Promovat
Apartament 4 camere, 130 mp, parter + demisol locuibil, garaj, lângă Complex Studențesc
17
8

Proprietar vând apartament modern, total decomandat, situat într-un bloc P+4 (1988), la parter, cu demisol locuibil conectat prin scară interioară, în apropiere de Complexul Studențesc, cu acces rapid spre centru. Apartamentul are vedere pe două părți și beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul ...

1577 EUR/m2 | 130 m2

Stefan%252525252525252525252525252525252bcel%252525252525252525252525252525252bMare, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex cu 4 camere in Covaci
7

Duplex cu 4 camere in Covaci

Apostu Estate vă oferă spre vânzare Duplex în Covaci ,situat în zona liniștită. Utilitatiile ;apa,gaz ,curent Încălzirea se realizează prin intermediul centralei pe gaz prin calorifere . Tâmplărie din geam Tripan . Izolație exterioară de 10 cm cu EPS 80. Compartimentare: Parter: • camera/birou (ideal ...

1500 EUR/m2 | 100 m2

Covaci, Timis

Promovat
Duplex modern cu eficienta energetica - Bucovat, Remetea Mare
20
2

Duplex modern, eficient energetic, pompă de căldură & panouri solare ARES Home Estate oferă spre vânzare un duplex modern cu 4 camere, situat în Bucovăț – Remetea Mare, într-o zonă rezidențială liniștită, ideală pentru familii sau pentru cei care caută o locuință eficientă energetic, cu costuri foarte ...

1181 EUR/m2 | 106 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Promovat
Casă individuală premium   zona Lunei, Timișoara, teren 570 mp, mobilată și utilată!
15
5

Casă individuală premium zona Lunei, Timișoara, teren 570 mp, mobilată și utilată!

Casă individuală modernă, finalizată în 2023, situată în zona Lunei una dintre cele mai apreciate și liniștite zone rezidențiale ale Timișoarei. Caracteristici imobil: Regim de înălțime: Parter + Mansardă Suprafață utilă: 194 mp Terasă: 23 mp Suprafață teren: 570 mp, cu front stradal de 15 ml Construcție ...

1892 EUR/m2 | 194 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa foarte chocheta , Fratelia !!!
16
10

Casa foarte chocheta , Fratelia !!!

Casa 4 camere , bucatarie, baie, 2 holuri , camara, curte si garaj , complet mobilata si utilata. Toata mobila este de calitate si facuta pe comanda. Teren 335mp iar suprafata casei 125mp utili . Casa a fost complet renovata in 2015,interior si exterior,izolatie polistiren, usi schimbate, instalatie ...

1800 EUR/m2 | 125 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex situat in Dumbravita
16
1

Vand duplex situat in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
4
36

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,suprafata de 30 mp,la parter,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropiere se afla diverse centre comerciale,farmacii,scoli,gradinite,banci,etc.

1767 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Balcescu
5
2

Apartament 1 camera zona Balcescu

Oferim apartament 1 camera acesta se afla in zona Balcescu, una dintre cele mai dorite locatii din Timisoara. Se vinde complet mobilat si utilat la etajul 2, cu o suprafata utila de 38 mp2, langa facultatii si zona de centru acte la zi.

Balcescu, Timisoara, Timis

Teren strada Iuliu Maniu , fosta Resitei !!!

Teren strada Iuliu Maniu , fosta Resitei !!!

Teren cu casa de demolat , 920mp , front stradal de 18ml , strada Iuliu Maniu fosta Resitei . Pret 400.000Euro negociabil , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

920 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!
17

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!

Casa individuala , P+M , 145mp utili , teren 560mp , front stradal 14ml , asfalt , toate utilitatile , 3 dormitoare , 2 bai , dresing , garaj , terasa , panouri pentru incalzit apa , 900l zi , izolatie foarte buna , dubla , clasa energetica B , cheltuieli minime . Pozitie linistita , aproape de stadion ...

1930 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Piata Unirii , ultracentral !!! 1

Piata Unirii , ultracentral !!!

Apartament cu 5 camere , 220mp utili , etaj 1 , zona Piata Unirii , 420.000Euro negociabil , informatii la 0745346777 , La Broeria Imobiliare .

1909 EUR/m2 | 220 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 1 in Giroc - ID V3580
4
4

Apartament cu 2 camere etajul 1 in Giroc - ID V3580

ID intern: V3580 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, open-space, situat in localitatea Giroc,, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Bloc cu lift. Anul constructiei 2025, structura beton, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!
2
1

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!

Terenul are o suprafata de 634 mp . Frontul stradal stradal este de 17ml , iar lungimea terenului este de 37,3m . Pretul este de 108.000Euro , adica 170Euro mp . Terenul este potrivit ridicarii unui imobil si dispune de toata documentatia necesara actualizata . Toate utilitatile sunt la strada ...

Dumbravita, Timisoara, Timis

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!
2
24

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!

Teren 370mp , front de 12ml , toate utilitatile , asfalt , langa Lidl-ul de pe Andreescu - Freidorf . Certificat de Urbanism valabil . Pe teren exista si o casa batraneasca , care trebuie demolata . Pret 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Freidorf, Timisoara, Timis

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!! 14

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!!

Teren cu casuta de demolat , 370mp , front de 9ml , bonus Proiect pentru o noua casa , 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Fratelia, Timisoara, Timis

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!
11
1

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului
4
20

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat la etajul 1 din 4 in zona Aradului Vest. Apartamentul dispune de o suprafata de 45 mp. Se vinde mobilat si utilat complet. Se accepta credit bancar.

1667 EUR/m2 | 45 m2

Aradului Vest, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Buziasului
5
29

De vanzare apartament cu o camera zona Buziasului

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Buziasului. Apartamentul este situata la etajul 2 , int-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 30 mp utili. Confortul termic este realizat prin intermediul centralei proprii. Zona foarte linistita cu ...

1767 EUR/m2 | 30 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Spatiu comercial pe doua fronturi, finisat la cheie, 430 mp utili - Giroc
20

Spatiu comercial cu 3 incaperi de vanzare in Giroc, zona Centrala. FOXFORT propune spre vanzare spatiu comercial in Giroc, cu regim de inaltime Parter + 1 Etaj, in apropiere de Trio Events si parc Giroc. Are o suprafata utila totala de 430 mp, teren de 1000 mp si deschidere pe 2 fronturi 32/36 ml. Are ...

1628 EUR/m2 | 430 m2

Giroc, Timis

Garana - loc de poveste !!!
18
10

Garana - loc de poveste !!!

Casa nemteasca renovata in Garana , 4 dormitoare , sufragerie , bucatarie , baie , mobilata , utilata , 686mp teren , 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1148 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

Sinaia - Regele Carol I !!! 8

Sinaia - Regele Carol I !!!

Spatiu comercial , 80mp utili , parter , zona Sinaia pe bl. Regele Carol I , vad foarte bun , geamuri mari la strada , 190.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2375 EUR/m2 | 80 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!
2
24

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!

Casa P+E , caramida , aproximativ 250mp utili , structurata cu un apartament la parter si un altul la etaj , teren 640mp , front de 16ml , zona Balcescu - Elisabetin , langa liceul Moisil , strada linistita , la 10min de centrul orasului . Pret 459.000Euro negociabil , informatii la 745029022 , La Brokeria ...

1836 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!! 4

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!!

Casa P+E , 250mp construiti , 810mp teren , front stradal de 25m , zona Braytim aproape de Lidia , 420.000Euro , informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

1680 EUR/m2 | 250 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (8670) Giroc (1794) Mosnita Noua (1104) Dumbravita (1001) Sacalaz (487) Lugoj (337) Mosnita Veche (313) Sanandrei (305) Giarmata (228) Sag (216) Ghiroda (212) Chisoda (186) Urseni (156) Bucovat (Remetea Mare) (140) Giarmata-Vii (129) Remetea Mare (119) Sanmihaiu Roman (102) Utvin (79) Becicherecu Mic (67) Covaci (65) Sannicolau Mare (61) Recas (53) Buzias (51) Parta (48) Pischia (42) Dudestii Noi (39) Peciu Nou (37) Jimbolia (35) Ianova (34) Fardea (32) Jebel (32) Deta (26) Sacosu Turcesc (26) Ortisoara (23) Cenad (21) Faget (21) Beregsau Mare (20) Dragsina (20) Albina (19) Cerneteaz (18) Padureni (18) Herneacova (17) Satchinez (17) Cebza (16) Padureni (Jebel) (16) Seceani (15) Varias (15) Checea (14) Murani (14) Biled (13) Ciacova (13) Costeiu (13) Hitias (13) Alios (12) Bazosu Nou (12) Calacea (12) Cheveresu Mare (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Sanmihaiu German (12) Belint (11) Carani (11) Chizatau (11) Dinias (11) Periam (11) Bazos (10) Cenei (10) Comlosu Mare (10) Gottlob (10) Izvin (10) Rudicica (10) Balint (9) Carpinis (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Gataia (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Silagiu (9) Teremia Mare (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Voiteg (9) Cornesti (8) Denta (8) Gavojdia (8) Ghilad (8) Nadrag (8) Sandra (8) Bobda (7) Pesac (7) Sacosu Mare (7) Topolovatu Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Ictar Budinti (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Salciua Noua (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Boldur (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Giulvaz (5) Iecea Mica (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Secas (5) Sinersig (5) Sipet (5) Visag (5) Bucovat (Dumbrava) (4) Grabat (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Sanpetru Mare (4) Stiuca (4) Valcani (4) Zolt (4) Bacova (3) Beba Veche (3) Bencecu de Jos (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bulgarus (3) Buzad (3) Comeat (3) Criciova (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Foeni (3) Folea (3) Honorici (3) Igris (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Targoviste (3) Uivar (3) Bara (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Fibis (2) Ficatar (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Ivanda (2) Jabar (2) Livezile (2) Masloc (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2)