Promovat
Teren intravilan in Ghiroda de 794 mp
1
1

Teren intravilan in Ghiroda de 794 mp

Apostu Estate va ofera spre vanzare teren intravilan in Ghiroda situat in zona de servicii cu o suprafata toatala de 794 mp .Regim de inaltime maxim admis este de S-P-2E-Er. La parter este obligatorie functiunea de servicii(spatii administrative pt firme ,puncte alimentare,prestari servii diverse complementare ...

794 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
Renovat Complet.Finisaje Premium.Etaj 2.Disponibil Imediat!!!
18
7

De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 2, renovat complet, finisaje premium, instalatie electrica si sanitara schimbata, centrala proprie, se vinde mobilat complet cum se vede in poze, doar vii cu hainele si te muti in el, este disponibil imediat!! Zona Dambovita la 5 minute de mers pe jos de ...

2226 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ext.Nord - Loturi Industrial: 2000-3000 mp - P.U.Z. - utilit.complete
2
2

IM Imobiliare ofera spre vanzare parcele de teren industrial, cu P.U.Z., situat in Sanandrei, invecinate cu noua descarcare urcare/coborare de pe A1 (drum in lucru), Centura Nord Timisoara, Aeroport Timisoara, Ikea (7 km); Mahle (4km); Sameday (4km), Banat Business Park (500 m) Parcele disponibile incepand ...

2,000 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Duplex modern de vanzare  Mehala Timisoara
12

Duplex modern de vanzare Mehala Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un imobil cu finisaje premiumin cartierul Mehala,una dintre cele mai cautate zone rezidentiale din Timisoara, un duplex cu regim de inaltime parter + doua etaje. Compartimentare parter: -camera de zi generoasa cu de tip open space, care se poate inchide, inclusiv ...

3172 EUR/m2 | 86 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Mehala P-ta
32
3

Mehala P-ta

Vă oferim spre vânzare proprietate teren +imobil, suprafața casa 340 mp, teren 4500 mp, Front stradal 29 ml ,camere, birou, 2 camere de serviciu, 2 băi, 2 balcoane, salon, Terasă, subsol, cameră tehnică, pivniță, in curte piscină.Zona Mehala.

256 EUR/m2 | 4,500 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Calea urseni
7
53

Calea urseni

Proprietar vând ULTIMILE parcele teren, PUZ ,suprafete , de 618 mp, 724mp, si 694 mp+ 88 mp. cu front stradal, Fs=18; 16,5 și 36 ml situat pe calea Urseni ,apartine de comuna GIROC. Amenajat drum piatră. Curent,apa , gaz în lucru. Pret 75 euro mp. Tel. .

694 m2

Giroc, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Blascovici
4
7

De vanzare apartament 2 camere in zona Blascovici

Apartament cu doua camere, in Timisoara, zona Blascovici -suprafata: 48mp-etaj: 4-nr camere: 2-compartimentare: decomandat-incalzire: centrala propie pe gaz(schimbata recent)-renovat: da-aer conditionat: da(ambele camere)-balcon: da. La 10 minute de mers cu masina sau transportul in comun de Centrul ...

1563 EUR/m2 | 48 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.
6
9

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.

ZONA GIROCULUI - UNITATEA MILITARA De vanzare apartament cu 1 camera decomandat cu bucatarie inchisa, cu predare la cheie, 1 loc de parcare inclus in pret, centrala termica proprie. Pret 64.000 Euro. Tel: 0750283339

1882 EUR/m2 | 34 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui
20

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje. Anul constructiei 1985, structura de beton, material ...

1969 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament 2 camere in zona Centrala
4
9

De vanzare apartament 2 camere in zona Centrala

Vand apartament central, foarte aproape de mijloacele de transport in comun si magazine, apartamentul se afla la etajul 6,avand o suprafata de 60 mp se vinde mobilat si utilat, centrala proprie. Se accepta si credit

1500 EUR/m2 | 60 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |
6

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |

De vanzare in Giroc, in spate la Lidl, apartament cu 2 camere cu bucatarie inchisa, decomandat, mobilat si utilat, aer conditionat, loc de parcare in CF, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, pret 85.000 Euro. Tel: 0750283339

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

SOARELUI | Incalzire prin pardoseala | Renovat complet | Decomandat |
12

De vanzare apartament cu 3 camere in zona SOARELUI, la etajul 3, DECOMANDAT, renovat COMPLET, instalatie electrica si sanitara schimbata recent, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, model cu 3 balcoane, mobilat si utilat complet, boxa, pret 145.000 euro, negociabil. Tel 0750283339

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere in zona Dorobantilor
9
2

Apartament cu 3 camere in zona Dorobantilor

Vand apartament 3 camere, bucatarie, doua dormitoare si un living etaj 3 din 4 si o suprafata de 50 mp

Dorobanti, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu  2 camera in zona Calea Sagului
4
37

De vanzare apartament cu 2 camera in zona Calea Sagului

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat etaj 3 centrala proprie 54 mp langa Shopping City. Aproape de mijloace de transoport, atat de tramvaie cat si autobuze. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru a primi mai multe informatii.

1472 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Case insiruite cu 4 camere si teren de 100 mp, zona Chisoda
5

Case insiruite cu 4 camere si teren de 100 mp, zona Chisoda

Case insiruite cu 4 camere si teren de 100 mp, zona Chisoda. FOXFORT propune spre vanzare casa tip insiruita, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Chisoda, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 90 mp si teren de 100 mp. Anul constructiei este 2026, structura caramida. Imobilul ...

1655 EUR/m2 | 90 m2

Chisoda, Timis

teren Pischia
6
3

teren Pischia

Vând teren cu peste 100 de pomi fructiferi îngrădiți cu gard ,500 mp pădurice de salcâm ,la capătul terenului trece un pârâu berecsau , avand o priveliste superba , vița de vie ,cabana fântână apă ,suprafață 10000 m, 700 m până la utilități

10,000 m2

Pischia, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Gheorghe Lazar
3
12

De vanzare apartament cu o camera in zona Gheorghe Lazar

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Gheorghe Lazar,la etajul 3,avand o suprafata de 28 mp,situat intr-o zona bine cotata a orasului. Apartamentul se afla intr-o zona gaorte apropiata de centre comerciale cum ar fi Profi,Kaufland,Carrefour,farmacii,scoli,parcuri,dar si statii de ...

1786 EUR/m2 | 28 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% | Langa noul stadion. Etajul 1. 2 locuri de parcare. CF pe Timisoara.
14

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere in zona Buziasului, la etajul 1, langa noul stadion, disponibil imediat, mobilat si utilat, decomandat, bucatarie inchisa, balcon spatios, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare, cf pe timisoara, pret 144.900 eur, negociabil. ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
19
2

De vanzare un duplex in cartierul Braytim, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica intre ele, la strada asfaltata, disponibil imediat, finisaje de calitate superioara, cu o suprafata utila de 130 mp, cu 4 dormitoare si 3 bai, ca si dotari ar fi pompa de caldura cu termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa mare de vanzare in Calea Sagului
5
5

Casa mare de vanzare in Calea Sagului

Proprietar Persoana fizica va ofera spre vanzare, casa individuala cu garaj, curte si gradina situat in Calea Sagului, Zona Kiriac. Anul constructiei parterului este 1960, iar etajul finalizat in 1990 structura beton, material, fundatia din piatra si zidaria caramida In anul 2016 casa a fost izolata ...

1582 EUR/m2 | 208 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !
9
6

Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 84.000 Euro. Tel: 0750283339

1953 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
4

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (8670) Giroc (1791) Mosnita Noua (1116) Dumbravita (994) Sacalaz (479) Lugoj (338) Mosnita Veche (315) Sanandrei (305) Giarmata (231) Sag (216) Ghiroda (204) Chisoda (186) Urseni (156) Bucovat (Remetea Mare) (138) Giarmata-Vii (129) Remetea Mare (120) Sanmihaiu Roman (100) Utvin (81) Becicherecu Mic (64) Covaci (64) Sannicolau Mare (62) Recas (54) Parta (52) Buzias (50) Pischia (43) Dudestii Noi (40) Peciu Nou (38) Jimbolia (35) Jebel (34) Ianova (33) Fardea (32) Sacosu Turcesc (27) Deta (26) Faget (22) Ortisoara (22) Cenad (21) Albina (20) Beregsau Mare (20) Dragsina (20) Cerneteaz (18) Herneacova (18) Padureni (18) Cebza (16) Satchinez (16) Murani (15) Padureni (Jebel) (15) Sanmihaiu German (15) Seceani (15) Varias (15) Calacea (14) Checea (14) Hitias (14) Bazosu Nou (13) Biled (13) Alios (12) Cheveresu Mare (12) Belint (11) Carani (11) Ciacova (11) Costeiu (11) Dinias (11) Iecea Mare (11) Liebling (11) Periam (11) Bazos (10) Cenei (10) Chizatau (10) Comlosu Mare (10) Gottlob (10) Izvin (10) Rudicica (10) Balint (9) Carpinis (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Gataia (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Silagiu (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Voiteg (9) Ghilad (8) Nadrag (8) Sacosu Mare (8) Sandra (8) Teremia Mare (8) Bobda (7) Cornesti (7) Denta (7) Gavojdia (7) Pesac (7) Topolovatu Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Bethausen (6) Ictar Budinti (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Sipet (6) Tipari (6) Beregsau Mic (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Giulvaz (5) Iecea Mica (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Salciua Noua (5) Sanpetru Mare (5) Secas (5) Sinersig (5) Visag (5) Babsa (4) Bacova (4) Banloc (4) Boldur (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Bulgarus (4) Buzad (4) Grabat (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Sustra (4) Valcani (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bencecu de Jos (3) Bogda (3) Brestovat (3) Comeat (3) Criciova (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Folea (3) Honorici (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Tapia (3) Targoviste (3) Uivar (3) Bara (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Fibis (2) Foeni (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Ivanda (2) Jabar (2) Livezile (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2)