Promovat
Apartament cu 1 camera-Ideal pentru INVESTITIE
8
3

Apartament cu 1 camera-Ideal pentru INVESTITIE

Vând apartament cu 1 cameră - Locuință confortabilă, perfectă pentru un stil de viață modern! Locație: Strada Pepinierei-comuna Giroc Complex Premium Residence Preț: 71.500 Euro Suprafață utilă:37 mp Descriere generală: Acest apartament cu 1 cameră reprezintă o oportunitate excelentă de a achiziționa ...

369 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera mobilat si utilat in Giroc la asfalt.
4

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camere situat in Giroc - Chisoda Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Profi, Mega Image, Scoala, gradinita și parc la o distanta de 5 minute, acces facil la mijloace de transport in comun. Apartamentul ...

2194 EUR/m2 | 31 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere mobilat, 70 mp utili, in Giroc la etajul 2.
16
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in Giroc. Drumul de acces spre imobil este pietruit. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Profi, Lidl, Penny, magazin alimentar, scoala si gradinita la o distanta de 10 minute, acces facil la mijloace de transport ...

1913 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere-comision 0%
6

Apartament 2 camere-comision 0%

Dezvoltator imobiliar vand apartament 2 camere decomandat la cheie in bloc nou construit integral din caramida si izolat termic (10cm EPS80), situat pe limita teritoriala TIMISOARA - GIROC zona Calea Urseni. Apartamentul este situat intrun complex rezidential de 45 blocuri cu parc privat . Apartamentul ...

1664 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 3 camere in Giroc in zona Eso
11

Apartament cu 3 camere in Giroc in zona Eso

HEIGL ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere si pod in Giroc (se vinde mobilat si utilat). Imobilul se afla in zona benzinariei Eso fiind aproape de Timisoara si de multe alte facilitati. Apartamentul are o suprafata utila de 67 mp la care se adauga un balcon de 8 mp, un ...

1836 EUR/m2 | 67 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere si gradina cu finisaje premium in Giroc in zona Lidl
6

HEIGL ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere si gradina in Giroc. Imobilul se afla in zona Lidl fiind aproape de multe facilitati. Apartamentul are o suprafata utila de 50 mp la care se adauga un balcon de 8 mp, o gradina de 44mp si un loc de parcare. Confortul ...

2431 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Apartament 1 camera Braytim
5

Apartament 1 camera Braytim

Heigl Estate vă propune spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Braytim . Apartamentul are 34 mp utili, este situat la etajul 1 si este mobilat si utilat conform pozelor. Compartimentare: -hol -bucatarie -dormitor -baie -loc de parcare Va asteptam cu drag la o vizionare!

2353 EUR/m2 | 34 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere Giroc
7

Apartament 3 camere Giroc

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere in zona Penny Giroc . Apartamentul are o suprafata utila de 70 mp la care se adauga un balcon de 6 mp . Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie cu incalzirea in pardosea! Imobilul se afla la parter intr-un bloc cu 3 etaje ...

1814 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

De vanzare  casa insiruita in Giroc
8
5

De vanzare casa insiruita in Giroc

Casa de vanzare la cheie cu o suprafata de 84 mp, gradina de 30 mp, insiruite la limita dintre Timisoara si Giroc, toate utilitatile. Casa este compartimenta astfel: la parter avem : hol intrare , bucatarie , living , gradina de 30 mp. Iar la etaj hol generos , 2 dormitore , din care unul cu dresing, ...

1893 EUR/m2 | 84 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere 2 balcoane, gradina de 75 mp Giroc
19

Apartament cu 3 camere 2 balcoane, gradina de 75 mp Giroc

Vă oferim spre vânzare apartament cu 3 camere cu o suprafață de 68 mp, in Giroc cu grădină 75mp, decomandat, 2 locuri de parcare, 2 balcoane, încălzire în pardoseală, centrală proprie. Preț 140000 euro neg Telefon. 0723674318

2044 EUR/m2 | 68 m2

Giroc, Timis

Apartamente cu 2 camere Giroc
14
7

Apartamente cu 2 camere Giroc

Va propunem spre vanzare apartamente cu 2 camere cu suprafata utila de 52 mp, 53 mp. Ap 3,4 la 76 000 euro Ap.5 la 80000 euro Ap 9,10 la 78 000 euro Ap 13, 14 la 76 000 euro Ap 74 000 euro Asfalt pana in fata blocului, toate utilitatile, incalzirea in pardoseala, centrala termica proprie Bosch. Apartamentele ...

1396 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

2 camere Giroc
6
11

2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere, complet decomandat situat in Giroc, aflat la etajul 1 intr-un bloc P+3E, an constructie 2022, structura beton, zidarie caramida porotherm, izolatie termica exterioara de 10cm cu polistiren, suprafata utila de 53 mp, fiind structurat astfel: - Hol; - Bucatarie inchisa ...

1443 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Casa de vanzare cu 5 camere 2 bai Giroc
20
11

Casa de vanzare cu 5 camere 2 bai Giroc

Va oferim spre vanzare casa individuala cu 5 camere 2 bai, constructie din 2015, situata in Giroc pe strada Barzava - la doar 10 minute de scoala cu suprafata terenului de 220 MP si o suprafata utila de 60 MP + 72 construiti, cu mansarda amenajata, terasa acoperita, compartimentata astfel: PARTER: - ...

2153 EUR/m2 | 72 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere curte de 65 mp Giroc
7

Apartament cu 2 camere curte de 65 mp Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, avand o suprafata utila de 51 mp si o curte de 65 mp. Utilitati:apa,canalizare,curent si gaz. Sistem de incalzire: centrala proprie,incalzire prin pardoseala. Loc de parcare inclus in CF-parcare privata. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Pret. ...

2255 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere balcon  si 2 locuri de parcare Giroc
6

Apartament cu 2 camere balcon si 2 locuri de parcare Giroc

Va propunem spre vanzare apartament in Giroc, cu o suorafata de 54 mp, 2 camere, decomandat, bucatarie inchisa, 1 baie, loc de depozitare + dressing. Apartamentul dispune si de 2 locuri de parcare trecute in CF. Pret. 92000 euro Telefon. 0723674418

1704 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

1 camera ideal pentru investitie balcon generos Giroc
14
18

1 camera ideal pentru investitie balcon generos Giroc

De vanzare apartament cu 1 si 2 camere, cu suprafete de 31 mp, respectiv 47 mp utili, plus balcon, situate intr-un imobil cu regiumul de inaltime P+2E+M, incalzire in pardoseala, un loc de parcare trecut in CF, materiale de cea mai buna calitate, zona Giroc, la cateva minute de magazinul Profi, parc. Pret: ...

1774 EUR/m2 | 31 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Giroc
19

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Giroc

De vanzare apartament modern deosebit cu 2 camere in comuna Giroc, jud Timis. Apartamentul este complet mobilat cu mobila facuta la comanda noua, Totul este amenajat, electrocasnice noi, nu necesita absolut nici o investitie, se vinde cum se vede in poze. Apartamentul are o suprafata utila interioara ...

2295 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Casa individuala 4 camere, situata in Giroc centru
17

Casa individuala 4 camere, situata in Giroc centru

De vanzare casa individuala cu 4 camere, situata in Giroc centru la doar cateva minute de Trio, suprafata utila 160mp, cu teren 768 mp.Detalii ale proprieta?ii: Parterul este compus din : - Living: Spatiu generos si luminos, cu acces direct în curte si pe terasa de 30mp, ideala pentru relaxare în ...

2119 EUR/m2 | 160 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camera MOBILAT SI UTILAT Giroc 1

Apartament cu 1 camera MOBILAT SI UTILAT Giroc

Va propunem spre vanzare apartament tip studio (1 camera), 36 mp utili + 1 balcon (6mp), complet mobilat. Apartamentul este aproape de magazine (lidl, penny, profi, mega), stație de autobuz. Giroc Braytim. Pret. 68500 euro Telefon. 0723674418

2015 EUR/m2 | 34 m2

Giroc, Timis

A partament cu 2 camere ideal pt investitie la 3 minute de magazinul LIDL GIROC
20

De vanzare apartament cu 2 camere nou, parter si etajul 2 din 3 cu o suorafata de 50 mp cu balcon mare tip logie, loc de parcare în CF, centrala gaz, încalzire în pardoseala, bloc nou 2023, la 3 minute de magazinul Lidl. Pret. 80500 euro Telefon. 0723674418

1610 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament de vanzare cu 2 camere  ALEEA  CU PLOPI Giroc
15
1

Apartament de vanzare cu 2 camere ALEEA CU PLOPI Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere decomandat,apartamentul se vinde partial mobilat si utilat ,apartamentul dispune de un dormitor ,living semi inchis cu bucatarie,baie ,hol ,doua balcoane de 9m fiecare ,incalzirea este in pardoseala cu centrala proprie pe gaz ,etajul 3 din 3,apartamentul dispune de ...

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere dressing bloc cu lift dupa Hotel IQ
6
11

Apartament cu 2 camere dressing bloc cu lift dupa Hotel IQ

De vanzare apartament cu 2 camere, dressing, bloc cu lift cu o suprafata de 42 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, parc langa bloc, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret 69000 euro. Tel: 0723674418

1643 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Giroc la 2 minute de magazinul PENNY
14
1

Va propunem spre vanzare 2 apartamente cu 2 camere,complex rezidential, bariera,rulouri exterioare,interfon,camere video, loc parcare 1 apartamentele dispun de centrala bosch,incalzire in pardoseala,gresie tip parchet,clima,termostate,magazine,parc,primarie la 2 minute fiecare. Intre 2 statii de autobuz. ...

1957 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere la cateva minute de magazinul Lidl
5

Apartament cu 2 camere la cateva minute de magazinul Lidl

Va propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat având o suprafata utila de 46 mp. Compartimentare eficienta: Living spatios Dormitor Bucatarie închisa Baie Hol Loc de parcare privat inclus în CF . Apartamentul este situat la parter din 3, într-un bloc nou construit în ...

2109 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea