Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, gradina proprie in Calea Urseni
10

Agentia Imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la parter in zona Calea Urseni, Giroc. Dispune de o suprafata de 55 mp utili + balcon de 5 mp + gradina de 51 mp trecuta in CF. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei proprii pe gaz cu incalzire ...

2364 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere+1 LOC DE PARCARE
7
1

Apartament 2 camere+1 LOC DE PARCARE

Situat în partea de Sud a orașului,complexul rezidențial "PREMIUM RESIDENCE" oferă o alternativă la aglomerația orașului,unde fiecare locatar sa regasească siguranța în cadrul unei comunități,o locație liniștită cu spațiu verde si zone amenajate pentru viitorii propietari. Complexul "PREMIUM RESIDENCE" ...

1629 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, zona benzinariei Eso din Giroc
9

APOSTU ESTATE propune spre vanzare un apartament cu 2 camere al unui bloc nou, avand o suprafata utila de 53.60 mp. Imobilul are 3 niveluri, fiind situat într-o zonă liniștită la intrare in Giroc. Apartamentul are două camere, este decomandat, confort 1, cu finisaje de înaltă calitate ...

1796 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, 32 mp, parter, Giroc
15
2

Apartament 1 camera, 32 mp, parter, Giroc

Apartamente noi de 1 și 2 Camere în Giroc – Finisaje Premium, Locație Excelentă Vă prezentăm un nou ansamblu rezidențial modern situat în Giroc, ce oferă apartamente de 1 și 2 camere, ideale atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Tipuri de apartamente disponibile: •⁠ ⁠1 cameră – 32 mp utili ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Comision 0% Apartament 2 camere 55mp in GIROC - ID V59
13
7

Comision 0% Apartament 2 camere 55mp in GIROC - ID V59

ID intern: V59 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura caramida, material zidarie ...

1639 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl
20

Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl

Va propunem spre vanzare un superb apartament cu 3 camere pe doua nivele cu scara interioare, 2 bai, 1 balcon mare, loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. La primul nivelul are bucataria open space cu livingul si iesirea la balcon, un mic hol de unde se intra la baia cu dus si camera/birou. ...

1585 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

De vanzare casa cu 3 camere pod zona  Giroc
8
6

De vanzare casa cu 3 camere pod zona Giroc

Casa de vanzare la cheie cu o suprafata de 84 mp, gradina de 30 mp, insiruite la limita dintre Timisoara si Giroc, toate utilitatile. Casa este compartimenta astfel: la parter avem : hol intrare , bucatarie , living , gradina de 30 mp. Iar la etaj hol generos , 2 dormitore , din care unul cu dresing, ...

1893 EUR/m2 | 84 m2

Giroc, Timis

Duplex de vanzare cu 4 camere si teren de 290 mp - Giroc
12
1

Duplex de vanzare cu 4 camere si teren de 290 mp - Giroc

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Giroc. FOXFORT propune de vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Giroc, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 110 mp si teren 290 mp. Anul constructiei este 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1409 EUR/m2 | 110 m2

Giroc, Timis

Promovat
Oportunitate!De vânzare Puz la pachet 11 parcele de 750 mp la pachet în Giroc, zona în dezvoltare
2
4

Ocazie! Terenuri intravilane de vânzare în Giroc zona Urseni Se vând 10 parcele de teren pentru case tip duplex și 1 parcelă pentru servicii, situate în apropiere de strada Vișinului. Detalii parcele: Suprafață parcele case duplex: 660 mp și 800 mp Suprafață parcelă servicii: 1000 mp Acces direct de ...

8,311 m2

Giroc, Timis

Complet mobilat si utilat, disponibil imediat. Strada asfaltata !
8
2

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, (inclusiv masina de spalat vase, masina de spalat haine si uscator), centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, ...

2060 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |
9

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc, la unitatea militara, la etajul 2, mobilat si utilat complet, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare, aproape de statia de autobuz, pret 86.800 euro, negociabil. Tel:

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !
9

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !

De vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc, langa Penny si Lidl, spatios si luminos, 52 m.p. utili + balcon, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative din gama dezvoltator, posibilitate de a se inchide bucataria, loc de parcare, pret 93.000 Eur. Tel: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Etajul 1. Bucatarie inchisa. Spatios !
7
1

Etajul 1. Bucatarie inchisa. Spatios !

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc sat, aproape de Primarie, la etajul 1, mobilat si utilat, dotat cu centrala proprie, un loc de parcare inclus, bucatarie inchisa, pret 100.000 Euro. Tel: 0750283339

1786 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Decomandat cu bucatarie inchisa, aproape de transport in comun, la etajul 1.
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor in Giroc, aproape de mijloc de transport in comun, decomandat cu bucatarie inchisa, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, pret 94.000 euro.Tel: 0750283339

1880 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.
10

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor din Giroc, aproape de transport in comun, la etajul 2, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, loc de parcare, pret 82.000 Euro. Tel: 0750283339

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Casa individuala 4 camere, 136 mp utili - Giroc
15
8

Casa individuala 4 camere, 136 mp utili - Giroc

Casa individuala cu 4 camere si teren de 306 mp. Foxfort va propune o casa individuala de vis cu 4 camere, elegant dispusa pe Parter + Etaj + Pod, va asteapta sa descoperiti un spatiu generos si rafinat, perfect pentru a transforma fiecare moment intr-o experienta unica. De la primul pas, interiorul ...

1434 EUR/m2 | 136 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere ,54 mp, calea Urseni
5

Apartament 2 camere ,54 mp, calea Urseni

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere bine compartimentat, cu o suprafață utilă de 54 mp, completat de un balcon generos de aproximativ 5 mp, ideal pentru relaxare. Locuința se remarcă printr-un design modern și practic, fiind dotată cu ușă de sticlă la bucătărie și living, oferind ...

1778 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere 90mp Braytim
10

Apartament 3 camere 90mp Braytim

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament la mansardă, situat într-o zonă liniștită, ideal pentru locuință sau investiție. Proprietatea este compartimentată inteligent în 3 camere: 2 dormitoare luminoase, o sufragerie spațioasă și o bucătărie open space, perfectă pentru momentele petrecute alături ...

2176 EUR/m2 | 91 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, decomandat, dezvoltator imobiliar!!
7

Apartament 1 camera, decomandat, dezvoltator imobiliar!!

Dezvoltator imobiliar vand apartament cu 1 camera, DECOMANDAT, la cheie, in bloc construit NOU, in zona Braytim, aproape de Uzina de apa, comuna Giroc. Apartamentul este situat in Complexul rezidential Premium Residence, complex ce detine mai mult de 35 imobile + parc privat. Suprafata apartamentului ...