Promovat
Duplex modern Dumbrăvița   zona Cora, 120 mp utili, teren 300 mp!
8
19

Duplex modern Dumbrăvița zona Cora, 120 mp utili, teren 300 mp!

Vă prezentăm spre vânzare un 1 2 duplex situat într-o zonă foarte bună din Dumbrăvița zona Cora, ideal pentru o familie care își dorește un cămin spațios, bine compartimentat și aproape de oraș. Caracteristici imobil: Regim de înălțime: Parter + Etaj Suprafață utilă: 120 mp Suprafață teren: 300 ...

1500 EUR/m2 | 120 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Aradului, 3 camere decomandat, 2 bai
20
2

Aradului, 3 camere decomandat, 2 bai

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat in zona Aradului Vest , langa Piata Verde , la etajul 4 cu acoperis de tigla, 2 apartamente pe nivel, cu vedere pe 2 parti, dispune de contor propriu de gaz cu 2 focuri in apartament, 2 balcoane, 2 bai(baia mica a fost modificata ...

1636 EUR/m2 | 66 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat in Giroc la asfalt.
14
4

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Giroc - Calea Urseni. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Lidl, Profi, Mega Image, Scoala, gradinita și parc la o distanta de 5 minute, acces facil la mijloace de transport ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
3000 mp - Selgros - P+ 4E - Servicii - Comert
3

3000 mp - Selgros - P+ 4E - Servicii - Comert

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare teren curs constructii situat in imediat vecinatatea Selgros. Terenul are o suprafata utila de 3050 mp si beneficiaza de certificat de urbanism cu regim P+ 4E, CUT 0.85%, POT 80% si inaltime 19 m. PRET 1.000.000 EURO. Contact: 0732 608 477.

3,050 m2

aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare, 16 mp, zona complexul Studențesc
4
2

Garsoniera de vanzare, 16 mp, zona complexul Studențesc

Blitz va propune o garsonieră – Zona Complex Studențesc, Timișoara Locație: Situată la doar 3 minute de mers pe jos de Complexul Studențesc, această garsonieră se află într-o zonă extrem de accesibilă și dinamică, aproape de: Universitatea de Vest și Politehnica Supermarketuri (Lidl, Profi, Mega ...

2188 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp utili, etaj 3  Giroc, Timis (Str. Sperantei)
10
3

Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp utili, etaj 3 Giroc, Timis (Str. Sperantei)

Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp, etaj 3 Giroc, Timis (Str. Sperantei) Apartament 2 camere, decomandat, bloc nou etaj 3 din 3 Bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin barieră automata. Suprafață utilă: 52 mp Disponibilitate: Etaj 3 Loc de parcare inclus in CF Dotări și ...

2168 EUR/m2 | 53 m2

Planetelor, Giroc, Timis

3 cam 2 bai  Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa
15
1

3 cam 2 bai Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa

De vanzare apartament 3 camere confort 1, decomandat, vedere pe doua parti, model mare, zona Dorobantilor / Simion Barnutiu aproape de Spitalul Victor Babes , 75 mp utili + balcon mare de aprox 12 mp. - centrala pe gaz - 2 bai, debara utila pt depozitare, - renovat complet - complet mobilat si ...

1973 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat - zona Iosefin
15
17

Apartament cu 2 camere decomandat - zona Iosefin

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Iosefin. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Iosefin, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1985, structura beton, material ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

De vanzare casa individuala Biled
7
2

De vanzare casa individuala Biled

De vanzare casa individuala in Biled parter +mansarda, suprafata teren 1470 mp, 7 camere, 3 bai, 2 bucatarii, anexe, gradina, toate utilitatile, strada asfaltata , incalzire cu centrala pe gaz . Pret 128000 euro negociabil sau schimb cu apartament in Timisoatra plus diferenta .

640 EUR/m2 | 200 m2

Biled, Timis

Promovat
Comision 0% Parcela teren duplex - drumul boilor - Mosnita
9
5

Comision 0% Parcela teren duplex - drumul boilor - Mosnita

Evand Homes va prezinta spre vanzare o parcela de teren intravilan, situata la 2 minute distanta de Drumul Boilor, pretabila pentru constructii case individuale sau duplexuri cu regim de inaltime parter+etaj in localitatea Mosnita Noua, cu o suprafata 612 mp si cu front de 17,5 ml. Caracteristici teren: ...

612 m2

Mosnita Noua, Timis

De vanzare depozit, microcomplex, in centrul comunei Belint
3

De vanzare depozit, microcomplex, in centrul comunei Belint

De vanzare microcomplex in centrul comunei Belint, teren in suprafata de 627 mp, suprafata utila 170 mp, apa, gaz, curent trifazic, front stradal 20 m, la pretul de 100.000 Euro+comisionul agentiei imobiliare. La vizionare se semneaza un contract de intermediere. Telefon 0744388832. SC Ralf Consulting ...

588 EUR/m2 | 170 m2

Belint, Timis

Vand 2 camere decomandat Giroc!
10

Vand 2 camere decomandat Giroc!

Vand apartament cu 2 camere decomandat, 53 mp utili, etaj 1,2 si mansarda, finisat, centrala termica, balcon, loc parcare inclus, zona Giroc-sat, pret 86000 euro. tel 0773336700

1623 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

4 camere  Fratelia-Girocului  100mp +boxa de 14
17
4

4 camere Fratelia-Girocului 100mp +boxa de 14

De vanzare apartament cu 4 camere confort 1 decomandat situat la etajul 3 din 3 cu acoperis de tigla zona Fratelia aproape de zona Girocului, 7 minute cu masina de Lidl Kaufland cu o .suprafata utila de 100mp 3 dormitoare living 2 balcoane bucatarie spatioasa 2 holuri 2 bai 3 debarale vedere ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

fratelia, Timisoara, Timis

Promovat
Vand pensiune functionala, pretabila si clinica sau alte activitati!
13

Vand cladire P+E, 470 mp utili, teren 800 mp, 2 fronturi stradale, acces auto, casa e compusa din 5 camere(4 au baie proprie) plus 2 apartamente co 2 camere si baie, bucataria este la comun, inpreuna cu un living spatios la intrare. in curte se afla o terasa spatioasa, loc de gratar si o piscina foarte ...

1766 EUR/m2 | 470 m2

PLAVAT, Timisoara, Timis

3 camere, zona Cetatii
7

3 camere, zona Cetatii

De vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter inalt, zona Bulevardul Cetatii, bloc de 4 etaje, suprafata utila 50mp, boxa inclusa la subsol de aproximativ 5-6mp. Pret: 95.000euro.

1900 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare 3 terenuri la pachet 612+677 mp, zona strazii Caragiale Dumbravita, preț 185 Euro pe mp
3

De vanzare terenuri, 3 parcele in suprafete de 612+677 mp, in zona strazii Caragiale, Dumbravita în spate la Ion Creanga, front stradal 19 toate utilitatile, prin Puz ele sunt de case individuale, 2 sau 3 parcel se vinde la parchet. Pret 185 Euro pe mp. La vizionare se semneaza un contract de intermediere. Se ...

1,966 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 2 camere Lipovei etaj 2 amenajat integral centrala proprie
10

Vand apartament 2 camere,etaj 2,decomandat,situat în zona Lipovei,în apropiere de Lidl si Pizzeria Thalia,pe strada Martir Alexandru Grama. Compartimentarea a fost optimizată, rezultând două dormitoare (camera din mijloc fiind transformată în al doilea dormitor), iar bucătăria este amenajată pe balcon.Ca ...

2114 EUR/m2 | 44 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere
20
2

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere

Va propunem spre vanzare in exclusivitate un apartament de 3 camere , confort 1, decomandat, pozitie foarte buna, langa Spitalul Judetean , Casa Tineretului, Girocului, str .Aries , la etajul 2 cu lift,bloc izolat termic recent, CENTRALA PROPRIE, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, geamuri termopane noi ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 4 parcele la principala dupa nod centura Mosnita!
1
2

Vand 4 parcele la principala dupa nod centura Mosnita!

Vand 4 parcele intravilan Mosnita,3040 mp, la drumul principal, dupa hotel Moteletul, prima de la strada este spatii servicii si apartamente-P+E, restul sant de casa P+M, sant 2 intrari, se vand toate 4 la pret de 440000 euro sau 2 din fata la pret de 250000 euro-1720 mp, iar cele din spate 190000 euro=1320 ...

Mosnita Noua, Timis

De vanzare teren de 440 mp, aparține de Timișoara după Mehala, autorizație și proiect inclus în preț
7

Agentia imobiliara Ralf Consulting-promovam teren cu autorizație și proiect de duplex inclus în preț suprafață de 440 mp, aparține de Mun Timișoara, după zona Mehala imediat ieșire pe dreapta, front 16,5 ml, ultima parcele de acesta dimensiune din tot puzul toate utilitatile: pret: 230 Euro mp, nu se ...

440 m2

Timisoara, Timis

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2,  CT, clima. et 3, boxa
17
2

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2, CT, clima. et 3, boxa

De vanzare apartament 3 camere , zona Sagului, Str Mures, linga Scoala Gimnaziala nr 2, la etajul 3, confort 2, semidecomandat, cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare, detine boxa trecuta in cf. Pretul apartamentului este de 78000 Euro.

1500 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
0%Comision.3 camere.72 mp.Etaj 1.In Oras!
17
3

0%Comision.3 camere.72 mp.Etaj 1.In Oras!

Vand apartament cu 3 camere, FARA COMISION de la cumparator, in bloc nou, la etajul 1, in bloc cu lift, cu incalzire prin pardoseala, cu 2 bai, se vinde mobilat si utilat, 2 locuri de parcare in CF separat in curtea interioara. Pret 144.900 euro Zona Buziasului Tel. 0734744765

2013 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Promovat
1 camera. zona  Elisabetin centrala proprie
13
4

1 camera. zona Elisabetin centrala proprie

De vanzare 1 camera situat in zona Elisabetin, Constantin Brincoveanu, cu o suprafața utilă: de 20mp , compus dintr-o cameră, hol, baie, boxa, incalzire cu centrala proprie pe gaz, situat la casa - 3 vecini in curte - cu pod mansardabil, gradina , totul nou, pret 44000 euro.

2200 EUR/m2 | 20 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat,In Zona Odobescu,Modelul Mare,Merita Văzut,Neg
18
1

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (8631) Giroc (1794) Mosnita Noua (1105) Dumbravita (999) Sacalaz (487) Lugoj (335) Mosnita Veche (313) Sanandrei (307) Giarmata (226) Sag (217) Ghiroda (211) Chisoda (187) Urseni (156) Bucovat (Remetea Mare) (141) Giarmata-Vii (128) Remetea Mare (118) Sanmihaiu Roman (102) Utvin (79) Becicherecu Mic (67) Covaci (65) Sannicolau Mare (61) Recas (53) Buzias (52) Parta (47) Pischia (43) Dudestii Noi (39) Peciu Nou (37) Jimbolia (35) Ianova (34) Fardea (32) Jebel (32) Deta (27) Sacosu Turcesc (26) Ortisoara (23) Cenad (22) Faget (21) Albina (20) Beregsau Mare (20) Dragsina (20) Cerneteaz (19) Padureni (18) Herneacova (17) Satchinez (17) Cebza (16) Padureni (Jebel) (16) Varias (15) Checea (14) Murani (14) Seceani (14) Biled (13) Costeiu (13) Hitias (13) Sanmihaiu German (13) Alios (12) Bazosu Nou (12) Calacea (12) Cheveresu Mare (12) Ciacova (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Belint (11) Carani (11) Chizatau (11) Dinias (11) Periam (11) Bazos (10) Cenei (10) Gottlob (10) Izvin (10) Rudicica (10) Tomnatic (10) Balint (9) Carpinis (9) Comlosu Mare (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Gataia (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Silagiu (9) Teremia Mare (9) Tormac (9) Voiteg (9) Cornesti (8) Denta (8) Gavojdia (8) Ghilad (8) Nadrag (8) Sandra (8) Bobda (7) Ictar Budinti (7) Pesac (7) Sacosu Mare (7) Topolovatu Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Salciua Noua (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Boldur (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Giulvaz (5) Iecea Mica (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Secas (5) Sinersig (5) Sipet (5) Valcani (5) Visag (5) Bucovat (Dumbrava) (4) Grabat (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Sanpetru Mare (4) Stiuca (4) Zolt (4) Bacova (3) Beba Veche (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bulgarus (3) Buzad (3) Comeat (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Honorici (3) Igris (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Uivar (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Fibis (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Ivanda (2) Jabar (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Tes (2) Toager (2)