Promovat
Duplex cu 4 camere | Mosnita Veche | Carrefour
19

Duplex cu 4 camere | Mosnita Veche | Carrefour

District Real Estate va propune spre vanzare un duplex cu 4 camere și compartimentarea ideală pentru un stil de viață modern și confortabil. Imobilul este poziționat excelent, pe o strada asfaltata, cu acces limitat care deserveste doar 5 parcele și este la 5 minute de mers pe jos de Carrefour, brutărie, ...

1737 EUR/m2 | 95 m2

Mosnita Veche, Timis

Promovat
3 camere decomandat – Calea Urseni 70 mp
7
1

3 camere decomandat – Calea Urseni 70 mp

360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat pe Calea Urseni, într-un imobil nou, finalizat în perioada 2023–2024. Apartamentul este aproape nou, locuit maximum o lună, complet mobilat și utilat, cu finisaje moderne și încălzire în pardoseală. Totul este ...

1636 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, centrala, zona Girocului, Timisoara
7
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 5 din 5 intr-un bloc anvelopat termic cu acoperis din tigla si are o suprafata de 43 mp utili. Compartimentare: - ...

1512 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
La cheie. Disponibil imediat. Despartit prin camera tehnica
19
5

La cheie. Disponibil imediat. Despartit prin camera tehnica

Casa parte dintr-un duplex despartit prin camera tehnica in Dumbravita, in apropiere de Bulevardul Ion Creanga, avand 106 mp utili si 330 mp teren. Zona de parter este alcatuita din living open-space cu bucataria (cu posibilitate de inchidere), dormitor, baie, camera tehnica si terasa de 20 mp, iar ...

2340 EUR/m2 | 106 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare direct de la proprietar.Posibilitate de 2 sau chiar 3 apartamente.
4
2

Teren:627 mp S. Locuibila: 320 mp S. Construita: 119 mp (amprenta la sol) An :2022 Nr dormitoare:4 Nr bai :5 Tamplarie de pvc cu sticla tripan Caramida de 25,acoperita cu tigla Termosistem de 10 Utilitati:curent in casa Apa,canal,gaz pe strada Strada asfaltata

719 EUR/m2 | 320 m2

Giarmata, Timis

Apartament cu 2 camere la doar 2 minute de benzinaria Eso Giroc Braytim
10

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 52 mp situat in Braytim, Giroc, lângă benzinăria Eso, bucătărie open space, complet mobilat și utilat, clima, centrală termică, loc de parcare. Pret. 110000 euro Telefon. 0723674418

2115 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat etajul 1 Calea Urseni
7
1

De vanzare apartament decomandat compus din: Dormitor living bucatarie inchisa baie hol terasa deschisa. Apartamentul are o suprafata utila de 47mp si este situat la etajul 1. Dispune si de 1 loc de parcare. Se vinde complet mobilat si utilat. Apartamentul se afla in Giroc - Calea Urseni, este ...

1979 EUR/m2 | 47 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Casa cu 5 camere si service auto, teren total de 400 mp, zona Calea Sagului
20
7

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Calea Sagului. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter, situata in Timisoara, zona Calea Sagului, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 125 mp si teren 400 mp. Anul constructiei ...

1640 EUR/m2 | 125 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
2

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se da spre vanzare o apartament cu 1 camera in zona Sagului. Etaj: 3. Suprafata: 33mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Profi, Parcuri, Transport in comun, Unicarm, Scoli, Gradinite, Shooping City. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1788 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 camere renovat zona badea cartan
20
10

3 camere renovat zona badea cartan

DE VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE CO O SUPRAFATA DE 72 MP , ZONA BADEA CARTAN , SEMIDECOMANDAT, ET 2, MOBILAT, 2 BAI, 2 BALCOANE, CU GARAJ SUB BLOC SI BOXA IN CF. PRET 140.000 EURO TELEFON. 0723674418

1944 EUR/m2 | 72 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere in Giroc
4
2

Apartament 2 camere in Giroc

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Giroc, dotat cu toate cele necesare, complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 52 mp, etajul 3. Recent renovat, este disponibil imediat. Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon afisat. Va asteptam la vizionare!

1308 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere balcon generos Giroc 1 min de primarie la 2 minute de IL LOCALE GIROC
4
1

De vanzare apartament cu 2 camere 48m patrati Nelocuit- Bloc nou Incalzire in pardoseala, Balcon spatios 1 loc parcare, centrala proprie, aer conditionat, hota, 2 televizoare, baie cu cada Parter- potrivit si pentru cabinet birou Zona centrala Giroc, 1 min de primarie. Pret. 105000 euro Telefon. ...

2188 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere in zona Circumvalatiunii
4
8

Apartament cu doua camere in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet la etaj 4 10 cu centrala proprie si o suprafata de 60 mp. Se accepta si credit

1167 EUR/m2 | 60 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere Soarelui
7
3

Apartament cu 3 camere Soarelui

Va oferim spre vanzare un apartament, bine compartimentat, situat la etajul 4, cu acoperis, cu o suprafata de 52 mp Apartamentul este mobilat si utilat, fiind compus din: Dormitor matrimonial: spatios, dotat cu pat dublu, parchet clasic din lemn si spatii de depozitare. Camera secundara tineret: Mobilata ...

1538 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere la cateva minute de Colegiu Banatean
9
3

Apartament cu 3 camere la cateva minute de Colegiu Banatean

De vanzare apartament central cu 3 camere, avand suprafata utila de 92 m2, plus o boxa de 6 m2. Apartamentul se afla situat la cateva minute de COLEGIU BANATEAN, are acces facil la mijloace de transport, Profi este la 100m distanta. Apartamentul se vinde complet utilat si mobilat si a fost renovat ...

1520 EUR/m2 | 102 m2

Maria, Timisoara, Timis

2 camere  cu o terasa de 10 mp etajul 1 Braytim
14
29

2 camere cu o terasa de 10 mp etajul 1 Braytim

De vânzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 42 mp, este bine impartit, terasa de 10 mp, etajul 1 cu loc de parcare. Finisaje de calitate, la cateva minute de hotel IQ. Pret. 85000 euro Total. 0723674418

2024 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, 2 bai, etajul 16, zona Torontalului
7
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open-space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, intr-unul dintre cele mai populare si cautate complexe rezidentiale din zona de Nord. Este aflat la etajul 16 intr-un ...

2191 EUR/m2 | 73 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Parcela teren ,Chisoda,certificat de urbanism pentru duplex
6
8

Parcela teren ,Chisoda,certificat de urbanism pentru duplex

Vand parcela teren in zona de vile Chisoda.Parcela in suprafata de 700 mp cu fs de 19.32..Parcela beneficiaza de curent in fata parcelei si ,gazul aflanuse pe strada cu case construite.Pret 52500

700 m2

Giroc, Timis

2 camere etaju 1 terasa de 14 mp Braytim
15
6

2 camere etaju 1 terasa de 14 mp Braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 50 mp utili+terasa de 14 mp. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat la ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere bloc nou finalizat Torontalului
13
1

Apartament 4 camere bloc nou finalizat Torontalului

Apartament 4 camere bloc nou intabulat cu CF,individual,ocupabil imediat, situat la etaj 7 zona Torontalului-Lidl.Apartamentul se vinde impreuna cu 2 garaje subterane si boxa ,Apartament deosebit cu suprafata totala utila de 138 mp din care 117 mp apartamentul si 23 mp balcoane.Apartament format din ...

1652 EUR/m2 | 138 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 camere 39 mp atajul 1 Braytim
11
20

2 camere 39 mp atajul 1 Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 39 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 61000 euro Telefon. 0723674418

1564 EUR/m2 | 39 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Parcela teren cu autorizatie de constructi si utilitati duplex Mosnita
9
18

Vand parcela teren in suprafata de 701 mp cu FS de 18.50 m.Terenul detine autorizatie de constructie pentru duplex format din doua apartamente .unul pe parter cu suprafata utila de 78 mp si unul P+E cu suprafata utila de 107,6 mp.Terenul se afla intr-o zona in dezvoltare cu utilitati ,apa,curen,gaz,drumuri ...

701 m2

Mosnita Noua, Timis

2 camere  53 mp bloc intabulat+loc de parcare in comuna Giroc
10
8

2 camere 53 mp bloc intabulat+loc de parcare in comuna Giroc

Vand apartament 2 camere, bucatarie separata , cu o suprafata utila de 53 mp, intr-o cladire cu regimul de inaltime P+2E+POD Apartamentul este situat intr-un imobil intabulat, fiind construit cu materiale de calitate. Imobilul este situat in localitatea Giroc, fiind acordat la toate utilitatiile. ...

1415 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Parcele teren in zona Giarmata
3
2

Parcele teren in zona Giarmata

Vand parcele de teren pentru case in suprafata de 919,927 situat in imediata vecinatate a DJ 691 (face legatura intre Timisoara si urcare pa autostrada) cu cces din noua sosea cu 4 benzi Pret 49 eu mp tel 0722872157

919 m2

Giarmata, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (9249) Giroc (1921) Mosnita Noua (1406) Dumbravita (1129) Sacalaz (496) Mosnita Veche (361) Lugoj (337) Sanandrei (308) Giarmata (237) Sag (237) Ghiroda (220) Chisoda (189) Urseni (182) Bucovat (Remetea Mare) (140) Giarmata-Vii (133) Remetea Mare (120) Sanmihaiu Roman (120) Utvin (92) Covaci (64) Becicherecu Mic (63) Sannicolau Mare (61) Recas (55) Parta (52) Buzias (51) Pischia (45) Dudestii Noi (39) Peciu Nou (38) Jimbolia (35) Ianova (33) Fardea (32) Jebel (32) Albina (27) Deta (26) Sacosu Turcesc (26) Beregsau Mare (22) Ortisoara (22) Cenad (21) Dragsina (21) Faget (21) Cerneteaz (18) Herneacova (18) Padureni (18) Sanmihaiu German (17) Seceani (16) Cebza (15) Murani (15) Padureni (Jebel) (15) Satchinez (15) Calacea (14) Checea (14) Hitias (14) Varias (14) Biled (13) Rudicica (13) Alios (12) Bazosu Nou (12) Cheveresu Mare (12) Carani (11) Ciacova (11) Costeiu (11) Dinias (11) Iecea Mare (11) Liebling (11) Periam (11) Bazos (10) Belint (10) Chizatau (10) Comlosu Mare (10) Gottlob (10) Izvin (10) Carpinis (9) Cenei (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Gataia (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Silagiu (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Voiteg (9) Balint (8) Ghilad (8) Nadrag (8) Sacosu Mare (8) Sandra (8) Teremia Mare (8) Bobda (7) Cornesti (7) Denta (7) Gavojdia (7) Topolovatu Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Ictar Budinti (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Pesac (6) Sipet (6) Tipari (6) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Giulvaz (5) Iecea Mica (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Petroman (5) Rudna (5) Salciua Noua (5) Sanpetru Mare (5) Secas (5) Sinersig (5) Visag (5) Babsa (4) Bacova (4) Banloc (4) Boldur (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Bulgarus (4) Buzad (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Manastiur (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Otvesti (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Sustra (4) Valcani (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bencecu de Jos (3) Birda (3) Bogda (3) Brestovat (3) Comeat (3) Criciova (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Folea (3) Grabat (3) Honorici (3) Jena (3) Macedonia (3) Margina (3) Masloc (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Petroasa Mare (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Tapia (3) Targoviste (3) Uivar (3) Bara (2) Berecuta (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Fibis (2) Foeni (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Ivanda (2) Jabar (2) Livezile (2) Nerau (2) Olosag (2) Pustinis (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Temeresti (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2)