Promovat
Apartament cu 2 camere DECOMANDAT,  CURTE   Calea Sagului
10

Apartament cu 2 camere DECOMANDAT, CURTE Calea Sagului

Vă propunem spre vânzare un apartament deosebit, situat într-o zonă liniștită de case, Calea Sagului, la doar câteva minute de centrul orașului. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 54 mp Regim de înălțime: Parter Compartimentare eficientă Compartimentare: 2 dormitoare spațioase Living open space cu ...

2343 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex pe parter în Moșnița Nouă
11
1

Duplex pe parter în Moșnița Nouă

Visezi la o locuință într-o zonă liniștită, cu aer curat și vecini prietenoși? Avem pentru tine un duplex deosebit, situat într-o zonă exclusiv de case pe parter, ideal pentru o familie! Detalii proprietate: Suprafață utilă: 86 mp Suprafață construită: 110 mp Suprafață teren: 330 mp Compartimentare: ...

1744 EUR/m2 | 86 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartamente cu 3 camere, finisaje la alegere, lift la intrare in Giroc
16
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare apartamente cu 3 camere situate la intrare in Giroc. Drumul de acces spre imobil este pietruit. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Mega Image, Profi, Lidl, scoala si gradinita la o distanta de 7 minute, acces facil la mijlloace de transport in ...

1690 EUR/m2 | 71 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 cam | 96 mp | Iosefin | 109.900 EUR
7

Apartament 3 cam | 96 mp | Iosefin | 109.900 EUR

Va propunem spre vanzare un apartament decomandat cu o suprafata utila de 96 mp, situat in zona Iosefin pe Bulevardul General Ion Dragalina, una dintre cele mai apreciate si cautate zone din Timisoara. Compartimentarea este practica si bine gandita, apartamentul fiind compus din: -Living generos si ...

1145 EUR/m2 | 96 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina
7
2

2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, centrala proprie, aer conditionat, necesita mici imbunatatiri dupa fostii chiriasi, situat la etajul 3 din 4, bloc cu acoperis, zona Bucovina, Pret: 96000 euro Tel: 0736170308

1714 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern
5
5

2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, bloc izolat exterior si pe interior, centrala proprie, renovat, etaj 2, zona Modern. Pret: 92000 euro Tel: 0736170308

1840 EUR/m2 | 50 m2

Modern, Timisoara, Timis

Duplex cu 5 camere si teren de 300 mp in Dumbravita la cheie
16

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Pod, situata in Dumbravita, in spate la Ikea, foarte aproape de Timisoara, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 130 mp si teren 300 mp. Anul ...

1807 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

De vanzare apartament  2 camere in zona Buziasului-AEM
6
29

De vanzare apartament 2 camere in zona Buziasului-AEM

Se vinde apartament cu 2 camere, 52 mp utili, 3 din 5, zona AEM, constructie 2016, blocul izolat termic, pereti BCA cu stalpi si centuri de beton. Ideal familie cu un copil. Puncte de interes din apropiere: statie STPT (tramvai 4, 8, 9 autobuz E2, M22), Profi (la coltul blocului), Auchan, Lidl (la 5 ...

1288 EUR/m2 | 52 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat ETAJ 1 contor de gaz zona Mircea cel Batran
8

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 1, contor de gaz separat, su 65 mp, zona Mircea cel Batran. Pret: 126000 euro Tel: 0736170308

1938 EUR/m2 | 65 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Buziasului
3
11

De vanzare garsoniera in zona Buziasului

Dam spre vanzare garsoniera in zona Buziasului,la etajul 2 din 5,suprafata utila de 32 mp,utilat si mobilat complet. In apropiere de centre comerciale,Lidl,Kaufland,magazine. Este perfect pentru investitie sau chiar pentru a locui. Daca doriti informatii suplimentare sau detalii,va rugam sa ne sunati ...

1281 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
3

3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114500 euro , usor ...

1636 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% Panouri fotovoltaice. 5 camere. 3 bai. Teren generos
18
5

De vanzare, casa finalizata in Mosnita Noua, 5 camere, P+E+Pod117 mp utili, 4 dormitoare, dormitor cu baie proprie si dressing, dormitor la parter, placa de beton peste etaj, izolatie cu vata bazaltica, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, curent trifazic, ...

1444 EUR/m2 | 117 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa individuala 4 camere, Sacalaz - Cartier nou
20
5

Casa individuala 4 camere, Sacalaz - Cartier nou

Casa individuala cu 4 camere de vanzare in localitatea Sacalaz, zona Exterior Est. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj situata in Sacalaz, zona Exterior Est, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 110 mp si teren 350 mp. Anul constructiei ...

1818 EUR/m2 | 110 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
5

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se da spre vanzare o apartament cu 1 camera in zona Sagului. Etaj: 3. Suprafata: 33mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Profi, Parcuri, Transport in comun, Unicarm, Scoli, Gradinite, Shooping City. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1788 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala
10

2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Balcescu
3
23

Apartament cu o camera de vanzare in zona Balcescu

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Bălcescu, 31 mp, etaj 1. Locuința este situată într-o zonă centrală, aproape de mijloace de transport, magazine și puncte de interes, fiind ideală pentru locuit sau ca investiție. Imobilul este bine întreținut și oferă acces rapid către centrul orașului. Pentru ...

1677 EUR/m2 | 31 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Cetatii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, Compartimentare (semidecomandat): - Hol acces + Bucatarie - Living + Logie Incalzita - Baia cu geam + Hol mic + Debara Depozitare - Dormitor spațios Dotari: - Aer Conditionat - Centrala Terrmica + Senzor Gaz + ...

1824 EUR/m2 | 54 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence
8

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc nou, in complexul rezidential, Monarch Residence, in suprafata utila de 48 mp, compus din bucatarie cu living, dormitor, baie si balcon. La cerere, suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisajele sunt de calitate superioara, ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7173) Giroc (1608) Mosnita Noua (957) Dumbravita (844) Sacalaz (388) Sanandrei (257) Mosnita Veche (246) Giarmata (158) Lugoj (157) Ghiroda (156) Chisoda (147) Urseni (129) Sag (126) Bucovat (Remetea Mare) (110) Giarmata-Vii (90) Remetea Mare (76) Utvin (59) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (52) Becicherecu Mic (40) Sannicolau Mare (28) Dudestii Noi (27) Recas (27) Parta (24) Pischia (22) Albina (14) Buzias (14) Fardea (14) Peciu Nou (14) Cenad (12) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Jimbolia (10) Deta (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (8) Jebel (8) Ortisoara (8) Sacosu Turcesc (8) Sanmihaiu German (8) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Carani (5) Cornesti (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Alios (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)