Promovat
DIRECT PROPRIETAR Vand Apartament in Bloc Nou in Giroc Zona Lidl 95500  E
10
7

DIRECT PROPRIETAR Vand Apartament in Bloc Nou in Giroc Zona Lidl 95500 E

APARTAMENT Spațios cu 2 CAMERE în BLOC NOU IN GIROC de la Proprietar 95000 E Proprietar Vând Apartament cu 2 camere spațios, având o suprafata utila de 52,4 mp + Balcon separat de 7 mp, Ap este confort 1 Spatios, în Bloc Nou construit Finalizare martie 2026, finisaje calitative, parchet Egger Germania, ...

1837 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | Giroc
8

Apartament 2 camere decomandat | Giroc

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Giroc, zona Hotel IQ, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare. Apartamentul este complet decomandat și se află la etajul 2 din 3, într-un bloc construit în anul 2021. Suprafață utilă: 51 mp Terasă: 14 mp, ideală pentru ...

1980 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Promovat
Proiect Nou P+3   Apartamente cu 1,2 si 3 camere de vânzare în Giroc, Zona ESO
7

Proiect Nou P+3 Apartamente cu 1,2 si 3 camere de vânzare în Giroc, Zona ESO

Fovorit Estate va prezinta un proiect rezidențial modern, cu regim de înălțime P+3, situat în Giroc Zona ESO, într-o locație în plină dezvoltare. Construcția este realizată cu materiale de calitate, iar pentru transparență totală se oferă video cu întreg parcursul lucrărilor, de la fundație până la ...

1500 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
De vânzare   Bloc nou P+2 | Calea Urseni | Apartamente 1-2 camere | Gradina
5
3

De vânzare Bloc nou P+2 | Calea Urseni | Apartamente 1-2 camere | Gradina

De vânzare Bloc nou P+2 în zona Calea Urseni Giroc, apartamente cu 1 și 2 camere, cu grădină sau terasă Predare iunie 2026 Se oferă spre vânzare un imobil nou, situat în zona Calea Urseni Giroc, cu regim de înălțime P+2, compus din apartamente moderne cu 1 și 2 camere, disponibile atât la parter ...

1500 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Duplex premium complet mobilat | Panouri fotovoltaice | Mutare imediată | Giroc | Dunarea
9
2

Proprietar vând jumătate de duplex modern, complet mobilat și utilat, situat excelent în Giroc, pe strada Dunărea ideal pentru o familie care își dorește confort imediat, fără investiții suplimentare. Te muți direct totul este pregătit! Casa oferă un stil de viață echilibrat, cu acces rapid către ...

2273 EUR/m2 | 121 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc
16
2

Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc

Imobilul este situat pe strada Randunicii la etajul 1 intr-un ansamblu de apartamente construit în 2017 Suprafața utilă este de 50,2 mp Confortul ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vând casă individuală în Giroc COMISION 0
20

Vând casă individuală în Giroc COMISION 0

COMISION 0 Vând casă individuală P+M în Giroc chiar în vatra satului aproape de școală Proprietatea are o suprafata utila de 146 mp si un teren de 274 mp, construita in anul 2006, pe structura de beton si caramida. Compartimentare: Parter: - living + zonă de dinning - bucătărie închisă - dormitor ...

1692 EUR/m2 | 146 m2

Giroc, Timis

Apartamente de vanzare de la PROPRIETAR
3

Apartamente de vanzare de la PROPRIETAR

Proprietar ( Firma)ofer spre vanzare apartamente cu 2 camere avand suparete intre 46 si 52 mp utili plus balcon in bloc nou sitiuat in Giroc pe str Cometei , clasificare nZEB, termen finalizare iulie 2026 cu preturi incepand de 1850 Euro mp ( cu tva de 21%inclus in pret) .Fatada izolata cu polistiren ...

1771 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Teren in Giroc
2
4

Teren in Giroc

Teren pentru PUZ ln comuna Giroc in suprafata de 16300 mp ,schita PUZ, aproape de viitoarea centura Timisoara sud,Teren vecin cu PUZ;acces la apa ,canalizare si gaze,Drum asfaltat pana langa teren.Acces prin str.Tigrului colt cu Str.Gloria.

16,300 m2

Giroc, Timis

Teren pentru Casa
6
4

Teren pentru Casa

Ofer spre vânzare teren pentru Casă individuală dauDuplex în Giroc cu suprafața generoasă și utilități în apropierea terenului și în curând ieșire la centură.Este parcela cu nr 17.Tel zero zero patru nouă unu cinci unu șapte cinci unu patru zero unu trei patru.Sau schimb cu apartament cu 2 camere plus ...

661 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere + 1 loc de parcare Giroc  - 53 mp - 94500 euro Comision 0%
10
5

Apartament 2 camere + 1 loc de parcare Giroc - 53 mp - 94500 euro Comision 0%

Proprietar vand apartament 2 camere situat in Giroc, strada Neptun 88 (situat in complexul Park Giroc), et 5 din imobil P+5+Er, suprafata 53 mp + balcon de 7.5 mp + 1 loc de parcare. Gresie + faianta, incalzire in pardoseala, nemobilat. Termen de finalizare iunie- iulie 2026. Comision 0%. Pret 94500 ...

1783 EUR/m2 | 53 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Vand duplex, 5 camere
8

Vand duplex, 5 camere

Vand jumatate de duplex cu o suprafata de 120 mp in Giroc si curte de 303mp. Compartimentarea este urmatoarea: la parter avem living, bucatarie, un dormitor (birou) si o baie iar la etaj avem 3 dormitoare, o baie si pod (accesul in pod se face cu ajutorul unei scari retractabile). Terasa de la parter ...

1792 EUR/m2 | 120 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Giroc Timișoara-Fără comision
10
8

Apartament 2 camere Giroc Timișoara-Fără comision

Vând apartament două camere mobilat,utilat în Giroc Timișoara,apartamentul este situat la parterul unui bloc cu două etaje,blocul este construit din cărămidă poroterm,izolat termic cu izolație de 10 cm,apartamentul dispune de finisaje de calitate și este compus din două camere dintre care una tip living ...

2021 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

 Proprietar, vand apartament cu teren de 46 246,  trecut in Cf, in centru in Comuna Giroc
10
3

Proprietar, vand apartament cu teren de 46 246, trecut in Cf, in centru in Comuna Giroc

Proprietar, vând apartament cochet, situat într-o curte comună dar cu cota de 46 246mp teren în Cf .Apartament are camera de dormit din care se ajunge pe balcon, care este închis cu termopan,hol,sufragerie din care se poate intra în bucătărie și baie, rulouri la geamuri incorporate,apartamentul deține ...

1878 EUR/m2 | 41 m2

Giroc, Timis

teren vanzare Giroc agricol

teren vanzare Giroc agricol

teren vânzare agricol Giroc , 10800mp , preț 3,7 mp

10,800 m2

Giroc, Timis

Casa vanzare Giroc
9
1

Casa vanzare Giroc

De vanzare casa, 100mp utili, 330mp suprafata teren. 3 camere 2 bai 1 bucatarie 1 living 1 spatiu depozitare 1 terasa acoperita 15mp Constructia este in stadiu de finalizare, finisaje interioare se pot personaliza individual. Tip constructie, casa alipita cu perete dublu despartitor. Incalzire in ...

1880 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartamente Premium cu 1 si 2 Camere   Giroc
8
11

Apartamente Premium cu 1 si 2 Camere Giroc

Apartamente Premium cu 1 și 2 Camere Giroc Încălzire în pardoseală | Parcare inclusă | Balcon sau grădină proprie Vă propunem spre vânzare apartamente cu 2 camere, situate într-un ansamblu nou din Giroc, într-o zonă liniștită și accesibilă, aproape de mijloace de transport, magazine și unități de ...

1489 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

2 camere bucatarie separata sau open space etaj 1,2 Giroc
20
5

2 camere bucatarie separata sau open space etaj 1,2 Giroc

De vânzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 56 mp, este bine impartit, cu bucatarie separata sau varianta de open space, terasa de 10 mp, etajul 1,2 cu loc de parcare. Finisaje de calitate, la cateva minute de hotel IQ. Pret. 85000 euro Total. 0723674418

1518 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată
10
1

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată

Vând casă practică și bine compartimentată, situată într-o zonă liniștită din Giroc (zona de case), ideală pentru o familie care își dorește confort, intimitate și acces rapid către Timișoara. Suprafață teren: 250 mp; Suprafață utilă: 82 mp+terasa acoperită 14 mp Compartimentare eficientă, cu spații ...

2134 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

2 camere etaul 1 braytim
31
3

2 camere etaul 1 braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 50 mp utili+terasa de 14 mp. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Proprietar vand apartament 2 camere   Giroc (Aleea cu Plopi, 2024)
10
1

Proprietar vand apartament 2 camere Giroc (Aleea cu Plopi, 2024)

Proprietar vând apartament 2 camere Giroc (Aleea cu Plopi, 2 Apartament achiziționat de nou în 2024, folosit și întreținut cu grijă, se vinde complet mobilat și utilat. Situat la parter într-un imobil P+3, într-o zonă liniștită și bine poziționată din Giroc, cu acces rapid către Timișoara. 52.8 ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

vand teren intravilan 5

vand teren intravilan

vând parcelă în suprafață de 580 mp cu 80 euro mp în comuna Giroc str.Deva.tef

580 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament NOU, P+ E
8
2

Apartament NOU, P+ E

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 160000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
1  2 Duplex , Giroc
8
11

1 2 Duplex , Giroc

De vânzare 1 2 Duplex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 163000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea