Promovat
Apartament 3 camere , cu loc de parcare
8
2

Apartament 3 camere , cu loc de parcare

De vanzare, apartament 3 camere cu suprafata de 57 mp, compus din: - living cu bucatarie open space, - 2 dormitoare, - 2 holuri, - baie cu geam - pod de depozitare Se vinde cu un loc de parcare inclus in pret. Apartamentul este la et 3 din 3 , bloc construit in 2016, cu pod izolat si transformat ...

1860 EUR/m2 | 57 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex in exclusivitate in Mosnita Veche cu 4 camere si 3 bai
17

Apostu Estate va ofera spre vanzare Duplex in Mosnita Veche situat in pozitie buna ,in apropiere de mijloace de transport in comun,magazine,zona asfaltata . Constructie 2018 din caramida ,regim de inaltime P-M-POD, cu suprafata utila de 117 mp si teren de 328 mp. Incalzirea se realizeaza prin intermediul ...

1530 EUR/m2 | 117 m2

Mosnita Veche, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala
7
4

Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala

De vanzare apartament 2 camere, confort 3 , etaj 3, suprafata utila 32 mp, centrala proprie, zona Sagului Piata Doinei - Unicarm .65000 euro.

2031 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Teren Extravilan 30.000 mp, front 102 ml, zona Dunca
2

COMISION 0% Teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Dumbravita, zona Centurii Timisoarei - Covaci FOXFORT propune Teren extravilan de 30.000 mp situat in Dumbravita, la doar 200 m de centura Timisoarei. Acest teren dispune de un front de 102 ml si ofera multiple optiuni pentru investitii sau ...

30,000 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Etaj 2.Langa Complex Diadora.Mobilat si utilat!
11

Etaj 2.Langa Complex Diadora.Mobilat si utilat!

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc din 2012, la etajul 2, integral din caramida, cu posibilitate de a inchide bucataria, centrala proprie cu incalzire prin calorifere, se vinde mobilat si utilat, Zona Giroc in spate la Hotel IQ. Pret 86.800 euro. Tel. 0734 744 765

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Complex studentesc, apartament 1 cameră la curte comună
8
1

Complex studentesc, apartament 1 cameră la curte comună

Va propunem spre vanzare un apartament cu o cameră in zona Complexului Studențesc (vis a vis de Rompetrol), in clădire istorică renovată la curte comună, cu vecini civilizati. Apartamentul este la un parter inalt din 1 cu acoperis de tigla, suprafata de 25 mp. Dispune de spațiu de depozitare la demisol ...

2400 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu
17
1

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Vila in Oras.Elisabetin.220 utili.Garaj Dublu
15
10

Vila in Oras.Elisabetin.220 utili.Garaj Dublu

De vanzare vila cu o arhitectura moderna, in Elisabetin, zona linistita aproape de centrul orasului, pe parter si etaj, cu o suprafata utila generoasa, spatii vitrate, gara dublu pentru 2 masini, camerele sunt spatioase si luminoase, fiecare avand baie proprie, terenul este amenajat cu gazon, sistem ...

2682 EUR/m2 | 220 m2

Timisoara, Timis

De vanzare ap 2 camere, parter, parcare, Braytim
18

De vanzare ap 2 camere, parter, parcare, Braytim

Va propunem spre vanzare un apartamen in bloc nou 2016, in zona Braytim, Giroc. Apartamentul are 2 camere, hol intrare, living openspace cu bucataria, balcon, hol intermediar, dormitor si baie cu geam si vana. Dispune de centrala proprie, clima, mobilat si utilat. Totodata dispune si de un loc de parcare ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere zona Take Ionescu etaj 1 cu centrala
8

Apartament 4 camere zona Take Ionescu etaj 1 cu centrala

Va propunem spre vanzare in zona Take Ionescu un apartament cu 4 camere situat la etajul 1 in bloc de 10 etaje, (bloc cu lift ) are o suprafata utila de 89 mp utili, confort 1 decomadat compus din : 4 camere, 2 holuri, 2 bai, 1 balcon inchis in termopan, camara, debara si boxa la.subsol., vedere pe ...

2111 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Doua parcari. Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat
11
2

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, bloc NOU - pozitie EXCELENTA - aproape de biserica de pe strada Tosca, bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat la cheie, inclusiv electrocasnice, centrala proprie cu incalzire in pardosea, rulouri electrice. Doua locuri de parcare incluse in pret. Pret ...

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

BRAYTIM.Dormitor la parter. 3 bai.Mobilata si utilata complet
20
3

De vanzare casa decalata si cu zid dublu intre unitati, pe parter si etaj, cu 5 camere, cu o compartimentare excelenta si eficienta, bucatarie inchisa cu debara, dormitoare spatioase si luminoase, finisaje de calitate, incalzire prin pardoseala, teren amenajat cu gazon+ sistem de irigatii cu aspersoare, ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Mobilat si utilat modern. Lift. Etaj intermediar. Langa Profi
6
3

Vand apartament situat in bloc nou izolat termic exterior, cu LIFT, etaj INTERMEDIAR, 2 camere, 53 mp utili + TERASA 7 mp. Centrala termica proprie, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior MDF. COMPLET MOBILAT si UTILAT, aer conditionat. Loc de Parcare inscris ...

2206 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc
6
21

Oferim spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, etajul 3 , situat în Complexul Studenţesc, într-un bloc construit în 2008. Cu o suprafaţă de 45 mp, această proprietate reprezintă o alegere excelentă atât pentru locuinţă, cât şi pentru investiţie.

1667 EUR/m2 | 45 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Braytim-Timisoara. Etaj 1. Finalizat. Terasa mare.
12
1

Vand apartament cu doua camere, situat in bloc NOU, finalizat, izolat termic exterior, cu fatada ventilata, in zona Braytim-Timisoara, aproape de LIDL. ETAJ 1, DECOMANDAT, 53 mp utili + TERASA 9 mp. Centrala termica proprie VIESSEMANN, cu incalzire prin pardoseala, termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2443 EUR/m2 | 53 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1
6
1

Bloc Nou. Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1

Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 65 mp utili + terasa, etaj 1, in BLOC NOU, izolat termic exterior, in zona Braytim. Centrala proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, aer conditionat. Complet MOBILAT si utilat, un loc de parcare inclus in ...

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Etaj 1. Decomandat. Langa magazine si mijloace de transport
11
2

Vand apartament situat in bloc NOU, izolat termic exterior, langa LIDL si PENNY, ETAJ 1, 2 camere, DECOMANDAT, 50 mp utili + TERASA 6 mp. Centrala termica proprie, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior MDF, aer conditionat. Loc de parcare inscris in CF, inclus ...

1780 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Bloc nou Finalizat!Bucatarie inchisa!Finisaje de calitate
11

Bloc nou Finalizat!Bucatarie inchisa!Finisaje de calitate

Vand apartament cu 2 camere, la etajul 3, in bloc nou finalizat, in zona Giroc in spate la hotel IQ, pe langa Profi, bloc integral din caramida, cu incalzire prin pardoseala, finisaje de calitate, loc de parcare inclus in pret. Pret 84.000 euro Tel. 0734744765

2000 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Oportunitate unică de investiție   Teren cu poziționare strategică pe E70, Jebel
3
1

Oportunitate unică de investiție Teren cu poziționare strategică pe E70, Jebel

Oportunitate unică de INVESTIȚIE - Teren cu poziționare strategică pe E70, Jebel Cauți locul ideal pentru o AFACERE PROFITABILĂ? Avem exact ce îți trebuie! Teren de vânzare 2.090 mp SITUAT EXCELENT, cu deschidere directă la drumul european E70, acest teren reprezintă o alegere inteligentă pentru ...

2,090 m2

Jebel, Timis

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii
10

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii

Apartament 4 camere zona Circumvalatiunii intr-un bloc turn la etajul 4 din 10 , confort 1 semidecomandat, foarte spatios, suprafata utila 81 mp, cu 2 bai, 2 balcoane, amenajat lux. Pret solicitat de proprietar de 183000 euro. Se percepe comision.

2259 EUR/m2 | 81 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Casă Duplex Premium Giarmata-Vii | Separat prin cameră tehnică | 5 camere
4
6

DUPLEX TIP CASĂ INDIVIDUALĂ GIARMATA VII FĂRĂ COMISION DIRECT DE LA DEZVOLTATOR Vă propunem spre vânzare o casă tip duplex separată prin cameră tehnică (NU perete comun de locuit) confortul unei case individuale, cu costuri optimizate. Locație: Giarmata-Vii zonă centrală, sat liniștit, case ...

1709 EUR/m2 | 117 m2

Giarmata-Vii, Timis

Promovat
3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE
19

3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat vedere pe 3 parti in zona ultracentrala situat intr-un bloc la etajul 5 cu lift foarte spatios renovat complet modificat cu autorizatie de construire totul nou inclusiv instalatia sanitara si electrica noua. Incalzirea se realizeaza cu CENTRALA PROPRIE. ...

5000 EUR/m2 | 80 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (8711) Giroc (1802) Mosnita Noua (1098) Dumbravita (1004) Sacalaz (491) Lugoj (332) Mosnita Veche (315) Sanandrei (302) Giarmata (228) Sag (218) Ghiroda (211) Chisoda (185) Urseni (160) Bucovat (Remetea Mare) (139) Giarmata-Vii (126) Remetea Mare (117) Sanmihaiu Roman (102) Utvin (77) Becicherecu Mic (66) Covaci (66) Sannicolau Mare (61) Recas (51) Buzias (48) Parta (48) Pischia (45) Dudestii Noi (38) Peciu Nou (37) Ianova (34) Jimbolia (34) Jebel (33) Fardea (32) Deta (27) Sacosu Turcesc (25) Cenad (23) Ortisoara (22) Dragsina (21) Faget (21) Albina (20) Beregsau Mare (19) Cerneteaz (19) Padureni (18) Satchinez (18) Herneacova (17) Cebza (16) Padureni (Jebel) (16) Hitias (15) Varias (15) Checea (14) Sanmihaiu German (14) Seceani (14) Alios (13) Costeiu (13) Murani (13) Bazos (12) Bazosu Nou (12) Biled (12) Calacea (12) Ciacova (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Belint (11) Carani (11) Cheveresu Mare (11) Chizatau (11) Cornesti (11) Dinias (11) Periam (11) Cenei (10) Izvin (10) Nadrag (10) Pesac (10) Rudicica (10) Teremia Mare (10) Carpinis (9) Comlosu Mare (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Gataia (9) Ghilad (9) Gottlob (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Balint (8) Denta (8) Gavojdia (8) Sandra (8) Silagiu (8) Voiteg (8) Bobda (7) Ictar Budinti (7) Sacosu Mare (7) Topolovatu Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Giulvaz (6) Iecea Mica (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Salciua Noua (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Boldur (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Rudna (5) Sanpetru Mare (5) Secas (5) Sinersig (5) Sipet (5) Valcani (5) Visag (5) Bulgarus (4) Grabat (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petroman (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Zolt (4) Bacova (3) Beba Veche (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Buzad (3) Comeat (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Hodoni (3) Honorici (3) Igris (3) Jamu Mare (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Petrovaselo (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Uivar (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Gaiu Mic (2) Granicerii (2) Ivanda (2) Jabar (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Tes (2)