Promovat
3 Camere- Dumbravita Kaufland
11
1

3 Camere- Dumbravita Kaufland

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, situat in Dumbravita, zona Kaufland. Apartamentul se afla la etajul 1, are o suprafata utila de aproximativ 63 mp + 7 mp 2 balcoane si beneficiaza de parcare privata. Compartimentare: - living open space; - bucatarie; -2 dormitoare, din care ...

2429 EUR/m2 | 63 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
0% Com, Duplex despartit prin Cam Tehnica, PERSONALIZABIL , cu Pompe de caldura
12
1

. Jumatate de Duplex unit prin camera tehica, casa ideala, toate utilitatile, cu regim de inaltime Parter + Etaj si Pod, cu acoperis tip sarpanta cu invelitoare de tigla ceramica; - suprafata utila de 130 mp, plus 2 terase in suprafata totala de 14 mp; - teren total in suprafata de 351 mp; - detalii ...

1922 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Comercial,1600mp,colt, Dumbravita, 272.000E
1
30

Comercial,1600mp,colt, Dumbravita, 272.000E

IMODIVERS--1600mp Servicii+ (800mp Spatiu Verde), cele 2fs: 31m 51m, Dumbravita, acces din Centura si P.Sandor, toate utilitatile, langa asfalt, 286.000E+TVA

1,600 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Finisaje la Alegere! Compartimentare Excelenta! Garaj 20 mp!
10

Casă individuală situată în zona Dumbrăvița, pe o stradă cu trafic redus, cu regim de înălțime Parter + Etaj, termen de finalizare în iunie 2026. Posibilitate de alegere a finisajelor în funcție de buget; Suprafață utilă de 160 mp, la care se adaugă o terasă de 25 mp, prevăzută cu baie (vas de toaletă ...

2250 EUR/m2 | 160 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

670mp, fs 19m,Aradului-IKEA-Ferventia,135.000E
1

670mp, fs 19m,Aradului-IKEA-Ferventia,135.000E

IMODIVERS-Asfalt, 670mp, fs 19m, Aradului-IKEA-Ferventia2, 135.000E

670 m2

Dumbravita, Timis

Asfalt, 610mp, fs 18m, Aradului-Creanga, 165E mp
1

Asfalt, 610mp, fs 18m, Aradului-Creanga, 165E mp

IMODIVERS--610mp, fs 18m, Aradului-Creanga, 4 utilitati, asfalt,165E mp

610 m2

Dumbravita, Timis

Proprietar vand duplex 1 2 ,Bucovat 98000+ tva
10
2

Proprietar vand duplex 1 2 ,Bucovat 98000+ tva

Vand duplex modern la cheie intr-o zona frumoasa si linistita 98000+ Tva

1089 EUR/m2 | 90 m2

Dumbravita, Timis

Casa 5 cam Dumbravita IKEA140mp utili teren 342mp
20

Casa 5 cam Dumbravita IKEA140mp utili teren 342mp

Casa de vanzare in zona IKEA - Dumbravita face parte dintr-un triplex cu un design mai aparte compusa din birou un living foarte mare si baie la parter iar la etaj sunt 3 dormitoare 2 bai si balcon. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei proprii. Deasemnea beneficiaza si de 4 aparate de aer ...

1679 EUR/m2 | 140 m2

Dumbravita, Timis

2 camere etaj 2- Decathlon/Facultatea Agronomie  +loc parcare
20

2 camere etaj 2- Decathlon/Facultatea Agronomie +loc parcare

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Dumbravita aproape de Decathlon Mega Image aproape de Facultatea de Agronomie, intr-un imobil construit in anul 2018 confort 1 openspace etaj 2 din 2 amenajat semimobilat CENTRALA PROPRIE balcon obloane de aluminiu la geamuri respectiv la ușile ...

2667 EUR/m2 | 45 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 2 camere Dumbravita bloc nou
12

Apartament 2 camere Dumbravita bloc nou

Apartament 2 camere de vanzare situat in Dumbravita intr-un bloc nou la etajul 2 din 2 nivele are o suprafata utila de 48 mp este compus din : living generos open-space cu bucatarie complet utilata dormitor spatios si baie se vinde mobilat si utilat livingul este cu acces la balcon are finisaje ...

2458 EUR/m2 | 48 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex nou | 4 dormitoare | 130 mp utili | 234.900 EUR Comision 0%
17

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare un duplex in Dumbravita, construit la standarde superioare, cu accent pe calitatea constructiei, confort si eficienta energetica. Proprietatea este are o compartimentare foarte practica, ideala pentru o familie. Un avantaj major al acestei constructii ...

1807 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Zona Padurea Verde. Mobilat si utilat. 2 Fronturi
11
2

Zona Padurea Verde. Mobilat si utilat. 2 Fronturi

Casa parte dintr-un duplex in Dumbravita, zona Padurea Verde, in apropiere de scoala si gradinita, avand 100 mp utili, amplasat pe un teren de 345 mp. Dispune de toate utilitatile, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala si pregatit pentru termostat de ambient in fiecare incapere. Este alcatuit ...

2490 EUR/m2 | 100 m2

Dumbravita, Timis

DUMBRAVITA - ETAJ 2 - PENTHOUSE - 3 CAMERE - 2 BAI - 2 TERASE - 2 LOC PARCARE
8

Agentia Primum Imobiliare are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament spatios in bloc nou de tip PENTHOUSE cu 3 camere, situat in DUMBRAVITA la 10 minute de mers pana in centrul orasului. Apartamentul este situal la etajul 2 din 2 etaje, bloc cu 5 apartamente - singur pe nivel , dispune de ...

2348 EUR/m2 | 83 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
La 5 min de Casa Bunicii. Mobilat si utilat. 2 Locuri de parcare
8

Aparatament cu 2 camere in Dumbravita, strada asfaltata, in imediata apropiere a mijlocului de transport, situat la etajul 2, mobilat si utilat conform pozelor de promovare Dispune de centrala proprie cu incalzire in pardoseala, sistem de aer conditionat, 2 locuri de parcare notate in CF. Pret 127.000 ...

2396 EUR/m2 | 53 m2

Dumbravita, Timis

Duplex despartit prin garaj 132 mp, Dumbravita!
9
2

Duplex despartit prin garaj 132 mp, Dumbravita!

Blit ofera spre vanzare duplex de 132 mp, amplasat pe un teren de 300 mp în Dumbrăvița, este alegerea ideală pentru cei care caută un cămin modern, spațios și bine compartimentat. Separarea prin garaj oferă un plus de intimitate, iar proprietatea vine cu toate utilitățile și posibilitatea de predare ...

2242 EUR/m2 | 132 m2

Dumbravita, Timis

Duplex cu aer de vacanta, Dumbravita
1
6

Duplex cu aer de vacanta, Dumbravita

Blitz iti prezinta oportunitatea de a descoperi eleganța unui duplex mediteraneean de vis! Cu o suprafață generoasă de 150 mp utili, această locuință impresionantă se desfășoară pe parter, etaj 1 și etaj partial, oferindu-ți un spațiu perfect pentru relaxare și viață de familie. Terenul aferent de 350 ...

1667 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timis

Casa 4 camere, 3 bai, finalizata, Dumbravita
6
3

Casa 4 camere, 3 bai, finalizata, Dumbravita