Promovat
Teren ind 4.037 zona HAMILTON-HELLA_Giarmata
10

Teren ind 4.037 zona HAMILTON-HELLA_Giarmata

Proprietate imobiliara cu destinatie teren industrial , PUZ zona productie nepoluanta, servicii si depozitare . Nivel de inaltime P+Epartial, inaltime cornisa 12 m., drum acces 16 m . Compus din 7 parcele cu suprafete intre 4.037- 4.938 mp, cu suprafata totala de 30.442 mp ,utilitati in zona;

4,037 m2

Giarmata, Timis

Promovat
Casa de vanzare | 130 mp utili | 1078 mp teren | Giarmata | 149.000 E
15
1

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare o casa pentru o familie numeroasa sau pentru cei care isii doresc liniste si o curte mare. Detalii proprietate: -Suprafata utila: 130 mp -Suprafata teren: aprox. 1078 mp -5 dormitoare -1 baie -3 locuri de parcare in curte -Constructie din caramida, acoperis ...

1146 EUR/m2 | 130 m2

Giarmata, Timis

Promovat
Teren 1053 mp  Servicii langa drum 4 benzi Giarmata
4

Teren 1053 mp Servicii langa drum 4 benzi Giarmata

Bindea Imobiliare va oferă spre vânzare un teren intravilan cu destinație servicii, situat foarte aproape de DJ 691 (drum cu 4 benzi), într-o poziție strategică, vis-a-vis de Cartierul Primăverii. Caracteristici teren: • Suprafață: 1053 mp • Front stradal: 31 m • Acces facil către Timișoara • Zonă ...

1,053 m2

Giarmata, Timis

Promovat
Duplexuri de vanzare cu 3 camere,  P+E, in Giarmata
5
1

Duplexuri de vanzare cu 3 camere, P+E, in Giarmata

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o unitate locativa , tip duplex, situata in Giarmata Mare – Vatra Veche, judetul Timis. Imobilul dispune de o suprafata utila de aproximativ 84 mp, fiind compartimentat eficient si inteligent pentru a oferi confortul necesar unei familii. Compartimentare: Parter: * ...

1310 EUR/m2 | 84 m2

Giarmata, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Duplex la sol 91mp utili despartit prin camera tehnica- 416mp teren
10

Bindea Imobiliare vă propune spre vânzare un duplex la sol, elegant și bine compartimentat, despărțit prin cameră tehnică, amplasat într-o zonă liniștită, ideală pentru locuire. Terenul aferent duplexului este de 416mp. Imobilul are 91mp utili fiind proiectat pentru confort și funcționalitate, fiind ...

1802 EUR/m2 | 86 m2

Giarmata, Timis

Duplex parter 97mp utili+ teren 375mp Giarmata- cartier nou
5

Duplex parter 97mp utili+ teren 375mp Giarmata- cartier nou

Bindea Imobiliare vă oferă spre vânzare un duplex elegant, construit integral pe parter, amplasat în Giarmata, într-o zonă rezidențială nouă, apreciată pentru liniște, acces facil și infrastructură modernă. Locuința se află pe o stradă asfaltată, beneficiază de iluminat public, iar în imediata apropiere ...

1598 EUR/m2 | 97 m2

Giarmata, Timis

SX644 Giarmata, Casa Individuala, COMISION 0%.
20

SX644 Giarmata, Casa Individuala, COMISION 0%.

OXIA prezinta spre vanzare casa individuala P+1E, situata in Giarmata cartierul Primaverii, pretabila pentru locuit sau pentru diverse activitati. Aveti oportunitate exceptionala de a achiziționa o casa individuala, in construcție. Aceasta aspect va ofera posibilitatea de a interveni in amenajarea interioara ...

1048 EUR/m2 | 186 m2

Giarmata, Timis

De vânzare casă în centru, cu teren 1.549mp. str. Morii nr. 53, Giarmata
6

Această casă de vânzare are 78 mp și 3 camere. Locuința este nemobilată și neutilată, oferind oportunitatea de a o personaliza după gustul tău. Este ideală pentru o familie sau pentru un cuplu care caută confort și spațiu. Situată în Giarmata, casa se află aproape de facilități esențiale. La doar câțiva ...

2046 EUR/m2 | 76 m2

Giarmata, Timis

Casa individuala de vanzare – Giarmata | 129.000euro
16

Casa individuala de vanzare – Giarmata | 129.000euro

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare o casă individuală situată în localitatea Giarmata, într-o zonă foarte bună, în apropiere de cartierul Primăverii, cu acces rapid către Timișoara, autostradă și Calea Lipovei. Caracteristici principale Preț: 129.000 EUR (ușor negociabil) Suprafață utilă: ...

860 EUR/m2 | 150 m2

Giarmata, Timis

Teren intravilan, 973 mp, pretabil și pentru duplex, Giarmata, lângă Timișoara, comision 0%
4

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, o parcelă de teren intravilan, cu destinație pentru construcții, situată în localitatea Giarmata, lângă Timișoara. Terenul, cu suprafață de 973 mp și posibilități de racordate la utilități, gaz, curent, apă și canalizare, beneficiază ...

973 m2

Giarmata, Timis

Propietar vând teren intravilan in Giarmata mare zona Primăverii
2
1

Propietar vând teren intravilan suprafață de 984 mp front stradal 20 ml. Destinație mixtă. Preț 80 euro pe mp . Mai multe detalii la nr de telefon

984 m2

Giarmata, Timis

Teren Intravilan Giarmata 4

Teren Intravilan Giarmata

Vând 1000mp teren intravilan in Giarmata str. Castanilor, cartier nou de case. Strada urmează sa fie asfaltata. Front stradal 18.55m.Preț 82.000

Giarmata, Timis

Casa individuala in Giarmata- 125mp -Strada asfaltata- Toate utilitatile
20
5

Evand Homes va prezinta spre vanzare o casa individuala Parter + Etaj cu 5 camere si 2 bai, situata in localitatea Giarmata. Proprietatea are o suprafata utila de 125 mp si un teren de 507 mp, construita in 2024, pe structura de beton si caramida porotherm. Compartimentare: - Parter: hol acces, living ...

1832 EUR/m2 | 125 m2

Giarmata, Timis

Casa Individuala - teren generos -modern mobilata - Giarmata
20

Evand Homes va invita sa descoperiti o casa individuala, deosebita, situata langa Timisoara, in centrul comunei Giarmata . Suprafata utila de 150 mp si terenul generos de 740 mp ofera un spatiu ideal pentru confortul familiei. Recent renovata, mobilata si utilata proprietatea impresioneaza prin finisaje ...

1327 EUR/m2 | 150 m2

Giarmata, Timis

Proprietar , vand teren intravilan Giarmata
2
3

Proprietar , vand teren intravilan Giarmata

Teren intravilan direct de la proprietar 682 mp , Front stradal 18ml situat in localitatea Giarmata ,jud Timis pe strada : Orizontului . Intrarea pe str. Orizontului(drum pietruit) se face de pe sosea asfaltata . Terenul se afla intr-o zona linistita , cu imobile in constructie . Utilitati : - Apa ...

682 m2

Giarmata, Timis

189500 euro!!!Comision zero. Duplex P+1E Giarmata de vanzare sau schimb
19
4

Agentie imobiliară oferă spre vânzare sau schimb cu apartament jumătate de Duplex P+1E constructie finalizata , An de constructie 2020 situat în Giarmata.Dispune de toate utilitatile, gaz,curent trifazic,apa canalizare. Comparimentare:Parter:hol acces baie,camera ,living spațios cu bucătărie,camera ...

1223 EUR/m2 | 155 m2

Giarmata, Timis

Teren de servicii si hale industriale | Giarmata
6

Teren de servicii si hale industriale | Giarmata

District Real Estate va ofera spre vanzare parcele de teren intravilan cu suprafata de 3.535mp. Accesul se face din strada principala Giarmata Mare- Timisoara Pretul este de 250.000euro. Utilitati: Curent. Oferim consultanta si solutii financiare in vederea obtinerii unui credit imobiliar avantajos, ...

3,535 m2

Giarmata, Timis

Vând 5h teren extravilan 30euro m2
1
12

Vând 5h teren extravilan 30euro m2

Vând 5h teren extravilan în giarmata la ieșirea spre autostrada înainte de sensgiratoriu pepartea stânga front stradal 235m la sosea curent medie tensiune în fata intabulat bun pentru construcții hale

50,000 m2

Giarmata, Timis

Promovat
Nou !!!  Casa in Giarmata - 5 Camere  - 120 mp - 180.000 euro
20

Nou !!! Casa in Giarmata - 5 Camere - 120 mp - 180.000 euro

NEO IMOBILIARE - Comision 0 % Oferim spre vanzare 1/2, casa tip duplex, 5 camere, P+E, situata in loc. Giarmata,. Casa are o suprafata utila de 120 mp si este amplasata pe o parcela de teren de 300 mp, dintr-un total de 600 mp. Compartimentare: Parter: - hol de acces; - living spatios, open ...

1500 EUR/m2 | 120 m2

Giarmata, Timis

Giarmata 20.000 mp. Cerneteaz 12.000 mp. 3

Giarmata 20.000 mp. Cerneteaz 12.000 mp.

TERENURI INDUSTRIALE IN PUG PENTRU CONSTRUCTII HALE PRODUCTIE, DEPOZITARE, BIROURI, SERVICII, CURENT LA TEREN, FRONT 60 - 75 ML. EXTRAS CF. PROPRIETAR.

20,000 m2

Giarmata, Timis

Promovat
Proprietar ofer de vanzare vila in Giarmata ,Timis cu teren 3750 mp .
3
1

Propreiat ofer e vanzare vila in Giarmata ,Timis,cu teren 3750mp .Pret 485000 euro .Relatii la te;efon

2425 EUR/m2 | 200 m2

Giarmata, Timis

Proprietar vând casă 4 camere, 120 mp, teren 480 mp   Giarmata Timis
9
10

Proprietar vând casă 4 camere, 120 mp, teren 480 mp Giarmata Timis

Proprietar Casă de vânzare în Giarmata, județul Timiș, cu suprafață utilă de 120 mp și teren de 480 mp. Locuința are structură mixtă (cărămidă + vaiugă), este izolată exterior și dotată cu geamuri termopan și centrală proprie pe gaz. Compartimentare: 4 camere baie bucătărie spațiu de depozitare Casa ...

742 EUR/m2 | 120 m2

Giarmata, Timis

Teren intravilan 2500 mp, Giarmata!
1

Teren intravilan 2500 mp, Giarmata!

Blitz ofera spre vanzare teren intravilan de 2500 mp situat in Giarmata la asfalt. Toate utilitalitle sunt in fata terenului. Cod ofertă / ID BLITZ: P150804

2,500 m2

Giarmata, Timis

Teren intravilan 750 mp, front 18 ml. Giarmata!
1

Teren intravilan 750 mp, front 18 ml. Giarmata!

Vă propunem spre vânzare un teren intravilan situat în localitatea Giarmata, ideal pentru construcție casă individuală sau investiție. Detalii teren: Suprafață totală: 750 mp Front stradal: 18 metri Toate utilitățile disponibile la limita proprietății: apă, canal, curent, gaz, internet Terenul este cu ...

750 m2

Giarmata, Timis

Salvează căutarea