Promovat
Duplex modern cu 4 camere si dressing | Mosnita Noua | ESO Petrol
8

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex modern cu 4 camere si 2 bai, situat in Mosnita Noua, foarte aproape de Auchan, ESO Petrol, Anne's Event Ballroom si multe alte puncte de interes. Duplexul se desfasoara pe o suprafata utila de 115mp și este amplasata pe un teren de 285mp. Compartimentarea ...

1478 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex premium cu 5 camere -zid dublu- pozitie excelenta - Dumbravita
20
3

Evand Homes va prezinta spre vanzare o casa tip duplex, cu regim de inaltime Parter + Etaj, avand 5 camere, 2 bai si o terasa generoasa de 20 mp, situata in Dumbravita, in zona Cora / Ikea. Proprietatea dispune de o suprafata utila de 113,3 mp si un teren de 270 mp, fiind construita in anul 2025 pe o ...

2061 EUR/m2 | 114 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament 3 camere,  61mp utili, terasa 12mp, bloc nou - Torontalului
8
5

Apartament 3 camere, 61mp utili, terasa 12mp, bloc nou - Torontalului

ID: P930 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 61 mp utili, situat la parter inalt , intr-un bloc cu regim de inaltime P+3, anul constructie 2025. Posibilitate de alegere a finisajelor. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1770 EUR/m2 | 61 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Duplex cu 3 camere, de vanzare, P+M, in Giarmata Vii
12
2

Duplex cu 3 camere, de vanzare, P+M, in Giarmata Vii

Apostu Estate vă oferă spre vânzare o casă tip duplex modernă, situată în Giarmata Vii, comuna Ghiroda. Detalii generale: • Regim de înălțime: P + Mansardă • Termen de finalizare: aproximativ 5 luni • Suprafață utilă: 75 mp + terasă • Suprafață teren alocată: 230 mp / unitate • Clasă energetică: ...

2013 EUR/m2 | 77 m2

Giarmata-Vii, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

TEREN pentu BLOC ,Calea Martirilor- toate utilitatile
1
2

TEREN pentu BLOC ,Calea Martirilor- toate utilitatile

Vand 522 mp teren, intravilan, front stradal 17,00 m, situat in Calea Martirilor, intre blocuri. Toate utilitatile sunt in fata terenului. Strada asfaltata, cu sens unic. Pret: 230 euro mp. '

522 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam Matei Basarab  2 balcoane 51 mp utilibloc izolat
17
1

2 cam Matei Basarab 2 balcoane 51 mp utilibloc izolat

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandatbucatarie spatioasa Matei Basarab zona parc Bucovina /Torontalului et 4 cu acoperis de tigla s=51 mp bloc izolat termic 2 balcoane termopane gresie faianta parchet usa metalica geam la baie debransat de la Colterm se poate monta centrala ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Casa 5 cam Dumbravita Parcul Terra 140mp utili
20
3

Casa 5 cam Dumbravita Parcul Terra 140mp utili

Casa de vanzare in] Dumbravita, aproape de Parcul Terra, face parte dintr-un triplex cu un design mai aparte compusa din birou, un living foarte mare, bucatarie si baie la parter , iar la etaj sunt 3 dormitoare 2 bai si balcon. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei proprii. De asemnea beneficiaza ...

1679 EUR/m2 | 140 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf
7
4

Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf

De vânzare casă cu trei camere, teren mare 2900 mp ,front stradal 18 m.Ideal pentru construcții înșiruite .Prețul solicitat de proprietari, 260000 euro.Tel 0745126783.

2,600 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

De vanzare casa individuala Biled
7
2

De vanzare casa individuala Biled

De vanzare casa individuala in Biled parter +mansarda, suprafata teren 1470 mp, 7 camere, 3 bai, 2 bucatarii, anexe, gradina, toate utilitatile, strada asfaltata , incalzire cu centrala pe gaz . Pret 128000 euro negociabil sau schimb cu apartament in Timisoatra plus diferenta .

640 EUR/m2 | 200 m2

Biled, Timis

3 cam 2 bai  Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa
15
1

3 cam 2 bai Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa

De vanzare apartament 3 camere confort 1, decomandat, vedere pe doua parti, model mare, zona Dorobantilor / Simion Barnutiu aproape de Spitalul Victor Babes , 75 mp utili + balcon mare de aprox 12 mp. - centrala pe gaz - 2 bai, debara utila pt depozitare, - renovat complet - complet mobilat si ...

1973 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere  LUX zona Cetatii
17
1

Apartament 3 camere LUX zona Cetatii

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere ,DEOSEBIT, semidecomandat, situat la etajul 3 , zona Cetatii-Bogdanestilor, Piata 700 la doua statii de tramvai, cu o suprafata de 54mp , incalzire cu centrala proprie, clima, LUX, amenajat complet, boxa la subsol trecuta in CF , se vinde mobilat si ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City
13
6

3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 55 mp 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane parchetul vechi dar foarte ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Spatiu comercial de vanzare – zona excelenta Dorobantilor, Timisoara
2

Spatiu comercial de vanzare – zona excelenta Dorobantilor, Timisoara FOXFORT va propune spre vanzare un spatiu comercial amplasat intr-una dintre zonele cu vizibilitate buna din Timisoara – Dorobantilor, ideal pentru investitie sau dezvoltarea unei afaceri. Caracteristici principale: Suprafata utila: ...

966 EUR/m2 | 264 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD
13
10

Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu pozitie excelenta aproape de Liceul Grigore Moisil cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
4 camere Circumvalatiunii- Dacia centrala proprie
20

4 camere Circumvalatiunii- Dacia centrala proprie

De vânzare apartament de 4 camere, situat in zona Dacia-Circumvalatiunii, la etajul 3 din 4 semidecomandat, complet renovat , suprafata utila 60 mp, cu o boxa de 8 mp (spațioasă, renovată, ideală pentru depozitare) compus din : living, două dormitoare , bucătărie separată , baie, balcon, instalație ...

2217 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Giroc bloc nou la parter
14

Apartament 2 camere Giroc bloc nou la parter

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Giroc intr-un complex rezidential nou , la parter din 3 nivele, , are o suprafata utila de 47 mp, incalzire in pardoseala cu centrala proprie , amenajarile sunt noi, are clima, termopane, gresie si faianta, se vinde nemobilat cu 1 loc parcare inscis in CF ...

1915 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Full Decomandat 2 Bai 3 Balcoane Centrala Proprie Zona Aradului Piata Verde
10

Apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 3 balcoane, su: 71 mp, etaj 2 din 4, foarte aproape de piata, magazine, mijloacele de transport si Iulius Mall. Pret: 142000 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2000 EUR/m2 | 71 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 112 mp utili ,  LUX  boxa , curte acces auto CENTRAL
20
3

Apartament 112 mp utili , LUX boxa , curte acces auto CENTRAL

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit amenajat si mobilat lux cu 3 camere compus din 2 dormitoare si bucatarie open space cu livingul situat in zona centrala a Timisoarei la 5 min de mers pe jos de Catedrala si foarte aproape de Facultatea de Mecanica , Piata Balcescu aproape de Parcul Carmen ...

2290 EUR/m2 | 100 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Casa individuala + hala de vanzare in Grabat
20
2

Casa individuala + hala de vanzare in Grabat

Casa individuala + hala de vanzare in Grabat. FOXFORT propune spre vanzare o proprietate cu potential ridicat, situata in localitatea Grabat, ideala pentru cei care cauta o casa individuala pe sol veche, care necesita renovare, dar care ofera multiple posibilitati de utilizare, atat rezidentiale cat ...

133 EUR/m2 | 487 m2

Grabat, Timis

Promovat
Dumbrăvița,zona pădure!Exclusivitate!
20
3

Dumbrăvița,zona pădure!Exclusivitate!

Vila este un proiect deosebit atent la detalii, compartimentata astfel: La parter-dispune de un living generos cu bucătărie și loc de luat masa, hol,camara alimente, grup sanitar,acces pe terasa: La etaj avem 2 dormitoare, baie cu dus, birou ,hol, casa scării: Curtea dispune de o terasa și o zona de ...

1880 EUR/m2 | 149 m2

Dumbravita, Timis

Apartament tip studio mobilat/utilat – Locatie centrala – Marasti – 10
10

️ Apartament tip studio mobilat/utilat – Locatie centrala – Marasti – 105.000E Comision 0 Avem spre vânzare un studio modern și elegant, situat într-una dintre cele mai apreciate zone din Timișoara – Piața Mărăști. Poziționat la etajul 7/8, apartamentul beneficiază de o panoramă superbă asupra orașului ...

2763 EUR/m2 | 38 m2

Timisoara, Timis

3 camere langa  Medicina -CENTRALA PROPRIE
14

3 camere langa Medicina -CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona foarte buna aproape de Facultatea de MedicinaConsililul Judetean Bastion intr-un imobil construit in anul 1975 confort 1 semidecomandat etaj 3 din 3 cu o suprafata utila de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon. Apartamentul beneficiaza ...

2233 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
7
5

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, su: 70 mp, et.3 din 5, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 123500 Euro Tel: 0726649775

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (8723) Giroc (1809) Mosnita Noua (1129) Dumbravita (1058) Sacalaz (477) Lugoj (341) Mosnita Veche (312) Sanandrei (298) Giarmata (237) Sag (217) Ghiroda (207) Chisoda (184) Urseni (156) Bucovat (Remetea Mare) (140) Giarmata-Vii (132) Remetea Mare (122) Sanmihaiu Roman (100) Utvin (81) Covaci (64) Becicherecu Mic (63) Sannicolau Mare (62) Recas (55) Buzias (51) Parta (51) Pischia (44) Dudestii Noi (40) Peciu Nou (38) Jimbolia (35) Ianova (33) Jebel (33) Fardea (32) Sacosu Turcesc (27) Deta (26) Faget (22) Ortisoara (22) Cenad (21) Albina (20) Beregsau Mare (20) Dragsina (20) Cerneteaz (18) Herneacova (18) Padureni (18) Sanmihaiu German (17) Satchinez (16) Cebza (15) Murani (15) Padureni (Jebel) (15) Seceani (15) Varias (15) Calacea (14) Checea (14) Hitias (14) Biled (13) Alios (12) Bazosu Nou (12) Cheveresu Mare (12) Carani (11) Ciacova (11) Costeiu (11) Dinias (11) Iecea Mare (11) Liebling (11) Periam (11) Bazos (10) Belint (10) Cenei (10) Chizatau (10) Comlosu Mare (10) Gottlob (10) Izvin (10) Rudicica (10) Balint (9) Carpinis (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Gataia (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Silagiu (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Voiteg (9) Ghilad (8) Nadrag (8) Sacosu Mare (8) Sandra (8) Teremia Mare (8) Bencecu de Sus (7) Bobda (7) Cornesti (7) Denta (7) Gavojdia (7) Topolovatu Mare (7) Uliuc (7) Bethausen (6) Ictar Budinti (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Pesac (6) Sipet (6) Tipari (6) Beregsau Mic (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Giulvaz (5) Iecea Mica (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Salciua Noua (5) Sanpetru Mare (5) Secas (5) Sinersig (5) Visag (5) Babsa (4) Bacova (4) Banloc (4) Boldur (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Bulgarus (4) Buzad (4) Grabat (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Sustra (4) Valcani (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bencecu de Jos (3) Bogda (3) Brestovat (3) Comeat (3) Criciova (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Folea (3) Honorici (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Tapia (3) Targoviste (3) Uivar (3) Bara (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Fibis (2) Foeni (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Ivanda (2) Jabar (2) Livezile (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Victor Vlad Delamarina (2)