Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat 65 mp | Sagului
13

Apartament cu 3 camere decomandat 65 mp | Sagului

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament complet decomandat cu 3 camere si o suprafata de 65, situat in zona Sagului, in apropriere de Turist. Dispune si de 2 balcoane complet inchise prin termopane si ferestre PVC. Apartamentul este situat la etajul 3/4 al unui bloc de apartamente. ...

1646 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex superb cu 5 camere despărțit prin garaj I Mosnita Noua
5

District Real Estate va propune spre vânzare un duplex inteligent compartimentat, despărțit prin garaj și cameră tehnică – fără perete comun între spațiile de locuit, oferind un plus real de confort și intimitate. Poziționare foarte avantajoasă, cu acces rapid către: magazinul Mega Image, benzinăria ...

1858 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Bloc Nou. Etaj 1. Asfalt. Langa Profi. Finisaje de calitate, peste medie.
12
3

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Unitatii Militare, in spatele Hotelului IQ, la asfalt. Situat la etajul 1, finisat integral cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, terasa generoasa, zidarie complet caramida, loc de parcare. Pret 89.000 Euro. Tel 0783073754. MERITA ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere premium | Mobilat | Parcare | Lipovei
7
1

Apartament 2 camere premium | Mobilat | Parcare | Lipovei

360 Grade Imobiliare propune spre vanzare apartament cu 2 camere, premium, complet mobilat si utilat, situat in zona Lipovei – una dintre cele mai cautate zone rezidentiale din Timisoara. Proprietatea se remarca prin designul modern, finisajele de calitate si faptul ca se vinde exact ca in poze – ideal ...

2542 EUR/m2 | 57 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Proprietar vand teren cu casa in Timisoara strada Muzicescu Girocului
9
19

Proprietar vând teren cu casa, pe teren există o casa de caramida si anexa, teren total 1100 m2 in Timisoara, strada Anul 1848, casa este locuibila, branșată la utilități, centrala proprie pe gaz cu calorifere, stradă asfaltată, zonă de case liniștită. Front stradal 18m. pret usor negociabil

1,070 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan, suprafata de 504 mp, cartier nou, in Utvin - ID V5060
13
9

ID intern: V5060 Teren de vanzare in localitatea Utvin 5 km de Timisoana, zona Sud FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare 8 parcele de teren intravilan in Localitatea Utvin - zona de Sud, avand urmatoarele suprafete disponibile: 1. 504 mp, deschidere front stradal: 12.84 m 2. 514 mp, deschidere ...

504 m2

Utvin, Timis

Casa in Mosnita Noua. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare si dressing.
20
14

De vanzare in Mosnita Noua, duplex cu P+Etaj+Pod, 110 mp utili, 300 mp teren, cu acoperis din tigla, placa de beton peste etaj cu spatiu de depozitare in pod, 3 dormitoare, dressing, bucatarie inchisa, camera tehnica, terasa spatioasa acoperita, acces auto in curte, imprejmuire cu gard de beton, 175.000 ...

1591 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa individuala. Teren de 710 mp. Mosnita Noua-Urseni.
13
3

Casa individuala. Teren de 710 mp. Mosnita Noua-Urseni.

De vanzare, casa individuala pe parter in Urseni, cu teren de 710 mp, 4 camere, living, bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, terasa inchisa, placa de beton si spatiu de depozitare in pod, acoperis din tigla, panouri solare, curte amenajata cu pavaj, gazon, sistem de irigatie automatizat, mobilata si utilata ...

1790 EUR/m2 | 100 m2

Mosnita Noua, Timis

Doar 6 apartamente in bloc. Aproape de Lidl si Penny. Mobilat si utilat!
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, in bloc nou tip vila cu 6 apartamente, curte amenajata, parter cu balcon, 53 mp utili, bucatarie cu posibilitate de inchidere, baie cu geam, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus, 98.500 Euro, negociabil. 0755793075

1858 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bloc nou. Bucatarie inchisa. Etajul 1. Aproape de Penny si Lidl.
10

Apartament cu 2 camere la etajul 1, in bloc nou cu predare in Iulie 2026, la cheie, spatios, 52,64 mp, decomandat, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 94.700 Euro, negociabil. 0755793075

1787 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
9

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

De vanzare, in bloc nou finalizat, Giroc, 2 camere, 53 mp utili, decomandat, cu bucatatie inchisa, balcon, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 80.000 Euro. 0755793075

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
8

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

Apartament cu 2 camere in bloc nou in Giroc, spatios, 51 mp utili, decomandat, cu bucatarie inchisa, balcon, finisat complet, disponibil imediat, toate utilitatile, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 84.000 Euro. 0755793075

1647 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Promovat
Aproape de Zone Cafe 2. Casa individuala. Panouri Fotovoltaice.
9
8

Casa individuala pe Calea Urseni, aproape de restaurant Zone Cafe 2, si cu acces facil pe centura SUD a Timisoarei, regim de inaltime P+1, suprafata utila de 120 mp, teren de 315 mp, imprejmuit cu gard din beton, incalzire in pardoseala, panouri fotovoltaice incluse, finisaje la alegere pentru parter, ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% Panouri fotovoltaice. 5 camere. 3 bai. Teren generos
18
5

De vanzare, casa finalizata in Mosnita Noua, 5 camere, P+E+Pod117 mp utili, 4 dormitoare, dormitor cu baie proprie si dressing, dormitor la parter, placa de beton peste etaj, izolatie cu vata bazaltica, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, curent trifazic, ...

1444 EUR/m2 | 117 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Casa in Braytim. Cu dormitor la parter. Mobilata si utilata.
19
7

Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.
7
10

Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.

De vanzare in bloc nou, aproape de hotel IQ, apartament cu 1 camera, spatios, 35 mp utili, decomandat, bucatarie inchisa, finisat la cheie, disponibil imediat, loc de parcare inscris in CF, 65.000 Euro. 0755793075

1857 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Giroc, Timis

Duplex in Chisoda. Carport. Strada asfaltata.
10
6

Duplex in Chisoda. Carport. Strada asfaltata.

De vanzare jumatate de duplex in Chisoda, 3 camere, aprox. 80 mp utili, 2 bai, finisat la cheie preferential, centrala proprie pe gaz cu incalzire in pardoseala, 145.000 Euro, negociabil. 0755793075

1813 EUR/m2 | 80 m2

Chisoda, Timis

Depozit logistic sau Spatiu de productie –503 mp utili, 950 mp teren - Timisoara
6
3

Depozit logistic sau Spatiu de productie – 503 mp utili, 950 mp teren, zona Brancoveanu Oportunitate excelenta de investitie. Proprietate ideala pentru activitati logistice, productie sau depozitare, situata cu acces direct din drumul principal. Detalii proprietate: Suprafata utila: 503 mp Suprafata ...

994 EUR/m2 | 503 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.
11

Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.

De vanzare, apartament in bloc nou, langa LIDL Giroc, 2 camere, spatios, luminos, la etajul 2, cu balcon generos de 8 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, aer conditonat, mobilat si utilat complet, loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, 97.000 Euro, negociabil. 0755793075

1940 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (8671) Giroc (1792) Mosnita Noua (1105) Dumbravita (999) Sacalaz (487) Lugoj (338) Mosnita Veche (313) Sanandrei (305) Giarmata (228) Sag (216) Ghiroda (212) Chisoda (187) Urseni (156) Bucovat (Remetea Mare) (140) Giarmata-Vii (129) Remetea Mare (119) Sanmihaiu Roman (102) Utvin (79) Becicherecu Mic (67) Covaci (65) Sannicolau Mare (61) Buzias (53) Recas (53) Parta (48) Pischia (42) Dudestii Noi (40) Peciu Nou (37) Jimbolia (35) Ianova (34) Fardea (32) Jebel (32) Deta (27) Sacosu Turcesc (26) Ortisoara (23) Cenad (21) Faget (21) Beregsau Mare (20) Dragsina (20) Albina (19) Cerneteaz (18) Padureni (18) Herneacova (17) Satchinez (17) Cebza (16) Padureni (Jebel) (16) Seceani (15) Varias (15) Checea (14) Murani (14) Biled (13) Ciacova (13) Costeiu (13) Hitias (13) Alios (12) Bazosu Nou (12) Calacea (12) Cheveresu Mare (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Sanmihaiu German (12) Belint (11) Carani (11) Chizatau (11) Dinias (11) Periam (11) Bazos (10) Cenei (10) Comlosu Mare (10) Gottlob (10) Izvin (10) Rudicica (10) Balint (9) Carpinis (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Gataia (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Silagiu (9) Teremia Mare (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Voiteg (9) Cornesti (8) Denta (8) Gavojdia (8) Ghilad (8) Nadrag (8) Sandra (8) Bobda (7) Pesac (7) Sacosu Mare (7) Topolovatu Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Ictar Budinti (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Salciua Noua (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Boldur (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Giulvaz (5) Iecea Mica (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Secas (5) Sinersig (5) Sipet (5) Visag (5) Bucovat (Dumbrava) (4) Grabat (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Sanpetru Mare (4) Stiuca (4) Valcani (4) Zolt (4) Bacova (3) Beba Veche (3) Bencecu de Jos (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bulgarus (3) Buzad (3) Comeat (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Honorici (3) Igris (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Targoviste (3) Uivar (3) Bara (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Fibis (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Ivanda (2) Jabar (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Tes (2) Toager (2)