Promovat
Apartament Modern cu 3 Camere COMISION 0
5
1

Apartament Modern cu 3 Camere COMISION 0

Apartament Modern cu 3 Camere COMISION 0 Preț: 103.000 Comision: 0% Suprafață utilă: 59,5 m Terasă: + 9 m An construcție: 2024 Etaj: 2 din 2 Locuri de parcare: 2 ________________________________________ Compartimentare și Finisaje Apartamentul este compartimentat eficient, oferind un spațiu generos ...

1746 EUR/m2 | 59 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Casa de vanzare Timisoara Ronat
4
2

Casa de vanzare Timisoara Ronat

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa cu etaj, situata in Ronat, cu 750 mp de teren. Casa este construita din caramida pe un teren cu o suprafata generoasa de 750 mp, cu pomi fructiferi si vegetatie matura, pe o strada cu circulata rar de masini. Se poate apartamenta, avand intrare separata ...

1611 EUR/m2 | 90 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Teren Extravilan 10.200 mp, Front 19ml, Giroc
3
2

COMISION 0% Teren Extravilan 10.200 mp, Front 19ml, Giroc

COMISION 0% Oferim spre vanzare o parcela de teren extravilan arabil, cu o suprafata de 10.200 mp si un front stradal de 19ml, pozitionat strategic la jumatatea distantei intre Giroc si Centura Sud a Timisoarei. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon afisat in anunt. Pretul este de ...

10,200 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Etaj 1, LIFT in Giroc, zona Planetelor - ID V2772
6
7

ID intern: V2772 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc, zona Planetelor. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, zona Planetelor, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2023, ...

2178 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. 2 locuri de parcare. 73 mp utili. Etaj intermediar. 2 bai.
11
1

Giroc, aproape de benzinaria ESO, 3 camere in bloc nou finalizat, etaj intermediar, bloc cu lift, spatios, 73 mp utili, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, balcon spatios, finisat complet, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse inscrise in CF, pret 138.000 Euro, negociabil. ...

1890 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.
10
6

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.

De vanzare, 1 2 de duplex in zona Torontalului, 4 camere, pe parter, 3 dormitoare, 2 bai, camera tehnica, terasa, teren 285 mp, finisaje cu posibilitate de alegere, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, acces auto in curte, gard de beton si fier forjat, 170.000 Euro, negociabil. 0755793075

2000 EUR/m2 | 85 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Casă individuală P+M, ideală pentru două familii   acces separat.
20

Casă individuală P+M, ideală pentru două familii acces separat.

Spre vanzare in Mosnita Veche pe strada asfaltata, o casă individuală, dispusă pe P+M, compartimentată eficient pentru două familii, cu acces separat prin scară exterioară. Teren 500 mp, 110 mp utili pe fiecare nivel, fiecare etaj fiind conceput ca unitate locativă distinctă, oferind intimitate și funcționalitate. ...

1364 EUR/m2 | 220 m2

Mosnita Veche, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.
7
10

Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.

De vanzare in bloc nou, aproape de hotel IQ, apartament cu 1 camera, spatios, 35 mp utili, decomandat, bucatarie inchisa, finisat la cheie, disponibil imediat, loc de parcare inscris in CF, 65.000 Euro. 0755793075

1857 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vând casă Dudeștii Vechi
9
21

Vând casă Dudeștii Vechi

Vand casă în Dudestii Vechi situata central cu vad comercial,suprafață totală casă+teren 360 mp.

100 EUR/m2 | 250 m2

Dudestii Vechi, Timis

Casă de vânzare în Dudestii Vechi
7

Casă de vânzare în Dudestii Vechi

Vând casă cu teren în comuna Dudestii Vechi , casa bătrânească , nerenovată în stare bună . Are cinci camere , bucătărie , baie , beci , cămară și acces cu scara la pod . Utilități : apă , curent . Teren total 2.845de metri, curți construcții de folosință 900 de mp și arabil 1.945 mp. Gradina este mărginită ...

235 EUR/m2 | 170 m2

Timisoara, Timis

Vand teren cu casă în Timișoara
5
11

Vand teren cu casă în Timișoara

Vând teren cu casă în Timișoara cu suprafața de 2200m pătrați,casa necesitând reparații pret 150 euro m patrat

2,200 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex superb cu 4 camere I Giroc
14
2

Duplex superb cu 4 camere I Giroc

District Real Estate vă propune spre vânzare un duplex situat în Giroc Duplexul are suprafața utilă: 119,8 mp și un teren în proprietate: cotă 252/504 Compartimentare: Parter: - Hol acces - Baie - Cameră tehnică / spațiu depozitare - Living open-space cu bucătărie - Ieșire pe terasă Etaj: - ...

1417 EUR/m2 | 120 m2

Giroc, Timis

AX1141 Chisoda, Apartament cu 4 camere si design modern
20

AX1141 Chisoda, Apartament cu 4 camere si design modern

OXIA The Real Estate Agency propune spre vanzare un apartament elegant cu 4 camere, situat in Chisoda, la etajul 2 al unui imobil modern finalizat in anul 2019, prevazut cu pod. Proprietatea are o suprafata utila de 111 mp si dispune de doua balcoane spatioase, oferind un ambient aerisit si luminos. Apartamentul ...