Promovat
Penthouse Nou superb-75mp terasa30mp,2 bai, P acoperita!
9
2

Penthouse Nou superb-75mp terasa30mp,2 bai, P acoperita!

Proprietar! Braytim-PENTHOUSE 105 MP utili total ( 75 mp utili interior) cu terasă spațioasă de 30 mp situat la etajul 3 intr o zona liniștită și in continua dezvoltare, strada asfaltată,parc și magazin Profi în imediata vecinătate. Compartimentare: -Dormitor 1 cu cu acces pe terasă -Dormitor 2 cu două ...

1732 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Promovat
De vânzare   Bloc nou P+2 | Calea Urseni | Apartamente 1-2 camere | Gradina
5
3

De vânzare Bloc nou P+2 | Calea Urseni | Apartamente 1-2 camere | Gradina

De vânzare Bloc nou P+2 în zona Calea Urseni Giroc, apartamente cu 1 și 2 camere, cu grădină sau terasă Predare iunie 2026 Se oferă spre vânzare un imobil nou, situat în zona Calea Urseni Giroc, cu regim de înălțime P+2, compus din apartamente moderne cu 1 și 2 camere, disponibile atât la parter ...

1500 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere + 10 mp terasa | Giroc
9
8

Apartament 3 camere + 10 mp terasa | Giroc

*Apartament modern 3 camere Giroc, la 2 minute de centura Timișoarei** Se oferă spre vânzare un apartament modern, complet mobilat și utilat, situat la etajul 3 din 3 al unui imobil bine întreținut. Locuința dispune de un balcon generos și un pod de depozitare, ideal pentru momentele de relaxare. **Suprafață:** * ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Teren vanzare
4
4

Teren vanzare

Propietar vând teren Mosnita nouă- Cartier Azuro . Suprafață:627 mp Front stradal: 18 m Zonă în plina dezvoltare Curent disponibil Ideal pentru casă sau investiție Acces facil către Timișoara, zonă linistita dezvoltare rapidă in apropiere Preț 32.000 E Pentru mai multe detalii ...

627 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

GIROC | 501mp pe Strada Tigrului   Investiția sigură pentru casa ta (sau un Business Profitabil!)
2

GIROC | 501mp pe Strada Tigrului Investiția sigură pentru casa ta (sau un Business Profitabil!)

GIROC | 501mp pe Strada Tigrului Investiția sigură pentru casa ta (sau un Business Profitabil!) Cauți echilibrul perfect între liniștea de la periferie și accesul fulger către oraș? Acest teren de pe strada Tigrului este exact ce ai nevoie. Cu un preț corect de 180 EUR mp, cumperi mai mult decât pământ ...

501 m2

Giroc, Timis

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată
10
2

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată

Vând casă practică și bine compartimentată, situată într-o zonă liniștită din Giroc (zona de case), ideală pentru o familie care își dorește confort, intimitate și acces rapid către Timișoara. Suprafață teren: 250 mp; Suprafață utilă: 82 mp+terasa acoperită 14 mp Compartimentare eficientă, cu spații ...

2134 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată
10
1

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată

2134 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Proprietar vand apartament 2 camere   Giroc (Aleea cu Plopi, 2024)
10
2

Proprietar vand apartament 2 camere Giroc (Aleea cu Plopi, 2024)

Proprietar vând apartament 2 camere Giroc (Aleea cu Plopi, 2 Apartament achiziționat de nou în 2024, folosit și întreținut cu grijă, se vinde complet mobilat și utilat. Situat la parter într-un imobil P+3, într-o zonă liniștită și bine poziționată din Giroc, cu acces rapid către Timișoara. 52.8 ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere
10

Apartament 2 camere

Particular vând apartament cu 2 camere,decomandat,parter,mobilat și utilat complet la cheie in bloc nou. Are loc de parcare. In interior totul este Smart din telemanda. Ideal investiție și locuit. In Giroc zonă liniștită. Preț 116000 euro. Tel

2148 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Calea Urseni - Giroc - 44 mp utili
5

Calea Urseni - Giroc - 44 mp utili

Dezvoltator, În construcție , termen de finalizare septembrie 2026 Calea Urseni - Giroc - apartament cu 2 camere, etaj 1 2 - decomandat - 44 mp utili + bacon - construcție din cărămidă integral - se predă la cheie, cu gresie, faianță, parchet, obiecte sanitare la alegere și incluse în preț. - centrala ...

1943 EUR/m2 | 44 m2

Giroc, Timis

Promovat
DIRECT PROPRIETAR Vand Apartament in Bloc Nou in Giroc Zona Lidl 95500  E
10
7

DIRECT PROPRIETAR Vand Apartament in Bloc Nou in Giroc Zona Lidl 95500 E

APARTAMENT Spațios cu 2 CAMERE în BLOC NOU IN GIROC de la Proprietar 95000 E Proprietar Vând Apartament cu 2 camere spațios, având o suprafata utila de 52,4 mp + Balcon separat de 7 mp, Ap este confort 1 Spatios, în Bloc Nou construit Finalizare martie 2026, finisaje calitative, parchet Egger Germania, ...

1837 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa de vânzare Giroc str.Mercur 5
10
3

Casa de vânzare Giroc str.Mercur 5

Proprietar vând Casa Giroc str.Mercur 5 ,Două fronturi stradale,teren 645 mp,255 mp utili . Casa e compusa din parter Garaj,Living spațios,Dormitor,Baie cu Jacuzzi, bucătărie,cameră tehnica,terasă. Etaj Dormitor Matrimonial cu baie proprie vana Jacuzzi, 4 dormitoare si doua bai. Utilități Electricitate,Gaz,Apa ...

1412 EUR/m2 | 255 m2

Giroc, Timis

Proprietar, vând apartament 2 camere complet mobilat, smart home, cu loc parcare, Giroc
9

Propietar, vând apartament cu 2 camere, 53 mp utili, complet mobilat și utilat, situat într-un bloc din cadrul unui complex rezidențial nou, în Giroc. Compartimentare: - Living spațios și luminos - Dormitor - Bucătărie complet utilată - Dressing și debara - Balcon de 8 mp Apartamentul se vinde complet ...

2170 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere + 1 loc de parcare Giroc  - 53 mp - 94500 euro Comision 0%
10
5

Apartament 2 camere + 1 loc de parcare Giroc - 53 mp - 94500 euro Comision 0%

Proprietar vand apartament 2 camere situat in Giroc, strada Neptun 88 (situat in complexul Park Giroc), et 5 din imobil P+5+Er, suprafata 53 mp + balcon de 7.5 mp + 1 loc de parcare. Gresie + faianta, incalzire in pardoseala, nemobilat. Termen de finalizare iunie- iulie 2026. Comision 0%. Pret 94500 ...

1783 EUR/m2 | 53 m2

Planetelor, Giroc, Timis

2 camere bucatarie separata sau open space etaj 1,2 Giroc
20
6

2 camere bucatarie separata sau open space etaj 1,2 Giroc

De vânzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 56 mp, este bine impartit, cu bucatarie separata sau varianta de open space, terasa de 10 mp, etajul 1,2 cu loc de parcare. Finisaje de calitate, la cateva minute de hotel IQ. Pret. 85000 euro Total. 0723674418

1518 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

2 camere etaul 1 braytim
31
3

2 camere etaul 1 braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 50 mp utili+terasa de 14 mp. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Teren de vanzare
10
6

Teren de vanzare

Vand teren pentru constructii, 14261mp, primul teren langa sat, utilitati si asfalt la 30m departare. Se construieste in zona. Front stradal aprox. 210m + pe langa canal 156m. Pret 60 euro mp. Tel . .

14,261 m2

Giroc, Timis

vand teren extravilan Giroc
4
3

vand teren extravilan Giroc

Teren extravilan in suprafata de 10.000mp terenul se afla in vecinatatea Centurii ocolitoare dimensiuni teren 287,62 34,80m

10,000 m2

Giroc, Timis

Vand casa individuala in Giroc zona centrala
19
6

Vand casa individuala in Giroc zona centrala

De vânzare - Casă individuala, 4 camere, situata in Giroc centru spre Trio. Casă modernă, situată în Giroc pe strada Semenic cu teren 750mp. Este o proprietate perfectă pentru o familie, cu o compartimentare eficientă și dotări de calitate. Detalii ale proprietății: Parterul este compus din : - Living: ...

1968 EUR/m2 | 160 m2

Giroc, Timis

Proprietar vand  casa in Giroc
10
19

Proprietar vand casa in Giroc

Proprietar ,vand casa in Giroc P+M cu placa de beton intre etaje in vatra satului cu 5 camere ,2bai ,bucatarie ,pod terasa inchisa,garaj.Pentru gradina exista si apa forata .Suprafata utila este de 200mp pe un teren de 350mp. Incalzire pe gaz cu centrala in condensare Wiesman (inca 3 ani garantie) ,sistem ...

1289 EUR/m2 | 190 m2

Giroc, Timis

Vand teren 610 mp Giroc vatra satului
3

Vand teren 610 mp Giroc vatra satului

Vrei casa visurilor in Giroc, vatra satului ? O poti avea pe o parcela cu suprafata de 610 mp, vanzare direct de la proprietar. Strada foarte retrasa si linistita, dar aproape de centru, primarie (900 m), scoala (1300 m), restaurante (500 m). Doar case langa parcela. Detin urbanism pentru casa individuala ...

610 m2

Giroc, Timis

Teren pentru Casa
6
5

Teren pentru Casa

Ofer spre vânzare teren pentru Casă individuală dauDuplex în Giroc cu suprafața generoasă și utilități în apropierea terenului și în curând ieșire la centură.Este parcela cu nr 17.Tel zero zero patru nouă unu cinci unu șapte cinci unu patru zero unu trei patru.Sau schimb cu apartament cu 2 camere plus ...

661 m2

Giroc, Timis

Casa tip duplex in Giroc
10
10

Casa tip duplex in Giroc

Vand casa tip duplex in comuna Giroc cu o suprafata utila de 110m P+1 Compartimentare parter: -living cu iesire pe terasa -bucatarie inchisa cu iesire pe terasa -baie -dormitor birou Compartimentare etaj: -dormitor+dresing -dormitor -baie cu cada Casa dispune de o terasa acoperita spatioasa de 17m ...

1427 EUR/m2 | 110 m2

Giroc, Timis

Promovat
3 camere Braytim 125000 euro
5
1

3 camere Braytim 125000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, dressing la parter cu balcon și loc de parcare, mobilat și utilat suprafață utilă 77 mp preț 125000euro tel 0727516012

1623 EUR/m2 | 77 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea