Promovat
Casa insiruita, bucatarie inchisa, 3 camere, 2 bai, Giroc
18
2

Casa insiruita, bucatarie inchisa, 3 camere, 2 bai, Giroc

De vanzare casa insiruita situata in Giroc, asfalt, iluminat stradal, toate utilitatile. Detalii proprietate: •⁠ ⁠Suprafață utilă: 88 mp •⁠ ⁠Suprafață teren: 300 mp •⁠ ⁠Teren liber: 240 mp •⁠ ⁠Terasă: 15 mp •⁠ ⁠Nivel: P+1+Pod •⁠ ⁠Număr camere: 3 •⁠ ⁠Băi: 2 Compartimentare: •⁠ ⁠Parter: living ...

1932 EUR/m2 | 88 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 3 camere, etaj 1, zona Planetelor Giroc
8
2

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 1/3 al unui bloc din zona Planetelor din Giroc, judetul Timis. Beneficiaza de o suprafata de 68 mp utili + 2 balcoane de 3.5 mp fiecare. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei proprii pe gaz cu incalzire ...

1941 EUR/m2 | 68 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Giroc
6

Apartament 2 camere Giroc

Se vinde apartament cu 2 camere situat in Giroc la parter din 3 nivele, are o suprafata utila de 46 mp, complet mobilat și utilat compus din : living , dormitor , bucătărie închisă , baie , hol cu loc de parcare privat inclus în CF , este amenajat, are incalzire cu centrala proprie, clima, pret ...

2000 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere si curte - pozitie excelenta - Giroc
7

Apartament 3 camere si curte - pozitie excelenta - Giroc

REX Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere si curte in Giroc. Imobilul are o suprafata utila de 63 mp si este compartimentat astfel: - hol acces - living cu bucatarie open space - 2 dormitoare generoase cu iesire in curte - baie - dressing/ spatiu depozitare - curte 20 mp in ...

2063 EUR/m2 | 63 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

	!!! 1770 euro mp  !!! Apartament 2 camere in Ansamblul Rezidential Sophie 11
6

!!! 1770 euro mp !!! Apartament 2 camere in Ansamblul Rezidential Sophie 11

Ansamblul Rezidential Sophie 11-12-13 este pozitionat in imediata apropiere de magazine , scoli , centre medicale , restaurante , dar retras fata de agitatia citadina si a traficului rutier, accesul facandu-se din Strada Siretului . Configuratia complexului urmareste principiile "gated community" oferind ...

1895 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

!!! 1770 euro mp !!! NOU în Giroc! Apartament cu 2 camere într-un complex exclusivist Sophie 11
9

Ansamblul Rezidențial Sophie 11 12 13 Confort, Siguranță și Eleganță în Giroc Ansamblul Rezidențial Sophie 11 12 13 este amplasat în Giroc, pe Strada Siretului, într-o zonă liniștită, retrasă de la agitația urbană, dar în imediata apropiere a magazinelor, școlilor, centrelor medicale și restaurantelor. Conceptul ...

1895 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament nou 2 camere la cheie in Complex "Premium Residence"
7

Situat în partea de Sud a orașului,complexul rezidențial "PREMIUM RESIDENCE" oferă o alternativă la aglomerația orașului,unde fiecare locatar sa regasească siguranța în cadrul unei comunități,o locație liniștită cu spațiu verde si zone amenajate pentru viitorii propietari. Complexul "PREMIUM RESIDENCE" ...

1669 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
La asfalt. Aproape de Profi. Etaj 1.
6
2

La asfalt. Aproape de Profi. Etaj 1.

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in Giroc, aproape de Profi, pozitie foarte buna, la asfalt, in bloc nou, situat la etajul 1. Incalzire in pardoseala cu termostate de reglare temperatura individuale, aer conditionat, terasa spatioasa, finisat la cheie cu posibilitatea alegerii finisajelor. Loc ...

1952 EUR/m2 | 31 m2

Giroc, Timis

Promovat
Nou. Etaj 1. Zona Girocului. Pozitie excelenta. Asfalt. Terasa mare.
13
3

Vand apartament cu 2 camere, in BLOC NOU - zona Girocului langa Profi. Etaj 1, compartimentat excelemt, finisaje de lux, terasa mare, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, un loc de parcare inclus, bloc integral din caramida, izolat termic. Pret 89.000 Eur. Tel. 0750182615.

2023 EUR/m2 | 44 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere, 54mp utili + balcon 6mp, etaj 1/3  - Giroc
8

Apartament 2 camere, 54mp utili + balcon 6mp, etaj 1/3 - Giroc

ID: P1473 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 54 mp utili, situat la etajul 1 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+3 , anul constructiei 2022. Apartamentul dispune de balcon de 6 mp, debara, dressing si de un loc de parcare inclus în pret. Accesul se face de pe strada ...

2389 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere + debara + dressing - Giroc - 86.000 Euro - parcare inclusa
10
3

Apartament modern cu 3 camere, situat in Giroc, intr-un bloc nou din caramida, pozitionat excelent, la asfalt, cu acces rapid la utilitati si puncte de interes. Apartamentul este compartimentat functional, fiind compus din hol de intrare, bucatarie cu living open-space, debara, baie, 2 dormitoare, ...

1623 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apart.2 camere decomandat- BLOC NOU FINALIZAT- 53 mp utili- 1 loc parcare- 80.000 euro(TVA inclus)
7
2

De vanzare apartament 2 camere, decomandat, situat intr-un complex rezidential modern din Giroc, cu acces pe drum asfaltat. Apartamentul este compartimentat astfel: hol de intrare spatios, bucatarie inchisa, living, balcon, dormitor si baie. Suprafata utila este de 53 mp. Finisaje moderne: geamuri ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Nou. 3 camere. Etaj 1. Girocului langa Profi str. Neptun.
9

Nou. 3 camere. Etaj 1. Girocului langa Profi str. Neptun.

Comision 0% .De vanzare apartament cu 3 camere, 60 mp utili + balcon, ultrafinisat, etaj 1, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, usi interioare Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare Gewiss, ...

1823 EUR/m2 | 60 m2

Giroc, Timis

CASA INDIVIDUALA - Giroc - 0% COMISION
20
3

CASA INDIVIDUALA - Giroc - 0% COMISION

Casă individuală de vânzare în Giroc, situată într-o zonă liniștită, cu asfalt și toate utilitățile disponibile. Proprietatea beneficiază de două fronturi stradale, curte frumos amenajată cu pomi fructiferi și trafic redus, ideal pentru confort și relaxare. Casa se vinde parțial mobilată și dispune de ...

1762 EUR/m2 | 105 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 Camere Centrală Proprie Bloc Nou Zona Braytim
7
2

Apartament 2 Camere Centrală Proprie Bloc Nou Zona Braytim

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, bucatarie cu living open- space, dormitor, baie cu geam, hol și terasă, complet mobilat și utilat, centrala proprie, încălzire prin calorifere, aer condiționat, su: 45 mp plus balcon de 2,45 mp, situat la et. 1 , foarte aproape de toate punctele de interes din ...

1854 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa Insiruita Deosebita 3 Camere 2 Locuri De Parcare Centrala Proprie 91 Mp Zona Giroc
8
3

Casă cochetă cu 3 camere, mobilata si utilata, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, fiind compartimentata astfel: living luminos, 2 dormitoare, 2 băi, bucătărie complet utilată, terasă acoperită și curte și: 120 mp aproximativ, aer condiționat, finisaje premium, cu fosa septica deocamndata ...

1416 EUR/m2 | 91 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie 2 locuri de parcare gradina proprie 40 mp Zona Giroc
6

Apartament cu 2 camere decomandat, centrala proprie, mobilat si utilat, bucatarie inchisa, su: 53 mp, situat la parter, cu iesire in gradina proprie si 2 locuri de parcare, Disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 104900 euro negociabil Tel: 0726649775

1979 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere | Giroc- Eso
10
2

Apartament 3 camere | Giroc- Eso

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, 67 mp utili + balcon, situat în Giroc zona ESO Preț: 125.000 euro (negociabil) Suprafață utilă: 67 mp Balcon: 8 mp Etaj: 3 din 3 Loc de parcare inclus Acces pod propriu direct din apartament Localizare: Apartamentul este situat în Giroc, în zona ESO, într-un ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

Giroc, Timis

Comision 0%  Casa individuala premium Giroc | TEREN 520 MP |
12
3

Comision 0% Casa individuala premium Giroc | TEREN 520 MP |

Casă individuală de vânzare – Giroc COMISION 0 % Într-o zonă liniștită din Giroc, pe stradă asfaltată, îți prezentăm o casă individuală P+M, gândită pentru confort, intimitate și viață de familie. ~126 mp utili + aprox. 22 mp spații de depozitare / dressing (integrate) - Teren generos – 520 mp - ...

1817 EUR/m2 | 126 m2

Giroc, Timis

Comision 0% Duplex modern în Giroc | 110 mp utili |
10
2

Comision 0% Duplex modern în Giroc | 110 mp utili |

Duplex modern în Giroc | 110 mp utili | Toate utilitățile | Predare la alegere: roșu, gri sau la cheie Vă propunem spre vânzare un duplex modern, situat în Giroc, într-o zonă liniștită și în continuă dezvoltare, ideal pentru o familie care își dorește confort, spațiu și acces rapid către oraș. Locuința ...

1427 EUR/m2 | 110 m2

Giroc, Timis

Comision 0% Duplex modern în Giroc | 100 mp utili | Teren 330 mp
10

Duplex modern în Giroc | 100 mp utili | Teren 330 mp | Finisaje personalizabile Vă propunem spre vânzare o casă modernă, situată în Giroc, într-o zonă rezidențială liniștită, în plină dezvoltare, ideală pentru o familie care își dorește confort, intimitate și acces facil către oraș. Proprietatea are ...

1880 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Comision 0% Casă individuală 4 dormitoare Giroc 140 mp utili
20

Comision 0% pentru cumparator! Casă individuală complet mobilată și utilată Giroc Vă propunem spre vânzare o casă individuală situată la intrarea în Giroc, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și posibilitatea de a ...

1921 EUR/m2 | 140 m2

Giroc, Timis

Comision 0% Teren intravilan 668 mp| Giroc | Autorizație construcție
4
1

Comision 0% pentru cumparator! Teren intravilan 668 mp | Giroc | Autorizație construcție | Toate utilitățile Vă propunem spre vânzare un teren intravilan situat în comuna Giroc, într-o zonă în plină dezvoltare, cu acces rapid către oraș și centură. Detalii teren: Suprafață: 668 mp Front stradal: ...

668 m2

Giroc, Timis

COMISION 0% Apartament 2 camere Giroc | Gata de predare |53mp
10

COMISION 0% Apartament 2 camere | Finalizare martie | Încălzire în pardoseală | Construcție premium Preț: 87.500 € Suprafață utilă: 53 mp Stadiu: în curs de finalizare – martie Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, realizat într-un imobil nou, construit cu atenție la detalii și ...

1651 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea