Promovat
635mp, Aradului-Dumbravita, 145E mp
1
10

635mp, Aradului-Dumbravita, 145E mp

IMODIVERS--635mp, fs 17m SAU 725mp, fs 17m, Dumbravita-Creanga-Simfoniei, 145E mp

635 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Jumatate de duplex cu 4 camere de vanzare, Dumbravita Timis
12

Jumatate de duplex cu 4 camere de vanzare, Dumbravita Timis

Apostu Estate va propune spre vanzare un duplex modern, situat la intrare in Dumbravita, intr-o zona linistita si usor accesibila, ideala pentru familii sau cupluri care isi doresc confort si proximitate fata de oras. Cu o suprafata utila de 133 mp si amplasat pe un teren de 306 mp, acest imobil ofera ...

2143 EUR/m2 | 133 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Casa Dumbravita- garaj propriu-finisaje la alegere
8
2

Casa Dumbravita- garaj propriu-finisaje la alegere

LB. Invest Imobiliare va îndrumă spre achiziționarea unei case individuale la cheie,pe o strada pietruita;la doar 50 m fata de drumul principal asfaltat. Construita cu un regim de înălțime P+1E și pod, imobilul este amplasat pe un teren de 392 mp având o suprafață utila de 148 mp și un front stradal ...

1824 EUR/m2 | 148 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Triplex 4 camere, 117 mp utili, 250 mp teren, Dumbravita
8

Triplex 4 camere, 117 mp utili, 250 mp teren, Dumbravita

ID:P1145 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare, un triplex modern cu regim de inaltime Parter + Etaj, situat intr-o zona buna a Dumbravitei. Triplexul este locuinta perfecta pentru o familie cu copii sau un cuplu avand 4 camere bine distribuite, cu o suprafata utila de aproximativ 117 mp fiind ...

2094 EUR/m2 | 117 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Duplex 5 camere,constructie 2024-complet finisat -Dumbravita
20

De vanzare duplex nou,finalizat in 2024,situat intr-o zona buna si linistita,cu acces facil catre punctele de interes ale orasului.Constructia este despartita prin spatiu tehnic,oferind un plus de intimitate si izolare fonica fata de cealalta unitate. Proprietatatea este gata de mutare,cu finisaje moderne,materiale ...

2416 EUR/m2 | 149 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Garaj. Toate utilitatile. Posibilitate personalizare
8
1

Garaj. Toate utilitatile. Posibilitate personalizare

Duplex despartit prin garaj in Dumbravita in suparafat utila de 150 mp amplasat pe un teren de 392 mp. La parter avem living, bucatarie, baie, terasa si garaj, iar la etaj 3 dormitoare si 2 bai. Se poate preda la cheie la pretul de 285.000 Eur Neg Pret la alb 270.000 Eur Neg Tel 0725680996

1800 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timis

Apartament cochet cu curte și terasă în Dumbrăvița – gata să te simți acasă!
8
4

Te invit să descoperi un apartament care îmbină perfect confortul, liniștea și spațiul verde – situat într-o zonă liniștită din Dumbrăvița, ideal pentru cei care vor să respire aer curat și să se bucure de momente frumoase acasă. 3 camere – compartimentare practică și luminoasă Curte proprie – perfectă ...

2459 EUR/m2 | 61 m2

Dumbravita, Timis

Duplex deosebit cu 5 camere | Dumbravita
10

Duplex deosebit cu 5 camere | Dumbravita

District Real Estate va propune spre vanzare un duplex deosebit cu 5 camere, desparti prin camera tehnica, stuat intr-o zona linistita din Dumbravita, ideal pentru o familie în cautarea confortului si intimitatii. Termenul de predare este 01.09.2026. Proprietatea dispune de o suprafata utila de 110mp ...

2364 EUR/m2 | 110 m2

Dumbravita, Timis

Teren 680mp Dumbravita, front stradal 20 metri, intre case
2
2

Teren 680mp Dumbravita, front stradal 20 metri, intre case

Vind 680mp de teren intravilan pe strada Isac Newton din Dumbravita, front stradal 20 metri, ideal pentru locuinta individuala sau duplex. Utilitati in fata parcelei retea de curent electric, retea de gaz metan, retea de apa si canalizare. Acces foarte bun, drum asfaltat pana la 150 metri. Proprietar ...

680 m2

Dumbravita, Timis

Duplex. Dumbravita. Teren 405 mp.
15

Duplex. Dumbravita. Teren 405 mp.

Detalii RELEVANTE oferta : 1/2 duplex in zona Dumbravita, cu regim de inaltime Parter + Etaj, construit in 2024 . - suprafata construita de 190 mp plus terasa de 20 mp. - teren de 405 mp, cu front stradal de 8,5 m. Detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, acoperis ...

1709 EUR/m2 | 158 m2

Dumbravita, Timis

Pompe de caldura. Finisaje superioare. Zid despartitor dublu. Teren 402 mp.
15

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in Dumbravita,cu regim de inaltime Parter. - suprafata utila de 94.42 mp plus terasa de 13 mp. - teren de 402 mp, cu front stradal de 8 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm , termoizolata exterior cu polistiren ...

2701 EUR/m2 | 94 m2

Dumbravita, Timis

Bloc nou. Dumbravita. Parcare inclusa
6
2

Bloc nou. Dumbravita. Parcare inclusa

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc nou izolat termic exterior - etaj 1 / 2 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, ...

1982 EUR/m2 | 68 m2

Dumbravita, Timis

Duplex Dumbravita. 4 Dormitoare. 3 Bai
16

Duplex Dumbravita. 4 Dormitoare. 3 Bai

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in Dumbravita,cu regim de inaltime Parter + Etaj, cu finalizare in Mai 2025. - suprafata utila de 118 mp plus terasa de 20 mp. - teren de 347 mp, cu front stradal de 20 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata ...

2137 EUR/m2 | 118 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Teren in Dumbravita. 600 mp. Utilitati la limita de proprietate
3
8

Teren intravilan in suprafata de 600 mp in Dumbravita. Front stradal de 9.57 m. La limita proprietatii este apa, gaz, curent si canal. Dispune de acces auto asfaltat, drumul fiind pietruit pe o portiune restransa. Pretul solicitat de proprietar este de 84.000 Euro (140 Euro/mp), negociabil.

600 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Gradina proprie. Vila cu 6 apartamente. La 5 minute de British School. Mobilat
8

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in vila noua cu 6 apartamente - izolat termic exterior - P / 1 + Acoperis, 3 apartamente pe nivel - Gradina Proprie de 40 mp - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica ...

2495 EUR/m2 | 51 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Casa individuala. Dumbravita. Zona Cora. Garaj. Mobilata si utilata.
20
1

Detalii RELEVANTE oferta : - casa individuala in zona Cora - Dumbravita, cu regim de inaltime Parter + Mansarda + Pod, finalizata in 2008. - suprafata utila de 193,5 mp + terasa de 27.22 mp + balcon 5.18mp. - teren de 790 mp, cu front stradal de 17,5 m. - detalii constructive : ziduri exterioare ...

1964 EUR/m2 | 194 m2

Dumbravita, Timis

Apartament cu 3 camere Dumbravita Kaufland 1

Apartament cu 3 camere Dumbravita Kaufland

Apartament situat în Dumbrăvița, chiar în spatele magazinului Kaufland, la etajul 2 din 2. Locuința dispune de o serie de îmbunătățiri considerate de lux, menite să asigure un confort deosebit și un stil de viață modern: 1. Sistem de răcire pasivă prin tavan: Pe timpul verii, temperatura interioară ...

2551 EUR/m2 | 98 m2

Dumbravita, Timis

Vilă modernă 440 mp, piscină, 9 camere, perfectă pentru entertaining- Dumbrăvița
6
2

Vila ideală pentru reședință sau pensiune – Dumbrăvița, zonă exclusivistă Eleganță, spațiu și funcționalitate – toate într-o proprietate impresionantă situată în Dumbrăvița, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara. 440 mp utili | Teren 750 mp | D+P+M Compusă din 9 camere și 7 ...

1134 EUR/m2 | 440 m2

Dumbravita, Timis

Casa in Dumbravita
8
12

Casa in Dumbravita

Agenția imobiliară CAT Estate propune o casa cu regim de înălțime P+1 Casa este construită , mobilata si utilata la cele mai înalte standarde Compartimentare: Parter: hol acces, baie , camera tehnica living cu bucatarie open space, locul de luat masa , iesire terasa 45mp curte 300 mp Etajul 1: dormitor ...

1655 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timis

Apt nou cu 3 camere zona Ikea
14
3

Apt nou cu 3 camere zona Ikea

Spre vanzare apartament cu 3 camere in zona Ikea Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -2 dormitoare, -2 holuri -2 bai -terasa pe 2 parti -loc de parcare Pentru alte ...

2239 EUR/m2 | 67 m2

Dumbravita, Timis

Ap. 2 camere  Dumbravita
10

Ap. 2 camere Dumbravita

Va propunem spre vanzare, apartament cu 2 camere, in Dumbravita, intr-un imobil construit in anul 2022, etaj 2 din 2 cu o suprafata totala de 52 mp, cu 1 grup sanitar, 1 balcon, mobilat si utilat, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus. Pret informativ 129000 Euro.

2481 EUR/m2 | 52 m2

Dumbravita, Timis

Apartament confort 1 decomandat etaj 2 3 camere Dumbravita
10

Apartament confort 1 decomandat etaj 2 3 camere Dumbravita

Va oferim spre vanzare acest apartament cu 3 camere modern cu finisaje de lux situat in Dumbravita in imediata vecinatate de Lidl si numeroase centre comerciale. Apartamentul este situat la etajul 2 este confort 1 decomandat si are generoasa suprafata de 85 mp. Este spatios utilat cu 2 aparate de aer ...

1765 EUR/m2 | 85 m2

Dumbravita, Timis

Apartament de vanzare 2 camere Dumbravita
10

Apartament de vanzare 2 camere Dumbravita

De vanzare apartament cu 2 camere decomandat,situat la etajul 1 in bloc nou-Petre Tutea,langa Profi,.Apartamentul beneficiaza de bucatarie separata,este complet mobilat si utilat, totul nou.Are suprafata de 58mp,un balcon generos cu marchiza( cu telecomanda) si loc de parcare.

2414 EUR/m2 | 58 m2

Dumbravita, Timis

Vind apartament in duplex in loc Dumbravita Timis

Vind apartament in duplex in loc Dumbravita Timis

Persoana fizica vind jumatate de duplex modern cu plan arhitectural interior in stil american ( open concept )_compus din: Parter. hol, + sitting area dormitor matrimonial plus baie cu dus, camera tehnica, baie de serviciu open concept bucatarie cu sufragerie ( tavan Inalt p+1. Etaj hol, 2 dormitoare ...

1724 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Dumbravita, Timis

Salvează căutarea