona Dambovita
17
1

2 cam dec amenajat zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
PENTHOUSE superb cu 3 camere si terasa mare in Timisoara | COMISION 0
20

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un PENTHOUSE spectaculos, dispus pe 2 nivele, situat in Timișoara, zona Șagului, intr-un imobil exclusivist, cu doar 2 apartamente pe nivel, pozitionat la ultimul etaj. COMISION 0 Aceasta proprietate impresioneaza prin designul modern, suprafetele ...

1969 EUR/m2 | 127 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai centrala proprie 2 ap pe nivel zona Lipovei
6
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 62 mp, centrala proprie, 2 apartamente pe nivel, 2 bai, compartimentat astfel: * Hol de acces spatios, cu intrare catre toate camerele * Living spatios * Bucatarie * Un dormitor cu acces in balcon inchis * Al doilea dormitor pretabil pentru ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat, complet mobilat la parter in Giroc.
15

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in Giroc - Calea Urseni. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Profi, Lidl, Penny, magazin alimentar, scoala si gradinita la o distanta de 5 minute, acces facil la mijloace ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

4 cam decomandat 2 bai loc parcare in curte Ultracentral-Tribunal
12
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 189000 euro, neg Tel: 0736170308

2054 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie Piata Unirii
8
1

2 cam centrala proprie Piata Unirii

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 3 3+pod, su 40 mp, centrala termica proprie si aer conditionat. Pardoselile camerelor sunt din parchet de lemn stratificat. Apartamentul este compus din: camera de zi cu bucatarie deschisa, dormitor, baie si hol de acces. Deasupra baii se ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 cam et 2 centrala proprie Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita
9
8

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 1 baie, 2 balcoane, su 65 mp, centrala proprie, renovat complet la finele lui 2023 (instalatie termica, sanitara, electrica - noi, calorifere noi, sapa, parchet rezistent la apa si trafic inalt de 12mm, lavabila Savana, gresie si faianta de calitate ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu 94 comercial de vanzare la casa, zona Lipovei, Timisoara.
5

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare spatiu comercial 94 mp, 61 mp casa de locuit( birouri), Lipovei, Timisoara.. Proprietatea este compusa din doua spatii comerciale in suprafata totala de 94 mp cu intrare din strada. In curtea proprietatii regasim o casa pe parter in suprafata de 61mp si o anexa ...

1419 EUR/m2 | 155 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera   in zona Take Ionescu
3
23

Apartament 1 camera in zona Take Ionescu

fer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu,suprafata de 26 mp,se vinde complet utilat si mobilat modern. Apartamentul se afla intr-o zona cu multe facilitati,avand acces rapid la punctele cardinale,centre comerciale,statii de tramvai,farmacii,scoli,gradinite,terase,restaurante. Pentru ...

Take Ionescu, Timisoara, Timis

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua
8
2

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 36 mp, centrala proprie, aer conditionat, situat la etajul 4 cu inca un etaj deasupra pentru acces in pod, mobilat si utilat, zona Steaua. Pret: 65000 euro, neg Tel: 0736170308

1806 EUR/m2 | 36 m2

Steaua, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean
8

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, situat la etajul 4 intr-un bloc cu 5 etaje, aer conditionat, posibilitate montare centrala proprie, orientat spre Nord, bloc izolat, mobilat si utilat, la 1 min de Spitalul Judetean. Pret: 98000 euro Tel: 0736170308

1782 EUR/m2 | 55 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Apartaent cu 2 camere in zona Giroc
3
1

Apartaent cu 2 camere in zona Giroc

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Giroc,(in spate la ITM),la etajul 3,suprafata de 44 mp,se vinde complet utilat si mobilat. Apartamentul se afla intr-o zona linistita,in apropiere se afla centre comerciale,magazine,scoli,gradinite,etc. Are si loc de parcare. Mai multe detalii telefonic ...

Giroc, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7078) Giroc (1599) Mosnita Noua (975) Dumbravita (843) Sacalaz (380) Sanandrei (256) Mosnita Veche (252) Giarmata (161) Lugoj (161) Ghiroda (155) Chisoda (149) Urseni (130) Sag (124) Bucovat (Remetea Mare) (110) Giarmata-Vii (92) Remetea Mare (79) Utvin (60) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (52) Becicherecu Mic (38) Dudestii Noi (27) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Parta (26) Pischia (22) Buzias (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Albina (13) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Ianova (10) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Jebel (8) Sacosu Turcesc (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)