Promovat
Apartament 2 camere, de vanzare, bloc nou,zona Soarelui, Timisoara
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul are o suprafata de 55 mp utili + balcon si este situat la etajul 10 intr-un bloc nou cu 12 etaje. - Hol de acces - Bucatarie ...

2727 EUR/m2 | 55 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Parcele Teren intravilan - comision 0%- Mosnita Noua
10
2

Parcele Teren intravilan - comision 0%- Mosnita Noua

Direct dezvoltator! Evand Homes va prezinta spre vanzare parcele de teren intravilan pretabile pentru constructii case individuale sau duplexuri cu regim de inaltime parter+etaj in localitatea Mosnita Noua, cu o suprafate cuprinse intre 500 mp si 595 mp si cu fronturi cuprinse intre 17,5 ml si 19,5 ...

595 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Bucovat-4 Camere-Disponibil Imediat
16
4

Bucovat-4 Camere-Disponibil Imediat

De vânzare duplex P+E situat în Bucovăț,într-un cartier nou situat intre Remetea Mare si Bucovat cu acces facil spre Timisoara ,aproape de mijloace de transport Duplexul beneficiază de pompă de căldură Chofu 10kw,panouri foto-voltaice Trina 8.8kw(costuri minime la facturi),încălzire prin pardoseală,termostate ...

1192 EUR/m2 | 120 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Promovat
2 camere in vila etajul 2
10

2 camere in vila etajul 2

Vand apartament 2 camere confort 1 in vila, pozitie centrala cu mijloace de transport in comun, la asfalt, toate utilitatile, centrala proprie, clima, mobilat si utilat complet, ocupabil imediat, pretabil investitie, 99800 euro, tel.

1559 EUR/m2 | 64 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Sagului-Dambovita, apartament 1 camera decomandat, centrala gaz
4
1

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera de 36m², model confort 1, decomandat, parter, bloc izolat termic. Dispune de centrala proprie pe gaz, balcon, camara de alimente. Se vinde mobilat si utilat. Pret solicitat de proprietar de 65000€. Se percepe comision. Pentru detalii si vizionari sunati ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului bloc nou
17
3

Apartament 2 camere Aradului bloc nou

Se vinde apartament cu doua camere situat in zona Aradului intr-un bloc nou la etajul 5 cu pod si balcon, blocul are lift, are o suprafata utila de 58 mp, este amenjat nou , loc de parcare trecut in CF individual , se vinde cu mobila de bucatarie , la pretul de 120000 euro.

2069 EUR/m2 | 58 m2

aradului, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Bd Cetatii, ap 2 camere semidec, etaj 1 confort 1
16
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, confort 1 la etajul 1 din 10, suprafata de 50mp, si boxa in CF. Dispune de amenajari clasice, incalzirea si apa calda de la Colterm, nu are nimeni in bloc centrala proprie. Pret solicitat de proprietar de 95000 euro negociabil. Se percepe ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

3 camere dec etaj 1 2 bai C Aradului la 10.min de MALL
11

3 camere dec etaj 1 2 bai C Aradului la 10.min de MALL

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat vedere pe 2 parti situat pe Calea Aradului intr-un imobil construit in anul 1980 etaj 1 din 8 cu o suprafata utila de 68 mp cu baie si WCS si 2 balcoane. Apartamentul este spatios mobilat si utilat intr-un bloc deosebit de caramida ...

2279 EUR/m2 | 68 m2

aradului, Timisoara, Timis

Ap 2 camere Complexul Studentesc, parter
12

Ap 2 camere Complexul Studentesc, parter

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat in zona Complexului Studentesc, intr-un bloc reabilitat termic la parter inalt din 4. Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp, model confort 1. Dispune de rulouri electrice exterioare, centrala proprie pe gaz, renovat complet, ...

2298 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului
8

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului

In zona Sagului se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 5, blocul are lift, confort 1 semidecomandat, are o suprafata de 49 mp utili cu 1 balcon închis . incalzire cu centrală proprie , aer condiționat în bucătărie și dormitor; se vinde mobilt si utilat la pretul de 97000 euro negoci ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului
11

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suorafata de 43 mp, aer conditionat, cu posibilitatate de centrala pe gaz, situtat la etajul 4. Pret. 65000 euro Telefon. 0736170308

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Ap 3 camere Mircea cel Batran cu centrala proprie
7
1

Ap 3 camere Mircea cel Batran cu centrala proprie

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in in zona Mircea cel Batran. Parter din 4 nivele modelul cu 2 bai vedere pe 3 parti 64 mp utili. Incalzire cu centrala proprie pe gaz pereti izolati pe interior. Se vinde mobilat si utilat cu electrocasnice inca in garantie. Pret solicitat de ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

Timisoara, Timis

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.
10

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor din Giroc, aproape de transport in comun, la etajul 2, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, loc de parcare, pret 82.000 Euro. Tel: 0750283339

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Ultracentral
5
2

Apartament 2 camere Ultracentral

In zona Ultracentrala se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandatla etajul 7 cu lift confort 1 semidecomandat suprfata utila 49 mp incalzire cu centrala pe gaz aer conditionat geamuri termopan mobilat cu frigider masina de spalat rufe este compus din : 2 holuri 2 camere bucatarie ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai parter centrala proprie inalt, cu balcon, Cetatii
9
10

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, usor neg Tel:0736170308

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, parter cu balcon si centrala gaz, Elisabetin-Kiriac-Sagul
9

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Elisabetin -Sagului- Kiriac la parter cu balcon, model confort 1 semidecomandat, 53 mp utili, incalzirea si apa calda este deservita de centrala proprie pe gaz, se vinde partial mobilat. Pret solicitat de proprietar de 93000 euro. Se ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

sagului, Timisoara, Timis

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
10

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 138.000 Euro. Tel: 07 arata numarul

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Steaua etaj 1 cu centrala
7
1

Apartament 1 camera zona Steaua etaj 1 cu centrala

De vanzare apartament 1 camera in zona Steaua la etaj 1 din 4 , compus din : 1 camera bucatarie , baie, balcon amenajat , incalzire cu cu centrala proprie, termopane, parchet laminat, gresie si faianta pret 68500 euro. ID 7447

1713 EUR/m2 | 40 m2

steaua, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou
6

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou

Vand apartament cu 2 camere in bloc nou cu lift situat in Giroc la limita cu Timisoara etaj 1 din 4 compus din 2 camere 2 holuri living si bucatarie open space baie dormitor si balcon dispune de centrala proprie si incalzire in pardoseala suprafata utila este de 48 mp are un loc de parcare in ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Apartament 1 camera Complexul Studentesc
16
1

Apartament 1 camera Complexul Studentesc

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera situat in Complexul Studentesc la etajul 8 din 8 cu lift nou intr-un bloc anvelopat cu o suprafata utila de 35 mp. Apartamentul este renovat si modificat, bucataria a fost mutata pe hol, iar fosta bucatarie transformata in camera de luat masa mai ...

2343 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie, mobilat si utilat, Langa Profi-Musicescu !
10
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339

2200 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Etaj 1- Apartament  1 camera decomandat Aradului
7

Etaj 1- Apartament 1 camera decomandat Aradului

De vanzare apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat, suprafata este de 35 mp + 4mp balconul, este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, bucatarie mobilata si utilata cu electrocasnice aproape noi(unele chiar in garantie), - dormitor generos cu balcon deschis. Apartamentul are ...

2171 EUR/m2 | 35 m2

aradului, Timisoara, Timis

1 camera zona  Tipografilor
8

1 camera zona Tipografilor

Vand 1 camera in zona centrala intr-un bloc turn la etajul 8 din 10 cu lift renovat gresie si faianta noi balconul inchis cu termopan posibilitate montare centrala aer conditionat mobilat si utilata modern pret 80000 euro. telefon 0743100796

2857 EUR/m2 | 28 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (8701) Giroc (1794) Mosnita Noua (1093) Dumbravita (1004) Sacalaz (489) Lugoj (330) Mosnita Veche (315) Sanandrei (299) Giarmata (226) Sag (216) Ghiroda (211) Chisoda (183) Urseni (160) Bucovat (Remetea Mare) (137) Giarmata-Vii (126) Remetea Mare (116) Sanmihaiu Roman (101) Utvin (77) Becicherecu Mic (66) Covaci (66) Sannicolau Mare (62) Recas (51) Buzias (49) Parta (48) Pischia (45) Dudestii Noi (38) Peciu Nou (36) Ianova (34) Jimbolia (34) Jebel (33) Fardea (32) Deta (28) Cenad (23) Sacosu Turcesc (23) Ortisoara (22) Dragsina (21) Faget (21) Albina (20) Beregsau Mare (20) Cerneteaz (18) Padureni (18) Satchinez (18) Herneacova (17) Padureni (Jebel) (16) Cebza (15) Hitias (15) Varias (15) Checea (14) Sanmihaiu German (14) Seceani (14) Alios (13) Costeiu (13) Murani (13) Bazos (12) Biled (12) Calacea (12) Cheveresu Mare (12) Ciacova (12) Liebling (12) Bazosu Nou (11) Belint (11) Carani (11) Cornesti (11) Dinias (11) Iecea Mare (11) Periam (11) Cenei (10) Chizatau (10) Izvin (10) Nadrag (10) Pesac (10) Rudicica (10) Teremia Mare (10) Carpinis (9) Comlosu Mare (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Gataia (9) Ghilad (9) Gottlob (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Balint (8) Denta (8) Gavojdia (8) Sandra (8) Silagiu (8) Voiteg (8) Bobda (7) Ictar Budinti (7) Sacosu Mare (7) Topolovatu Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Beregsau Mic (6) Iecea Mica (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Salciua Noua (6) Sanpetru Mare (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Bethausen (5) Boldur (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Giulvaz (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Sinersig (5) Sipet (5) Valcani (5) Visag (5) Bodo (4) Bulgarus (4) Grabat (4) Herendesti (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petroman (4) Rudna (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Zolt (4) Bacova (3) Beba Veche (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Buzad (3) Comeat (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Hodoni (3) Honorici (3) Igris (3) Iosif (3) Jamu Mare (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Petrovaselo (3) Radmanesti (3) Secas (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Tes (3) Uivar (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Gaiu Mic (2) Granicerii (2) Ivanda (2) Jabar (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2)