Promovat
Apartament 1 camera la Cheie
3
2

Apartament 1 camera la Cheie

Dezvoltator imobiliar vand apartament 1 camera la cheie in bloc nou construit integral din caramida si izolat termic (10cm EPS80), situat in comuna Giroc, strada Independentei. Suprafata utila 34.21 mp. Apartamentul este compus din hol de acces,bucatarie separata,baie si camera. Are toate utilitatile ...

1882 EUR/m2 | 34 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casă în Giroc, P+M, suprafață utilă 146 mp, suprafață teren 274 mp, preț 255000 euro negociabil
15

Vând casă individuală situată în Giroc, Parter+ Mansardă, suprafață utilă 146 mp, suprafață teren 274 mp, 92 mp amprentă sol, an constructie 2006. Este compartimentată astfel: Parter: living, un dormitor, bucătărie spațioasă, o baie cu cadă și cu geam; Etaj: hol, 3 dormitoare, o baie cu cabină de duș. ...

1747 EUR/m2 | 146 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament nou 1 camera la cheie----OCAZIE!!!
6
1

Apartament nou 1 camera la cheie----OCAZIE!!!

Apartament cu 1 cameră | 37 mp | Giroc Str. Independenței | Loc de parcare inclus Se oferă spre vanzare un apartament cu 1 cameră, având o suprafață de 37 mp, situat în Giroc, pe strada Independenței, într-un bloc modern cu regim de înălțime P+3E. Apartamentul este compartimentat eficient, oferind ...

1851 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat, Giroc | Etaj 1 | Pod integral | Parcare
15

ARES Home Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Giroc, într-un imobil nou (2025), la etajul 1. Cu o suprafață utilă de 50 mp și compartimentare decomandată, apartamentul se vinde complet mobilat și utilat, fiind pregătit pentru mutare imediată. Punctul forte: pod cu acces ...

2240 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Doar 6 apartamente in bloc. Aproape de Lidl si Penny. Mobilat si utilat!
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, in bloc nou tip vila cu 6 apartamente, curte amenajata, parter cu balcon, 53 mp utili, bucatarie cu posibilitate de inchidere, baie cu geam, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus, 98.500 Euro, negociabil. 0755793075

1858 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Aproape de Hotel IQ. Etajul 1. Model cu 2 balcoane.
8

Aproape de Hotel IQ. Etajul 1. Model cu 2 balcoane.

De vanzare, in bloc nou, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50,3 mp utili, 2 balcoane, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 90.600 Euro, negociabil. 0755793075

1812 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%. 3 camere in bloc nou. Etajul 1.
5
3

Comision 0%. 3 camere in bloc nou. Etajul 1.

La etajul 1, apartament cu 3 camere in bloc nou, aproape de magazine, predare la cheie cu dotari si finisaje gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare ...

1848 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bloc nou. Bucatarie inchisa. Etajul 1. Aproape de Penny si Lidl.
10

Apartament cu 2 camere la etajul 1, in bloc nou cu predare in Iulie 2026, la cheie, spatios, 52,64 mp, decomandat, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 94.700 Euro, negociabil. 0755793075

1787 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Aproape de Penny si Lidl. Bucatarie inchisa. Balcon. Baie cu geam.
8

De vanzare, aproape de Lidl si Penny, 2 camere in bloc nou, la cheie, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, parcare inclusa in pret, 84.600 Euro, negociabil. 0755793075

1800 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
9

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

De vanzare, in bloc nou finalizat, Giroc, 2 camere, 53 mp utili, decomandat, cu bucatatie inchisa, balcon, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 80.000 Euro. 0755793075

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
8

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

Apartament cu 2 camere in bloc nou in Giroc, spatios, 51 mp utili, decomandat, cu bucatarie inchisa, balcon, finisat complet, disponibil imediat, toate utilitatile, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 84.000 Euro. 0755793075

1647 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Promovat
Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.
11

Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.

De vanzare, apartament in bloc nou, langa LIDL Giroc, 2 camere, spatios, luminos, la etajul 2, cu balcon generos de 8 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, aer conditonat, mobilat si utilat complet, loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, 97.000 Euro, negociabil. 0755793075

1940 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere | Calea Urseni
9

Apartament cu 2 camere | Calea Urseni

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Calea Urseni, aproape de Mega Image,Brutarie, centura Timisoarei, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 40mp+ balcon 4mp. Compartimentarea ...

2098 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 4 camere mobilat si utilat, la intrare in Giroc  - ID V4383
16
1

Apartament cu 4 camere mobilat si utilat, la intrare in Giroc - ID V4383

ID intern: V4383 Apartament cu 4 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2021, structura beton, material zidarie caramida. ...

1828 EUR/m2 | 93 m2

Giroc, Timis

Promovat
Duplex premium 4 camere, bucătărie închisă,Giroc
14
1

Duplex premium 4 camere, bucătărie închisă,Giroc

De vanzare 2 jumatati de duplex cu 4 camere, living, 3 dormitoare, 2 bai si bucătărie închisă. Fiecare jumătate are o suprafață utila de 121 mp, terasa generoasă de 15 mp si teren 200 mp. Finisajele se pot alege de către cumpărător într-un buget stabilit cu dezvoltatorul. Casele dispun de centrala proprie, ...

1557 EUR/m2 | 122 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere,  etaj 1, LIFT, Cartier Planete - Giroc - ID V2771
6
3

Apartament cu 2 camere, etaj 1, LIFT, Cartier Planete - Giroc - ID V2771