Promovat
Finisat la cheie. Strada asfaltata. Zona Cora
15

Finisat la cheie. Strada asfaltata. Zona Cora

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in Dumbravita- zona Cora ,cu regim de inaltime Parter + Mansarda . - suprafata utila de 120.35mp plus terasa 12mp - teren de 350 mp - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm de 25 , termoizolata exterior cu polistiren ...

2011 EUR/m2 | 120 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Dumbravita, Casa Individuala, Teren 700 MP
20

Dumbravita, Casa Individuala, Teren 700 MP

Va propunem spre vanzare casa individuala in stil neo-clasic, in regim de inaltime P+1E+M, in Dumbravita- Bld. Ion Creanga, cu suprafata utila de 162 mp si teren de 700 mp. Compartimentare: - Parter: living cu iesire pe terasa, bucatarie inchisa, baie, camera tehnica, terasa acoperita - Etaj: hol, 3 ...

2272 EUR/m2 | 162 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex premium, 4 camere, 144 mp utili, 344 mp teren - Dumbravita
15

ID:P2681 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex elegant cu o compartimentare echilibrata si functionala. Proprietatea dispune de 4 camere, dintre care 3 dormitoare, si ofera o suprafata utila generoasa de 144 mp si teren de 344 mp, ideala pentru confortul unei familii moderne. Situata ...

1736 EUR/m2 | 144 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament modern, 3 camere, 68 mp, etaj 1 - Dumbravita (Ion Creanga)
7
4

ID:P578 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 68 mp utili, situat la etajul 1, intr-un bloc cu regim de inaltime 2/2, anul constructie 2023. Un loc de parcare inclus în pret. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de ...

2015 EUR/m2 | 68 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila Dumbravita | 475 mp utili | teren 550 mp | 478.000 EUR
20

Vila Dumbravita | 475 mp utili | teren 550 mp | 478.000 EUR

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare o vilă exclusivistă, situată într-o zonă de top din Dumbrăvița, ideală pentru locuință de familie sau pentru activități de birou/comerciale. Proprietatea are o suprafață utilă de 475 mp și este amplasată pe un teren de 550 mp, oferind spații generoase, ...

1006 EUR/m2 | 475 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex  -169 .000 euro negociabil
19
20

Duplex -169 .000 euro negociabil

Se vinde jumatate de duplex P+Mansarda la limita dintre Dumbravita si Giarmata vii, cu o suprafata utila de 140 mp, si un teren de 370 mp si un front stradal de 13.5 m. Dispunde de 2 dormitoare, un living foarte generos, bucatarie inchisa, baie, debara , se vinde partial mobilat. Pret : 169.000 euro ...

1207 EUR/m2 | 140 m2

Dumbravita, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, situat in Dumbravita, zona Cora
9

Proprietar, ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in Dumbravita, zona Cora, Bulevardul Petre Tutea, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje.An constructie 2019.Suprafata utila de 55 mp. Apartamentul are loc de parcare. Compartimentare: - ...

2127 EUR/m2 | 55 m2

Dumbravita, Timis

Teren intravilan 756mp Dumbravita
7
9

Teren intravilan 756mp Dumbravita

Proprietar vând teren intravilan de 756 mp în Dumbrăvița, str. Ciocârliei, zonă deosebită lângă lac. Terenul dispune de proiect început și are toate utilitățile disponibile: apă, gaz, curent electric, precum și iluminat stradal. Zonă liniștită, ideală pentru construcția unei locuințe. Preț: 150 mp ...

756 m2

Dumbravita, Timis

Vand teren pentru casa in Dumbravita, langa IKEA, direct proprietar
2
42

Vand teren pentru casa in Dumbravita, 700mp, utilitatile zonei, asfalt, pe str Ferventia II (intre Rodin si Cellini), in zona magazinului IKEA Timisoara.

700 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 3 camere de închiriat – Dumbrăvița, zona Kaufland
12

Se oferă spre închiriere un apartament modern cu 3 camere, situat în Dumbrăvița, în apropiere de Kaufland. Suprafață utilă: 92 mp Terase generoase: 40 mp (dotate cu zonă de grill) 2 locuri de parcare incluse ️ Serviciu concierge disponibil Apartamentul este ideal pentru cei care își doresc confort, ...