Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
5

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament nou cu 3 camere de vanzare, zona Buziasului, Timisoara
5
2

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, spatios si luminos, situat in zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 5 din 5 (acoperis din tigla) si are o suprafata de 80 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Living open space cu bucataria - Scara interioara ...

988 EUR/m2 | 80 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Individuala Utvin,4 Camere,2 Bai,Terasa Acoperita
11

Individuala Utvin,4 Camere,2 Bai,Terasa Acoperita

Casa Individuala in Utvin,cu regim de inaltime Parter,Termen Finalizare August 2026 - suprafata construita / utila de 120/90mp plus terasa de 12 mp. - teren de 400 mp, cu front stradal de 14 m. - compartimentare: - parter : hol acces, bucatarie cu acces direct la terasa, camera de zi,3 dormitoare,2 ...

1944 EUR/m2 | 90 m2

Utvin, Timis

Promovat
APARTAMENTE PE DOUA NIVELURI | 2 LOCURI DE PARCARE | COMISION 0 % |
20

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare ultimele apartamente disponibile cu 3 și 4 camere, dispuse pe două niveluri, situate în Giroc, într-o zonă liniștită, cu acces rapid către Timișoara. Aceste locuințe oferă o compartimentare eficientă, spații bine organizate și separare clară între zona ...

1886 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Comision 0%, Casa cu 3 dormitoare si gradina de 190 mp. La asfalt.
10
1

Comision 0%. De vanzare casa insiruita in zona Braytim, la asfalt, cu living, bucatarie inchisa + 3 dormitoare si 2 bai, dotata cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, 2 locuri de parcare private, cu toate utilitatile (gaz, curent, apa, canal, internet), iluminat ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Etajul 1. Bucatarie inchisa. Spatios !
7
1

Etajul 1. Bucatarie inchisa. Spatios !

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc sat, aproape de Primarie, la etajul 1, mobilat si utilat, dotat cu centrala proprie, un loc de parcare inclus, bucatarie inchisa, pret 100.000 Euro. Tel: 0750283339

1786 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

COMISION 0 % Teren intravilan 930 mp - Mosnita cu puz aprobat
2

Teren intravilan pretabil constructii de duplex/casa, de vanzare in Mosnita FOXFORT propune spre vânzare, teren intravilan pretabil constructii, in Mosnita avand o suprafata de 930 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 55 ml la strada. Caracteristici teren: regim de inaltime permis Parter + 1 Etaj. ...

930 m2

Mosnita Noua, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
8
18

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere si 2 balcoane, aflat la etaj intermediar, etajul 3 din 5 al unui imobil anvelopat, situat in zona Lipovei. Apartamentul se afla la doar cateva minute fata de statii ale mijloacelor de transport in comun, market, parc, scoala si gradinita. Apartamentul ...

1625 EUR/m2 | 48 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 126000 euro Tel:

2032 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere la parter, 48 mp utili - Zona Take Ionescu
8

ID:P1950 WestHub Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, 48 mp utili, amplasat la parter, pe Take Ionescu, intr-o zona excelenta, aproape de centrul Timisoarei, Complexul Studentesc si Iulius Mall. Confortul termic este asigurat de termoficare cu ajutorul caloriferelor precum ...

2479 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Casa cu 5 camere, 236 mp, teren 5805 mp, Brestea - Denta
20
2

Casa cu 5 camere, 236 mp, teren 5805 mp, Brestea - Denta

ID intern: V5473 Casa individuala cu 5 camere de vanzare in localitatea Brestea, comuna Denta, judet Timis FOXFORT propune de vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situata in Brestea, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 236 mp si teren 5805 mp. Anul ...

953 EUR/m2 | 236 m2

Deta, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2
5

!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2

Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, model decomandat, la etajul 2 intr-un bloc reabilitat termic, conectat f bine la oras, aproape de mijloace de transport in comun, piata, supermarketuri, scoli, gradinite, amenajat cu geamuri termopan, gresie si faianta, parchet laminat. ...

1906 EUR/m2 | 33 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Spitalului Judetean
4
8

Va oferim spre vanzare un apartament 2 camere, decomandate, 47 mp, complet mobilat si utilat, etaj 1, zona foarte buna, bv. Martirilor colt cu str. dr. I. Muresan, 3 min. de Spitalul Judetean.

1787 EUR/m2 | 47 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu  2 camera in zona Calea Sagului
4
37

De vanzare apartament cu 2 camera in zona Calea Sagului

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat etaj 3 centrala proprie 54 mp langa Shopping City. Aproape de mijloace de transoport, atat de tramvaie cat si autobuze. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru a primi mai multe informatii.

1472 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Boxa, Decomandat. Spatios !
13
2

Boxa, Decomandat. Spatios !

De vanzare apartament in zona Steaua, la parter, mobilat, decomandat, posibilitate montare centrala termica proprie, foarte spatios si disponibil imediat, pret 83.000 Euro. Tel: 0750283339

1537 EUR/m2 | 54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (8721) Giroc (1801) Mosnita Noua (1103) Dumbravita (998) Sacalaz (489) Lugoj (335) Mosnita Veche (310) Sanandrei (306) Giarmata (225) Sag (218) Ghiroda (211) Chisoda (186) Urseni (155) Bucovat (Remetea Mare) (139) Giarmata-Vii (126) Remetea Mare (116) Sanmihaiu Roman (102) Utvin (78) Becicherecu Mic (66) Covaci (65) Sannicolau Mare (62) Recas (51) Buzias (49) Parta (48) Pischia (44) Dudestii Noi (39) Peciu Nou (37) Jimbolia (35) Ianova (33) Jebel (33) Fardea (32) Deta (27) Sacosu Turcesc (26) Cenad (22) Dragsina (21) Faget (21) Ortisoara (21) Albina (20) Beregsau Mare (20) Cerneteaz (19) Padureni (18) Satchinez (18) Herneacova (17) Cebza (16) Padureni (Jebel) (16) Varias (16) Checea (14) Hitias (14) Sanmihaiu German (14) Seceani (14) Alios (13) Biled (13) Costeiu (13) Murani (13) Bazosu Nou (12) Calacea (12) Cheveresu Mare (12) Ciacova (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Belint (11) Carani (11) Chizatau (11) Dinias (11) Periam (11) Bazos (10) Cenei (10) Gottlob (10) Izvin (10) Rudicica (10) Tomnatic (10) Carpinis (9) Comlosu Mare (9) Cornesti (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Gataia (9) Nadrag (9) Pesac (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Teremia Mare (9) Tormac (9) Balint (8) Denta (8) Gavojdia (8) Ghilad (8) Sandra (8) Voiteg (8) Bobda (7) Ictar Budinti (7) Sacosu Mare (7) Silagiu (7) Topolovatu Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Giulvaz (6) Iecea Mica (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Salciua Noua (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Boldur (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Secas (5) Sinersig (5) Sipet (5) Valcani (5) Visag (5) Bucovat (Dumbrava) (4) Grabat (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Sanpetru Mare (4) Stiuca (4) Zolt (4) Bacova (3) Beba Veche (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bulgarus (3) Buzad (3) Comeat (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Honorici (3) Igris (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Uivar (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Fibis (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Ivanda (2) Jabar (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2)