Promovat
Casă individuală elegantă în Dumbrăvița   Zona Pădurii | 4 dormitoare
13
1

Casă individuală elegantă în Dumbrăvița Zona Pădurii | 4 dormitoare

Dacă visezi la o locuință modernă, într-o zonă verde, liniștită și cu acces rapid către oraș, această proprietate din Dumbrăvița în apropiere de Pădurea Verde îți poate îndeplini toate dorințele! Detalii generale: Suprafață utilă: 180 mp; Teren: 420 mp cu front stradal de 15 m; Regim de înălțime: ...

2556 EUR/m2 | 180 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Finisaje la Alegere! Compartimentare Excelenta! Garaj 20 mp!
10

Casă individuală situată în zona Dumbrăvița, pe o stradă cu trafic redus, cu regim de înălțime Parter + Etaj, termen de finalizare în iunie 2026. Posibilitate de alegere a finisajelor în funcție de buget; Suprafață utilă de 160 mp, la care se adaugă o terasă de 25 mp, prevăzută cu baie (vas de toaletă ...

2250 EUR/m2 | 160 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Dumbravita Teren 656mp Front 17.5m - Ferventia II
3
3

Dumbravita Teren 656mp Front 17.5m - Ferventia II

Renaissance Estate va ofera spre vanzare un teren intravilan, in suprafata de 656mp, cu front strdal de 17.5m. Utilitati pe parcela invecinata, asfalt la 20m. Urbanismul permite un regim maxim de inaltime de P+1E+M.

656 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere și curte proprie | Dumbravita
10

Apartament cu 4 camere și curte proprie | Dumbravita

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament spatios si elegant, situat intr-una dintre cele mai cautate zone din Dumbravita – strada Oxigen, in imediata apropiere de British School, Dedeman, Auchan si numeroase alte puncte de interes. Proprietatea este amplasata intr-o zona cu dezvoltare ...

2123 EUR/m2 | 106 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Dumbravita bloc nou
12

Apartament 2 camere Dumbravita bloc nou

Apartament 2 camere de vanzare situat in Dumbravita intr-un bloc nou la etajul 2 din 2 nivele are o suprafata utila de 48 mp este compus din : living generos open-space cu bucatarie complet utilata dormitor spatios si baie se vinde mobilat si utilat livingul este cu acces la balcon are finisaje ...

2458 EUR/m2 | 48 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Gradina amenajata. Mobilat si utilat. Zona linistita
14
5

Gradina amenajata. Mobilat si utilat. Zona linistita

Casa parte dintr-un duplex in zona Dumbravita , cu regim de inaltime Parter + Etaj , finalizata in 2019 - suprafata utila de 80 mp plus terasa de 15 mp, teren de 350 mp. - compartimentare: - parter : hol acces, bucatarie inchisa cu loc de luat masa, camera de zi, spatiu depozitare, baie, terasa; - ...

2863 EUR/m2 | 80 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex Dumbravita | eficient energetic | 85 mp utili | 169.900 EUR
12
1

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare o jumatate de duplex situata in Dumbravita, intr-o zona linistita si apreciata, aproape de Kids Park si Pensiunea Carpe Diem Spa. Proprietatea face parte dintr-o casa pe structura de lemn, construita initial ca locuinta individuala, dar proiectata inteligent ...

1999 EUR/m2 | 85 m2

Dumbravita, Timis

Apartament cu 3 camere Dumbravita Kaufland 1

Apartament cu 3 camere Dumbravita Kaufland

Apartament situat în Dumbrăvița, chiar în spatele magazinului Kaufland, la etajul 2 din 2. Locuința dispune de o serie de îmbunătățiri considerate de lux, menite să asigure un confort deosebit și un stil de viață modern: 1. Sistem de răcire pasivă prin tavan: Pe timpul verii, temperatura interioară ...

2551 EUR/m2 | 98 m2

Dumbravita, Timis

Duplex Dumbravita
7
2

Duplex Dumbravita

Vand Duplex cu 4 camere bucatarie 2 bai 2 balcoane Dumbravita 100 mp construiti 400 mp teren aproape de ANABELA cu toate utilitatile Asfalt

2000 EUR/m2 | 105 m2

Dumbravita, Dumbravita, Timis

4 camere Dupex  Dumbravita cu etaj
9
12

4 camere Dupex Dumbravita cu etaj

Vand Dupex cu 4 camere confort 1 spatios 105 mp utili plus 2 balcoane 2 bai la parter camera bucatarie baie hol si la etaj 3 dormitoare si o baie teren 400 mp bucataria amenajata incalzire cu Centrala pe gaz situat in Dumbravita aproape de Anabela pret 210000 euro

2625 EUR/m2 | 80 m2

ARADULUI, Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex Modern 5 Camere – Dumbrăvița
7

Duplex Modern 5 Camere – Dumbrăvița

Duplex deosebit, situat într-o zonă foarte bună din Dumbrăvița, pe Strada Arhimede, ideal pentru o familie care își dorește confort, spațiu și un stil de viață modern. Detalii principale: Suprafață utilă: 140 mp Teren: 380 mp An construcție: 2020 Construcție solidă: beton + cărămidă (25 cm) + izolație ...

1717 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex modern | SAD | 5 camere | 130 mp utili | 249.900 EURO
13

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare 1/2 duplex modern SAD , situat intr-o zona linistita, pe un teren generos de 350 mp, cu front stradal de 20 ml. Locuinta are o suprafata utila de 130 mp, fiind dispusa pe doua niveluri si beneficiind de o compartimentare practica si spatioasa, ideala pentru ...

1922 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Finisaje la alegere! Toate utilitatile! Asfalt!
7
2

Finisaje la alegere! Toate utilitatile! Asfalt!

Ești în căutarea unei case primitoare și eficiente, situată într-o zonă liniștită, în apropiere de natură? Această 1 2 duplex din Dumbrăvița, lângă liziera pădurii, poate fi exact ceea ce cauți! Posibilitatea de a alege finisajele dorite, este soluția perfectă pentru o locuință nouă și personalizată. Detalii ...

1933 EUR/m2 | 90 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Casă individuală stil mediteranean   Dumbrăvița!
14
3

Casă individuală stil mediteranean Dumbrăvița!

Suprafață utilă: 150 mp+ garaj 24mp | Teren: 600 mp Preț: 395.000 (negociabil). La Alb. Preț: 415.000 (negociabil). La Cheie. Living + bucătărie open space (40 mp) 4 dormitoare (matrimonial cu baie proprie) Garaj 24 mp + terasă 22 mp Finisaje la alegere (parchet, gresie, faianță, uși, băi) Încălzire ...

2633 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timis

Duplex superb cu 5 camere despartit prin garaj | Dumbravita
14

Duplex superb cu 5 camere despartit prin garaj | Dumbravita

District Real Estate va propune spre vanzare un duplex deosebit cu 5 camere si 3 bai, despartit prin garaj, situat in Dumbravita, zona Blaise Pascal. Proprietatea dispune de o suprafata utila de 110.5 mp si garaj de 18.7mp, fiind amplasata pe un teren de 270 mp. Compartimentarea casei este inteligent ...

2679 EUR/m2 | 111 m2

Dumbravita, Timis

Teren intravilan casa individuala 656mp | Dumbravita | Cora
1

Teren intravilan casa individuala 656mp | Dumbravita | Cora