Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Totul Nou Zona Soarelui Sud Plaza
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, 2 aparate de aer condiționat, totul nou, refăcut de la zero, cu materiale premium, su: 50 mp, situat la parter înalt, din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona.s. Apartamentul a fost renovat complet: instalatii ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Casa individuala 5 camere, Sacalaz - Zona centrala, garaj
20
2

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in localitatea Sacalaz, zona Central. FOXFORT propune de vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda + Pod, situata in Sacalaz, zona Central, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 123 mp si teren 450 mp. Anul constructiei ...

2073 EUR/m2 | 123 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Apartament 3 camere etaj2
7
7

Apartament 3 camere etaj2

De vanzare un apartament situat la etajul 2 in Micro 3, compus din 3 camere, bucatarie, baie si balcon. Incalzirea se realizeaza cu centrala proprie pe gaz. Tamplaria este din profil PVC cu geam termopan.

1012 EUR/m2 | 58 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Finisaje la alegere. Spatios. 2 bai. 2 locuri de parcare
19
6

Finisaje la alegere. Spatios. 2 bai. 2 locuri de parcare

Apartamante cu 3 camere pe Calea Urseni, la asfalt, compartimentate excelent, cu posibilitatea sa va alegeti finisajele: - 69 mp utili + terasa acoperita de 7.3 mp, disponibile la etajul 2. Pret: 120.000 Euro (TVA 21% inclus in pret); - 69 mp utili + terasa acoperita de 7.3 mp + terasa neacoperita de ...

1739 EUR/m2 | 69 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament cu o camera Soarelui
19

Vând apartament cu o camera Soarelui

Vand apartament cu o camera în zona Soarelui, bloc nou, loc la etajul 11, suprafața utila 37 mp. Imobilul este mobilat și utilat ca și în poze. Preț 110 000 euro negociabil. Telefon 0733056373

2973 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Vand teren intravilan 586 mp Sacalaz - PUZ Cosma - 40000 euro NEGOCIABIL
6
7

Proprietar, vând teren intravilan în Săcălaz - PUZ Cosma - suprafață 586 mp - front stradal de 16.5 mp. Terenul este parțial împrejmuit, fiind edificate case pe 2 laturi. PRET 40.000 EURO negociabil

586 m2

Sacalaz, Timis

Vand apartament în centru Timișoarei
8
11

Vand apartament în centru Timișoarei

Comision zero, vând apartament 4 camere în centru Timișoarei 130mp, bucătărie, 2 bai. Loc de parcare. Imobilul are 2 cf și se poate împărți în 2 apartamente. Preț 380 000 euro. Telefon 0733056373

2923 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Vand teren în Dumbravita
6
15

Vand teren în Dumbravita

Vand teren în Dumbravita strada Iris, suprafața utila 889. Utilități apa, gaz, canal. Preț 100 euro mp. Telefon 0733056373

889 m2

Dumbravita, Timis

Individuala P+M Becicherecu Mic,4 Camere,Piscina exterioara,Teren Generos
20
2

Casa Individuala in Becicherecu Mic.cu regim de inaltime P+1+M,Constructie finalizata in 2011 - suprafata construita / utila de 180/140 mp - teren de 1055mp, cu front stradal de 20m. - compartimentare: - parter : hol acces, living cu bucatarie open space ,o baie,camera tehnica Mansarda:Hol Acces,3 ...

1036 EUR/m2 | 140 m2

Becicherecu Mic, Timis

Vand apartament in Zona Steaua comision zero
19
2

Vand apartament in Zona Steaua comision zero

Comision zero. Vând apartament cu 3 camere în zona Steaua, cea mai faină strada din zona, intrarea Peru. Apartamentul are 3 camere decomandate, bucătărie și bai moderne. Se vinde mobilat și utilat cu plita pe gaz, cuptor electric, cuptor cu microunde. Are 2 balcoane și este amplasat într-un loc unde ...

1707 EUR/m2 | 75 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Casa Individuala Parter Sanmihaiu Roman,4 Camere,2 Bai,Proiect Modern
15

Casa Individuala in Sanmihaiu Roman,cu regim de inaltime Parter,Termen Finalizare luna Mai 2026 - suprafata construita / utila de 148/108mp plus 2 terase acoperite 13 mp+10,5 mp - teren de 500 mp cu Front stradal 19m - compartimentare: - parter : hol acces, living,bucatarie inchisa,3 dormitoare,2 Bai,Camera ...

1667 EUR/m2 | 108 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

Vând teren la Sag pentru Hala, complex logistic
1
6

Vând teren la Sag pentru Hala, complex logistic

Vând lângă Frigoglas, 5,5 ha de teren extravilan. Parcela este aproape pătrată și are în fata parcelei, conducta de gaz, și stâlpii de curent. Pret 9 euro pe mp

Sag, Timis

Comision zero ! Vand in zona Iozefin spatiu comercial
8
2

Comision zero ! Vand in zona Iozefin spatiu comercial

Vand in zona Iozefin spatiu comercial, la etajul 2, cu suprafata de 350mp. Acoperisul tip terasa se afla in proprietate si are o camera tehnica de 30mp. Pret 419500 euro.

1199 EUR/m2 | 350 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera cu gradina si 2 locuri de parcare- Mosnita
8

Vând apartament cu 1 cameră situat în Moșnița Veche, poziție foarte bună. Imobilul are o suprafață utilă de 38 mp și include o grădină proprie de 24 mp, precum și două locuri de parcare. Compartimentare: - Bucătărie separată - Debara - Living cu ieșire directă în grădină - Baie modernă Dotări ...

2013 EUR/m2 | 38 m2

Mosnita Veche, Timis

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie
10
5

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie

Vând in zona Aradului, piața Verde, apartament cu 2 dormitoare și living cu bucatarie, baie cu gea, centrala proprie, clima, mobilat și utilat ca și în poze. Apartamentul este la mansarda, bloc izolat termic, suprafața utila de 50mp. Preț 75000 euro. Telefon 0733056373

1500 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Vand hala cu birouri și platforma betonata in Sacalaz
10
1

Vand hala cu birouri și platforma betonata in Sacalaz

Vând in Sacalaz hala 450 mp,inaltime 6m la coama si 4.5m la streasina, teren 6294mp, din care betonat 6000 mp cu beton B400, plasa sudata de 10mm. Frontul stradal de 77.7m,adancime 81m. Separat in același preț este o Clădire de birouri de 400mp P+E. Utilitati: curent, gaz, panouri solare, 2 fose, apa ...

1294 EUR/m2 | 850 m2

Sacalaz, Timis

Vand teren agricol extravilan în Giroc
3
2

Vand teren agricol extravilan în Giroc

Vand teren agricol extravilan în Giroc, după Centura pe partea stângă, cu suprafața de 14.500mp. Preț 10 euro+tva negociabil. Telefon 0733056373

14,500 m2

Giroc, Timis

De vanzare duplex in Mosnita, fara comision.
18

De vanzare duplex in Mosnita, fara comision.

De vânzare duplex în Moșnița, fără comision Poziție excelentă, cu doar doi vecini, într-o zonă liniștită și bine conectată. Proprietatea este finalizată și oferă confort modern, eficiență energetică și spațiu generos. Detalii tehnice: Suprafață utilă: 127 mp Teren: 325 mp An construcție: 2024 Structură: ...

1654 EUR/m2 | 127 m2

Mosnita Noua, Timis

Proprietar vând hala productie clădire birouri horeca
14
4

Proprietar vând hala productie clădire birouri horeca

Categorie: Spatii comerciale Birouri Localitate: Timisoara Zona: Lipovei - Grigore T. Popa Suprafata: 1458 m2 Suprafata Teren: 501 mp m2 Pret: 800.000 Euro Comision: 0 Hala productie in regim de inaltime P+2E. Suprafata desfasurata 1458 mp. S. teren 501 mp. Hala este construita din fundatii izolate din ...