Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat la 2 minute de benzinăria Eso Braytim Giroc
15

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, 2,3 cu o suprafata de 52,5 mp, 54,5 mp, 58,5 mp utili+terasa de 9 mp, dressing. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, sau open space living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. ...

2167 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 2 camere | Mobilat | Dumbravita
8
1

Apartament superb cu 2 camere | Mobilat | Dumbravita

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu doua camere complet mobilat si utilat, in Dumbravita, zona Mures. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 58mp si un balcon de 4.5mp Compartimentare: - Living - Baie cu dus - Bucatarie - Dormitor cu iesire in balcon ...

2491 EUR/m2 | 58 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat in Giroc la asfalt.
14
4

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Giroc - Calea Urseni. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Lidl, Profi, Mega Image, Scoala, gradinita și parc la o distanta de 5 minute, acces facil la mijloace de transport ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!
13
1

Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!

De vanzare duplex in Calea Urseni, dupa Zone Cafe 2, pe parter si etaj, integral din caramida, cu 3 camere, cu bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala cu termostate de ambient in fiecare incapere, se vinde mobilat si utilat complet cum se vede in poze. Pret 164.900 euro Tel. 0734 744 765

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă individuală în Giroc
7
2

Casă individuală în Giroc

Casă individuală de vânzare Giroc Avem spre vânzare o proprietate individuală situată într-o zonă liniștită din Giroc, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și intimitate. Detalii proprietate: 126 mp utili + aprox. 22 mp spații de depozitare dressing (integrate) ...

363 EUR/m2 | 126 m2

Giroc, Timis

Casa caramida(Nemteasca)
9
18

Casa caramida(Nemteasca)

Casa de caramida(Nemteasca) compusa din 3 camere mari si luminoase,2 holuri,baie si bucatarie. Pod inalt cu posibilitate de mansardare. Se accepta si schimb cu apartament 2 camere ( exclus mansarda)in zona de sud a orasului, de preferat Calea Sagului.

440 EUR/m2 | 150 m2

Cenei, Timis

De Vânzare: Bd. Take Ionescu, ap.1 cameră,   58900
5
8

De Vânzare: Bd. Take Ionescu, ap.1 cameră, 58900

Apartamentul poate fi vizionat, Duminică, 5 Aprilie între orele 11.00 și 14.00. Se oferă spre vânzare apartament confortabil, situat pe strada Take Ionescu, la doi pasi de Punctele Cardinale, cu suprafața de 32,3 m2, compus din 1 cameră, 1 bucătărie, 1 baie 1 logie și hol. Etajul X din X. Locuința se ...

1841 EUR/m2 | 32 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Vand casa Faget
10
5

Vand casa Faget

Vând casă P+M în Faget renovată recent și modern, 5 camere+5 băi pretabilă pentru închiriat pensiune "casa cu avion". Suprafața teren 550 mp. Suprafața construită 226 mp. Anexa 11 mp. Poate fi folosit ca restaurant sau bar. Pret 170000 eur

850 EUR/m2 | 200 m2

Faget, Timis

Vand casa Faget
10
12

Vand casa Faget

Vând casă Faget,4 camere,pretabil pensiune.Suprafață teren 1158 mp. Suprafața casă 273mp, 4 dormitoare,5 băi, 2 bucătării, anexe, garaj 2 mașini și piscină. Fiecare camera are baie proprie si poate fi folosit ca un apartament. Imobilul e renovat recent și modern.

778 EUR/m2 | 180 m2

Faget, Timis

Teren 756m2 Persoana Fizica
4

Teren 756m2 Persoana Fizica

Teren 756m2 curți construcții casa individuala sau duplex. Front 17.5m. Utilități IN FATA PARCELEI LIBERE DE SARCINI RACORDARE DIRECTA :EON.AQUATIM.ENEL Gaz.curent.apa.canalizare.iluminat stradal. drum pietruit.. 250M FATA DE DJ592 .

756 m2

Mosnita Noua, Timis

Ap 3 cam - 68 mp utili - curte 46 mp utili de vanzare
10
2

Ap 3 cam - 68 mp utili - curte 46 mp utili de vanzare

Ap 3 camere de vanzare Calea Urseni - 119.900 euro - 68 mp utili PARTER Living Bucătărie Dormitor 1 Dormitor 2 Baie Gradina 46 mp cu gazon La 7 minute de Spitalul Judetean 12 minute de centrul orașului Decomandat - posibilitate de BUCATARIE SEPARATA Zona Calea Urseni ( Zone Cafe 2 ) strada Amarilis ...

1763 EUR/m2 | 68 m2

Giroc, Timis

Casa de vanzare in Kikinda, Serbia
7

Casa de vanzare in Kikinda, Serbia

De vânzare casă de familie pentru locuit și spațiu comercial pe strada General Drapsina din Kikinda. Casa este situată în mijlocul unor copaci frumoși, are 4 camere, dintre care una folosită ca spațiu comercial, bucătărie, baie, hol lung, spațiu de depozitare și WC separat. Dimensiune teren + casă: ...

225 EUR/m2 | 578 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament

Vând apartament

Vând apartament 3 camere, et.4 din 4, toate utilitățile, scară liniștită, panorama deosebita asupra râului Timiș. Apartamentul este situat in zona centrala cu acces rapid la piață sau in piata I.C. Drăgan, spre primărie sau la Pepco.

850 EUR/m2 | 80 m2

Lugoj, Timis

Vând teren în Jebel  intravilan

Vând teren în Jebel intravilan

Vând teren în localitatea Jebel , intravilan , suprafață de 1540 mp 2 , se vinde cu 30 eur mp 2. Jebel numărul 340

1,540 m2

Jebel, Timis

Apartament 2 camere Piata Maria
10

Apartament 2 camere Piata Maria

Imomedia ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Piata Maria la 5 minute de centrul orasului, etajul 1, centrala proprie, 2 boxe in CF, 100 MP de teren, balcon, debara, 84 MP, gresie, faianta, parchet, termopane, clima noua, Pret: 150 000 Euro negociabil . Tel:

1786 EUR/m2 | 84 m2

Maria, Timisoara, Timis

casă de vânzare cu 3 camere.
10

casă de vânzare cu 3 camere.

Casa de vânzare cu 3 camere.Loc.Iecea Relații la tel.: sau :Spania.

37 EUR/m2 | 2,030 m2

Iecea Mare, Timis

Vand teren intravilan in localitatea Parta
2
1

Vand teren intravilan in localitatea Parta

Vand 4747 mp teren intravilan in localitatea Parta -Central , aproape de Frigoglass cu utilitati in apropiere , pret 28 euro mp negociabil.tel.

Parta, Timis

Casa de vanzare
10

Casa de vanzare

Casa de vânzare com. Varias jud timis, casa se vinde complet mobilata, preț 81,500 euro negociabil Tf sau

69 EUR/m2 | 1,173 m2

Varias, Timis

Duplex de vanzare, complet utilat si mobilat
5
4

Duplex de vanzare, complet utilat si mobilat

Se vinde jumatate de duplex intre Mosnita Noua si Urseni, la aproximativ 200 m de calea Medves, imobilul se compune dintr-un living open space + bucatarie, 2 dormitoare, 2 bai si 2 terase acoperite. Se vinde complet utilat si mobilat. Pret usor negociabil!

1903 EUR/m2 | 72 m2

Urseni, Timis

Vând apartament 4 camere Lugoj

Vând apartament 4 camere Lugoj

Apartament cu 4 camere baie bucătărie balcon 2 holuri centrală gaz calorifere fontă termopane in tot apartamentul etaj 4 zonă centrală micro 2 mai multe info la tel . Pret 75000 euro. Se vinde cu mobilă gata de mutat in el

882 EUR/m2 | 85 m2

Lugoj, Timis

Teren Intravilan Buziaș   Direct Proprietar
4
4

Teren Intravilan Buziaș Direct Proprietar

Vând parcelă de teren intravilan în Buziaș, situată într-o zonă liniștită, foarte aproape de Parcul Dendrologic. Este o locație potrivită atât pentru construcția unei case, cât și ca investiție pe termen lung. Detalii principale: Documentație: PUZ aprobat pentru construcții (se poate începe proiectul ...

539 m2

Buzias, Timis

Sacalaz-Teren Intravilan-2 Fronturi Stradale
4

Sacalaz-Teren Intravilan-2 Fronturi Stradale

IMOMADAX va aduce spre vânzare un teren intravilan poziționat pe colț cu 2 fronturi stradale 50m/22m situat intr-o zona noua de case cu acces facil de pe drumul principal. Suprafața teren-1108mp Mai multe detalii telefonic.

1,108 m2

Sacalaz, Timis

Bucovăț-Duplex 4 Camere-Baterii de Stocare
20
3

Bucovăț-Duplex 4 Camere-Baterii de Stocare

Direct de la proprietar ofer spre vânzare un duplex de tipologia P+E situat în Bucovăț. Duplexul beneficiază de incalzire prin pardoseală,termostate de temperatură în fiecare încăpere,curent Trifazic,geamuri termopan cu 3 rânduri de sticlă și barieră caldă,gard de beton,aleei pentru acces auto și pietonal. BATERII ...

1192 EUR/m2 | 120 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Mosnita Noua-Duplex pe Parter-Predare la Cheie
13

Mosnita Noua-Duplex pe Parter-Predare la Cheie

Imomadax Imobiliare va ofera spre vanzare un duplex situat in Mosnita Noua. Duplexul beneficiaza de centrala pe gaz,incalzire prin pardoseala,geamuri tripan,curte amenajata cu alei din beton amprentat,gard din placi de beton,locuri de parcare amenajate in fata casei. Predarea se face la cheie cu posibilitatea ...