Promovat
Vila Noua Sanandrei Doar 108.000
18
30

Vila Noua Sanandrei Doar 108.000

OFERTA!!! Doar 115.000 euro!!! YouPro.ro va ofera spre vanzare vila noua tip duplex.situata in Sanandrei, in vatra satului, la asfalt, intre case.Vila este constructie noua, cu absolut totul nou, structurata de 2 nivele. La parter living si bucatarie plus baie. La nivelul superior 2 dormitoare si o ...

1353 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa de vanzare, 7 Camere, Lugoj, Timis
9
7

Casa de vanzare, 7 Camere, Lugoj, Timis

Anunț Exclusiv: Agenția Imobiliară Jinnimo Concept vă prezintă o oportunitate rară de a achiziționa o proprietate deosebită situată in zona Balta Lată, Lugoj, județul Timiș. Este vorba despre o casa cu o suprafață generoasă 250 MP utili, dispus în regim S+P+1E+M, construit între anii 2010-2012, cu finisaje ...

680 EUR/m2 | 250 m2

Est, Lugoj, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare,renovat,zona Dorobantilor Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament semidecomandat cu 2 camere, situat la parter inalt /4, in zona Dorobantilor, Timisoara, jud.Timis. Apartamentul a fost recent renovat fiind schimbate instalatia electrica si sanitara. Apartamentul dispune de o suprafata de 56,19mp ...

1767 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere | Etaj 1 | 120mp | Spa | Garaj | Zona Balcescu
20
3

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare in reprezentare exclusiva, un apartament deosebit, aflat la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, situat in zona Balcescu. Apartamentul are o suprafata utila de 120mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor cu baie proprie si dressing - 1 dormitor - ...

2916 EUR/m2 | 120 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,
12
4

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 109.320 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ.

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Decomandat cu bucatarie inchisa, aproape de transport in comun, la etajul 1.
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor in Giroc, aproape de mijloc de transport in comun, decomandat cu bucatarie inchisa, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, pret 94.000 euro.Tel: 0750283339

1880 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.
12
4

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.

De vanzare apartament fara comision cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 97.940 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1814 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Duplexuri pe parter. 300 mp teren. Aproape de Valery !
13
1

Duplexuri pe parter. 300 mp teren. Aproape de Valery !

De vanzare duplexuri in Mosnita Noua pe parter, in spate la Valery cu suprafata utila de 72 mp utili si teren de 300 mp, placa de beton si izolatie cu vata, dotat cu centrala termica proprie si incalzire in pardoseala, dispune de toate utilitatile (gaz, apa, curent, canalizare, internet), preturi incepand ...

1806 EUR/m2 | 72 m2

Mosnita Noua, Timis

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.
10

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor din Giroc, aproape de transport in comun, la etajul 2, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, loc de parcare, pret 82.000 Euro. Tel: 0750283339

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
14

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 135.000 Euro. Tel: 0750283339

1849 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casă renovată + grădină mare   Butin (55 km de Timișoara)
2
1

Casă renovată + grădină mare Butin (55 km de Timișoara)

Se oferă spre vânzare sau schimb casă spațioasă situată în satul Butin, într-o zonă liniștită, la aproximativ 55 km de Timișoara. Proprietatea este ideală pentru locuit permanent sau ca locuință de vacanță, oferind spațiu generos și curte cu grădină. Detalii proprietate: Casă cu peste 5 camere locuibile ...

200 EUR/m2 | 350 m2

Butin, Timis

Apartament o camere Elisabetin de vanzare
3
3

Apartament o camere Elisabetin de vanzare

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet la etaj 3 4 cu centrala proprie si o suprafata de 40 mp. Se accepta si credit

Elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie, mobilat si utilat, Langa Profi-Musicescu !
10
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339

2200 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Strada asfaltata. Decomandat. Mobilat si utilat !
9
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339

2102 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamentr cu 2 camere terasa de 8 mp la 2 minute de scoala benzinaria ESO BRAYTIM
11
1

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin barieră automata. Suprafață utilă: 54 mp, 52 mp, 56 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală ...

2231 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.
6
9

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.

ZONA GIROCULUI - UNITATEA MILITARA De vanzare apartament cu 1 camera decomandat cu bucatarie inchisa, cu predare la cheie, 1 loc de parcare inclus in pret, centrala termica proprie. Pret 64.000 Euro. Tel: 0750283339

1882 EUR/m2 | 34 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |
6
1

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |

De vanzare in Giroc, in spate la Lidl, apartament cu 2 camere cu bucatarie inchisa, decomandat, mobilat si utilat, aer conditionat, loc de parcare in CF, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, pret 85.000 Euro. Tel: 0750283339

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

SOARELUI | Incalzire prin pardoseala | Renovat complet | Decomandat |
12

De vanzare apartament cu 3 camere in zona SOARELUI, la etajul 3, DECOMANDAT, renovat COMPLET, instalatie electrica si sanitara schimbata recent, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, model cu 3 balcoane, mobilat si utilat complet, boxa, pret 145.000 euro, negociabil. Tel 0750283339

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Ideal investitie, apartament la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior !
5

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:

2032 EUR/m2 | 31 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
10

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere in Braytim-Musicescu, CF pe Timisoara, la etajul 2, cu bucatarie INCHISA, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare propriu, complet mobilat si utilat, pret 139.500 euro, negociabil. Tel:

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.000 Euro. Tel:

2070 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% | Langa noul stadion. Etajul 1. 2 locuri de parcare. CF pe Timisoara.
14

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere in zona Buziasului, la etajul 1, langa noul stadion, disponibil imediat, mobilat si utilat, decomandat, bucatarie inchisa, balcon spatios, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare, cf pe timisoara, pret 144.900 eur, negociabil. ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (8685) Giroc (1796) Mosnita Noua (1094) Dumbravita (995) Sacalaz (492) Lugoj (331) Mosnita Veche (311) Sanandrei (303) Giarmata (225) Sag (218) Ghiroda (214) Chisoda (185) Urseni (158) Bucovat (Remetea Mare) (140) Giarmata-Vii (127) Remetea Mare (116) Sanmihaiu Roman (102) Utvin (78) Becicherecu Mic (66) Covaci (66) Sannicolau Mare (62) Recas (51) Buzias (48) Parta (48) Pischia (44) Dudestii Noi (39) Peciu Nou (37) Jimbolia (35) Ianova (33) Jebel (33) Fardea (32) Deta (27) Sacosu Turcesc (26) Cenad (22) Dragsina (21) Faget (21) Ortisoara (21) Albina (20) Beregsau Mare (20) Cerneteaz (18) Padureni (18) Satchinez (18) Herneacova (17) Cebza (16) Padureni (Jebel) (16) Varias (16) Hitias (15) Checea (14) Sanmihaiu German (14) Seceani (14) Alios (13) Biled (13) Costeiu (13) Murani (13) Bazos (12) Bazosu Nou (12) Calacea (12) Cheveresu Mare (12) Ciacova (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Belint (11) Carani (11) Chizatau (11) Dinias (11) Nadrag (11) Periam (11) Cenei (10) Izvin (10) Rudicica (10) Teremia Mare (10) Tomnatic (10) Carpinis (9) Comlosu Mare (9) Cornesti (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Gataia (9) Ghilad (9) Gottlob (9) Pesac (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Tormac (9) Balint (8) Denta (8) Gavojdia (8) Sandra (8) Silagiu (8) Voiteg (8) Bobda (7) Ictar Budinti (7) Sacosu Mare (7) Topolovatu Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Giulvaz (6) Iecea Mica (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Salciua Noua (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Boldur (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Sanpetru Mare (5) Secas (5) Sinersig (5) Sipet (5) Valcani (5) Visag (5) Bucovat (Dumbrava) (4) Bulgarus (4) Grabat (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Zolt (4) Bacova (3) Beba Veche (3) Bogda (3) Brestovat (3) Buzad (3) Comeat (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Honorici (3) Igris (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Uivar (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Ivanda (2) Jabar (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2)