Case Individuale P+M
5
3

Case Individuale P+M

Case individuale moderne în Giroc acces direct din Calea Urseni! Descoperă noile case individuale din Giroc, gândite pentru confort, eficiență și un stil de viață modern! Situate într-o zonă liniștită, cu acces rapid din Calea Urseni, aceste locuințe oferă spațiu, calitate și tehnologie de ultimă ...

1525 EUR/m2 | 118 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere si curte - pozitie excelenta - Giroc
7

Apartament 3 camere si curte - pozitie excelenta - Giroc

REX Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere si curte in Giroc. Imobilul are o suprafata utila de 63 mp si este compartimentat astfel: - hol acces - living cu bucatarie open space - 2 dormitoare generoase cu iesire in curte - baie - dressing/ spatiu depozitare - curte 20 mp in ...

2063 EUR/m2 | 63 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Giroc,Calea Timisorii.
4
2

Apartament 2 camere Giroc,Calea Timisorii.

Apartament 2 camere Giroc, constructie 2018 parter ,situat la intrarea in Giroc langa ESSO,avand acces facil la mijloace de transport in comun,scoala ,magazine in zona ,pentru detalii:0766881167

1676 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc (Calea Urseni)
5

Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc (Calea Urseni)

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 2 camere pe Calea Urseni. Locuinta are o suprafata utila de 53mp, la care se adauga un balcon de 5mp. Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, apartamentul dispune de un loc de parcare. ...

1566 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Etaj 1. Aproape de Profi si parc. Model spatios. 2 Bai
12
3

Etaj 1. Aproape de Profi si parc. Model spatios. 2 Bai

Vand apartament cu 3 camere, 2 BAI, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, cu ACOPERIS, etaj 1, 63 mp utili + terasa 8 mp. Finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, usi interior din MDF, terasa spatioasa, ...

1903 EUR/m2 | 63 m2

Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%. Etaj 1. Decomandat. Zona Girocului - langa Profi
7
3

Vand apartament cu 3 camere, DECOMANDAT, etaj 1, in bloc NOU, izolat termic exterior, 60 mp utili + terasa 5 mp. Aproape de Profi si de parc. Finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, baie cu geam, videointerfon. ...

1823 EUR/m2 | 60 m2

Giroc, Timis

Aproape de Profi. Etaj intermediar. Terasa spatioasa
7

Aproape de Profi. Etaj intermediar. Terasa spatioasa

Vand apartament cu 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, cu ACOPERIS, etaj INTERMEDIAR, 48 mp utili + terasa 8 mp. Finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, usi interior din MDF, terasa spatioasa, ...

1998 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Suprafata genereoasa. 2 Bai. Bucatarie inchisa. LIFT
10

Suprafata genereoasa. 2 Bai. Bucatarie inchisa. LIFT

Vand apartament cu 3 camere,2 bai, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, cu LIFT, izolat termic exterior. Suprafata utila este de 75 mp utili + terasa 9 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, aer conditionat. ...

1907 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Boc nou. Complet mobilat si utilat. Gradina 65 mp. Zona Giroc
11
1

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior. Suprafata utila este de 51 mp utili + CURTE 65 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare. Complet MOBILAT si UTILAT, un loc de parcare inscris ...

2255 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Promovat
De vanzare duplex in Giroc 205000 euro negociabil
2

De vanzare duplex in Giroc 205000 euro negociabil

De vanzare duplex in Giroc , parter si etaj, 320mp teren, 130 mp suprafata utila, format din living, bucatarie, 3 dormitoare, 1 birou, 3 bai, balcon, terasa, aproape de drum asfaltat, cu toate utilitatile: apa, gaz, curent, canalizare, pretul la cheie este de 205000 euro negociabil finalizare iulie ...

1577 EUR/m2 | 130 m2

Giroc, Timis

COMISION 0 | Duplex 4 camere | 120 mp utili | Teren 333 mp | Giroc
17

COMISION 0% pentru cumpărător Vă propun spre vânzare un duplex modern, situat în Giroc, într-o zonă rezidențială liniștită, formată preponderent din case noi, cu acces rapid către Timișoara și către principalele puncte de interes din localitate. Localizare – Zona Giroc Proprietatea este poziționată ...

1750 EUR/m2 | 120 m2

Giroc, Timis

vand apartament
5

vand apartament

Vând apartament 3 camere decomandat,parter,se vinde mobilat cu ce se vede in poze. Apartamentul se aflta situat in Giroc la 2-3 minute de scoala,gradinita si 10 minute de Shopping City Timisoara. Pret 118.000 euro negociabil Mai multe detalii la telefon

1967 EUR/m2 | 60 m2

Giroc, Timis

OX738 Pozitie Excelenta, Amenajari Moderne, Comision 0%
11

OX738 Pozitie Excelenta, Amenajari Moderne, Comision 0%

OXIA The Real Estate Agency prezinta spre vanzare un apartament cu trei camere situat in Giroc, in spatele hotelului IQ, cu acces de pe strada Neptun , situat la etajul 1, imobil cu lift, cu suprafata de 67 mp utili + 9 mp terasa, compartimentat astfel: Hol acces Living cu bucatarie open space Doua ...

1925 EUR/m2 | 67 m2

Giroc, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.
7
10

Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.

De vanzare in bloc nou, aproape de hotel IQ, apartament cu 1 camera, spatios, 35 mp utili, decomandat, bucatarie inchisa, finisat la cheie, disponibil imediat, loc de parcare inscris in CF, 65.000 Euro. 0755793075

1857 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
8

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

Apartament cu 2 camere in bloc nou in Giroc, spatios, 51 mp utili, decomandat, cu bucatarie inchisa, balcon, finisat complet, disponibil imediat, toate utilitatile, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 84.000 Euro. 0755793075

1647 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
9
1

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

De vanzare, in bloc nou finalizat, Giroc, 2 camere, 53 mp utili, decomandat, cu bucatatie inchisa, balcon, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 80.000 Euro. 0755793075

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Bloc nou. Bucatarie inchisa. Etajul 1. Aproape de Penny si Lidl.
10

Apartament cu 2 camere la etajul 1, in bloc nou cu predare in Iulie 2026, la cheie, spatios, 52,64 mp, decomandat, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 94.700 Euro, negociabil. 0755793075

1787 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Doar 6 apartamente in bloc. Aproape de Lidl si Penny. Mobilat si utilat!
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, in bloc nou tip vila cu 6 apartamente, curte amenajata, parter cu balcon, 53 mp utili, bucatarie cu posibilitate de inchidere, baie cu geam, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus, 98.500 Euro, negociabil. 0755793075

1858 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
5

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Giroc, aproape de Profi, 2 camere in bloc nou finalizat, finisat complet, incalzire in pardoseala, videointerfon, loc de parcare inclus, balcon spatios de 8 mp, 95.000 Euro. 0755793075

2065 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
7
1

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Aproape de Profi Giroc, 2 camere in bloc nou finalizat, la etajul 1, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, videointerfon, balcon spatios, loc de parcare inclus, 89.000 Euro. 0755793075

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bloc nou finalizat. Etajul 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
3

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, aproape de Hotel IQ si Lidl, la etajul 1, model spatios, decomandat, cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, loc de parcare, disponibil imediat, 89.000 Euro. 0755793075

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bucatarie inchisa. Finisat la cheie. Incalzire in pardosela.
9
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, cu toate utilitatile, bucatarie spatioasa inchisa, baie cu geam, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bloc nou finalizat. 2 locuri de parcare. 73 mp utili. Etaj intermediar. 2 bai.
11
1

Giroc, aproape de benzinaria ESO, 3 camere in bloc nou finalizat, etaj intermediar, bloc cu lift, spatios, 73 mp utili, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, balcon spatios, finisat complet, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse inscrise in CF, pret 138.000 Euro, negociabil. ...

1890 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

Triplex 4 camere, 110 mp, sistem smart home, zona Giroc
20
2

Triplex 4 camere, 110 mp, sistem smart home, zona Giroc

Triplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Giroc. FOXFORT propune spre vanzare casa tip triplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Giroc, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 110 mp si teren 189 mp. Anul constructiei este 2021, structura beton, material zidarie caramida. ...

1722 EUR/m2 | 110 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea