Promovat
Apartament 2 camere, mobilat, etaj intermediar, Ghiroda
7

Apartament 2 camere, mobilat, etaj intermediar, Ghiroda

Va propunem spre vânzare apartament modern cu 2 camere | Ghiroda, la 2 min de Hotel Tresor Le Palais. Compartimentare : - Living open space cu bucătărie - Dormitor - Baie cu cadă - 42 mp utili - Balcon 5 mp (acces din living + dormitor) Etaj 1/ P+2 An construcție 2020 Se vinde COMPLET mobilat & ...

2548 EUR/m2 | 42 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Ultracentral
10

Apartament 2 camere, Ultracentral

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat ultracentral in Timisoara, la etajul 3/8, intr-un bloc dotat cu lift si loc de parcare in curte. Detalii proprietate: Suprafata utila: 45 mp. Renovat complet in octombrie 2024. Mobilier modern si complet utilat. Dotari: Electrocasnice ...

4464 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, de vanzare, zona Braytim,Timisoara
17

Apartament 3 camere, de vanzare, zona Braytim,Timisoara

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 2 din 2, intr-un bloc nou din 2017, situat in zona Braytim, Timișoara, judetul Timis. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 66 mp + balcon si este compartimentat astfel: - 2 dormitoare - living - bucătărie ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat etaj 1 amenajat boxa zona Complex Studentesc
16
2

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 1, su 55 mp plus balcon 6,74 mp, +boxa 4, 35 mp, in CF, etaj 1, amenajat, renovat,mobilat si utilat, zona Complex Studentesc, 119000 euro. Pret: 119000 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1919 EUR/m2 | 62 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

1 2 Duplex in Șag, complet mobilat
7

1 2 Duplex in Șag, complet mobilat

Persoana fizică vând Apt la Duplex in Șag cartierul Mănăstire, zona liniștită Construcție 2020 Suprafata teren 307 mp2 Suprafața construita casa 94mp2 (inclusiv terasa) Anexa construită 2024 - 12 mp Se vinde complet mobilată si utilata cu electrocasnicele din gama premium. Următorul proprietar se ...

1596 EUR/m2 | 94 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament Torontalului
1

Proprietar vand apartament Torontalului

De vânzare apartament cu 2 camere spațiose și luminoase, 50mp, situat la et 4 din 4 cu hidroizolație nouă, mobilat și utilat. Localizare excelentă, într-o zonă foarte bună, pe Calea Torontalului, în apropiere de Vox, la 5 min de Iulius Mall, cu acces facil la toate punctele de interes: parcuri, benzinării, ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand Duplex 5 camere zona Lipovei
12
9

Proprietar vand Duplex 5 camere zona Lipovei

De vânzare Jumătate de duplex spațios în Timișoara, zona Lipovei | Proprietar Preț: 239.000 Euro Fără comision Str. Ion Mincu Zona Lipovei, Timișoara 168 mp utili | 140 mp teren | P+E+M Construit în 2001 | Cărămidă + acoperiș din țiglă Front stradal: 6,5 m - 4 dormitoare - Living spațios - Bucătărie ...

1423 EUR/m2 | 168 m2

Timisoara, Timis

Teren agricol Comlosu Mare 6 Ha 1

Teren agricol Comlosu Mare 6 Ha

Vând Teren agricol extravilan, 6.01 hectare din 4 parcele, pret 13.500 EUR Ha Comlosu Mare, Timis Proprietar Se afla sub contract de arenda.

60,000 m2

Comlosu Mare, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,et.3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
10
4

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupabil imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel
6
2

Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel

Vând 752 mp teren intravilan, cu frontul stradal de 18,5 ml. aflat în localitatea Jebel Timiș, lângă drumul european, utilitățile, curent, apa, canalizare în fața terenului. Preț 35 euro mp, ușor negociabil.

752 m2

Timisoara, Timis

Vand teren intravilant
3
4

Vand teren intravilant

Vand teren intravilant, in satul Unip! Suprafata 3100 mp, mai multe detali la telefon, doar persoane interesate.

Unip, Timis

Promovat
Casa in Braytim. Cu dormitor la parter. Mobilata si utilata.
19
7

Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% Panouri fotovoltaice. 5 camere. 3 bai. Teren generos
18
5

De vanzare, casa finalizata in Mosnita Noua, 5 camere, P+E+Pod117 mp utili, 4 dormitoare, dormitor cu baie proprie si dressing, dormitor la parter, placa de beton peste etaj, izolatie cu vata bazaltica, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, curent trifazic, ...

1444 EUR/m2 | 117 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Aproape de Zone Cafe 2. Casa individuala. Panouri Fotovoltaice.
9
8

Casa individuala pe Calea Urseni, aproape de restaurant Zone Cafe 2, si cu acces facil pe centura SUD a Timisoarei, regim de inaltime P+1, suprafata utila de 120 mp, teren de 315 mp, imprejmuit cu gard din beton, incalzire in pardoseala, panouri fotovoltaice incluse, finisaje la alegere pentru parter, ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Langa bezinaria ESO. Etajul 1. Finisaje si mobilier de calitate.
10
3

De vanzare, in bloc nou, langa benzinaria ESO, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50,2 mp utili, finisaje si dotari de cea mai buna calitate, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, aparat de aer conditionat, geamuri tripan cu rulouri electrice, parchet din lemn masiv, baie cu geam ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.
11

Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.

De vanzare, apartament in bloc nou, langa LIDL Giroc, 2 camere, spatios, luminos, la etajul 2, cu balcon generos de 8 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, aer conditonat, mobilat si utilat complet, loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, 97.000 Euro, negociabil. 0755793075

1940 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
8

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

Apartament cu 2 camere in bloc nou in Giroc, spatios, 51 mp utili, decomandat, cu bucatarie inchisa, balcon, finisat complet, disponibil imediat, toate utilitatile, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 84.000 Euro. 0755793075

1647 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
9

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

De vanzare, in bloc nou finalizat, Giroc, 2 camere, 53 mp utili, decomandat, cu bucatatie inchisa, balcon, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 80.000 Euro. 0755793075

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Bloc nou. Bucatarie inchisa. Etajul 1. Aproape de Penny si Lidl.
10

Apartament cu 2 camere la etajul 1, in bloc nou cu predare in Iulie 2026, la cheie, spatios, 52,64 mp, decomandat, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 94.700 Euro, negociabil. 0755793075

1787 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Doar 6 apartamente in bloc. Aproape de Lidl si Penny. Mobilat si utilat!
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, in bloc nou tip vila cu 6 apartamente, curte amenajata, parter cu balcon, 53 mp utili, bucatarie cu posibilitate de inchidere, baie cu geam, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus, 98.500 Euro, negociabil. 0755793075

1858 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Casa individuala. Teren de 710 mp. Mosnita Noua-Urseni.
13
2

Casa individuala. Teren de 710 mp. Mosnita Noua-Urseni.

De vanzare, casa individuala pe parter in Urseni, cu teren de 710 mp, 4 camere, living, bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, terasa inchisa, placa de beton si spatiu de depozitare in pod, acoperis din tigla, panouri solare, curte amenajata cu pavaj, gazon, sistem de irigatie automatizat, mobilata si utilata ...

1790 EUR/m2 | 100 m2

Mosnita Noua, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (8674) Giroc (1791) Mosnita Noua (1122) Dumbravita (996) Sacalaz (482) Lugoj (337) Mosnita Veche (316) Sanandrei (306) Giarmata (231) Sag (216) Ghiroda (204) Chisoda (186) Urseni (155) Bucovat (Remetea Mare) (139) Giarmata-Vii (131) Remetea Mare (121) Sanmihaiu Roman (100) Utvin (81) Becicherecu Mic (65) Covaci (64) Sannicolau Mare (62) Recas (53) Parta (52) Buzias (50) Pischia (43) Dudestii Noi (40) Peciu Nou (38) Jimbolia (35) Jebel (34) Ianova (33) Fardea (32) Sacosu Turcesc (27) Deta (26) Faget (22) Ortisoara (22) Cenad (21) Albina (20) Beregsau Mare (20) Dragsina (20) Cerneteaz (18) Herneacova (18) Padureni (18) Cebza (16) Padureni (Jebel) (16) Satchinez (16) Murani (15) Sanmihaiu German (15) Seceani (15) Varias (15) Calacea (14) Checea (14) Hitias (14) Bazosu Nou (13) Biled (13) Alios (12) Cheveresu Mare (12) Costeiu (12) Belint (11) Carani (11) Ciacova (11) Dinias (11) Iecea Mare (11) Periam (11) Bazos (10) Cenei (10) Chizatau (10) Comlosu Mare (10) Gottlob (10) Izvin (10) Liebling (10) Rudicica (10) Balint (9) Carpinis (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Gataia (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Silagiu (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Voiteg (9) Ghilad (8) Nadrag (8) Sacosu Mare (8) Sandra (8) Teremia Mare (8) Bobda (7) Cornesti (7) Denta (7) Gavojdia (7) Pesac (7) Topolovatu Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Bethausen (6) Ictar Budinti (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Sipet (6) Tipari (6) Beregsau Mic (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Giulvaz (5) Iecea Mica (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Salciua Noua (5) Sanpetru Mare (5) Secas (5) Sinersig (5) Visag (5) Babsa (4) Bacova (4) Banloc (4) Boldur (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Bulgarus (4) Buzad (4) Grabat (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Sustra (4) Valcani (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bencecu de Jos (3) Bogda (3) Brestovat (3) Comeat (3) Criciova (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Folea (3) Honorici (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Tapia (3) Targoviste (3) Uivar (3) Bara (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Fibis (2) Foeni (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Ivanda (2) Jabar (2) Livezile (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2)