Promovat
Apartament 2 camere, Sagului, aproape de Piata Doina si Unicarm
13

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la etajul 4 intr-un imobil P+4, cu pod pentru depozitare si acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa tip duplex de vanzare Sacalaz
14

Casa tip duplex de vanzare Sacalaz

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa de vanzare in regim duplex, construit cu etaj si mansarda, situat pe o strada linistita, inainte de liniile de cale ferata, dupa iesirea din Timisoara catre Sacalaz. Compartimentare parter -Hol de acces; -baie cu geam; -living spatios, cu bucatarie de tip ...

1119 EUR/m2 | 160 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat, Girocului, aproape de Padurice
17

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat in zona Girocului, pozitie excelenta, aproape de Parcul Padurice si Piata Giroc, situat la parter, intr-un imobil P+4, cu boxa pentru depozitare. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in ...

1946 EUR/m2 | 65 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Parcela pentru casa 740 mp Sag Manastire FS 18 m
1
6

Parcela pentru casa 740 mp Sag Manastire FS 18 m

De vanzare, parcela teren pentru casa in localitatea Sag, zona Manastirii, 740 mp, front stradal 18 m, cu utilitati in fata parcelei (gaz si curent). Pret: 44000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

Sag, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Teren extravilan agricol de 23.700 mp - Recas - Izvin
1
3

Teren extravilan agricol de 23.700 mp - Recas - Izvin

Teren intravilan pretabil agricol de vanzare in Recas. FOXFORT va ofera oportunitatea de a achizitiona un teren agricol generos in Recas, cu o suprafata de 23.700 mp, perfect pentru diverse activitati agricole sau investitii. Proprietatea beneficiaza de doua fronturi stradale si o deschidere de 105 ...

23,700 m2

Recas, Timis

2 cam dec , zona Favorit 2

2 cam dec , zona Favorit

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 10 , izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale, zona Circumvalatiunii-Favorit. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1444 EUR/m2 | 45 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere  in zona Lipovei
6
41

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Lipovei

De cumparat apartament 60mp, cu 3 camere decomandate 2 balcoane, Apartamentul e la etajul 3 din 4+mansarda, bloc reabilitat termic, are centrala termica pe gaz. Pentru mai multe detalii si informatii sunati la numarul de telefon afisat! Va asteptam la o vizionare!

1750 EUR/m2 | 60 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex deosebit cu garaj și subsol
20
1

Duplex deosebit cu garaj și subsol

Duplex deosebit cu garaj și subsol zona Dumbravita în spate la IKEA Tersa de 22 mp la etaj Camera pe parter 3 dormitoare sus la etaj cu 2 bai suprafata utila casa 135 mp suprafta garaj 28 mp Suprafata beci 20 mp Garaj Subsol Bucatarie de vara pe terasa

1913 EUR/m2 | 183 m2

nord, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Spital Judetean
4
9

De vanzare apartament 2 camere in zona Spital Judetean

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 46 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4. Se accepta credit bancar

1522 EUR/m2 | 46 m2

Spitalul%252bJudetean, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Duplex 4 camere, 132mp utili, 270mp teren, COMISION 0% -  Dumbravita
20

Duplex 4 camere, 132mp utili, 270mp teren, COMISION 0% - Dumbravita

ID: P1333 -Parcheaza visul tau in Carport- WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un Duplex cu 4 camere, 1 birou, 132mp utili, 270mp teren, constructie 2024. Posibilitate de alegere a finisajelor. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele ...

2007 EUR/m2 | 132 m2

Dumbravita, Timis

Casa D+P+E 400 mp utili teren 808 mp 2 FRONTURI STRADALE zona Sagului
20

De vanzare casa, cu regimul de inaltime, D+P+E, su 400 mp, suprafata teren 808 mp, 2 fronturi stradale, pe langa corpul principal al casei sunt spatii inchiriate, pretabila pentru diferite activitati comerciale si spatiu de locuit, zona Sagului zona de case. Pret: 550000 euro, neg Tel: 0729057644, ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Duplex 4 camere, 131 mp, in Mosnita Noua
20
2

COMISION 0% Duplex 4 camere, 131 mp, in Mosnita Noua

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Mosnita Noua. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda + Pod, situata in Mosnita Noua, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 131 mp si teren 321 mp. Anul constructiei este 2018, structura beton, ...

1679 EUR/m2 | 131 m2

Mosnita Noua, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam bloc nou PARCARE SUBTERANA mobilat si utilat zona Complex Studentesc
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, suprafața utilă 54 mp + balcon 4 mp - bucatarie deschisa, orientare sud-vest, cu parcare subterana inclusa, complet mobiltat si utilat, centrale gaz Viessmann, aparat climă Mitsubishi, uși Prüm, incălzire în pardoseala Rehau, prize și întrerupătoare Legrand, ...

2869 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera, ATENEO mobilat, Calea Torontalului - direct Proprietar
10
9

Un apartament de tip studio, Et. 3, cu bucătărie generoasă open space cu Electrocasnice incluse (Aragaz,Frigider). Apartamentul se află în cartierul rezidenţial Ateneo, aproape de supermarketul LIDL. Dotările apartamentului includ: Centrală proprie cu încălzire în pardoseală, Baie cu vana, Clima, gresie, ...

3000 EUR/m2 | 40 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita
5

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 1 intr-un imobil cochet (P+1E+M, 2007), in Dumbravita, zona linistita cu acces rapid catre Timisoara. Cu o suprafata utila 63 mp + balcon generos 5,7 mp. Compartimentare : hol, bucatarie separata, camere luminoase. Se poate ...

1984 EUR/m2 | 63 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului
5
18

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului

Inchiriere garsoniera in zona Calea Sagului mobilata si utilata, ocupabila imediat.Bloc cu acoperis,et.IV, zona linistita. Suprafata 23mp. Va asteptam la o vizionare! Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon!

1296 EUR/m2 | 27 m2

Sagului, Timisoara, Timis

4 cam dec 2 bai ETAJ 1 centrala proprie zona Andrei Saguna
8
2

4 cam dec 2 bai ETAJ 1 centrala proprie zona Andrei Saguna

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, CLASA ENERGETICA A, su 90 mp, 2 balcoane de 7 mp, boxa la subsol, 2 bai, una cu geam, amenajat, situat la etajul 1, centrala proprie, clima, zona Andrei Saguna. Pret: 135000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1500 EUR/m2 | 90 m2

SAGUNA, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 2 camere bloc nou mobilat si utilat!
10

Vand 2 camere bloc nou mobilat si utilat!

Vand apartament cu 2 camere, 49 mp, etaj 3, mobilat si utilat, centrala termica cu sistem inteligent, incalzire in pardoseala, clima, terasa mare, 40 mp pod in acte, loc parcare, finisaje de varf, pret 103000 euro.tel 0773336700

2102 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Apartament modern, mobilat si utilat complet, zona Girocului
13
3

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1989, complet renovat in ...

2338 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (8722) Giroc (1793) Mosnita Noua (1117) Dumbravita (1056) Sacalaz (479) Lugoj (337) Mosnita Veche (316) Sanandrei (304) Giarmata (231) Sag (216) Ghiroda (205) Chisoda (186) Urseni (156) Bucovat (Remetea Mare) (138) Giarmata-Vii (130) Remetea Mare (119) Sanmihaiu Roman (100) Utvin (81) Becicherecu Mic (64) Covaci (64) Sannicolau Mare (62) Recas (54) Parta (52) Buzias (50) Pischia (43) Dudestii Noi (40) Peciu Nou (38) Jimbolia (35) Jebel (34) Ianova (33) Fardea (32) Sacosu Turcesc (27) Deta (26) Faget (22) Ortisoara (22) Cenad (21) Albina (20) Beregsau Mare (20) Dragsina (20) Cerneteaz (18) Herneacova (18) Padureni (18) Cebza (16) Sanmihaiu German (16) Satchinez (16) Murani (15) Padureni (Jebel) (15) Seceani (15) Varias (15) Calacea (14) Checea (14) Hitias (14) Bazosu Nou (13) Biled (13) Alios (12) Cheveresu Mare (12) Liebling (12) Carani (11) Ciacova (11) Costeiu (11) Dinias (11) Iecea Mare (11) Periam (11) Bazos (10) Belint (10) Cenei (10) Chizatau (10) Comlosu Mare (10) Gottlob (10) Izvin (10) Rudicica (10) Balint (9) Carpinis (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Gataia (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Silagiu (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Voiteg (9) Ghilad (8) Nadrag (8) Sacosu Mare (8) Sandra (8) Teremia Mare (8) Bobda (7) Cornesti (7) Denta (7) Gavojdia (7) Pesac (7) Topolovatu Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Bethausen (6) Ictar Budinti (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Sipet (6) Tipari (6) Beregsau Mic (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Giulvaz (5) Iecea Mica (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Salciua Noua (5) Sanpetru Mare (5) Secas (5) Sinersig (5) Visag (5) Babsa (4) Bacova (4) Banloc (4) Boldur (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Bulgarus (4) Buzad (4) Grabat (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Sustra (4) Valcani (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bencecu de Jos (3) Bogda (3) Brestovat (3) Comeat (3) Criciova (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Folea (3) Honorici (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Tapia (3) Targoviste (3) Uivar (3) Bara (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Fibis (2) Foeni (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Ivanda (2) Jabar (2) Livezile (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2)