Promovat
Zona Torontalului, BLOC NOU, apartament 2 camere, etaj 2, 53 mp utili, preț 95000 euro
14
29

Vând apartament 2 camere in BLOC NOU, zona Torontalului, etaj 2, cu o suprafata utila 53 mp și cu înălțimea interioară de 2.75 metri, 2 apartamente pe nivel, terasa spațioasă, living cu bucatarie open space, 1 baie cu geam și toate dotările, amenajările si finisajele sunt de calitate superioară, incalzire ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse NOU cu 3 camere si terasa 30mp | Braytim
12

Penthouse NOU cu 3 camere si terasa 30mp | Braytim

District Real Estate va propune spre vanzare un penthouse cu 3 camere si terasa de 30mp, situat intr-un complex de blocuri noi, cu finisaje premium. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 69.79mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - Hol acces, - Bucatarie cu living open-space, - 2 Dormitoare,, - ...

1714 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Promovat
Duplex Modern în Zona Lipovei | 140 mp Utili | Finalizat 2025
17

Duplex cu un design contemporan și finisaje de calitate, situată în zona Lipovei, Timișoara. Proprietatea beneficiază de un regim de înălțime P+1E, fiind gata de mutare imediată. Detalii Tehnice și Suprafețe Suprafață Utilă: 140 mp, terasă: 18 mp, ideală pentru momente de relaxare în aer liber, teren: ...

2429 EUR/m2 | 140 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa la rosu
12

Casa la rosu

Casa noua P+1, 6 camere, constructie la rosu intabulata – teren concesionat 350 mp, cu posibilitate de cumparare. Situata in cartier rezidential in Lugoj, strada I. Maniu numar 15, zona Balta Lata : va prezentam o oportunitate excelenta de investitie: casa unifamiliala P+1, constructie noua, intabulata ...

618 EUR/m2 | 170 m2

Lugoj, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
2

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 110000 euro Tel: 0736170308

1833 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Vand aparatment 2 camere Baba Dochia- 80000 Euro
4

Vand aparatment 2 camere Baba Dochia- 80000 Euro

Vand apartament 2 camere, decomandat, mobilat, utilat, etajul 3 din 4. Este situat pe artera principala str. Baba Dochia pret 80000 Euro. Tel.

1633 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

3 camere, zona Cetatii
7

3 camere, zona Cetatii

De vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter inalt, zona Bulevardul Cetatii, bloc de 4 etaje, suprafata utila 50mp, boxa inclusa la subsol de aproximativ 5-6mp. Pret: 95.000euro.

1900 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare casa individuala Biled
7
2

De vanzare casa individuala Biled

De vanzare casa individuala in Biled parter +mansarda, suprafata teren 1470 mp, 7 camere, 3 bai, 2 bucatarii, anexe, gradina, toate utilitatile, strada asfaltata , incalzire cu centrala pe gaz . Pret 128000 euro negociabil sau schimb cu apartament in Timisoatra plus diferenta .

640 EUR/m2 | 200 m2

Biled, Timis

3 cam 2 bai  Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa
15
1

3 cam 2 bai Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa

De vanzare apartament 3 camere confort 1, decomandat, vedere pe doua parti, model mare, zona Dorobantilor / Simion Barnutiu aproape de Spitalul Victor Babes , 75 mp utili + balcon mare de aprox 12 mp. - centrala pe gaz - 2 bai, debara utila pt depozitare, - renovat complet - complet mobilat si ...

1973 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat 72 mp cu gradina de 100 mp in Giroc- V2808
12
12

ID intern: V2808 Apartament cu 3 camere cu gradina proprie de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in zona linistita, aflat pe Parter, intr-un bloc tip vila P+ 1 etaj. An constructie 2021, structura de beton, zidarie de caramida ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Giroc bloc nou la parter
14

Apartament 2 camere Giroc bloc nou la parter

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Giroc intr-un complex rezidential nou , la parter din 3 nivele, , are o suprafata utila de 47 mp, incalzire in pardoseala cu centrala proprie , amenajarile sunt noi, are clima, termopane, gresie si faianta, se vinde nemobilat cu 1 loc parcare inscis in CF ...

1915 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

3 camere langa  Medicina -CENTRALA PROPRIE
14

3 camere langa Medicina -CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona foarte buna aproape de Facultatea de MedicinaConsililul Judetean Bastion intr-un imobil construit in anul 1975 confort 1 semidecomandat etaj 3 din 3 cu o suprafata utila de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon. Apartamentul beneficiaza ...

2233 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Cetatii
7

Apartament 2 camere zona Cetatii

De vanzare apartament cu 2 camere confort 2 semidecomandat ,Bulevardul Cetatii-Gh Lazar, aproape de Scoala Gimnaziala nr 19, la parter din 4 , suprafata utila de 40 mp, compus din : hol, bucatarie, baie cu vana și geam de aerisire, living , dormitor, amenajat cu gresie, faianta, geamuri termopan, ...

1963 EUR/m2 | 40 m2

cetatii, Timisoara, Timis

COMISION 0% Casa cu 6 camere de vanzare in Timisoara, zona Olimpia Stadion
20
1

Casa individuala cu 6 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Olimpia-Stadion. FOXFORT propune spre vanzare casa individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Timisoara, zona Olimpia-Stadion, avand un numar de 6 camere, cu o suprafata utila de 194 mp si teren 460 mp. Anul ...

1803 EUR/m2 | 194 m2

Timisoara, Timis

Penthouse cu 2 camere, 65 mp, Timisoara!
2

Penthouse cu 2 camere, 65 mp, Timisoara!

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat într-un ansamblu rezidențial premium, într-un imobil nou cu regim S+P+3E+ER, ce oferă confort, siguranță și tehnologie avansată. Apartamentul are o suprafață utilă de 72,35 mp și o terasă generoasă de 14 mp. Este compartimentat eficient ...

4480 EUR/m2 | 65 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament la casa Cetatii
6
1

Apartament la casa Cetatii

Va propunem spre vanzare un apartament 3 camere , situat pe Bulevardul Cetatii la casa , 88 mp, 1 bucatarie ,1 baie, camara , 2 boxe pt lemne , curte , CENTRALA PROPRIE. Pret 130000 euro negociabil la fata locului.

1477 EUR/m2 | 88 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Pozitie excelenta! Apartament cu 2 camere si balcon de 4 mp- Calea Aradului
12
1

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Aradului, intr-un imobil finalizat in anul 1981, construit din beton. Apartamentul se afla la etajul 4 dintr-un bloc prevazut cu P+4 etaje+M si dispune de o suprafata utila de 48 m², completata de un balcon de 4 m². Compartimentarea ...

1562 EUR/m2 | 48 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala
10

2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0736871505

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam dec Aradului-Mall parter
8

2 cam dec Aradului-Mall parter

De vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, Aradului , langa Iulius Mall,situat la parter , intr.un bloc izolat termic, renovat recent, centrala proprie, baie cu geam , boxa. Pret 118000 euro.

2360 EUR/m2 | 50 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Cetatii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, Compartimentare (semidecomandat): - Hol acces + Bucatarie - Living + Logie Incalzita - Baia cu geam + Hol mic + Debara Depozitare - Dormitor spațios Dotari: - Aer Conditionat - Centrala Terrmica + Senzor Gaz + ...

1824 EUR/m2 | 54 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, Parter, 43 MP, bucatarie inchisa, Giroc - ID V5384
2
1

ID intern: V5384 Apartament cu 1 camera, Parter, 43 MP, bucatarie inchisa, Giroc FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 1 camera, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material ...

1696 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Promovat
3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui
6
1

3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 68 mp, 2 bai, balcon, centrala proprie, aer conditionat, partial mobilat, situat la etajul 2, zona Soarelui. Pret: 125000 euro Tel: o736170308

1838 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (8711) Giroc (1799) Mosnita Noua (1093) Dumbravita (1004) Sacalaz (491) Lugoj (331) Mosnita Veche (315) Sanandrei (301) Giarmata (228) Sag (217) Ghiroda (211) Chisoda (183) Urseni (160) Bucovat (Remetea Mare) (139) Giarmata-Vii (126) Remetea Mare (116) Sanmihaiu Roman (102) Utvin (77) Becicherecu Mic (66) Covaci (66) Sannicolau Mare (61) Recas (51) Buzias (48) Parta (48) Pischia (45) Dudestii Noi (38) Peciu Nou (36) Ianova (34) Jimbolia (34) Jebel (33) Fardea (32) Deta (27) Sacosu Turcesc (24) Cenad (23) Ortisoara (22) Dragsina (21) Faget (21) Albina (20) Beregsau Mare (20) Cerneteaz (19) Padureni (18) Satchinez (18) Herneacova (17) Cebza (16) Padureni (Jebel) (16) Hitias (15) Varias (15) Checea (14) Sanmihaiu German (14) Seceani (14) Alios (13) Costeiu (13) Murani (13) Bazos (12) Bazosu Nou (12) Biled (12) Calacea (12) Ciacova (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Belint (11) Carani (11) Cheveresu Mare (11) Chizatau (11) Cornesti (11) Dinias (11) Periam (11) Cenei (10) Izvin (10) Nadrag (10) Pesac (10) Rudicica (10) Teremia Mare (10) Carpinis (9) Comlosu Mare (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Gataia (9) Ghilad (9) Gottlob (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Balint (8) Denta (8) Gavojdia (8) Sandra (8) Silagiu (8) Voiteg (8) Bobda (7) Ictar Budinti (7) Sacosu Mare (7) Topolovatu Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Beregsau Mic (6) Iecea Mica (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Salciua Noua (6) Sanpetru Mare (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Bethausen (5) Boldur (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Giulvaz (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Secas (5) Sinersig (5) Sipet (5) Valcani (5) Visag (5) Bodo (4) Bulgarus (4) Grabat (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petroman (4) Rudna (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Zolt (4) Bacova (3) Beba Veche (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Buzad (3) Comeat (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Hodoni (3) Honorici (3) Igris (3) Jamu Mare (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Petrovaselo (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Tes (3) Uivar (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Gaiu Mic (2) Granicerii (2) Ivanda (2) Jabar (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2)