Promovat
0% Com | Apartament superb 3 camere, pe două niveluri | Dumbrăvița
14

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament deosebit, cu 3 camere, dispus pe două niveluri, situat în Dumbrăvița, în imediata apropiere a magazinului Kaufland. Zona este excelent poziționată, oferind acces rapid la mijloace de transport în comun și la multiple puncte de interes: Mega Image, ...

1629 EUR/m2 | 116 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex premium cu 5 camere -zid dublu- pozitie excelenta - Dumbravita
20
3

Evand Homes va prezinta spre vanzare o casa tip duplex, cu regim de inaltime Parter + Etaj, avand 5 camere, 2 bai si o terasa generoasa de 20 mp, situata in Dumbravita, in zona Cora / Ikea. Proprietatea dispune de o suprafata utila de 113,3 mp si un teren de 270 mp, fiind construita in anul 2025 pe o ...

2061 EUR/m2 | 114 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Finisat la cheie. Strada asfaltata. Zona Cora
15

Finisat la cheie. Strada asfaltata. Zona Cora

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in Dumbravita- zona Cora ,cu regim de inaltime Parter + Mansarda . - suprafata utila de 120.35mp plus terasa 12mp - teren de 350 mp - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm de 25 , termoizolata exterior cu polistiren ...

2011 EUR/m2 | 120 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
2 camere in vila etajul 2
10

2 camere in vila etajul 2

Vand apartament 2 camere confort 1 in vila, pozitie centrala cu mijloace de transport in comun, la asfalt, toate utilitatile, centrala proprie, clima, mobilat si utilat complet, ocupabil imediat, pretabil investitie, 99800 euro, tel.

1559 EUR/m2 | 64 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, 69 mp, zona Dumbravita
11

Apartament 3 camere, 69 mp, zona Dumbravita

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, decomandat, situat în Dumbrăvița, într-un imobil cu regim redus de înălțime P+2+M, la etajul 2. Apartamentul dispune de o suprafață utilă de 69 mp și este compartimentat eficient, oferind confort și funcționalitate pentru o familie sau ...

1957 EUR/m2 | 69 m2

Dumbravita, Timis

ARADULUI- CORA- str București
6
4

ARADULUI- CORA- str București

De vânzare teren intravilan str București , 1505 mp front stradal 34,toate utilitatile, asfalt, str București ( zona Aradului-Cora).Terenul e format din două parcele de 753 mp si 752 mp fiecare având un front stradal de 17 mp.Prețul solicitat de proprietar este de 200 Euro mp.Tel 0745126783.

Dumbravita, Timis

De vânzare duplex modern, direct de la proprietar
10
1

De vânzare duplex modern, direct de la proprietar

Vând duplex modern, 160 mp utili, încălzire în pardoseală, răcire pasivă în pardoseală și tavan, zona IKEA, Dumbrăvița. Compartimentarea: - parter - hol, living și bucătărie open space, birou dormitor, baie, cameră tehnică, terasă 28 mp. - etaj - hol, 2 dormitoare, 2 băi, balcon, terasă circulabilă ...

2063 EUR/m2 | 160 m2

Dumbravita, Timis

Teren intravilan pentru servicii
1
3

Teren intravilan pentru servicii

De vânzare două parcele de teren; o parcela pe colț str.Mures cu Arhitecturii cu o suprafață de 747 mp teren intravilan pentru servicii și o parcela de 625 mp teren intravilan pentru spatiu verde .Terenurile se vând împreună la prețul de 165000 + TVA.Tel 0745126783.

Dumbravita, Timis

Promovat
COMISION O%, Duplex modern, 4 camere și 2 băi, lac, pădure
10
4

COMISION O%, Duplex modern, 4 camere și 2 băi, lac, pădure

Vă propunem spre vânzare un duplex modern și spațios cu 4 camere și 2 băi, construit în anul 2024, situat în Dumbrăvița (zona liniștită, aproape de pădure), pe un teren propriu generos de 360 mp. Caracteristici principale ale construcției: Regim de înălțime: Parter + Etaj Structură solidă: beton armat ...

2426 EUR/m2 | 94 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex nou modern, Dumbravita, 4 camere
10
16

Duplex nou modern, Dumbravita, 4 camere

Vă propunem spre vânzare un duplex modern și spațios cu 4 camere și 2 băi, construit în anul 2024, situat în Dumbrăvița (zona liniștită, aproape de pădure), pe un teren propriu generos de 360 mp. Caracteristici principale ale construcției: Regim de înălțime: Parter + Etaj Structură solidă: ...

2426 EUR/m2 | 94 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 2 camere Dumbravita bloc nou
12

Apartament 2 camere Dumbravita bloc nou

Apartament 2 camere de vanzare situat in Dumbravita intr-un bloc nou la etajul 2 din 2 nivele are o suprafata utila de 48 mp este compus din : living generos open-space cu bucatarie complet utilata dormitor spatios si baie se vinde mobilat si utilat livingul este cu acces la balcon are finisaje ...

2458 EUR/m2 | 48 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Gradina amenajata. Mobilat si utilat. Zona linistita
14
5

Gradina amenajata. Mobilat si utilat. Zona linistita

Casa parte dintr-un duplex in zona Dumbravita , cu regim de inaltime Parter + Etaj , finalizata in 2019 - suprafata utila de 80 mp plus terasa de 15 mp, teren de 350 mp. - compartimentare: - parter : hol acces, bucatarie inchisa cu loc de luat masa, camera de zi, spatiu depozitare, baie, terasa; - ...

2863 EUR/m2 | 80 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex Dumbravita | eficient energetic | 85 mp utili | 169.900 EUR
12
1

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare o jumatate de duplex situata in Dumbravita, intr-o zona linistita si apreciata, aproape de Kids Park si Pensiunea Carpe Diem Spa. Proprietatea face parte dintr-o casa pe structura de lemn, construita initial ca locuinta individuala, dar proiectata inteligent ...

1999 EUR/m2 | 85 m2

Dumbravita, Timis

Apartament cu 3 camere Dumbravita Kaufland 1

Apartament cu 3 camere Dumbravita Kaufland

Apartament situat în Dumbrăvița, chiar în spatele magazinului Kaufland, la etajul 2 din 2. Locuința dispune de o serie de îmbunătățiri considerate de lux, menite să asigure un confort deosebit și un stil de viață modern: 1. Sistem de răcire pasivă prin tavan: Pe timpul verii, temperatura interioară ...

2551 EUR/m2 | 98 m2

Dumbravita, Timis

Duplex Dumbravita
7
2

Duplex Dumbravita

Vand Duplex cu 4 camere bucatarie 2 bai 2 balcoane Dumbravita 100 mp construiti 400 mp teren aproape de ANABELA cu toate utilitatile Asfalt

2000 EUR/m2 | 105 m2

Dumbravita, Dumbravita, Timis

4 camere Dupex  Dumbravita cu etaj
9
12

4 camere Dupex Dumbravita cu etaj

Vand Dupex cu 4 camere confort 1 spatios 105 mp utili plus 2 balcoane 2 bai la parter camera bucatarie baie hol si la etaj 3 dormitoare si o baie teren 400 mp bucataria amenajata incalzire cu Centrala pe gaz situat in Dumbravita aproape de Anabela pret 210000 euro

2625 EUR/m2 | 80 m2

ARADULUI, Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex Modern 5 Camere – Dumbrăvița
7

Duplex Modern 5 Camere – Dumbrăvița

Duplex deosebit, situat într-o zonă foarte bună din Dumbrăvița, pe Strada Arhimede, ideal pentru o familie care își dorește confort, spațiu și un stil de viață modern. Detalii principale: Suprafață utilă: 140 mp Teren: 380 mp An construcție: 2020 Construcție solidă: beton + cărămidă (25 cm) + izolație ...

1717 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex modern | SAD | 5 camere | 130 mp utili | 249.900 EURO
13

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare 1/2 duplex modern SAD , situat intr-o zona linistita, pe un teren generos de 350 mp, cu front stradal de 20 ml. Locuinta are o suprafata utila de 130 mp, fiind dispusa pe doua niveluri si beneficiind de o compartimentare practica si spatioasa, ideala pentru ...

1922 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Finisaje la alegere! Toate utilitatile! Asfalt!
7
2

Finisaje la alegere! Toate utilitatile! Asfalt!

Ești în căutarea unei case primitoare și eficiente, situată într-o zonă liniștită, în apropiere de natură? Această 1 2 duplex din Dumbrăvița, lângă liziera pădurii, poate fi exact ceea ce cauți! Posibilitatea de a alege finisajele dorite, este soluția perfectă pentru o locuință nouă și personalizată. Detalii ...

1933 EUR/m2 | 90 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Casă individuală stil mediteranean   Dumbrăvița!
14
3

Casă individuală stil mediteranean Dumbrăvița!

Suprafață utilă: 150 mp+ garaj 24mp | Teren: 600 mp Preț: 395.000 (negociabil). La Alb. Preț: 415.000 (negociabil). La Cheie. Living + bucătărie open space (40 mp) 4 dormitoare (matrimonial cu baie proprie) Garaj 24 mp + terasă 22 mp Finisaje la alegere (parchet, gresie, faianță, uși, băi) Încălzire ...

2633 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timis

Teren intravilan casa individuala 656mp | Dumbravita | Cora
1

Teren intravilan casa individuala 656mp | Dumbravita | Cora

District Real Estate va propune spre vanzare un teren intravilan in Dumbravita, in apropiere de parcul Terra, zona Cora. Certificat de urbanism disponibil! Suprafata: 656mp Front stradal: 17.5ml Adancime: 36.5ml Utilitati: Gaz, Curent, Canalizare, Apa, Drum pietruit (in curs de asfaltare). Pret: ...

656 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex modern Dumbrăvița   zona Cora, 120 mp utili, teren 300 mp!
8
19

Duplex modern Dumbrăvița zona Cora, 120 mp utili, teren 300 mp!