Promovat
Casa individuala cu 5 camere si 147mp utili - Mosnita Noua - Comision 0%
20
6

Evand Homes va prezinta spre vanzare o casa individuala cu 5 camere si 3 bai, situata in localitatea Mosnita Noua, zona Salii de Sport. Proprietatea are o suprafata utila de 147,39 mp si un teren de 730 mp, construita in anul 2016, pe structura de beton si zidarie din caramida. Proprietatea se vinde ...

1798 EUR/m2 | 147 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Vilă cu spatii largi, curte generoasă
20
2

Vilă cu spatii largi, curte generoasă

Vilă deosebită în Dumbrăvița Descoperă un cămin cu adevărat special, construit pe un teren generos de 1.500 mp, cu o suprafață utilă de 450 mp, gândit pentru confort, intimitate și momente de neuitat alături de familie. Compartimentare interioară inteligentă & spații ample: Demisol Hobby room ideal ...

1000 EUR/m2 | 450 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Oportunitate investitie! Apartamente cu 1 sau 2 camere la asfalt.
6

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare apartamente cu 1 sau 2 camere situate in Giroc. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Profi, Mega Image, Lidl, scoala si gradinita la o distanta de 5 minute, acces facil la mijloace de transport in comun. Apartamentele ...

1800 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere I Et 1 I Zona Bogdanestilor I
7

Apartament 2 camere I Et 1 I Zona Bogdanestilor I

Rex Imobiliare vă ofera spre vânzare un apartament cu 2 camere la etajul 1 în Zona Bogdanestilor , Timișoara. Imobilul este semi-decomandat si este compartimentat astfel: ● hol acces ● living ● dormitor ● bucătărie închisă ● baie * Apartamentul este racordat la toate utilitățile. * Incalzirea ...

1700 EUR/m2 | 40 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Bloc nou,tip vila,Dumbrăvița.
16
1

Bloc nou,tip vila,Dumbrăvița.

De vânzare apartament cu două camere pe două nivele, cu o suprafață utilă de 59 mp. La primul nivel ,care se afla la etaj 1: livingul cu bucataria open space si o baie La mansarda ,se află dormitorul cu un dressing mare. Apartamentul beneficiază de terasă si de loc de parcare Localizare excelentă, ...

1559 EUR/m2 | 59 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand casa in Lugoj
5
10

Proprietar vand casa in Lugoj

Proprietar vând casă în Lugoj, str Dimitrie Cantemir, nr 15, 200 mp utili, teren 321 mp, toate utilitățile. Casa se vinde mobilată și utilată. Pentru detalii suplimentare vă aștept la telefon .

620 EUR/m2 | 200 m2

Lugoj, Timis

Vila- Elisabetin
8
10

Vila- Elisabetin

Vand vila, P+E+M, compusa din living mare, bucatarie, 4 camere, 2 bai, camera tehnica, terasa de 30 mp, garaj pentru 3 masini, teren total 420 mp, zona Elisabetin. Pret: 380 000 euro

1000 EUR/m2 | 380 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Casa cu teren - 2731 mp, individuală Remetea
2

Casa cu teren - 2731 mp, individuală Remetea

Casă de cărămidă cu teren mare 2731 mp in acte si 2971 mp in realitate ,front stradal 35 m,la drumul principal DN, toate utilitatile in fața casei .Prețul solicitat de proprietar este de 330000 euro.Tel 0745126783

2750 EUR/m2 | 120 m2

Remetea Mare, Timis

2 camere decomandat  Giarmata Vii bucatarie separata
20
1

2 camere decomandat Giarmata Vii bucatarie separata

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere in Giarmata Vii, confort 1,decomandat, foarte bine compartimentat, BUCATARIE SEPARATA,balcon la fiecare camera , amenajat, cu loc de parcare inclus în cf , se vinde mobilat și utilat la pretul de 103000 euro.

1717 EUR/m2 | 60 m2

Giarmata-Vii, Timis

TEREN pentu BLOC ,Calea Martirilor- toate utilitatile
1
2

TEREN pentu BLOC ,Calea Martirilor- toate utilitatile

Vand 522 mp teren, intravilan, front stradal 17,00 m, situat in Calea Martirilor, intre blocuri. Toate utilitatile sunt in fata terenului. Strada asfaltata, cu sens unic. Pret: 230 euro mp. '

522 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam Matei Basarab  2 balcoane 51 mp utilibloc izolat
17
1

2 cam Matei Basarab 2 balcoane 51 mp utilibloc izolat

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandatbucatarie spatioasa Matei Basarab zona parc Bucovina /Torontalului et 4 cu acoperis de tigla s=51 mp bloc izolat termic 2 balcoane termopane gresie faianta parchet usa metalica geam la baie debransat de la Colterm se poate monta centrala ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Casa 5 cam Dumbravita Parcul Terra 140mp utili
20
3

Casa 5 cam Dumbravita Parcul Terra 140mp utili

Casa de vanzare in] Dumbravita, aproape de Parcul Terra, face parte dintr-un triplex cu un design mai aparte compusa din birou, un living foarte mare, bucatarie si baie la parter , iar la etaj sunt 3 dormitoare 2 bai si balcon. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei proprii. De asemnea beneficiaza ...

1679 EUR/m2 | 140 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf
7
4

Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf

De vânzare casă cu trei camere, teren mare 2900 mp ,front stradal 18 m.Ideal pentru construcții înșiruite .Prețul solicitat de proprietari, 260000 euro.Tel 0745126783.

2,600 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

De vanzare casa individuala Biled
7
2

De vanzare casa individuala Biled

De vanzare casa individuala in Biled parter +mansarda, suprafata teren 1470 mp, 7 camere, 3 bai, 2 bucatarii, anexe, gradina, toate utilitatile, strada asfaltata , incalzire cu centrala pe gaz . Pret 128000 euro negociabil sau schimb cu apartament in Timisoatra plus diferenta .

640 EUR/m2 | 200 m2

Biled, Timis

3 cam 2 bai  Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa
15
1

3 cam 2 bai Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa

De vanzare apartament 3 camere confort 1, decomandat, vedere pe doua parti, model mare, zona Dorobantilor / Simion Barnutiu aproape de Spitalul Victor Babes , 75 mp utili + balcon mare de aprox 12 mp. - centrala pe gaz - 2 bai, debara utila pt depozitare, - renovat complet - complet mobilat si ...

1973 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere  LUX zona Cetatii
17
1

Apartament 3 camere LUX zona Cetatii

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere ,DEOSEBIT, semidecomandat, situat la etajul 3 , zona Cetatii-Bogdanestilor, Piata 700 la doua statii de tramvai, cu o suprafata de 54mp , incalzire cu centrala proprie, clima, LUX, amenajat complet, boxa la subsol trecuta in CF , se vinde mobilat si ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City
13
6

3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 55 mp 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane parchetul vechi dar foarte ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Spatiu comercial de vanzare – zona excelenta Dorobantilor, Timisoara
2

Spatiu comercial de vanzare – zona excelenta Dorobantilor, Timisoara FOXFORT va propune spre vanzare un spatiu comercial amplasat intr-una dintre zonele cu vizibilitate buna din Timisoara – Dorobantilor, ideal pentru investitie sau dezvoltarea unei afaceri. Caracteristici principale: Suprafata utila: ...

966 EUR/m2 | 264 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD
13
10

Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu pozitie excelenta aproape de Liceul Grigore Moisil cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
4 camere Circumvalatiunii- Dacia centrala proprie
20

4 camere Circumvalatiunii- Dacia centrala proprie

De vânzare apartament de 4 camere, situat in zona Dacia-Circumvalatiunii, la etajul 3 din 4 semidecomandat, complet renovat , suprafata utila 60 mp, cu o boxa de 8 mp (spațioasă, renovată, ideală pentru depozitare) compus din : living, două dormitoare , bucătărie separată , baie, balcon, instalație ...

2217 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Giroc bloc nou la parter
14

Apartament 2 camere Giroc bloc nou la parter

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Giroc intr-un complex rezidential nou , la parter din 3 nivele, , are o suprafata utila de 47 mp, incalzire in pardoseala cu centrala proprie , amenajarile sunt noi, are clima, termopane, gresie si faianta, se vinde nemobilat cu 1 loc parcare inscis in CF ...

1915 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Full Decomandat 2 Bai 3 Balcoane Centrala Proprie Zona Aradului Piata Verde
10

Apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 3 balcoane, su: 71 mp, etaj 2 din 4, foarte aproape de piata, magazine, mijloacele de transport si Iulius Mall. Pret: 142000 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2000 EUR/m2 | 71 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 112 mp utili ,  LUX  boxa , curte acces auto CENTRAL
20
3

Apartament 112 mp utili , LUX boxa , curte acces auto CENTRAL

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit amenajat si mobilat lux cu 3 camere compus din 2 dormitoare si bucatarie open space cu livingul situat in zona centrala a Timisoarei la 5 min de mers pe jos de Catedrala si foarte aproape de Facultatea de Mecanica , Piata Balcescu aproape de Parcul Carmen ...

2290 EUR/m2 | 100 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (9398) Giroc (1958) Mosnita Noua (1422) Dumbravita (1139) Sacalaz (493) Mosnita Veche (365) Lugoj (341) Sanandrei (299) Sag (240) Giarmata (239) Ghiroda (221) Chisoda (193) Urseni (181) Bucovat (Remetea Mare) (143) Giarmata-Vii (132) Remetea Mare (122) Sanmihaiu Roman (121) Utvin (94) Covaci (64) Becicherecu Mic (63) Sannicolau Mare (62) Recas (56) Parta (52) Buzias (51) Pischia (44) Dudestii Noi (40) Peciu Nou (38) Jimbolia (35) Ianova (33) Jebel (33) Fardea (32) Sacosu Turcesc (27) Deta (26) Albina (25) Beregsau Mare (22) Faget (22) Ortisoara (22) Cenad (21) Dragsina (21) Cerneteaz (18) Herneacova (18) Padureni (18) Sanmihaiu German (18) Satchinez (16) Cebza (15) Murani (15) Padureni (Jebel) (15) Seceani (15) Varias (15) Calacea (14) Checea (14) Hitias (14) Biled (13) Alios (12) Bazosu Nou (12) Carani (12) Cheveresu Mare (12) Rudicica (12) Ciacova (11) Costeiu (11) Dinias (11) Iecea Mare (11) Liebling (11) Periam (11) Bazos (10) Belint (10) Cenei (10) Chizatau (10) Comlosu Mare (10) Gottlob (10) Izvin (10) Balint (9) Carpinis (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Gataia (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Silagiu (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Voiteg (9) Ghilad (8) Nadrag (8) Sacosu Mare (8) Sandra (8) Teremia Mare (8) Bencecu de Sus (7) Bobda (7) Cornesti (7) Denta (7) Gavojdia (7) Topolovatu Mare (7) Uliuc (7) Bethausen (6) Ictar Budinti (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Pesac (6) Sipet (6) Tipari (6) Beregsau Mic (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Giulvaz (5) Iecea Mica (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Salciua Noua (5) Sanpetru Mare (5) Secas (5) Sinersig (5) Visag (5) Babsa (4) Bacova (4) Banloc (4) Boldur (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Bulgarus (4) Buzad (4) Grabat (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Sustra (4) Valcani (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bencecu de Jos (3) Birda (3) Bogda (3) Brestovat (3) Comeat (3) Criciova (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Folea (3) Honorici (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Tapia (3) Targoviste (3) Uivar (3) Bara (2) Berecuta (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Fibis (2) Foeni (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Ivanda (2) Jabar (2) Livezile (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2)