Promovat
0% Com | Apartament superb 3 camere, pe două niveluri | Dumbrăvița
14

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament deosebit, cu 3 camere, dispus pe două niveluri, situat în Dumbrăvița, în imediata apropiere a magazinului Kaufland. Zona este excelent poziționată, oferind acces rapid la mijloace de transport în comun și la multiple puncte de interes: Mega Image, ...

1629 EUR/m2 | 116 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Teren intravilan 651 mp, front 16 ml, Dumbrăvița
3

Teren intravilan 651 mp, front 16 ml, Dumbrăvița

Terenul are o pozitionare excelentă, aproape de centura, zona de case liniștită, asfalt si iluminat public. Parcela are o suprafață de 651 mp si un front stradal de 16 ml. Dispune de toate utilitățile, apa, gaz, curent, canalizare. Ideal pentru contructia unei case individuale sau duplex. Regim de înălțime ...

651 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartamente de vanzare cu 3 camere si curte, Dumbravita
8
1

Apartamente de vanzare cu 3 camere si curte, Dumbravita

APOSTU ESTATE are placerea de a va oferi spre vanzare apartamente cu 3 camere, situate la parter, cu o suprafata utila de 67 mp, la care se adauga o terasa incalzita de 12 mp. Fiecare apartament beneficiaza de curte proprie – spatiul ideal pentru relaxare, petrecerea timpului in aer liber sau pentru ...

1700 EUR/m2 | 90 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex superb cu 4 camere si 3 bai | Dumbravita
13

Duplex superb cu 4 camere si 3 bai | Dumbravita

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex superb situat in Dumbravita, șa cateva minute de Parcul Central. Aceasta proprietate este ideala pentru cei care doresc sa se bucure de linistea zonei, avand totodata acces rapid catre oras. Proprietatea se intinde pe o suprafata utila de 128mp, ...

1992 EUR/m2 | 128 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren 2.260 mp Pasul Mestecăniș   Valea Putnei, cu deschidere la DN17, zonă turistică
5
2

Teren 2.260 mp Pasul Mestecăniș Valea Putnei, cu deschidere la DN17, zonă turistică

Proprietar, vând teren 2.260 mp situat în Pasul Mestecăniș, la intrarea în satul Valea Putnei, comuna Pojorâta, județul Suceava. Terenul este extravilan, dar imediat lângă intravilan, ceea ce permite introducerea rapidă în intravilan (ideal pentru construcții). Deschidere generoasă la DN17 (drumul ...

2,260 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
DE VANZARE|CASE DE TIP DUPLEX|2 UNITATI RAMASE|255,000 EUR|DUMBRAVITA
20

Vă propunem spre vânzare casă de tip duplex, finalizată în anul 2025. Imobilul are o suprafață utilă de 128 mp și este amplasat pe un teren de 260 mp, situat într-o zonă liniștită din Dumbrăvița. Compartimentare parter: •Hol •Baie de serviciu •Cameră multifuncțională (poate fi amenajată ca bucătărie ...

1992 EUR/m2 | 128 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
APARTAMENTE COMPLET MOBILATE SI UTILATE | 2 LOCURI DE PARCARE |
20

Vā propunem spre vânzare 3 apartamente cu 2 camere, complet mobilate și utilate, amenajate modern, cu atenție la detalii și materiale de calitate superioara. Imobilele sunt situate într-un ansamblu rezidențial modern, intr-o zona liniștită, beneficiind de parcare privata și sistem de supraveghere video, ...

2328 EUR/m2 | 58 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex cu 5 camere unit prin camera tehnica in Dumbravita
7
4

Duplex cu 5 camere unit prin camera tehnica in Dumbravita

Estate Group va propune spre vanzare duplex cu 5 camere unit prin camera tehnica in Dumbravita! Casa se vinde cu interiorul la rosu. Casa dispune de o suprafata utila de 117 mp, distribuita armonios, iar terenul aferent are nu mai putin de 300 mp Compartimentare: * Parter: antreu, bucatarie cu posibilitatea ...

1598 EUR/m2 | 117 m2

Dumbravita, Timis

Privat, 907mp, Lucian Blaga, Dumbravita,145.120E
3
33

Privat, 907mp, Lucian Blaga, Dumbravita,145.120E

907mp, fs 18m, cu Certificat de urbanism, pe o strada secundara, are toate utilitatile, Dumbravita, zona linistita, aproape de un parc de 1400mp, 160E mp, fix

907 m2

Dumbravita, Timis

Proprietar, Balcescu-Dumbravita-Padure,1590mp,fs 31m, 250E mp
2
6

Teren 1590mp, fs 31m, canalizare gravitationala, Dumbravita-vatra satului, cu casa veche, 250E mp (sau 1353mp, fs 31m)

1,590 m2

Dumbravita, Timis

Proprietar Duplex Dumbrăvița 5 camere 300 mp teren   zona Socar
4
2

Proprietar Duplex Dumbrăvița 5 camere 300 mp teren zona Socar

Anunt de la proprietar. Se vinde jumătate de duplex situat într-o zonă liniștită din Dumbrăvița, aproape de Socar, ideal pentru familie. 130 mp utili + 300 mp teren 5 camere | 3 băi (una poate fi dressing) 2 terase acoperite + acces pod Încălzire în pardoseală Cărămidă Porotherm + izolație ...

1608 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Proprietar,Servicii, 680 sau 1290mp,Dumbravita,170E mp
1
9

Proprietar,Servicii, 680 sau 1290mp,Dumbravita,170E mp

Proprietar, Cert urbanism centru educational clinica, POT 50%, 680mp, H.Coanda colt N.Copernic, toate utilitatile, asfalt, 115.600E mp, SAU 1290mp, Servicii, B.Pascal colt J.Kepler, 170E mp.

680 m2

Dumbravita, Timis

Proprietar, Comercial,1600mp,pe colt, Dumbravita, 170E mp
3
5

Proprietar, Comercial,1600mp,pe colt, Dumbravita, 170E mp

1600mp, pe Bulevardul Blaise.Pascal colt J.Kepler, langa bloc, 2fs, plus 800mp spatiu verde(17E mp+TVA), Dumbravita, 272.000E+TVA (SAU coltul opus, 1290mp, 220.000E), Acces din Centura sau C.Lipovei.

1,600 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare in Dumbravita | zona lac | 330.000 EURO
20
1

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare o casă individuală situată în Dumbrăvița, în zona lacului, o zonă în continuă dezvoltare, apreciată pentru liniște, acces rapid către oraș și proximitatea față de natură. Detalii generale: Suprafață teren: 648 mp Suprafață utilă: 198 mp Regim de înălțime: ...

1667 EUR/m2 | 198 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Triplex de vanzare in Dumbravita | 75 mp | 177.000 EUR
8

Triplex de vanzare in Dumbravita | 75 mp | 177.000 EUR

Proconstruct Imobiliare va propune spre vânzare o casă tip triplex, situată într-o zonă liniștită din Dumbrăvița, cu acces rapid către Timișoara. Proprietatea este finalizată în anul 2019, racordată la toate utilitățile și se vinde complet mobilată și utilată, exact ca în fotografii – ideală pentru mutare ...

2360 EUR/m2 | 75 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament premium cu scara interioara – Dumbravita | 186.000 euro
10

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament deosebit, cu o suprafață utilă de 99,43 mp, amenajat integral cu designer în stil baroc, situat la intrare în Dumbrăvița, într-un complex rezidențial exclusivist format din doar 3 apartamente în imobil. Proprietatea este ideală atât pentru ...

1879 EUR/m2 | 99 m2

Dumbravita, Timis

De vânzare duplex modern, direct de la proprietar
10
1

De vânzare duplex modern, direct de la proprietar

Vând duplex modern, 160 mp utili, încălzire în pardoseală, răcire pasivă în pardoseală și tavan, zona IKEA, Dumbrăvița. Compartimentarea: - parter - hol, living și bucătărie open space, birou dormitor, baie, cameră tehnică, terasă 28 mp. - etaj - hol, 2 dormitoare, 2 băi, balcon, terasă circulabilă ...

2063 EUR/m2 | 160 m2

Dumbravita, Timis

Dumbrăvița, CASĂ individuală, P+E, suprafață teren 537 mp, 160 mp utili, preț 306000 euro,negociabil
18
6

Vând casă individuală în Dumbrăvița, Parter+Etaj, situată în apropiere de lac și pădure, suprafață teren 537 mp, suprafață utilă 160 mp, compusă din 5 camere, 3 băi, un balcon, o terasă. Este compartimentata astfel: Parter, cu suprafața de 85 mp: hol de acces, birou, spațiu de depozitare, baie, bucătărie ...

1913 EUR/m2 | 160 m2

Dumbravita, Timis

Dumbrăvița, casa tip duplex Parter+Etaj+Pod, suprafață utilă 110 mp, preț 240000 euro
20

Vând casă tip Duplex în Dumbrăvița, parte dintr-un ansamblu de duplex-uri înșiruite, Parter+Etaj+Pod, an constructie 2017, suprafața utila 110 mp, gradina are o suprafata de 150 mp. Casa este compusa din 4 camere, 2 băi, terasă. Este amenajată cu materiale de calitate și bun gust, compartimentată ...

2182 EUR/m2 | 110 m2

Dumbravita, Timis

Vand parcele de casa la Becicherecul Mic   27 euro mp
1
37

Vand parcele de casa la Becicherecul Mic 27 euro mp

Vand parcele de casa la Becicherecul Mic, Judetul Timis. Parcelele se afla exact inainte de a intra in Becicherec (de la Timisoara) pe stanga, inainte de casa cu zidurile gri care este prima din sat, pe stanga. Drum pietruit. Este o dezvoltare noua. Pretul este de 27 euro mp. Informatii la ., ...

14,280 m2

Dumbravita, Timis

Proprietar vand apartament 2 camere pe Strada Venetia, Dumbrăvița - Kaufland
10
12

Bucură-te de confort și liniște în acest penthouse cu 2 camere situat într-o zonă plină de liniște. În vecinătatea apartamentului găsești Kaufland ,Mega Image se află la câțiva pași distanță, cabinet stomatologic, barber shop și o curățătorie de haine. Recent îmbunătățit cu izolație fonică, acesta oferă ...

2635 EUR/m2 | 52 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex luminos cu geamuri mari   Dumbrăvița, zona Cora
9
1

Duplex luminos cu geamuri mari Dumbrăvița, zona Cora

Unele case se simt bine din prima clipă. Geamurile sunt mari și spațiile sunt deschise. Lumina naturală intră peste tot, iar senzația generală este de loc aerisit, în care îți vine să stai. Detalii: * 120 mp utili * 350 mp teren * terasă de 12 mp * pod de aprox. 40 mp * stradă asfaltată * toate utilitățile ...

2050 EUR/m2 | 120 m2

Cora, Dumbravita, Timis

Promovat
Casa Individuala - 187 mp - Parter - Teren 1000 Mp -Luxury