Promovat
Proiect Nou P+3   Apartamente cu 1,2 si 3 camere de vânzare în Giroc, Zona ESO
7

Proiect Nou P+3 Apartamente cu 1,2 si 3 camere de vânzare în Giroc, Zona ESO

Fovorit Estate va prezinta un proiect rezidențial modern, cu regim de înălțime P+3, situat în Giroc Zona ESO, într-o locație în plină dezvoltare. Construcția este realizată cu materiale de calitate, iar pentru transparență totală se oferă video cu întreg parcursul lucrărilor, de la fundație până la ...

1500 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere + 10 mp terasa | Giroc
9
7

Apartament 3 camere + 10 mp terasa | Giroc

*Apartament modern 3 camere Giroc, la 2 minute de centura Timișoarei** Se oferă spre vânzare un apartament modern, complet mobilat și utilat, situat la etajul 3 din 3 al unui imobil bine întreținut. Locuința dispune de un balcon generos și un pod de depozitare, ideal pentru momentele de relaxare. **Suprafață:** * ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere cu scară interioară | 131 mp utili | Lift | Comision 0% | Giroc
12
1

Apartament 3 camere cu scară interioară Giroc (zona Hotel IQ) Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere și scară interioară, situat la etajul 3 3 al unui bloc construit în 2008, poziționat în spatele Hotelului IQ, într-o zonă liniștită și bine conectată. Imobilul este dotat cu lift. Suprafață ...

1053 EUR/m2 | 131 m2

Giroc, Timis

Promovat
Bloc Nou. Zona Eso. Terasa 11 mp. Etaj 1. Transport in comun. Lift.
12
10

Apartament cu 2 camere in Bloc Nou in zona Eso, et 1, aproape de mijloc de trasnport in comun, 53 mp utili si o terasa de11 mp, finisaje de calitate, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire prin pardosaeala,baie cu geam, usi mega door un loc de parcare inclus in pret.Detalii tehnice: bloc intergal ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Proprietar, vand apartament cu teren de 46 246,  trecut in Cf, in centru in Comuna Giroc
10
3

Proprietar, vand apartament cu teren de 46 246, trecut in Cf, in centru in Comuna Giroc

Proprietar, vând apartament cochet, situat într-o curte comună dar cu cota de 46 246mp teren în Cf .Apartament are camera de dormit din care se ajunge pe balcon, care este închis cu termopan,hol,sufragerie din care se poate intra în bucătărie și baie, rulouri la geamuri incorporate,apartamentul deține ...

1878 EUR/m2 | 41 m2

Giroc, Timis

teren vanzare Giroc agricol

teren vanzare Giroc agricol

teren vânzare agricol Giroc , 10800mp , preț 3,7 mp

10,800 m2

Giroc, Timis

Casa vanzare Giroc
9
1

Casa vanzare Giroc

De vanzare casa, 100mp utili, 330mp suprafata teren. 3 camere 2 bai 1 bucatarie 1 living 1 spatiu depozitare 1 terasa acoperita 15mp Constructia este in stadiu de finalizare, finisaje interioare se pot personaliza individual. Tip constructie, casa alipita cu perete dublu despartitor. Incalzire in ...

1880 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartamente Premium cu 1 si 2 Camere   Giroc
8
11

Apartamente Premium cu 1 si 2 Camere Giroc

Apartamente Premium cu 1 și 2 Camere Giroc Încălzire în pardoseală | Parcare inclusă | Balcon sau grădină proprie Vă propunem spre vânzare apartamente cu 2 camere, situate într-un ansamblu nou din Giroc, într-o zonă liniștită și accesibilă, aproape de mijloace de transport, magazine și unități de ...

1489 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

2 camere bucatarie separata sau open space etaj 1,2 Giroc
20
5

2 camere bucatarie separata sau open space etaj 1,2 Giroc

De vânzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 56 mp, este bine impartit, cu bucatarie separata sau varianta de open space, terasa de 10 mp, etajul 1,2 cu loc de parcare. Finisaje de calitate, la cateva minute de hotel IQ. Pret. 85000 euro Total. 0723674418

1518 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată
10
1

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată

Vând casă practică și bine compartimentată, situată într-o zonă liniștită din Giroc (zona de case), ideală pentru o familie care își dorește confort, intimitate și acces rapid către Timișoara. Suprafață teren: 250 mp; Suprafață utilă: 82 mp+terasa acoperită 14 mp Compartimentare eficientă, cu spații ...

2134 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

2 camere etaul 1 braytim
31
3

2 camere etaul 1 braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 50 mp utili+terasa de 14 mp. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Proprietar vand apartament 2 camere   Giroc (Aleea cu Plopi, 2024)
10
1

Proprietar vand apartament 2 camere Giroc (Aleea cu Plopi, 2024)

Proprietar vând apartament 2 camere Giroc (Aleea cu Plopi, 2 Apartament achiziționat de nou în 2024, folosit și întreținut cu grijă, se vinde complet mobilat și utilat. Situat la parter într-un imobil P+3, într-o zonă liniștită și bine poziționată din Giroc, cu acces rapid către Timișoara. 52.8 ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

vand teren intravilan 5

vand teren intravilan

vând parcelă în suprafață de 580 mp cu 80 euro mp în comuna Giroc str.Deva.tef

580 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament NOU, P+ E
8
2

Apartament NOU, P+ E

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 160000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
1  2 Duplex , Giroc
8
11

1 2 Duplex , Giroc

De vânzare 1 2 Duplex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 163000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Casa noua individuală P+M, Giroc
12
6

Casa noua individuală P+M, Giroc

De vânzare casă nouă individuală, P + M, cu o suprafață utilă de 130 mp si un teren de 556 mp.Compartimentarea este următoarea; parter;living,bucătărie, baie, două camere,baie,hol si terasa. etaj ; doua dormitoare mari cu dressing, baie, hol. Casă e nou amenajată ,beneficiază de incalzire proprie pe ...

1769 EUR/m2 | 130 m2

Giroc, Timis

Giroc - Timisoara  proprietar
1
15

Giroc - Timisoara proprietar

Oportunitate de investiție: Loturi în Giroc, lângă Timișoara Descriere: Proprietarul oferă spre vânzare trei loturi de teren situat în Giroc, în apropierea Timișoarei. Aceste parcele sunt amplasate lângă o pădure, oferind un cadru natural pitoresc și o oportunitate excelentă pentru dezvoltarea diverselor ...

68,000 m2

Padure, Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere, complet decomandat, bucatarie inchisa
10
1

Proprietar ofer spre vanzare un apartament cu suprafata utila de 53 mp, decomandat aflat intr-un ansamblu rezidential din zona Giroc, cu acces facil și aproape de punctele de interes (Gara Giroc, Statia de autobuz Giroceana, Penny, Lidl, Profi Non-Stop, Pepco, Mega Image, Sala fitness, farmacii) , amplasate ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Vand teren in Giroc, in vatra satului, intre vile noi, cu toate utilitatile in fata
2
30

Vand teren in Giroc, in suprafata de aproximativ 550mp,1100mp sau 2200mp pe strada Cerbului, pe la mijloc, intre vile noi in vatra satului si la cateva minute de mers pe jos de strada principala, de mijloc de transport in comun, de parcul nou de pe strada Bega, de pista de biciclete, de scoala, gradinita, ...

2,200 m2

Giroc, Timis

apartament 2 camere NOU vanzare, strada Sperantei 11, GIroc
20
3

apartament 2 camere NOU vanzare, strada Sperantei 11, GIroc

Apartament NOU , 54 m2 , complet mobilat, loc parcare bariera ,strada Sperantei 11 , etaj 2, GIroc

2176 EUR/m2 | 54 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp utili, etaj 3  Giroc, Timis (Str. Sperantei)
10
2

Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp utili, etaj 3 Giroc, Timis (Str. Sperantei)

Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp, etaj 3 Giroc, Timis (Str. Sperantei) Apartament 2 camere, decomandat, bloc nou etaj 3 din 3 Bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin barieră automata. Suprafață utilă: 52 mp Disponibilitate: Etaj 3 Loc de parcare inclus in CF Dotări și ...

2187 EUR/m2 | 53 m2

Planetelor, Giroc, Timis

GIROC | 501mp pe Strada Tigrului   Investiția sigură pentru casa ta (sau un Business Profitabil!)
2

GIROC | 501mp pe Strada Tigrului Investiția sigură pentru casa ta (sau un Business Profitabil!)

GIROC | 501mp pe Strada Tigrului Investiția sigură pentru casa ta (sau un Business Profitabil!) Cauți echilibrul perfect între liniștea de la periferie și accesul fulger către oraș? Acest teren de pe strada Tigrului este exact ce ai nevoie. Cu un preț corect de 180 EUR mp, cumperi mai mult decât pământ ...

501 m2

Giroc, Timis

Proprietar vand apartament 2 camere mobilat bloc nou 2025 + parcare Giroc
9
1

Proprietar fara commission Pret: 83.900 euro - negociabil Telefon Se ofera spre vanzare apartament modern cu 2 camere, complet mobilat si utilat, situat in Giroc, str. Papadiei, zona Calea Urseni, intr-un bloc nou finalizat in 2025. Strada va fi asfaltata anul acesta. Apartamentul are o suprafata ...

2098 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere
10

Apartament 2 camere

Particular vând apartament cu 2 camere,decomandat,parter,mobilat și utilat complet la cheie in bloc nou. Are loc de parcare. In interior totul este Smart din telemanda. Ideal investiție și locuit. In Giroc zonă liniștită. Preț 120000 euro. Tel

2222 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea