Promovat
Apartament superb cu 2 camere I Braytim
9

Apartament superb cu 2 camere I Braytim

District Real Estate vă prezintă spre vânzare un apartament deosebit, cu 2 camere si o baie, complet mobilat si utilat avand o suprafață utilă de 53mp, plus un balcon amenajat de 7mp. Apartamentul se bucura de o priveliste superba, fiind situat la etajul 2. Imobilul este situat la lmita dintre Timisoara ...

1789 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Bloc Nou. Giroc. Decomandat.
9
4

Apartament 3 camere. Bloc Nou. Giroc. Decomandat.

Apartament cu 3 camere in zona Giroc, zona linistita, asfalt, 53 mp utili si un balcon de 5 mp, bloc nou, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, decomandat, et. 3 3 cu acoperis, podele laminate, geamuri tripane, un loc de parcare inclus. PROIECT FINALIZAT. Pret: 85.000 eur.; Tel: 0756322 ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Apartament superb cu 2 camere I Giroc
5

Apartament superb cu 2 camere I Giroc

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat intr-un complex de blocuri noi cu finisaje premium, in Giroc, foarte aproape de Hotel IQ. Acestea se desfasoara pe o suprafata utila de 53mp si terasa de 7 mp. Compartimentarea este urmatoarea: - Hol - Living - Dormitor - ...

1809 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament mobilat si utilat, cu o camera | Giroc | Zone 2
9

Apartament mobilat si utilat, cu o camera | Giroc | Zone 2

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament superb, cu o cameră și terasă. Locuința se vinde complet mobilată și utilată și este situată în Giroc, foarte aproape de Zone2, Mega Image, mijloace de transport în comun și numeroase alte puncte de interes. Apartamentul are o suprafață utilă ...

2343 EUR/m2 | 32 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Muta-te Intr-un Apartament Nou in Giroc – 2 Camere, Design Modern, Zona Neptun
16

Traieste confortul unui apartament gandit pentru stilul tau de viata, intr-o locatie tot mai cautata din Giroc. Evand Homes ofera spre vanzare apartamente cu 2 camere, situate in Giroc, zona Neptun, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton + caramida. Apartamentele se afla la ...

1833 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament 1 camera, decomandat, Giroc – Zona Neptun, cu balcon si parcare
10

Investitie inteligenta sau locuinta moderna – alegerea ta! Apartamente luminoase cu 1 camera, suprafete 39 – 49 m², balcon 10 m² si parcare inclusa. Preturi intre 81.990 € si 94.000 €. Evand Homes ofera spre vanzare apartamente cu 1 camere, situate in Giroc, zona Neptun, intr-un imobil nou, finalizat ...

2102 EUR/m2 | 39 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere la etajul 2 in Giroc
13
5

Apartament cu 3 camere la etajul 2 in Giroc

Apartament cu 3 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2011, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata utila de ...

1620 EUR/m2 | 71 m2

Giroc, Timis

3 camere modern | 67 mp | balcon generos + parcare | Giroc
14

3 camere modern | 67 mp | balcon generos + parcare | Giroc

Imagineaza-ti diminețile intr-un living luminos si serile relaxante pe balconul generos – acest apartament le are pe toate. Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Giroc, zona Neptun, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 2020, construit din beton + caramida. ...

2091 EUR/m2 | 67 m2

Giroc, Timis

Promovat
Decomandat. ETAJ 1. Langa Profi. 2 Locuri de parcare
14
1

Decomandat. ETAJ 1. Langa Profi. 2 Locuri de parcare

Vand apartament cu 2 camere, in zona Unitatii Militare, in spatele Hotelului IQ, aproape de Profi, in bloc NOU, la asfalt. Situat la ETAJUL 1, model decomandat, cu bucatarie inchisa, spatios, 53 mp utili + terasa 5 mp. Complet mobilat si utilat, centrala termica cu incalzire in pardoseala, ferestre cu ...

1877 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament NOU, P+ E
8
2

Apartament NOU, P+ E

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 160000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
1  2 Duplex , Giroc
8
11

1 2 Duplex , Giroc

De vânzare 1 2 Duplex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 163000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

 Proprietar, vand apartament cu teren de 46 246,  trecut in Cf, in centru in Comuna Giroc
10
3

Proprietar, vand apartament cu teren de 46 246, trecut in Cf, in centru in Comuna Giroc

Proprietar, vând apartament cochet, situat într-o curte comună dar cu cota de 46 246mp teren în Cf .Apartament are camera de dormit din care se ajunge pe balcon, care este închis cu termopan,hol,sufragerie din care se poate intra în bucătărie și baie, rulouri la geamuri incorporate,apartamentul deține ...

1878 EUR/m2 | 41 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere spatios, 64 mp, bucatarie inchisa in Giroc - ID V2781
10
6

ID intern: V2781 Apartament cu 2 camere spatios, 64 mp, in Giroc Cartier Planete FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Giroc, zona Planetelor , aflat la ETAJUL 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei ...

1499 EUR/m2 | 64 m2

Giroc, Timis

Casa noua individuală P+M, Giroc
12
6

Casa noua individuală P+M, Giroc

De vânzare casă nouă individuală, P + M, cu o suprafață utilă de 130 mp si un teren de 556 mp.Compartimentarea este următoarea; parter;living,bucătărie, baie, două camere,baie,hol si terasa. etaj ; doua dormitoare mari cu dressing, baie, hol. Casă e nou amenajată ,beneficiază de incalzire proprie pe ...

1769 EUR/m2 | 130 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Giroc strada Neptun
8

Apartament 2 camere Giroc strada Neptun

-Proprietar - Vând apartament cu 2 camere situat in Giroc, Str. Neptun, cu o suprafață utilă de 49 mp + un balcon de 5,31 mp. Apartamentul se afla la etajul 2 din 3 și este compartimentat astfel: - 1 dormitor; - living + bucătărie open space; - 1 hol acces; - 1 baie Situat la strada principala la 1 ...

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere, etaj 2 de vanzare in Giroc
15

Apartament cu 2 camere, etaj 2 de vanzare in Giroc

Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2021, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata utila de ...

2398 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Giroc
3

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Giroc

Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2026, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata utila de 48 ...

1875 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Comision 0% Apartament 2 camere de vanzare in GIROC - ID V58
8
5

ID intern: V58 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de intaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura caramida, material zidarie ...

1677 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou
6

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou

Vand apartament cu 2 camere in bloc nou cu lift situat in Giroc la limita cu Timisoara etaj 1 din 4 compus din 2 camere 2 holuri living si bucatarie open space baie dormitor si balcon dispune de centrala proprie si incalzire in pardoseala suprafata utila este de 48 mp are un loc de parcare in ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Casa tip duplex
10

Casa tip duplex

Casă tip duplex de vânzare Zonă premium între Timișoara și Giroc Vă prezentăm spre vânzare o casă tip duplex deosebită, situată într-o zonă exclusivă de case, între Timișoara și Giroc, ideală pentru cei care își doresc liniște, confort și acces rapid către oraș. Suprafață utilă: 140 mp Suprafață ...

1821 EUR/m2 | 140 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou
17

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou

Se vinde apartament cu 2 camere situat in Giroc intr-un bloc nou la etajul 1 din 2 nivele, cu o suprafata utila de 50 mp, compus din : hol, living cu bucatarie open space, baie, terasa , amenajat nou, pret 125000 euro.

2500 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere
10

Apartament 2 camere

Particular vând apartament cu 2 camere,decomandat,parter,mobilat și utilat complet la cheie in bloc nou. Are loc de parcare. In interior totul este Smart din telemanda. Ideal investiție și locuit. In Giroc zonă liniștită. Preț 116000 euro. Tel

2148 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

 Case înșiruite de vânzare   Construcție nouă 2025 | Zonă excelentă, în spate la Penny Giroc
10

Case înșiruite de vânzare Construcție nouă 2025 | Zonă excelentă, în spate la Penny Giroc

Case înșiruite de vânzare Construcție nouă 2025 | Zonă excelentă, în spate la Penny Vă prezentăm un ansamblu de case înșiruite, ideale pentru familii care își doresc confort, intimitate și acces rapid la toate facilitățile urbane. Localizare: stradă nouă, zonă liniștită, în spate la Penny Giroc ...

1977 EUR/m2 | 86 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere Giroc  etaj 2 mobilat utilat
12

Apartament 3 camere Giroc etaj 2 mobilat utilat

Se vinde apartament cu 3 camere complet mobilat si utilat cu o suprafata utila de 65 mp. situat in Giroc la etajul 2 din 3 cu 3 apartamente /nivel este compus din : living cu bucatarie open space 2 dormitoare spatioase baie balconloc de parcare inclus gratar loc de joaca spatiu verde pentru relaxare ...

1838 EUR/m2 | 65 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea