Promovat
Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou
17

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou

Se vinde apartament cu 2 camere situat in Giroc intr-un bloc nou la etajul 1 din 2 nivele, cu o suprafata utila de 50 mp, compus din : hol, living cu bucatarie open space, baie, terasa , amenajat nou, pret 125000 euro.

2500 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Teren Intravilan Becicherecu Mic 600 mp,Utilitatile In Fata Parcelei,Asflat
5
4

Time for Investment propune spre vanzare un teren intravilan pretabil constructii cu o suprafata de 600mp in comuna Becicherecu Mic(15 km de Timisoara),acces facil la DN6 Numar fronturi: -1 cu deschidere de 16m Caracteristici teren: -POT 35% , CUT 0,7% Utilitati: -Apa de la retea -Curent -Canalizare -Proiect ...

600 m2

Becicherecu Mic, Timis

Promovat
Casa de vânzare
10
6

Casa de vânzare

Vând casă in Varias, timis aprox. 700m2 din care 220 constructie alcatuită din: 3 dormitoare 1 camera de joaca pt copii 1 baie cu cada 1 bucătarie 1 debara 1living 1terasa deschisa 1terasa închisa care se poate deschide 1 garajcasa este izolata necesita doar decorativa. centrala pe gaz pt încalzire ...

341 EUR/m2 | 220 m2

Varias, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Deosebit Utilat Cu Tot Ce Se Vede In Poze Zona Giroc Calea Urseni
8
10

Apartament deosebit cu 2 camere situat pe doua niveluri, su: 64mp, et.2 din 2. Compartimentare inteligentă: Primul nivel: living spațios cu zonă de dining, bucătărie și baie . Mansardă: dormitor primitor, birou și un spațiu generos de depozitare de 13 m Suprafață utilă bine optimizată pentru confort ...

1406 EUR/m2 | 64 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Comision 0% Apartament 2 camere loc de parcare in GIROC - ID V46
4
3

ID intern: V46 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de intaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2023, structura caramida, material zidarie ...

1793 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Bloc nou-lux,Calea Urseni
13
10

Bloc nou-lux,Calea Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 56 mp,plus terasa mare si loc de parcare inclus. Prețul solicitat de proprietar este de 900000 euro. Tel 0745126783

1643 EUR/m2 | 56 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

OFERTA-Apartament 3 camere 75 mp bloc nou zona Lipovei- Loc de parcare inclus
5

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament modern, excelent compartimentat, ideal pentru familii sau investiție: • 2 dormitoare spațioase si 2 bai; • Living luminos • Bucătărie închisă • Terasă pentru momente de relaxare Localizare excelentă, cu acces facil la mijloace de transport, parc cu loc ...

2418 EUR/m2 | 75 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Teren constructii Pischia
1
4

Teren constructii Pischia

Vand 1232 mp teren pentru construcții, în Pischia, rezultat din dezmembrarea unei grădini di casa veche, vatra veche, cu acces drum paralel cu principalul. Se poate dezmembra în încă două parcele, Detalii la telefon

1,232 m2

Pischia, Timis

Apartament zona Balcescu 2 camere
4
6

Apartament zona Balcescu 2 camere

Se vinde apartament cu 2 camere in zona Balcescu, la etajul 2 din 4, complet utilat si mobilat, 56 mp. Are centrala proprie, complet mobilat si utilat. Aproape de magazine, scoli, facultati, mijloc de trasport. Nu ezitati sa sunati la numarul de telefon pentru mai multe detalii. Disponibil imediat.

Balcescu, Timisoara, Timis

3 camere zona Garii centrala proprie
5

3 camere zona Garii centrala proprie

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 semidecomandat , situat la parter inalt intr-un bloc turn cu 8 nivele, blocul are lift, suprafata 58mp utili , vedere pe 2 parti, 1 baie, 1 debara pentru depozitare, incalzire cu centrală termică proprie,montată recent, boxă trecută în CF, se vinde mobilat ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

garii, Timisoara, Timis

1  2 Duplex Nou,Giroc
8
5

1 2 Duplex Nou,Giroc

De vânzare 1 2 Duplex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 150000 euro.Tel 0745126783.

1530 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

1   2 Duplex  nou, Parta
7
3

1 2 Duplex nou, Parta

De vânzare 1 2 Duplex cu etaj ,cu un design modern și finisaje de calitate superioară. Această locuință îți oferă un spațiu perfect pentru o viață confortabilă. Etapele de construcție au fost atent supervizate pentru a asigura durabilitatea și funcționalitatea fiecărui detaliu. Aflată într-o zonă ...

1286 EUR/m2 | 105 m2

Parta, Timis

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC
8
3

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 153000 euro.Tel 0745126783

1530 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
2

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Vila individuala proiect deosebit, garaj dublu,piscina.
20
5

Vila individuala proiect deosebit, garaj dublu,piscina.

De vanzare vila individuala,deosebita ,construita in anul 2012,cu 5 camere,3 bai,garaj dublu ,sala hobby cu baie,piscina.Casa este ideala pentru o familie si pregatita complet spre a fi predata cu toate cele necesare. Materiale de construcie, finisaje si obiecte de mobilier de inalta calitate. Atentie ...

1982 EUR/m2 | 280 m2

Dumbravita, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, etaj intermediar,  zona Torontalului
6

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, etaj intermediar, zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open-space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, intr-unul dintre cele mai populare si cautate complexe rezidentiale din zona de Nord. Este aflat la etajul 2 intr-un ...

2531 EUR/m2 | 43 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apart 1 camere decomandat Aradului centrala proprie
9
1

Apart 1 camere decomandat Aradului centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Aradului aproape de Piata Verde Facultatea de Agronomie confort 1 decomandat la parter bucatarie separata cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala proprie. Pret informativ 72000 euro.. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli ...

2250 EUR/m2 | 32 m2

aradului, Timisoara, Timis

1 camera zona Soarelui
5

1 camera zona Soarelui

De vanzare in zona Soarelui 1 camera cu o suprafata utila de 28 mp , situata la etajul 4/5 intr-un bloc anvelopat si mansardat este compusa din : hol de intrare 1 baie cu vană, camera , bucătărie închisă, balcon închis cu acces la uscătorie (fiecare etaj are uscătorie proprie), 4 ...

2100 EUR/m2 | 28 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Vand teren intravilan Sacalaz, 572 mp, pretabil construire duplex
1
4

Vand teren intravilan Sacalaz, 572 mp, pretabil construire duplex. Utilitati: curent electric, gaz. Pretul de vanzare nu contine TVA.

Sacalaz, Timis

Promovat
Apartament NOU, P+ E
8
2

Apartament NOU, P+ E

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 160000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
2 camere decomandat Iosefin  -Iuliu Maniu  amenajat
19
4

2 camere decomandat Iosefin -Iuliu Maniu amenajat

De vanzare apartament cu 2 camere decomandat la parter inalt cu balcon in blocul turn cu vedere la bulevard in zona Sagului-Iuliu Maniu renovat 49 mp utili balcon inchis amenajat tamplarie integral termopan. Instalatiile sunt refacute incalzirea de la Colterm usi interioare noi aer conditionat mobilat ...

1929 EUR/m2 | 49 m2

iosefin, Timisoara, Timis

4 camere  Fratelia-Girocului  100mp +boxa de 14
17
4

4 camere Fratelia-Girocului 100mp +boxa de 14

De vanzare apartament cu 4 camere confort 1 decomandat situat la etajul 3 din 3 cu acoperis de tigla zona Fratelia aproape de zona Girocului, 7 minute cu masina de Lidl Kaufland cu o .suprafata utila de 100mp 3 dormitoare living 2 balcoane bucatarie spatioasa 2 holuri 2 bai 3 debarale vedere ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

fratelia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, complet decomandat, terasa mare, zona asfaltata Giroc.
3

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu suprafata utila de 52,9 mp, aflat intr-un ansamblu rezidential din zona Giroc, cu acces facil și aproape de punctele de interes. Apartamentul este situat laetajul 1 al unui imobil in regim P plus 3 E. Apartamentul este realizat folosind materiale de calitate. ...

1656 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Categorii

Județe

Timis