Promovat
Casa individuala de vanzare in Dumbravita | zona lac | 330.000 EURO
20
1

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare o casă individuală situată în Dumbrăvița, în zona lacului, o zonă în continuă dezvoltare, apreciată pentru liniște, acces rapid către oraș și proximitatea față de natură. Detalii generale: Suprafață teren: 648 mp Suprafață utilă: 198 mp Regim de înălțime: ...

1667 EUR/m2 | 198 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Casa Dumbravita- garaj propriu-finisaje la alegere
8
2

Casa Dumbravita- garaj propriu-finisaje la alegere

LB. Invest Imobiliare va îndrumă spre achiziționarea unei case individuale la cheie,pe o strada pietruita;la doar 50 m fata de drumul principal asfaltat. Construita cu un regim de înălțime P+1E și pod, imobilul este amplasat pe un teren de 392 mp având o suprafață utila de 148 mp și un front stradal ...

1824 EUR/m2 | 148 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Teren pentru locuinte unifamiliale si dotari aferente | Dumbravita
1

District Real Estate vă propune spre vanzare un teren intravilan destinat pentru locuinte unifamiliale si dotari aferente, situat in zona Mureșs din Dumbravita. Suprafata: 809mp Front stradal: 17ml Regim de inaltime: P+1E+Er(M) Utilitati: Gaz, Curent, Canalizare, Apa. Pretul de vânzare este de 125.000 ...

809 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
De vanzare teren 720 mp, front 17 ml, Dumbravita
5

De vanzare teren 720 mp, front 17 ml, Dumbravita

De vânzare 2 parcele de teren zona cora Dumbravita langa bulevardul Petre Tutea. Suprafețele sunt de 720 mp si 708 mp cu front stradal de 17 m / parcela. Strada beneficiaza de iluminat stradal, este pietruită si urmează sa fie asfaltată. De asemenea, utilitățile sunt in apropiere, gaz, curent, apa, canalizare. ...

720 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

pe Bulevard, 1290mp, colt, Servicii, Dumbravita, 220.000E
1
18

pe Bulevard, 1290mp, colt, Servicii, Dumbravita, 220.000E

IMODIVERS--1290mp, 2fs 31m 42m , comercial,4 utilitati, Dumbravita-B.Pascal, Certif urbanism Clinica medicala,170E mp

1,290 m2

Dumbravita, Timis

600mp, Dumbravita-Padure, 75.000E
1
3

600mp, Dumbravita-Padure, 75.000E

IMODIVERS--600mp, fs 14m, Lac-Padure, Certificat de urbanism casa cu 2 apartamente, apa, curent (posibil 2x600mp, cu cate un fs de 16m), 75.000E

600 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
fs 31m,Padure-Dumbravita-Central, 1583mp
1
22

fs 31m,Padure-Dumbravita-Central, 1583mp

IMODIVERS--parcelabil,1583mp, fs 31m, Vatra sat-Dumbravita-Padurea Verde, strada lata, 250E mp

1,583 m2

Dumbravita, Timis

Centru educational, Colt, 680mp, Dumbravita,170E
1
6

Centru educational, Colt, 680mp, Dumbravita,170E

IMODIVERS--Comercial, 680mp, 2fs, Dumbravita-Mures, toate utilitatile,asfalt, 170E mp

680 m2

Dumbravita, Timis

asfalt,5300mp, verde sport-agrement, Dumbravita,30E mp
1
20

asfalt,5300mp, verde sport-agrement, Dumbravita,30E mp

IMODIVERS-- intravilan,5300mp, 1fs la asfalt , Dumbravita-Simfoniei.

5,300 m2

Dumbravita, Timis

Teren, 642mp, fs=20m,  Dumbravita, zona Mures - Blaise Pascal
1
21

Teren, 642mp, fs=20m, Dumbravita, zona Mures - Blaise Pascal

Teren intre case, 642 mp cu front stradal de 20 m, langa Timisoara, in Comuna Dumbravita, pe partea cu Calea Aradului, intre strazile Mures si Blaise Pascal, cu frontul la strada asfaltata si cu utilitati la strada, pentru constructia unei case individuale. Pret: 95.000euro negociabil

Dumbravita, Timis

Promovat
DE VANZARE|CASE DE TIP DUPLEX|2 UNITATI RAMASE|255,000 EUR|DUMBRAVITA
20

Vă propunem spre vânzare casă de tip duplex, finalizată în anul 2025. Imobilul are o suprafață utilă de 128 mp și este amplasat pe un teren de 260 mp, situat într-o zonă liniștită din Dumbrăvița. Compartimentare parter: •Hol •Baie de serviciu •Cameră multifuncțională (poate fi amenajată ca bucătărie ...

1992 EUR/m2 | 128 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
APARTAMENTE COMPLET MOBILATE SI UTILATE | 2 LOCURI DE PARCARE |
20

Vā propunem spre vânzare 3 apartamente cu 2 camere, complet mobilate și utilate, amenajate modern, cu atenție la detalii și materiale de calitate superioara. Imobilele sunt situate într-un ansamblu rezidențial modern, intr-o zona liniștită, beneficiind de parcare privata și sistem de supraveghere video, ...

2328 EUR/m2 | 58 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex cu 5 camere unit prin camera tehnica in Dumbravita
7
4

Duplex cu 5 camere unit prin camera tehnica in Dumbravita

Estate Group va propune spre vanzare duplex cu 5 camere unit prin camera tehnica in Dumbravita! Casa se vinde cu interiorul la rosu. Casa dispune de o suprafata utila de 117 mp, distribuita armonios, iar terenul aferent are nu mai putin de 300 mp Compartimentare: * Parter: antreu, bucatarie cu posibilitatea ...

1598 EUR/m2 | 117 m2

Dumbravita, Timis

Preluam spre vanzare terenuri in Dumbravita
1
1

Preluam spre vanzare terenuri in Dumbravita

IMODIVERS--intermediem vanzari de terenuri intravilane sau extravilane, in Dumbravita.

600 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
20
1

1667 EUR/m2 | 198 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Triplex de vanzare in Dumbravita | 75 mp | 177.000 EUR
8

Triplex de vanzare in Dumbravita | 75 mp | 177.000 EUR

Proconstruct Imobiliare va propune spre vânzare o casă tip triplex, situată într-o zonă liniștită din Dumbrăvița, cu acces rapid către Timișoara. Proprietatea este finalizată în anul 2019, racordată la toate utilitățile și se vinde complet mobilată și utilată, exact ca în fotografii – ideală pentru mutare ...

2360 EUR/m2 | 75 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament premium cu scara interioara – Dumbravita | 186.000 euro
10

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament deosebit, cu o suprafață utilă de 99,43 mp, amenajat integral cu designer în stil baroc, situat la intrare în Dumbrăvița, într-un complex rezidențial exclusivist format din doar 3 apartamente în imobil. Proprietatea este ideală atât pentru ...

1879 EUR/m2 | 99 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
COMISION O%, Duplex modern, 4 camere și 2 băi, lac, pădure
10
4

COMISION O%, Duplex modern, 4 camere și 2 băi, lac, pădure

Vă propunem spre vânzare un duplex modern și spațios cu 4 camere și 2 băi, construit în anul 2024, situat în Dumbrăvița (zona liniștită, aproape de pădure), pe un teren propriu generos de 360 mp. Caracteristici principale ale construcției: Regim de înălțime: Parter + Etaj Structură solidă: beton armat ...

2426 EUR/m2 | 94 m2

Dumbravita, Timis

Dumbrăvița, CASĂ individuală, P+E, suprafață teren 537 mp, 160 mp utili, preț 306000 euro,negociabil
18
6

Vând casă individuală în Dumbrăvița, Parter+Etaj, situată în apropiere de lac și pădure, suprafață teren 537 mp, suprafață utilă 160 mp, compusă din 5 camere, 3 băi, un balcon, o terasă. Este compartimentata astfel: Parter, cu suprafața de 85 mp: hol de acces, birou, spațiu de depozitare, baie, bucătărie ...

1913 EUR/m2 | 160 m2

Dumbravita, Timis

Dumbrăvița, casa tip duplex Parter+Etaj+Pod, suprafață utilă 110 mp, preț 240000 euro
20

Vând casă tip Duplex în Dumbrăvița, parte dintr-un ansamblu de duplex-uri înșiruite, Parter+Etaj+Pod, an constructie 2017, suprafața utila 110 mp, gradina are o suprafata de 150 mp. Casa este compusa din 4 camere, 2 băi, terasă. Este amenajată cu materiale de calitate și bun gust, compartimentată ...

2182 EUR/m2 | 110 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Casa Individuala - 187 mp - Parter - Teren 1000 Mp -Luxury
10

Casa Individuala - 187 mp - Parter - Teren 1000 Mp -Luxury

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare o casa deosebita amplasata pe un singur nivel, cu incaperi inalte de pana la 3 m. Astfel ofera spatiu, lumina si senzatie clara de confort superior. Casa are o suprafata utila de 162 mp + 25 mp terasa si este amplasata de po parcela de teren de 1000 mp. . Compartimentare: -hol ...

3673 EUR/m2 | 162 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Nou!!! Teren Pentru Casa - Zona Mures - Vladimirescu
4

Nou!!! Teren Pentru Casa - Zona Mures - Vladimirescu

Oferim spre vanzare teren pentru casa individuala, situat in Dumbravita, zona Mures - Vladimirescu. Terenul are o suprafata utila de 760 mp, un FS de 19.5 ml si este invecinat cu case. Pret: 163.000 euro. Contact: 0732 608 477.

760 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere in Dumbravita complet mobilat si utilat
12

Estate Group va propune spre vanzare um apartament cu 3 camere complet mobilat si utilat in Dumbravita Situat in Dumbravita, aproape de Lidl si de centre comerciale, statii de autobuz Apartamentul este situat la etajul 2 din 2 + pod dispune de 85 mp utili Compartimentare: - antreu - bucătărie separată - ...

1764 EUR/m2 | 85 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex cu 5 camere despartit prin garaj in Dumbravita
8

Duplex cu 5 camere despartit prin garaj in Dumbravita