Promovat
Apartament nou - Denya Forest 7 bloc nZEB - COMISION 0%
18

Apartament nou - Denya Forest 7 bloc nZEB - COMISION 0%

Denya Forest a fost gândit ca un loc de refugiu perfect, într-o locație privilegiată din nordul Timișoarei, la marginea Pădurii Verzi, în mijlocul unei comunități ce împărtășește aceleași valori ca și tine. Cu un total de 117 apartamente construite la standarde occidentale, blocul 6 oferă finisaje de ...

2254 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern
5
5

2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, bloc izolat exterior si pe interior, centrala proprie, renovat, etaj 2, zona Modern. Pret: 92000 euro Tel: 0736170308

1840 EUR/m2 | 50 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat zona Iosefin - Kaufland
8
2

3 camere decomandat zona Iosefin - Kaufland

De vanzare apartament 3 camere, zona centrala- Iuliu Maniu, an constructie 1983, decomandat, baie cu dus, WC servici, doua balcoane, etaj 5 din 8, renovat complet in 2022, bloc cu lift, sistem de incalzire centralizat. Magazine in proximitate (Kaufland, Profi, Mega Image), statii de autobuz. Pret 1 ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere | Parcare Inclusă |1.866 €/mp -Giroc - Comision 0%
6

REX Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, cu o compartimentare practică si pozitionare excelenta la doar 3 minute de centrul comunei Giroc. Imobilul are o suprafata utila de 54 mp si este compartimentat astfel: - hol acces -2 holuri ideale pentru dressing/depozitare - ...

1867 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, Zona Dacia, Timisoara, Timis
10
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, etaj intermediar, in zona Dacia, Timisoara, judet Timis. Apartamentul are o suprafata utila de 33 mp, este nedecomandat si compartimentat astfel: -Hol de acces -Bucatarie inchisa -Baie cu cabina de dus -Sufragerie -Dormitor Confortul ...

2318 EUR/m2 | 33 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Casa de vanzare Sannicolau Mare
3
5

Casa de vanzare Sannicolau Mare

Oportunitate de Investiție Casă de vânzare cu teren Generos! in Sânnicolau Mare Cartier - Comuna germana Visul casei tale începe cu un credit bun. Te așteptăm pe imobiliarebanat.ro ca să calculezi creditul cu dobândă minimă. Rapid, online, fără bătăi de cap,GRATUIT Detalii proprietate: ...

444 EUR/m2 | 180 m2

Sannicolau Mare, Timis

Apartament de vanzare Sannicolau Mare
7

Apartament de vanzare Sannicolau Mare

Apartament de Vânzare - Ideal pentru Familii! Se vinde un apartament spațios, situat la etajul 4,cu 3 camere, pe strada Panselelor, perfect pentru cei care caută confort și accesibilitate! Visul casei tale începe cu un credit bun. Te așteptăm pe imobiliarebanat.ro ca să calculezi creditul cu dobândă ...

765 EUR/m2 | 98 m2

Central, Sannicolau Mare, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa de vanzare in Sannicolau Mare semicentral
13
5

Casa de vanzare in Sannicolau Mare semicentral

CASĂ DE VÂNZARE în Sânnicolau Mare Spațioasă, Semicentral, cu Front Stradal Generos! Se vinde casă situată semicentral, pe strada Țichindeal, nr. 6, în Sânnicolau Mare ideală pentru familie sau investiție! DETALII PROPRIETATE: 5 camere spațioase 1 baie Bucătărie Suprafață utilă: 188 mp Suprafață ...

596 EUR/m2 | 188 m2

Central, Sannicolau Mare, Timis

Casa de vanzare Sannicolau Mare
1
9

Casa de vanzare Sannicolau Mare

OFERTĂ UNICĂ: CASA + TEREN 2870 MP DOAR 15 MP! PREȚ REDUS: 45.000 (în loc de 57.000 ) Visul casei tale începe cu un credit bun. Te așteptăm pe imobiliarebanat.ro ca să calculezi creditul cu dobândă minimă. Rapid, online, fără bătăi de cap,GRATUIT Sânnicolau Mare Str. Andreica nr. 12 ...

375 EUR/m2 | 120 m2

Sannicolau Mare, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
11

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Vila de vanzare in Cenad
6

Vila de vanzare in Cenad

Vilă modernă de vânzare în Cenad, Timiș, zona centrala! Visul casei tale începe cu un credit bun. Te așteptăm pe imobiliarebanat.ro ca să calculezi creditul cu dobândă minimă. Rapid, online, fără bătăi de cap,GRATUIT Suprafață construită: 264 mp Teren: 2064 mp Curte: 300 mp Camere: 4 dormitoare, ...

598 EUR/m2 | 264 m2

Cenad, Timis

Apartament o camera de vanzare zona Blajcovici
1
6

Apartament o camera de vanzare zona Blajcovici

Apartament cu o camera, zona Blajcovici confort 1 , etajul 3 , 5 minute cu masina pana in centrul orasului 7 minute cu masina pana la Iulius Town.

Blajcovici, Timisoara, Timis

Casa de vanzare  la Cenad
5

Casa de vanzare la Cenad

Casă de vânzare Cenad, județul Timiș Zonă liniștită, aproape de magazine, școală și alte facilități. Visul casei tale începe cu un credit bun. Te așteptăm pe imobiliarebanat.ro ca să calculezi creditul cu dobândă minimă. Rapid, online, fără bătăi de cap,GRATUIT Preț: 92.000 (negociabil) ...

511 EUR/m2 | 180 m2

Cenad, Timis

Vând  teren  Giroc
4
2

Vând teren Giroc

Vând în Giroc 19900 mp2 teren extravilan aproape de asfalt și curent . Are 2 frontrui de acces Zonă industrială aproape de centură Ideal investiție preț 14 euro mp2 . ușor negociabil

19,900 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa de vanzare,Sag - Manastire
20

Casa de vanzare,Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

825 EUR/m2 | 200 m2

Sag, Timis

Vând teren  industrial Giroc
5
5

Vând teren industrial Giroc

Vând teren extravilan în comuna Giroc, jud. Timiș Suprafață: 15000 metri pătrați Preț:22 euro mp, Terenul dispune de drum pietruit și este amplasat în spatele Complexului Flonta cu front la centura de ocolire Detalii suplimentare: Terenul are ridicare topografică. Prețul 22 euro ...

15,000 m2

Giroc, Timis

Vând  teren Giroc intravilan  zonă  verde
3
13

Vând teren Giroc intravilan zonă verde

Vand teren în Giroc intravilan 923 mp2 zonă verde preț 25000 euro mp2 ușor negociabil detali la telefon

923 m2

Giroc, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Spital Judetean
4
9

De vanzare apartament 2 camere in zona Spital Judetean

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 46 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4. Se accepta credit bancar

1522 EUR/m2 | 46 m2

Spitalul%252bJudetean, Timisoara, Timis

Casa de vanzare la Sannicolau Mare
6
4

Casa de vanzare la Sannicolau Mare

Agentia Imobiliara Sannicolau Mare vă oferă spre vânzare o casă situată în Sânnicolau Mare (cartierul Chindaresti), într-o zonă foarte liniștită! Visul casei tale începe cu un credit bun. Te așteptăm pe imobiliarebanat.ro ca să calculezi creditul cu dobândă minimă. Rapid, online, fără bătăi de cap,GRATUIT ...

675 EUR/m2 | 200 m2

Sannicolau Mare, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, etajul intai, Dumbravita
10

Apartament cu 3 camere de vanzare, etajul intai, Dumbravita

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, situat la intrare in Dumbravita, intr-un imobil nou, oferind acces facil catre oras si principalele puncte de interes. Apartamentul este amplasat la etajul 1 si dispune de o suprafata utila de 56 mp, la care se adauga un balcon ...

2500 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timis

Casa batraneasca de vanzare cu teren de 1549mp, in Giarmata
5

Casa batraneasca de vanzare cu teren de 1549mp, in Giarmata

Apostu Estate vă oferă spre vânzare o proprietate situată în Giarmata Mare, ideală pentru cei care își doresc liniște și spațiu generos, la doar câteva minute de Timișoara. Imobilul este amplasat pe un teren generos de 1549 mp și dispune de o casă cu suprafață utilă de 78 mp, compartimentată practic ...

1660 EUR/m2 | 78 m2

Giarmata, Timis

Vila de vanzare la Sannicolau Mare
5
2

Vila de vanzare la Sannicolau Mare

Casă spațioasă de vânzare Sânnicolau Mare, Comuna Germană Visul casei tale începe cu un credit bun. Te așteptăm pe imobiliarebanat.ro ca să calculezi creditul cu dobândă minimă. Rapid, online, fără bătăi de cap,GRATUIT PRET 175000 EURO (negociabil) Suprafață utilă: 300 mp Teren: 647 mp Camere: ...

583 EUR/m2 | 300 m2

Sannicolau Mare, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Brancoveanu, Timisoara
8

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, semidecomandat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Brancoveanu. Apartamentul este situat la parter, intr-o curte comuna cu acces auto si are o suprafata de 52 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Living - ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (8703) Giroc (1801) Mosnita Noua (1099) Dumbravita (1001) Sacalaz (491) Lugoj (333) Mosnita Veche (310) Sanandrei (304) Giarmata (225) Sag (218) Ghiroda (212) Chisoda (185) Urseni (156) Bucovat (Remetea Mare) (140) Giarmata-Vii (127) Remetea Mare (116) Sanmihaiu Roman (102) Utvin (78) Becicherecu Mic (66) Covaci (66) Sannicolau Mare (62) Recas (51) Buzias (49) Parta (48) Pischia (44) Dudestii Noi (39) Peciu Nou (37) Jimbolia (35) Ianova (33) Jebel (33) Fardea (32) Deta (27) Sacosu Turcesc (26) Cenad (22) Dragsina (21) Faget (21) Ortisoara (21) Albina (20) Beregsau Mare (20) Cerneteaz (19) Padureni (18) Satchinez (18) Herneacova (17) Cebza (16) Padureni (Jebel) (16) Varias (16) Checea (14) Hitias (14) Sanmihaiu German (14) Seceani (14) Alios (13) Biled (13) Costeiu (13) Murani (13) Bazosu Nou (12) Calacea (12) Cheveresu Mare (12) Ciacova (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Belint (11) Carani (11) Chizatau (11) Dinias (11) Nadrag (11) Periam (11) Bazos (10) Cenei (10) Gottlob (10) Izvin (10) Rudicica (10) Teremia Mare (10) Tomnatic (10) Carpinis (9) Comlosu Mare (9) Cornesti (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Gataia (9) Pesac (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Tormac (9) Balint (8) Denta (8) Gavojdia (8) Ghilad (8) Sandra (8) Silagiu (8) Voiteg (8) Bobda (7) Ictar Budinti (7) Sacosu Mare (7) Topolovatu Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Giulvaz (6) Iecea Mica (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Salciua Noua (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Boldur (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Sanpetru Mare (5) Secas (5) Sinersig (5) Sipet (5) Valcani (5) Visag (5) Bucovat (Dumbrava) (4) Grabat (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Zolt (4) Bacova (3) Beba Veche (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bulgarus (3) Buzad (3) Comeat (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Honorici (3) Igris (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Uivar (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Fibis (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Ivanda (2) Jabar (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2)