Promovat
Casa individuala Mosnita Noua, COMISION 0
16
7

Casa individuala Mosnita Noua, COMISION 0

Estate Group ofera spre vanzare casa individuala in Mosnita Noua , cu acces si de pe Calea Urseni, cu suprafata terenului de 600 mp, suprafata construita de 150 mp, suprafata utila de 120 mp + terasa acoperita compartimentata astfel: Parter: hol acces, living cu bucatarie si camera tehnica/camara , dormitor/ ...

1625 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in Giroc
7

Apartament cu 2 camere in Giroc

Vă prezentăm spre vânzare un apartament modern, situat într-un imobil nou, aflat în construcție, cu termen de finalizare iunie 2026. Caracteristici principale: * Suprafață utilă: 47 mp + balcon 7 m * Compartimentare practică: •1 dormitor •1 living spațios •1 baie •Balcon cu acces din living •Bucatarie ...

1872 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter
4
1

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter (camera+baie) In stare buna, usa metalica, termopane, grup sanitar propriu Suprafata: 9,86mp RELATII LA TELEFON:

2500 EUR/m2 | 10 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex in Mosnita Noua | Finisaje la alegere | Langa Mcity | La Asfalt
11

Vă propunem spre vânzare un duplex P+M, construit solid, situat în Moșnița Nouă, zona centrală, la doar 100 m de asfalt și la 5 minute de mers pe jos de MCity (Auchan, Mega, Jysk etc.). >Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 115 mp • Terasă: inclusă • Teren: aprox. 300 mp >Compartimentare: • Parter: ...

1478 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă individuală P+M, ideală pentru două familii   acces separat.
20

Casă individuală P+M, ideală pentru două familii acces separat.

Spre vanzare in Mosnita Veche pe strada asfaltata, o casă individuală, dispusă pe P+M, compartimentată eficient pentru două familii, cu acces separat prin scară exterioară. Teren 500 mp, 110 mp utili pe fiecare nivel, fiecare etaj fiind conceput ca unitate locativă distinctă, oferind intimitate și funcționalitate. ...

1364 EUR/m2 | 220 m2

Mosnita Veche, Timis

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.
10
6

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.

De vanzare, 1 2 de duplex in zona Torontalului, 4 camere, pe parter, 3 dormitoare, 2 bai, camera tehnica, terasa, teren 285 mp, finisaje cu posibilitate de alegere, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, acces auto in curte, gard de beton si fier forjat, 170.000 Euro, negociabil. 0755793075

2000 EUR/m2 | 85 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
3

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. 2 locuri de parcare. 73 mp utili. Etaj intermediar. 2 bai.
11
1

Giroc, aproape de benzinaria ESO, 3 camere in bloc nou finalizat, etaj intermediar, bloc cu lift, spatios, 73 mp utili, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, balcon spatios, finisat complet, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse inscrise in CF, pret 138.000 Euro, negociabil. ...

1890 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Finisat la cheie. Incalzire in pardosela.
9
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, cu toate utilitatile, bucatarie spatioasa inchisa, baie cu geam, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament 4 camere, 2 băi, loc parcare subteran
10
7

Apartament 4 camere, 2 băi, loc parcare subteran

Oferim spre vanzare apartament cu 4 camere, 2 bai, bucatarie si balcon, etaj 3, partial mobilat. Finisaje de lux, incalzire in pardosea, centrala termica pe gaz, aer conditionat, geamuri termopan triplu-stratificat cu izolare termica si fonica excelenta, toate geamurile si usile prevazute cu site retractabile. ...

2118 EUR/m2 | 85 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etajul 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
3

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, aproape de Hotel IQ si Lidl, la etajul 1, model spatios, decomandat, cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, loc de parcare, disponibil imediat, 89.000 Euro. 0755793075

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Mosnita City Mall. 120 mp utili. 4 dormitoare.
14
4

Aproape de Mosnita City Mall. 120 mp utili. 4 dormitoare.

Langa Mosnita City Mall, 1 2 duplex cu 5 camere, 120 mp utili, P+1+POD, cu acoperis din tigla, finalizat, disponibil imediat, compartimentat excelent, la parter cu living spatios, bucatarie inchisa, baie, birou, terasa acoperita, la etaj cu 3 dormitoare, 3 bai, placa de beton peste etaj, spatiu de depozitare ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere in zona Lipovei
10
52

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Lipovei

Spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat Str. Sever Bocu langa Profi. La 5 minute de mers pe jos fata de Iulius Town, parcuri de joaca pentru copii, gradinita la 2 minute de mers pe jos. Apartamentul este situat la etajul 2. Suprafata utila 74 mp. Se vinde complet mobilat si utilat ca in poze. ...

1486 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Comision 0%. Individuala aproape de oras. Teren de 800 mp.
20
3

Comision 0%. Individuala aproape de oras. Teren de 800 mp.

De vanzare in Becicherecul Mic, pe strada asfaltata, casa individuala cu 5 camere, 180 mp utili, P+Etaj+POD, living cu zona de dining, 2 terase mari, 2 bai, garaj, finisata la cheie, mobilata si utilata complet, curte amenajata cu zona de gratar, plante decorative, pomi fructiferi, disponibila imediat, ...

1139 EUR/m2 | 180 m2

Becicherecu Mic, Timis

Individuala in Dumbravita, la padure. Pompa de caldura.Panouri.
2
1

Casa de vanzare individuala in Dumbravita, aproape de Kaufland si Padure, P+E, 5 camere, 161 mp utili, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, pompa de caldura cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, panouri solare, curte amenajata, gazon, plante decorative, sistem de irigatie ...

2391 EUR/m2 | 161 m2

Dumbravita, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%. Casa in Braytim. La asfalt. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare.
12
2

De vanzare, casa cu 4 camere in Braytim, la asfalt, compartimentata excelent, cu bucatarie inchisa si debara, camera tehnica, terasa spatioasa, 3 dormitoare, balcon, 2 bai, cu geam ambele, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, 2 locuri de parcare incluse in pret, 210.000 Euro, ...

2079 EUR/m2 | 101 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
7
1

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Aproape de Profi Giroc, 2 camere in bloc nou finalizat, la etajul 1, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, videointerfon, balcon spatios, loc de parcare inclus, 89.000 Euro. 0755793075

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
5

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Giroc, aproape de Profi, 2 camere in bloc nou finalizat, finisat complet, incalzire in pardoseala, videointerfon, loc de parcare inclus, balcon spatios de 8 mp, 95.000 Euro. 0755793075

2065 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Giroc, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (8672) Giroc (1792) Mosnita Noua (1105) Dumbravita (999) Sacalaz (487) Lugoj (338) Mosnita Veche (313) Sanandrei (305) Giarmata (228) Sag (216) Ghiroda (212) Chisoda (187) Urseni (156) Bucovat (Remetea Mare) (140) Giarmata-Vii (129) Remetea Mare (119) Sanmihaiu Roman (102) Utvin (79) Becicherecu Mic (67) Covaci (65) Sannicolau Mare (61) Buzias (53) Recas (53) Parta (48) Pischia (42) Dudestii Noi (40) Peciu Nou (37) Jimbolia (35) Ianova (34) Fardea (32) Jebel (32) Deta (27) Sacosu Turcesc (26) Ortisoara (23) Cenad (21) Faget (21) Beregsau Mare (20) Dragsina (20) Albina (19) Cerneteaz (18) Padureni (18) Herneacova (17) Satchinez (17) Cebza (16) Padureni (Jebel) (16) Seceani (15) Varias (15) Checea (14) Murani (14) Biled (13) Ciacova (13) Costeiu (13) Hitias (13) Alios (12) Bazosu Nou (12) Calacea (12) Cheveresu Mare (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Sanmihaiu German (12) Belint (11) Carani (11) Chizatau (11) Dinias (11) Periam (11) Bazos (10) Cenei (10) Comlosu Mare (10) Gottlob (10) Izvin (10) Rudicica (10) Balint (9) Carpinis (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Gataia (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Silagiu (9) Teremia Mare (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Voiteg (9) Cornesti (8) Denta (8) Gavojdia (8) Ghilad (8) Nadrag (8) Sandra (8) Bobda (7) Pesac (7) Sacosu Mare (7) Topolovatu Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Ictar Budinti (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Salciua Noua (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Boldur (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Giulvaz (5) Iecea Mica (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Secas (5) Sinersig (5) Sipet (5) Visag (5) Bucovat (Dumbrava) (4) Grabat (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Sanpetru Mare (4) Stiuca (4) Valcani (4) Zolt (4) Bacova (3) Beba Veche (3) Bencecu de Jos (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bulgarus (3) Buzad (3) Comeat (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Honorici (3) Igris (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Targoviste (3) Uivar (3) Bara (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Fibis (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Ivanda (2) Jabar (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Tes (2) Toager (2)