Promovat
Bloc Nou. Zona Eso. Terasa 11 mp. Etaj 1. Transport in comun. Lift.
12
10

Apartament cu 2 camere in Bloc Nou in zona Eso, et 1, aproape de mijloc de trasnport in comun, 53 mp utili si o terasa de11 mp, finisaje de calitate, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire prin pardosaeala,baie cu geam, usi mega door un loc de parcare inclus in pret.Detalii tehnice: bloc intergal ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Descoperă oferta!  | De la proprietar | Apartament mobilat | Premium Residence Giroc. NEGOCIABIL
10
2

Descoperă oferta! | De la proprietar | Apartament mobilat | Premium Residence Giroc. NEGOCIABIL

Apartament cu 1 cameră, la etajul 1, de vânzare în Giroc (zona Braytim - Calea Urseni) în complexul Premium Residence. Complet mobilat și utilat. Direct de la proprietar. Suprafata utilă: 32, 2 m2 + 4 m2 balcon Suprafață totală: 36 m2 Compartimentare: Hol Baie Bucătărie separată Living ...

2344 EUR/m2 | 32 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vând casă individuală în Giroc COMISION 0
20

Vând casă individuală în Giroc COMISION 0

COMISION 0 Vând casă individuală P+M în Giroc chiar în vatra satului aproape de școală Proprietatea are o suprafata utila de 146 mp si un teren de 274 mp, construita in anul 2006, pe structura de beton si caramida. Compartimentare: Parter: - living + zonă de dinning - bucătărie închisă - dormitor ...

1692 EUR/m2 | 146 m2

Giroc, Timis

Promovat
3 camere Braytim 125000 euro
5
1

3 camere Braytim 125000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, dressing la parter cu balcon și loc de parcare, mobilat și utilat suprafață utilă 77 mp preț 125000euro tel 0727516012

1623 EUR/m2 | 77 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament Lux -59mp+18 mp terasa, Future Residence Giroc, lift, P subterana
10
2

Proprietar vând Ap 2 camere suprafață utilă 59mp plus 18 mp terasa tip open space Compartimentare: -Living și bucătărie open space cu ieșire pe terasă -baie spațioasă cu geam -dormitor -debara -hol Finisaje premium, Geamuri și uși exterior Salamander, uși interioare MDF, sanitare Ideal Standard și ...

2117 EUR/m2 | 59 m2

Giroc, Timis

Penthouse Nou superb Braytim - 70 mp, terasă 30mp, predare imediata
8
6

Proprietar vând Penthouse superb, zona Braytim, acces facil in oras,acces din drum asfaltat cu următoarea compartimentare: - Hol acces - Baie spațioasă cu 2 geamuri - Dormitor 1 cu acces pe terasă - Dormitor 2 cu două geamuri mari - Living și bucătărie cu acces pe terasă - Terasă superbă în C pe toată ...

1784 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Promovat
Penthouse Nou superb-75mp terasa30mp,2 bai, P acoperita!
9
2

Penthouse Nou superb-75mp terasa30mp,2 bai, P acoperita!

Proprietar! Braytim-PENTHOUSE 105 MP utili total ( 75 mp utili interior) cu terasă spațioasă de 30 mp situat la etajul 3 intr o zona liniștită și in continua dezvoltare, strada asfaltată,parc și magazin Profi în imediata vecinătate. Compartimentare: -Dormitor 1 cu cu acces pe terasă -Dormitor 2 cu două ...

1732 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Casa P+1 Giroc vatra satului
5

Casa P+1 Giroc vatra satului

Vand casa P+1 105mp utili si 225mp teren,Etaj 1 dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing,1 dormitor si o baie, Parte:Living+ Bucatarie + camera tehnica,1 dormitor si o baie ,viitorul proprietar isi poate alege gresia,faianta,parchetul,sanitarele,usile,in functie de buget stabilit,la casa s-au ...

2048 EUR/m2 | 105 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc
16
2

Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc

Imobilul este situat pe strada Randunicii la etajul 1 intr-un ansamblu de apartamente construit în 2017 Suprafața utilă este de 50,2 mp Confortul ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Proprietar vand apartament in Giroc
10

Proprietar vand apartament in Giroc

De vânzare apartament cu două camere în comuna Giroc numărul 2 A strada preot David Voniga, apartamentul se află în comuna, vatra veche, aproape de toate magazinele importante...sunt proprietar pe apartament, actele sunt în regulă. încălzirea se face prin intermediul unei centrale de apartament, are ...

2116 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Vand teren zona Giroc - Chisoda cu utilitati in fata, posibilitate rate
2
68

Vand parcele de teren zona Giroc - Chisoda, la aproximativ 300 ml de strada Satul Batran colt cu Rodnei, suprafete 500mp, 600mp, 700 mp, pret de la 75 euro mp, cu gaz in fata si curent langa, se poate incepe constructia imediat, posibilitate de plata si in rate pe 2-3 ani de zile pentru o parte din ...

500 m2

Giroc, Timis

Vand teren in Giroc, strada Muncitorilor, cu toate utilitatile, ultima parcela
1
40

Vand teren in Giroc in suprafata de 630 mp, in zona strazii Muncitorilor, aproape de intersectia cu strada Satul Batran. Terenul se afla intre vile noi. Exista posibilitatea de construire casa individuala, casa cu 2 apartamente, sau casa cu 2 SAD-uri la parter si 2 apartamente la etaj. Utilitati: ...

630 m2

Giroc, Timis

 Duplex premium complet mobilat | Panouri fotovoltaice | Mutare imediată | Giroc | Dunarea
9
2

Proprietar vând jumătate de duplex modern, complet mobilat și utilat, situat excelent în Giroc, pe strada Dunărea ideal pentru o familie care își dorește confort imediat, fără investiții suplimentare. Te muți direct totul este pregătit! Casa oferă un stil de viață echilibrat, cu acces rapid către ...

2273 EUR/m2 | 121 m2

Giroc, Timis

Vând  parcelă de triplex  Giroc
3
3

Vând parcelă de triplex Giroc

Vând o parcelă de teren de 817 mp2 cu 2 fronturi . Cu certificat de urbanism pentru 3 locuri familiare (triplex) Amplasată în capătul străzi Sat Bătrân Cu Rodnei preț 155euro mp2 ușor negociabil Detali la telefon

817 m2

Giroc, Timis

Vând  teren  Giroc
4
2

Vând teren Giroc

Vând în Giroc 19900 mp2 teren extravilan aproape de asfalt și curent . Are 2 frontrui de acces Zonă industrială aproape de centură Ideal investiție preț 14 euro mp2 . ușor negociabil

19,900 m2

Giroc, Timis

Vând  teren Giroc intravilan  zonă  verde
3
13

Vând teren Giroc intravilan zonă verde

Vand teren în Giroc intravilan 923 mp2 zonă verde preț 25000 euro mp2 ușor negociabil detali la telefon

923 m2

Giroc, Timis

Vând teren  industrial Giroc
5
5

Vând teren industrial Giroc

Vând teren extravilan în comuna Giroc, jud. Timiș Suprafață: 15000 metri pătrați Preț:22 euro mp, Terenul dispune de drum pietruit și este amplasat în spatele Complexului Flonta cu front la centura de ocolire Detalii suplimentare: Terenul are ridicare topografică. Prețul 22 euro ...

15,000 m2

Giroc, Timis

Proprietar! Casa individuală in Giroc!
10
14

Proprietar! Casa individuală in Giroc!

PROPRIETAR, vând casa individuală de lux în comuna Giroc! * Casa a fost finalizată în Octombrie 2022, fiind amplasată intr-o zona liniștită de case beneficiind de toate utilitățile (apa, gaz, canalizare, electricitate, servicii de telefonie, televiziune, internet). * Accesul se face pe un drum privat ...

2162 EUR/m2 | 148 m2

Giroc, Timis

Triplex 3 camere, 2 bai în Giroc mobilat și utilat
10
16

Triplex 3 camere, 2 bai în Giroc mobilat și utilat

De vânzare Triplex compus din: living,bucatarie +loc de luat masa, debara, terasa, 2 dormitoare , 2 bai + WC de serviciu cu suprafata utila de 92 mp și teren 400 mp, situat Giroc. Casa este structurata astfel : Parter : hol intrare, living, bucatarie +loc de luat masa, cu iesire pe o terasa generoasa, ...

1848 EUR/m2 | 92 m2

Giroc, Timis

Apartament tip Penthouse ultramodern, 3 camere, complet mobilat si utilat, Giroc
10
6

Ofer spre vanzare, direct de la proprietar, un apartament deosebit, cu 3 camere, de tip Penthouse spatios, situat la etajul 2 2 al unui bloc construit in anul 2018, in Giroc situat pe Strada Jupiter , in zona liniștită cu case , foarte aproape de multe puncte de interes, precum supermarket.uri Lidl, ...

1725 EUR/m2 | 80 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament NOU, P+ E
8
2

Apartament NOU, P+ E

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 160000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
1  2 Duplex , Giroc
8
11

1 2 Duplex , Giroc

De vânzare 1 2 Duplex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 163000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Vand Teren intravilan Giroc
2
7

Vand Teren intravilan Giroc

Vand teren intravilan langa padurea de la giroc ,aproape de manastirea de la giroc , parcele de 820 mp, curent in fata parcelei Tel contact

Giroc, Timis

Proprietar vand apartament 2 camere mobilat, bloc nou 2025 + parcare, Giroc | Inchiriat cu 360 euro
8
1

Proprietar fara comision Pret: 84.900 euro negociabil Apartamentul se vinde cu tot cu chiriasi, chiria actuala fiind de 360 euro luna. Este ideal pentru investitie, deoarece genereaza venit imediat din inchiriere. Se ofera spre vanzare apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 1 din 3, complet ...

2123 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea