Promovat
Apart 1 cam Balcescu parter centrala proprie
7
8

Apart 1 cam Balcescu parter centrala proprie

De vanzare apartament 1 camera parter zona Balcescu 24 5 mp utili (camera mare baie hol ) boxa la subsol (in CF) centrala termica proprie (2024) la 10 min de centrul orasului. Ideal pentru locuit, birou sau investiție regim hotelier. Pret: 59.900 euroneg

2496 EUR/m2 | 24 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex 3 camere de vanzare in Sacalaz- Zona de Est
15
10

Duplex 3 camere de vanzare in Sacalaz- Zona de Est

Casa tip duplex cu 3 camere de vanzare in localitatea Sacalaz, zona Exterior Est. FOXFORT propune de vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + Pod, situata in Sacalaz, zona Exterior Est, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 78 mp si teren 277 mp. Anul constructiei este ...

1665 EUR/m2 | 78 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Apartament  2 camere decomandat  - 53 mp - Bloc nou finalizat - 80.000 euro (TVA  inclus)
7
1

Apartament 2 camere decomandat - 53 mp - Bloc nou finalizat - 80.000 euro (TVA inclus)

De vanzare apartament 2 camere, decomandat, situat intr-un complex rezidential modern din Giroc, cu acces pe drum asfaltat. Apartamentul este compartimentat astfel: hol de intrare spatios, bucatarie inchisa, living, balcon, dormitor si baie. Suprafata utila este de 53 mp. Finisaje moderne: geamuri ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, 130 mp, parter + demisol locuibil, garaj, lângă Complex Studențesc
17
8

Proprietar vând apartament modern, total decomandat, situat într-un bloc P+4 (1988), la parter, cu demisol locuibil conectat prin scară interioară, în apropiere de Complexul Studențesc, cu acces rapid spre centru. Apartamentul are vedere pe două părți și beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul ...

1577 EUR/m2 | 130 m2

Stefan%252525252525252525252525252525252bcel%252525252525252525252525252525252bMare, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
30

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii
3
29

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat,avand o suprafata de 27 mp,fiind situat la etajul 1 al blocului cu lift. Se afla in apropierea facultatilor,magazine,farmacii,centre comerciale,dar si mijloace de transport in comun. Pentru ...

1593 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
5

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Giroc, aproape de Profi, 2 camere in bloc nou finalizat, finisat complet, incalzire in pardoseala, videointerfon, loc de parcare inclus, balcon spatios de 8 mp, 95.000 Euro. 0755793075

2065 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
7
1

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Aproape de Profi Giroc, 2 camere in bloc nou finalizat, la etajul 1, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, videointerfon, balcon spatios, loc de parcare inclus, 89.000 Euro. 0755793075

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Giroc, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%. Individuala aproape de oras. Teren de 800 mp.
20
3

Comision 0%. Individuala aproape de oras. Teren de 800 mp.

De vanzare in Becicherecul Mic, pe strada asfaltata, casa individuala cu 5 camere, 180 mp utili, P+Etaj+POD, living cu zona de dining, 2 terase mari, 2 bai, garaj, finisata la cheie, mobilata si utilata complet, curte amenajata cu zona de gratar, plante decorative, pomi fructiferi, disponibila imediat, ...

1139 EUR/m2 | 180 m2

Becicherecu Mic, Timis

Aproape de Mosnita City Mall. 120 mp utili. 4 dormitoare.
14
4

Aproape de Mosnita City Mall. 120 mp utili. 4 dormitoare.

Langa Mosnita City Mall, 1 2 duplex cu 5 camere, 120 mp utili, P+1+POD, cu acoperis din tigla, finalizat, disponibil imediat, compartimentat excelent, la parter cu living spatios, bucatarie inchisa, baie, birou, terasa acoperita, la etaj cu 3 dormitoare, 3 bai, placa de beton peste etaj, spatiu de depozitare ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

De vanzare apartament o camera zona Bajcovici
4
26

De vanzare apartament o camera zona Bajcovici

Se da spre inchiriere apartament cu 1 camera. Zona:Blajcovici, Timisoara, Timis. Suprafata utila: 36 mp. Compartimentare: decomandata. Etaj: 1. Alte informatii la numarul de telefon afisat!!

1417 EUR/m2 | 36 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etajul 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
3

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, aproape de Hotel IQ si Lidl, la etajul 1, model spatios, decomandat, cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, loc de parcare, disponibil imediat, 89.000 Euro. 0755793075

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Girocului
6
30

De vanzare apartament 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un superb apartament 2 camere, situat in zona Cal. Girocului. Apartamentul se afla la etajul 2 si are o suprafata de 55 de mp. Dispune de centrala proprie prin condensare si toate tevile sunt trase sub pardoseala. Bloc izolat si acoperis tigla. Mai multe informatii si detalii ...

1537 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Finisat la cheie. Incalzire in pardosela.
9
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, cu toate utilitatile, bucatarie spatioasa inchisa, baie cu geam, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Giroc, Timis

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. 2 locuri de parcare. 73 mp utili. Etaj intermediar. 2 bai.
11
1

Giroc, aproape de benzinaria ESO, 3 camere in bloc nou finalizat, etaj intermediar, bloc cu lift, spatios, 73 mp utili, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, balcon spatios, finisat complet, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse inscrise in CF, pret 138.000 Euro, negociabil. ...

1890 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (8713) Giroc (1794) Mosnita Noua (1093) Dumbravita (1005) Sacalaz (491) Lugoj (331) Mosnita Veche (315) Sanandrei (301) Giarmata (227) Sag (217) Ghiroda (211) Chisoda (183) Urseni (160) Bucovat (Remetea Mare) (139) Giarmata-Vii (126) Remetea Mare (116) Sanmihaiu Roman (102) Utvin (77) Becicherecu Mic (66) Covaci (66) Sannicolau Mare (61) Recas (51) Buzias (48) Parta (48) Pischia (45) Dudestii Noi (38) Peciu Nou (36) Ianova (34) Jebel (34) Jimbolia (34) Fardea (32) Deta (27) Sacosu Turcesc (24) Cenad (23) Ortisoara (22) Dragsina (21) Faget (21) Albina (20) Beregsau Mare (20) Cerneteaz (19) Padureni (18) Satchinez (18) Herneacova (17) Cebza (16) Padureni (Jebel) (16) Hitias (15) Varias (15) Checea (14) Sanmihaiu German (14) Seceani (14) Alios (13) Costeiu (13) Murani (13) Bazos (12) Bazosu Nou (12) Biled (12) Calacea (12) Cheveresu Mare (12) Ciacova (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Belint (11) Carani (11) Chizatau (11) Cornesti (11) Dinias (11) Periam (11) Cenei (10) Izvin (10) Nadrag (10) Pesac (10) Rudicica (10) Teremia Mare (10) Carpinis (9) Comlosu Mare (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Gataia (9) Ghilad (9) Gottlob (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Balint (8) Denta (8) Gavojdia (8) Sandra (8) Silagiu (8) Voiteg (8) Bobda (7) Ictar Budinti (7) Sacosu Mare (7) Topolovatu Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Beregsau Mic (6) Cerna (6) Iecea Mica (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Salciua Noua (6) Sanpetru Mare (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Bethausen (5) Boldur (5) Crivobara (5) Gelu (5) Giulvaz (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Secas (5) Sinersig (5) Sipet (5) Valcani (5) Visag (5) Bodo (4) Bulgarus (4) Grabat (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petroman (4) Rudna (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Zolt (4) Bacova (3) Beba Veche (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Buzad (3) Comeat (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Hodoni (3) Honorici (3) Igris (3) Jamu Mare (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Petrovaselo (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Tes (3) Uivar (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Gaiu Mic (2) Granicerii (2) Ivanda (2) Jabar (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2)