Promovat
Apartament modern, 3 camere, 68 mp, etaj 1 - Dumbravita (Ion Creanga)
7
4

ID:P578 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 68 mp utili, situat la etajul 1, intr-un bloc cu regim de inaltime 2/2, anul constructie 2023. Un loc de parcare inclus în pret. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de ...

2015 EUR/m2 | 68 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament 3 camere si doua bai I IKEA I Dumbravita
7

Apartament 3 camere si doua bai I IKEA I Dumbravita

District Real Estate va propune spre vanzare apartamente cu 3 camere, 2 bai si 2 locuri de parcare, situate în una dintre cele mai căutate zone: Dumbrăvița. Acestea fac parte dintr-un bloc nou, care va fi finalizat si gata pentru predare in februarie - martie 2026. Caracteristici apartamente: -Living ...

1725 EUR/m2 | 80 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Casă 4 camere Dumbrăvița – mobilată, gata de mutare
20
6

Casă 4 camere Dumbrăvița – mobilată, gata de mutare

Vă prezentăm spre vânzare o casă înșiruită modernă, cu 4 camere, situată într-o zonă foarte bună din Dumbrăvița, într-un cartier complet dezvoltat și locuit. Proprietatea, finalizată în anul 2017, se remarcă printr-o compartimentare eficientă, finisaje de calitate și un design actual, fiind potrivită ...

1985 EUR/m2 | 100 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
PROPRIETAR! 3 Camere Doar Parter! Toate utilitatile! La ALB sau CHEIE
10
4

. PROPRIETAR, fara COMISION de la cumparator - 1 2 duplex cu ZID DUBLU, in Dumbravita (in vecinatatea Loc. Giarmata Vii), casa pe un singur nivel cu acoperis (acoperis pe structura de lemn si cu invelitoare din tigla); - suprafata utila de 90 mp + 40 mp pod utilizabil + terasa pavata de 20 mp; - teren ...

1933 EUR/m2 | 90 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa/Vila Dumbravita
9
2

Casa/Vila Dumbravita

Casă cu 3 camere în Dumbrăvița, duplex – teren 300 m², suprafață utilă 120m² – ideală pentru familie sau investiție. Vă propunem spre vânzare o casă spațioasă și luminoasă, situată într-o zonă liniștită din Dumbrăvița, în apropierea caselor noi și a tuturor facilităților importante. Proprietatea beneficiază ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Casa Dumbravita- garaj propriu-finisaje la alegere
8
2

Casa Dumbravita- garaj propriu-finisaje la alegere

LB. Invest Imobiliare va îndrumă spre achiziționarea unei case individuale la cheie,pe o strada pietruita;la doar 50 m fata de drumul principal asfaltat. Construita cu un regim de înălțime P+1E și pod, imobilul este amplasat pe un teren de 392 mp având o suprafață utila de 148 mp și un front stradal ...

1824 EUR/m2 | 148 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex in Dumbravita | 4 Camere | 111 mp utili | Mobilat
19

Duplex in Dumbravita | 4 Camere | 111 mp utili | Mobilat

Va propunem spre vanzare un duplex modern, situat în Dumbravita, construit în 2023 din caramida, ideal pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si intimitate. Suprafata utila: 111 mp Teren: 330 mp Regim de inaltime: P+1 Compartimentarea este practica si bine gandita: -4 camere (3 dormitoare ...

2297 EUR/m2 | 111 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
 0% Comision! Despartit prin camera tehnica! Finisaje la Alegere!
4
1

Preț: 249.900 (negociabil) Suprafață utilă: 130 mp + 2 terase (14 mp),Teren: 351 mp; Predare la cheie, complet finisat cu posibilitatea de personalizare! Localizare & Construcție Proprietatea se află într-o zonă liniștită și bine conectată din Dumbrăvița, cu drum asfaltat și toate utilitățile ...

1922 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Casă Individuală | Teren 725 mp | Saună & Ciubăr | Proiect Duplex I
9

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate deosebită, situată în Dumbrăvița, zona Cora, amplasată pe un teren generos de 725 mp, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare. Proprietatea se remarcă prin terenul generos, construcția realizată cu materiale de calitate și potențialul ...

2750 EUR/m2 | 70 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in Dumbravita
14
2

Apartament cu 2 camere in Dumbravita

Estate Group va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere in Dumbravita. Apartamentul se vinde total mobilat si utilat! Suprafață utilă: 48 mp Compartimentare: • Antreu spațios • Dormitor luminos • Bucătărie open- space • Living • Baie cu finisaje moderne • balcon Apartamentul este dotat cu centrala ...

2479 EUR/m2 | 48 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex cu 5 camere despartit prin camera tehnica in Dumbravita
8
1

Estate Group va propune spre vanzare duplex cu 5 camere despartit prin camera tehnica in Dumbravita! Casa dispune de o suprafata utila de 125mp, distribuita armonios, iar terenul aferent are nu mai putin de 310mp Compartimentare: * Parter: antreu, bucatarie, living, dormitor, 1 baie * Etaj 1: hol, ...

2240 EUR/m2 | 125 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex premium cu 5 camere -zid dublu- pozitie excelenta - Dumbravita
20
3

Evand Homes va prezinta spre vanzare o casa tip duplex, cu regim de inaltime Parter + Etaj, avand 5 camere, 2 bai si o terasa generoasa de 20 mp, situata in Dumbravita, in zona Cora / Ikea. Proprietatea dispune de o suprafata utila de 113,3 mp si un teren de 270 mp, fiind construita in anul 2025 pe o ...

2061 EUR/m2 | 114 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
2 camere in vila etajul 2
10

2 camere in vila etajul 2

Vand apartament 2 camere confort 1 in vila, pozitie centrala cu mijloace de transport in comun, la asfalt, toate utilitatile, centrala proprie, clima, mobilat si utilat complet, ocupabil imediat, pretabil investitie, 99800 euro, tel.

1559 EUR/m2 | 64 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
2 camere dumbravita etaj 2
14
3

2 camere dumbravita etaj 2

Vand 2 camere in vila situat la etajul 2, centrala proprie, clima,mobilat si utilat complet, 60 mp utili +terasa, situat la bulevard, mijloace de transport in comun, pozitie foarte buna, 99800 euro neg, Dumbravita aproape de primarie, tel.0745230405

1663 EUR/m2 | 60 m2

Dumbravita, Timis

Dumbrăvița, casa tip duplex Parter+Etaj+Pod, suprafață utilă 110 mp, preț 240000 euro
20

Vând casă tip Duplex în Dumbrăvița, parte dintr-un ansamblu de duplex-uri înșiruite, Parter+Etaj+Pod, an constructie 2017, suprafața utila 110 mp, gradina are o suprafata de 150 mp. Casa este compusa din 4 camere, 2 băi, terasă. Este amenajată cu materiale de calitate și bun gust, compartimentată ...

2182 EUR/m2 | 110 m2

Dumbravita, Timis

Dumbrăvița, CASĂ tip Duplex P+E în zona lac-pădure, 110 mp utili, 256 mp teren, preț 162000 euro
13
2

Vând casa tip duplex Parter+Etaj, situata in Dumbravita, in zona lac-pădure, aproape de Bulevardul Ghioceilor, cu toate utilitatile incluse: apa, canalizare, gaz, curent, centrala proprie, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, gresie, faianta, parchet, cu posibilitate de a alege finisajele. Este compusa ...

1473 EUR/m2 | 110 m2

Dumbravita, Timis

Duplex premium 4 camere, zona centrala - Dumbravita
5

Duplex premium 4 camere, zona centrala - Dumbravita

ID Intern: P2617 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex, cu 4 camere, 118 mp utili, 307 mp teren, anul constructiei 2025 , situat intr-o zona centrala din Dumbravita, cartier rezidential . -Nivel - P+1 -Suprafata teren - 307 mp -Front stradal - 12ml -Suprafata utila - 118mp -Terasa - ...

2458 EUR/m2 | 118 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Fropin-Padure,1015mp, fs 20m, Dumbravita
1
25

Fropin-Padure,1015mp, fs 20m, Dumbravita

IMODIVERS-- 1015mp, fs 20m, Ferventia-Dumbravita-Padure, 304.500E mp

1,015 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Lucian Blaga-907mp, Dumbravita, 160E mp
1
30

Lucian Blaga-907mp, Dumbravita, 160E mp

IMODIVERS-- Creanga-Simfoniei-Dumbravita, Urbanism duplex, 907mp, fs 18m,145.000E

907 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 3 camere-zona Ikea, Dumbrăvița
11
1

Apartament 3 camere-zona Ikea, Dumbrăvița

Blitz vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc nou din Dumbrăvița, care îmbină eleganța cu funcționalitatea. Cu o suprafață utilă generoasă și o compartimentare inteligentă, locuința este ideală pentru o familie sau pentru cei care își doresc un spațiu modern, ...

2204 EUR/m2 | 68 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex 5 camere,constructie 2024-complet finisat -Dumbravita
20

De vanzare duplex nou,finalizat in 2024,situat intr-o zona buna si linistita,cu acces facil catre punctele de interes ale orasului.Constructia este despartita prin spatiu tehnic,oferind un plus de intimitate si izolare fonica fata de cealalta unitate. Proprietatatea este gata de mutare,cu finisaje moderne,materiale ...

2416 EUR/m2 | 149 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Garaj. Toate utilitatile. Posibilitate personalizare
8
1

Garaj. Toate utilitatile. Posibilitate personalizare

Duplex despartit prin garaj in Dumbravita in suparafat utila de 150 mp amplasat pe un teren de 392 mp. La parter avem living, bucatarie, baie, terasa si garaj, iar la etaj 3 dormitoare si 2 bai. Pret la alb 274.000 Eur Neg Tel

1827 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timis

Apartament cochet cu curte și terasă în Dumbrăvița – gata să te simți acasă!
8
4

Te invit să descoperi un apartament care îmbină perfect confortul, liniștea și spațiul verde – situat într-o zonă liniștită din Dumbrăvița, ideal pentru cei care vor să respire aer curat și să se bucure de momente frumoase acasă. 3 camere – compartimentare practică și luminoasă Curte proprie – perfectă ...

2459 EUR/m2 | 61 m2

Dumbravita, Timis

Vilă modernă 440 mp, piscină, 9 camere, perfectă pentru entertaining- Dumbrăvița
6
2

Vila ideală pentru reședință sau pensiune – Dumbrăvița, zonă exclusivistă Eleganță, spațiu și funcționalitate – toate într-o proprietate impresionantă situată în Dumbrăvița, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara. 440 mp utili | Teren 750 mp | D+P+M Compusă din 9 camere și 7 ...

1134 EUR/m2 | 440 m2

Dumbravita, Timis

Salvează căutarea