Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Complex Studentesc
10
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane inchise in termopan, boxa, aer conditionat, centrala proprie, su 70 mp, mobilat si utilat, situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc izolat 2025, cu acoperis, zona Complex Studentesc. Pret: 125900 euro Tel: 0736173096, ...

1799 EUR/m2 | 70 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat cu centrala
1
1

Apartament 3 camere decomandat cu centrala

New Consulting Imobiliare va propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat etaj 4 cu acoperiș nou de țiglă, bloc îngrijit, doua balcoane, doua bai, centrala termica pe gaz, locuri de parcare în proximitatea blocului, strada Iulia Simu, zona Freidorf. Locuința necesita amenajare.

1168 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vaznare 2 camere, etaj intermediar,Iulius Mall Timisoara
13

Agentia imobiliara Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in Timis, Timisoara, zona Lipovei, la doar cateva minute de mers pe jos fata de Iulius Mall. Zona buna, cu acces facil la numeroase puncte de interes si statii ale mijloacelor de transport in comun. Apartamentul ...

1810 EUR/m2 | 58 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Lipovei
5
42

De vanzare apartament cu o camera zona Lipovei

Oferim spre vanzare un apartament modern cu o camera, situat la etajul 1 al unui imobil de 4 etaje. Cu o suprafata utila de 34 mp. Este in apropiera mall-ului. Dispune de centrala proprie

1618 EUR/m2 | 34 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
La asfalt. Aproape de Profi. Etaj 1.
5

La asfalt. Aproape de Profi. Etaj 1.

De vanzare apartament cu o camera, bloc nou, 31 mp utili + terasa de 5,50 mp, disponibil la toate etajele, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare incapere; geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan Salamander; pervaze geamuri granit, supraveghere video; ...

1952 EUR/m2 | 31 m2

Giroc, Timis

Piata Unirii , ultracentral !!! 1

Piata Unirii , ultracentral !!!

Apartament cu 5 camere , 220mp utili , etaj 1 , zona Piata Unirii , 420.000Euro negociabil , informatii la 0745346777 , La Broeria Imobiliare .

1909 EUR/m2 | 220 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!
2
1

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!

Terenul are o suprafata de 634 mp . Frontul stradal stradal este de 17ml , iar lungimea terenului este de 37,3m . Pretul este de 108.000Euro , adica 170Euro mp . Terenul este potrivit ridicarii unui imobil si dispune de toata documentatia necesara actualizata . Toate utilitatile sunt la strada ...

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. 3 camere. Nou. etaj 1. Girocului - langa Profi str. Neptun.
15
1

De vanzare apartament cu 3 camere, ultrafinisat, etaj 1, zona linistita, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, usi interioare Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare Gewiss, videointerfon, ...

1780 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Apartament DECOMANDAT - Etaj 1 - Central- Medicina-Prefectura
9

Apartament cu 4 camere DECOMANDAT, situat la ETAJUL 1 intr-un bloc cu IV etaje, din zona centrala a orasului,in imediata apropiere a parcului Andrei Mocioni,Prefectura,Facultatea de Medicina Timisoara. Apartamentul se intinde pe o suprafata de 87 mp utili,fiind compartimentat in 4 camere,2 bai ( una ...

2644 EUR/m2 | 87 m2

Timisoara, Timis

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!
2
24

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!

Teren 370mp , front de 12ml , toate utilitatile , asfalt , langa Lidl-ul de pe Andreescu - Freidorf . Certificat de Urbanism valabil . Pe teren exista si o casa batraneasca , care trebuie demolata . Pret 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex modern in Mosnita. La cheie. Aproape de Carrefour. Asfalt.
16
1

Duplex spatios, compartimentat excelent - modern în Moșnița Veche - in vatra satului, aproape de Carefour Market - pozitie excelenta Detalii: Suprafață utilă: 111 mp Terasă: 11 mp Suprafață teren total: 500 mp total 250 mp duplex. Compartimentare: Parter - hol acces, baie cu geam, camera tehnica, ...

1571 EUR/m2 | 112 m2

Mosnita Veche, Timis

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!! 14

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!!

Teren cu casuta de demolat , 370mp , front de 9ml , bonus Proiect pentru o noua casa , 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Fratelia, Timisoara, Timis

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!
11
1

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Garana - loc de poveste !!!
18
10

Garana - loc de poveste !!!

Casa nemteasca renovata in Garana , 4 dormitoare , sufragerie , bucatarie , baie , mobilata , utilata , 686mp teren , 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1148 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso
17
1

Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso

Vand apartament cu 3 camere, spatios, 74 mp utili, terasa mare, doua bai, dormitor matrimonial cu baie si dressing, finisat la cheie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, integral din caramida, bloc izolat termic, lift. Un loc de parcare incus. Pret 138.000 Euro. Tel. 0750182615

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere + loc de parcare - Dumbravita
10
2

Apartament cu 2 camere de vanzare in Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Dumbravita, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2009, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

2543 EUR/m2 | 49 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Girocului. Langa parcul Padurice. Renovat. Etaj intermediar. Bloc izolat termic.
8

Vand apartament cu 3 camere, zona Girocului pozitionat excelent - langa parcul Padurice, bloc anvelopat termic, spatios - 65 mp utili, etaj 3 din 4, mobilat si utilat, clima, complet renovat, instalatie electrica schimbata, baie cu geam, balcon inchis cu geam termopan, centrala termica proprie. Pret ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, et.4
3

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, et.4

Garsoniera la ultimul etaj, in stare buna, grup sanitar comun cu cateva apartamente. Suprafata: 10,58mp RELATII LA TELEFON:

1818 EUR/m2 | 11 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Sinaia - Regele Carol I !!! 8

Sinaia - Regele Carol I !!!

Spatiu comercial , 80mp utili , parter , zona Sinaia pe bl. Regele Carol I , vad foarte bun , geamuri mari la strada , 190.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2375 EUR/m2 | 80 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%.Nou. 3 camere. Etaj 1. Zona Girocului - langa Profi Neptun.
15
3

De vanzare apartament cu 3 camere, ultrafinisat, etaj 1, zona linistita, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, usi interioare Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare Gewiss, baie cu geam, videointerfon, ...

1823 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Giroc, Timis

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!
2
24

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!

Casa P+E , caramida , aproximativ 250mp utili , structurata cu un apartament la parter si un altul la etaj , teren 640mp , front de 16ml , zona Balcescu - Elisabetin , langa liceul Moisil , strada linistita , la 10min de centrul orasului . Pret 459.000Euro negociabil , informatii la 745029022 , La Brokeria ...

1836 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Mobilat. Asfalt. Zona Girocului - Pozitie buna.
8
2

Nou. Mobilat. Asfalt. Zona Girocului - Pozitie buna.

Vand apartament cu 2 camere - zona Girocului pozitie buna, strada asfaltata, complet mobilat si utilat, in bloc nou - 2021, 45 mp., un loc de parcare inclus. Pret 69.900 Eur. Tel. 0750182615.

1705 EUR/m2 | 41 m2

Giroc, Timis

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!! 4

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!!

Casa P+E , 250mp construiti , 810mp teren , front stradal de 25m , zona Braytim aproape de Lidia , 420.000Euro , informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

1680 EUR/m2 | 250 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Spatios. Etaj 2 din 3. Terasa de 20 m.p. Mobilat si utilat.
9
1

Vand apartametn cu 3 camere in bloc nou - zona Girocului, etaj 2 din 3, spatios - 65 mp utili, terasa mare - 20 mp amenajata, complet mobilat si utilat, clima, centrala proprie cu incalzire in pardosea, bloc din caramida, izolat termic, un loc de parcare inclus. Pret 132.000 Eur. Tel. 0750182615

2031 EUR/m2 | 65 m2

Giroc, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (9323) Giroc (1945) Mosnita Noua (1419) Dumbravita (1135) Sacalaz (497) Mosnita Veche (364) Lugoj (338) Sanandrei (309) Sag (239) Giarmata (237) Ghiroda (224) Chisoda (189) Urseni (182) Bucovat (Remetea Mare) (140) Giarmata-Vii (135) Remetea Mare (122) Sanmihaiu Roman (121) Utvin (94) Covaci (64) Becicherecu Mic (63) Sannicolau Mare (62) Recas (56) Parta (53) Buzias (51) Pischia (45) Dudestii Noi (39) Peciu Nou (38) Jimbolia (35) Ianova (33) Jebel (33) Fardea (32) Albina (27) Deta (26) Sacosu Turcesc (26) Ortisoara (23) Beregsau Mare (22) Cenad (21) Dragsina (21) Faget (21) Cerneteaz (18) Herneacova (18) Padureni (18) Sanmihaiu German (18) Cebza (15) Murani (15) Padureni (Jebel) (15) Satchinez (15) Seceani (15) Calacea (14) Checea (14) Hitias (14) Varias (14) Biled (13) Alios (12) Bazosu Nou (12) Cheveresu Mare (12) Rudicica (12) Carani (11) Ciacova (11) Costeiu (11) Dinias (11) Iecea Mare (11) Liebling (11) Periam (11) Bazos (10) Belint (10) Cenei (10) Chizatau (10) Comlosu Mare (10) Gottlob (10) Izvin (10) Carpinis (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Gataia (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Silagiu (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Voiteg (9) Balint (8) Ghilad (8) Nadrag (8) Sacosu Mare (8) Sandra (8) Teremia Mare (8) Bencecu de Sus (7) Bobda (7) Cornesti (7) Denta (7) Gavojdia (7) Topolovatu Mare (7) Uliuc (7) Bethausen (6) Ictar Budinti (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Pesac (6) Sipet (6) Tipari (6) Beregsau Mic (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Giulvaz (5) Iecea Mica (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Salciua Noua (5) Sanpetru Mare (5) Secas (5) Sinersig (5) Visag (5) Babsa (4) Bacova (4) Banloc (4) Boldur (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Bulgarus (4) Buzad (4) Grabat (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Manastiur (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Sustra (4) Valcani (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bencecu de Jos (3) Birda (3) Bogda (3) Brestovat (3) Comeat (3) Criciova (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Folea (3) Honorici (3) Jena (3) Macedonia (3) Margina (3) Masloc (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Tapia (3) Targoviste (3) Uivar (3) Bara (2) Berecuta (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Fibis (2) Foeni (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Ivanda (2) Jabar (2) Livezile (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Temeresti (2) Tes (2) Toager (2)