Promovat
Vila individuala noua cu 5 camere | Dumbravita | Comision 0%
20
1

District Real Estate va prezinta spre vanzare o casa individuala cu 5 camere, 4 bai si dressing. Casa beneficiaza de un teren de 911 mp, proprietatea fiind situata in Dumbravita, intr-o zona linistita, dar totodata foarte aproape de centrul comunei si multe alte puncte de interes. Proprietatea se afla ...

2800 EUR/m2 | 200 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
DE VANZARE|CASE DE TIP DUPLEX|2 UNITATI RAMASE|255,000 EUR|DUMBRAVITA
20

Vă propunem spre vânzare casă de tip duplex, finalizată în anul 2025. Imobilul are o suprafață utilă de 128 mp și este amplasat pe un teren de 260 mp, situat într-o zonă liniștită din Dumbrăvița. Compartimentare parter: •Hol •Baie de serviciu •Cameră multifuncțională (poate fi amenajată ca bucătărie ...

1992 EUR/m2 | 128 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Comercial,1570mp,Dumbravita, 180E mp
1
2

Comercial,1570mp,Dumbravita, 180E mp

IMODIVERS--Teren servicii, Central, asfalt, Creanga-Dumbravita,1570mp, 2fs, 282.600E

1,570 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Pretabil duplex, 640mp,Dumbravita, 150E mp
1
12

Pretabil duplex, 640mp,Dumbravita, 150E mp

IMODIVERS--640mp, Dumbravita-Creanga, 96.000E

640 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Duplex in Dumbravita | 4 Camere | 111 mp utili | Mobilat
19

Duplex in Dumbravita | 4 Camere | 111 mp utili | Mobilat

Va propunem spre vanzare un duplex modern, situat în Dumbravita, construit în 2023 din caramida, ideal pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si intimitate. Suprafata utila: 111 mp Teren: 330 mp Regim de inaltime: P+1 Compartimentarea este practica si bine gandita: -4 camere (3 dormitoare ...

2297 EUR/m2 | 111 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
 0% Comision! Despartit prin camera tehnica! Finisaje la Alegere!
4
1

Preț: 249.900 (negociabil) Suprafață utilă: 130 mp + 2 terase (14 mp),Teren: 351 mp; Predare la cheie, complet finisat cu posibilitatea de personalizare! Localizare & Construcție Proprietatea se află într-o zonă liniștită și bine conectată din Dumbrăvița, cu drum asfaltat și toate utilitățile ...

1922 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Casă Individuală | Teren 725 mp | Saună & Ciubăr | Proiect Duplex I
9

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate deosebită, situată în Dumbrăvița, zona Cora, amplasată pe un teren generos de 725 mp, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare. Proprietatea se remarcă prin terenul generos, construcția realizată cu materiale de calitate și potențialul ...

2750 EUR/m2 | 70 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in Dumbravita
14
2

Apartament cu 2 camere in Dumbravita

Estate Group va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere in Dumbravita. Apartamentul se vinde total mobilat si utilat! Suprafață utilă: 48 mp Compartimentare: • Antreu spațios • Dormitor luminos • Bucătărie open- space • Living • Baie cu finisaje moderne • balcon Apartamentul este dotat cu centrala ...

2479 EUR/m2 | 48 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex cu 5 camere despartit prin camera tehnica in Dumbravita
8
1

Estate Group va propune spre vanzare duplex cu 5 camere despartit prin camera tehnica in Dumbravita! Casa dispune de o suprafata utila de 125mp, distribuita armonios, iar terenul aferent are nu mai putin de 310mp Compartimentare: * Parter: antreu, bucatarie, living, dormitor, 1 baie * Etaj 1: hol, ...

2240 EUR/m2 | 125 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex premium cu 5 camere -zid dublu- pozitie excelenta - Dumbravita
20
3

Evand Homes va prezinta spre vanzare o casa tip duplex, cu regim de inaltime Parter + Etaj, avand 5 camere, 2 bai si o terasa generoasa de 20 mp, situata in Dumbravita, in zona Cora / Ikea. Proprietatea dispune de o suprafata utila de 113,3 mp si un teren de 270 mp, fiind construita in anul 2025 pe o ...

2061 EUR/m2 | 114 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
2 camere in vila etajul 2
10

2 camere in vila etajul 2

Vand apartament 2 camere confort 1 in vila, pozitie centrala cu mijloace de transport in comun, la asfalt, toate utilitatile, centrala proprie, clima, mobilat si utilat complet, ocupabil imediat, pretabil investitie, 99800 euro, tel.

1559 EUR/m2 | 64 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
2 camere dumbravita etaj 2
14
3

2 camere dumbravita etaj 2

Vand 2 camere in vila situat la etajul 2, centrala proprie, clima,mobilat si utilat complet, 60 mp utili +terasa, situat la bulevard, mijloace de transport in comun, pozitie foarte buna, 99800 euro neg, Dumbravita aproape de primarie, tel.0745230405

1663 EUR/m2 | 60 m2

Dumbravita, Timis

Dumbrăvița, casa tip duplex Parter+Etaj+Pod, suprafață utilă 110 mp, preț 240000 euro
20

Vând casă tip Duplex în Dumbrăvița, parte dintr-un ansamblu de duplex-uri înșiruite, Parter+Etaj+Pod, an constructie 2017, suprafața utila 110 mp, gradina are o suprafata de 150 mp. Casa este compusa din 4 camere, 2 băi, terasă. Este amenajată cu materiale de calitate și bun gust, compartimentată ...

2182 EUR/m2 | 110 m2

Dumbravita, Timis

Dumbrăvița, CASĂ tip Duplex P+E în zona lac-pădure, 110 mp utili, 256 mp teren, preț 162000 euro
13
2

Vând casa tip duplex Parter+Etaj, situata in Dumbravita, in zona lac-pădure, aproape de Bulevardul Ghioceilor, cu toate utilitatile incluse: apa, canalizare, gaz, curent, centrala proprie, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, gresie, faianta, parchet, cu posibilitate de a alege finisajele. Este compusa ...

1473 EUR/m2 | 110 m2

Dumbravita, Timis

vand urgent casa pe structura de lemn
7
1

vand urgent casa pe structura de lemn

casa cu 3 dormitoare,2 bai,bucatarie,livng,daining,camera tehnica,terasa.teren 653mp doua fronturi casa 170mp

1412 EUR/m2 | 170 m2

Dumbravita, Timis

Case Individuala De Vanzare
5
44

Case Individuala De Vanzare

"MARCO RESIDENCE 3"- COMPLEX DE CASE P +1E În buna tradi ie a respectului fa ă de solicitările clien ilor săi, grupul de firme SC. REMO CONSTRUCT SRL si SC M.G.R. COMPANY SRL din Timi oara demarează noul lor proiect imobiliar "MARCO RESIDENCE 3", un proiect conceput în spiritul fideliă ii noastre fa ...

2364 EUR/m2 | 110 m2

Dumbravita, Timis

Apartamente 4 camere in vila
5
4

Apartamente 4 camere in vila

2364 EUR/m2 | 110 m2

Dumbravita, Timis

Duplex premium 4 camere, zona centrala - Dumbravita
5

Duplex premium 4 camere, zona centrala - Dumbravita

ID Intern: P2617 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex, cu 4 camere, 118 mp utili, 307 mp teren, anul constructiei 2025 , situat intr-o zona centrala din Dumbravita, cartier rezidential . -Nivel - P+1 -Suprafata teren - 307 mp -Front stradal - 12ml -Suprafata utila - 118mp -Terasa - ...

2458 EUR/m2 | 118 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Fropin-Padure,1015mp, fs 20m, Dumbravita
1
25

Fropin-Padure,1015mp, fs 20m, Dumbravita

IMODIVERS-- 1015mp, fs 20m, Ferventia-Dumbravita-Padure, 304.500E mp

1,015 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Lucian Blaga-907mp, Dumbravita, 160E mp
1
30

Lucian Blaga-907mp, Dumbravita, 160E mp

IMODIVERS-- Creanga-Simfoniei-Dumbravita, Urbanism duplex, 907mp, fs 18m,145.000E

907 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 3 camere-zona Ikea, Dumbrăvița
11
1

Apartament 3 camere-zona Ikea, Dumbrăvița

Blitz vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc nou din Dumbrăvița, care îmbină eleganța cu funcționalitatea. Cu o suprafață utilă generoasă și o compartimentare inteligentă, locuința este ideală pentru o familie sau pentru cei care își doresc un spațiu modern, ...

2204 EUR/m2 | 68 m2

Dumbravita, Timis

Vând apartament 3 camere, 2 locuri parcare, Dumbravita direct de la propietar
9
6

Vând apartament 3 camere 64mp în Dumbrăvița, str. Rodiei (blocurile din spatele Decathon). Apartamentul este situat la parter inalt și este compus din living cu bucătărie, 2 dormitoare, hol, baie, balcon deschis, 2 locuri de parcare. Se vinde mobilat si utilat aproximativ ca în poze. Dotari: incalzire ...

2295 EUR/m2 | 61 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex 5 camere,constructie 2024-complet finisat -Dumbravita
20

De vanzare duplex nou,finalizat in 2024,situat intr-o zona buna si linistita,cu acces facil catre punctele de interes ale orasului.Constructia este despartita prin spatiu tehnic,oferind un plus de intimitate si izolare fonica fata de cealalta unitate. Proprietatatea este gata de mutare,cu finisaje moderne,materiale ...

2416 EUR/m2 | 149 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Garaj. Toate utilitatile. Posibilitate personalizare
8
1

Garaj. Toate utilitatile. Posibilitate personalizare

Duplex despartit prin garaj in Dumbravita in suparafat utila de 150 mp amplasat pe un teren de 392 mp. La parter avem living, bucatarie, baie, terasa si garaj, iar la etaj 3 dormitoare si 2 bai. Pret la alb 274.000 Eur Neg Tel

1827 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timis

Salvează căutarea